Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox

    Lords of the Fallen

    První dojmy jsou docela fajn. Pominu-li trochu vyšší hw náročnost, tak si myslím, že hra bude fungovat jako takový nalákání hráčů na DS sérii. Víc odpouští, ale taky nedává jen tak zadarmo. Některé lokace jsou fajn, ale chybí tomu ta atmosféra DS, ale některý monstra i brnča jsou taky hodně badass. Dobré nápady určitě vývojáři měli a například násobič zkušeností (duší) je dobře vymyšlenej. PC verze mi zatím 2x crashla a shodila ovladače grafiky, tak uvidíme, co udělá patch až vyjde. Neangličtináře potěší určitě lokalizace.
    • Dojmy: grafikcy pěkné...stylizace jako Torchlight pro mě protože D3 jsem nehrál..nic proti tomu nemám je to v pohodě...HW náročnost je vyččí a framerate na core i5 2550K, 8GB ram a 660TI AMP lítá při FHD, vysokém nastavení a zapnutém nvidia turbulence,volumetrickém světle a processingu mezi 30-55 FPS. Paradoxně ani vertikální synchronizace to neudrří a framerate stále lítá místo aby se držel alespoň stabilně na 30..na druhou stranu tearingu jsem si nevšiml..pouze při loadingu sem tam doskakují textury...Loadingy jsou ok pokud nenahráváte frapsem..to je neuvěřitelně protahuje..
      Mechanismy soubojů atd. jsou bezva jakmile se usadite do tempa...hraju soubežně (protože točím) jak DS 2 tak teď LotF a začínám mít problémy u DS 2 jak jsem si zvykl na tu pomalost u teto hry...

      Co je ale prů*er jsou neustále crashe hry...ze zhruba 3 hodin hraní my hra padla asi 6x a jednou tak že jsem musel projít přes prvního bosse znovu protože jsem si šetřil expy abych dostával lepší loot...bohužel to v jakém stavu to teď padá na PC absolutně znemožnuje nějáké konzistentní hraní a šetřit si expy na později se nevyplácí protože je pravděpodobné, že hra padle a když jí neuložíš jedeš od posledního checkpointu...Tuhle jsem nahrával první část LP a po 50ti minutách my hra padla a já teď musím projít pro druhou část celých 35 minut znovu!!!! To je k velmi nepříjemné..
      • Ronox
        No já mám silnější sestavu (i7 3770k, GTX 770, 16GB ram) takže průměrně mám vyšší framerate, ale za to mám často fps dropy. Padlo mi to 2x za nějakých 7 hodin a vždycky to shodilo drivery od gpu. Jinak jo je to trochu pomalejší, ale teď chodím v lehké zbroji a mám dva krátký meče a jsem v "zeleným" takže mám nejrychlejší možnou kombinaci. Ještě vlastně ty "bodáky" jsou rychlejší. Stylizace není zas tak "komiksová" jako je Torchlight nebo D3. Je to spíš takový evropský DS a je tam místama vidět ten podpis bývalých vývojářů z CD Projektu.

        Jinak kamera a ovládání je úplně to samé, co v DS. Hraju to na gamepadu, protože schéma ovládání je úplně stejné jako u DS a hraje se mi tak lépe. Jinak jak říkám. Nemá to tu atmosféru DS a je to takový hodně nevýrazný. Animace jsou super a tak, ale je to doopravdy chudý příbuzný, ale zase to není rozhodně špatná hra. Zatím takový slabší nadprůměr.
        • To bych byl také rád za dva pády za 7 hodin...bohužel..doufám, že to vyřeší nové ovladače nebo patch.Pravdu máš, že to není tak komiksové jen pastelové respektive typické fantasy od evropanů. Kamera zlobí jen ve vyjímečných případech ale to i v DS. Co mě spíš vadí je že je poměrně pomalá takže věci jako roll backstab atd chtějí více cviku protože jdeš z části "naslepo" když odhaduješ kam asi nepřítel promáchl. Částečně to řeší lock on. Ovládání v pohodě taky gamepad. Používám druhé schéma kdy je jump na B protože to tak mám i na DS ale vadí my ten běh že se aktivuje LSdown..uvítal bych ho jako u DS podržením B ale to už jsou jen osobní preference.
          Animace jsou dle mého lepší jak u DS a acting npc a dabing je úplně jinde. Bohužel hudební doprovod je velmi chabý..soundtrack jsem ještě neměl možnost slyšet ale nečekám, že se přiblíží k tomu z DS.
          Mě spíš než příběh atd. zajmají mechanismy hry a ty my nabízí něco jiného než DS takže jsem spokojen. Tahle hra určite spadne do mého repertoáru challenge runů jako tomu bylo u DS2. Je zde i pár věcí, které dělá hra líp jak DS např. ten násobitel expů pokud neumřeš nebo nerestuješ..vyloženě věc pro challenge run, nebo zabití bosse dle určitého requirementu jako např. nedostat dmg, neblokovat atd.
          Pro mě příjemné zpestření DS2 runů a výplň před bloodborne.
          • Ronox
            Jo pod to se klidně podepíšu. Jinak k tomu sprintu, tak základní schéma ho má jak na LSdown, tak i na A.
    • podle mě to nebude fungovat jako lákadlo na DS, tohle je strašně lehké proti Demon Souls či prvnímu Dark Souls, myslím, že to je úplně jinam mířené než bylo Dark Souls a Dark Souls využili jako reklamu a samozřejmě totálně zkopčili některé prvky. To kopírovaní a i tu částečnou casualitu bych odpustil, jenže problém mám se stylizací a atmosférou - ta je prostě nulová a to je problém...
    • Keyz
      Mě by zajímala kamera a ovládání na PC. (jestli to na tom hraješ).
      Z videa kamera vypadá lépe uzpůsobena PC a ne tak "těžkopádná"....

      Jinak, kdyby to někoho zajímalo tak hra používá krom steamu tuhle ochranu: http://www.strongbit.com/execryptor.asp
      To je také důvod proč není "craknutá"
      • Jack1947
        Vždyt cracknutá je jen ne "oficiálně" nějakej crack je... netuším zdali frčí mimoto lokalizace je potěšujicí.

        Moc se toho dneska nelokalizuje.

        Takže oprava lol, není asi funkční crack a to je celkem vtipné *2* , hlavně aby se z toho nestal kult Starforce který mimojiné mrvil mechaniky. (což pochybuji).
        • Keyz
          Já, to sledují a ochrana u hry není prolomena a jen tak nebude. Navíc jako vždy podobné ochrany jsou problém i pro majitele her. Tohle, zrovna více zatěžuje procesor, protože to musí během hraní řešit kromě hry navíc i kódovaní pro danou ochranu. Tedy opět nějaká komedie i když ne taková jako Starforce. Ale z těch složitých ochran je asi ta nejlepší. Nemusíš nic řešit a hraješ. Ubi h*vno + steam je pořád ultimátní debilita.
          - Navíc již působí aktivně málo warez skupin.
          • Jack1947
            To jo ale ani vlastníci originálu si pak nemusí stěžovat na jejich záslužnou práci. Njn bohužel ted už by tomu nasadily korunu kdyby za cracky na legálně vlastněných her dávali banány třeba na steamu nebo origins...

            Ted nevím jestli je originál lepší či pirát, v mnoha případech. *7*
            • Jack1947
              Jávím no, demence na ntou... *8* , Starforce je pravda že pořádně zatopila a cracky vycházeli až po několika letech, nejstarší tuším 7let nebo kolik. To už se opakovat snad nebude, ovladače ochrany co kurví akorát systém.

              Jo, klacky pod nohy sami hráčům, njn ale pc no holt zpirátěná platforma.
            • Keyz
              Tak jak psal tuším někde M. Rybka. Díky crackům a emulacím můžeš spustit starý SW o který se jíž nikdo nestará apod. A také vyhodit ty některé zcela otravné ochrany. To sice již dnes tolik neplatí ale dříve byly šílenosti... Borci řešili jak co nejvíce zkomplikovat hraní vlastní hry pro lidi co si to koupí a pak to stejně někdo cracknul a hrálo se to pohodlnění s crackem *15* To bylo neskutečný.
    • Na čem to hraješ a jak ti to šlape? Tam jsou cz titule? Tak to potěšilo, jsem myslel, že ne.
  • Steam Halloween Sale

    Nic moc teda, zadny vyrazny slevy.... je tam nejaky titul ktery by byla skoda minout, nebo kterej je podle vas nejlepsi z cele akce?
    • já pořídil typing of the dead kolekci, na to se fakt těším, naposledy jsem hrál původní typing of the dead z cédéčka ke score, ale tam nešla nastavit klávesnice (hledání anglickejch znaků fakt trvalo dlouho, takže jsem neměl dál ve hře šanci)... teď by to jít mělo, tak budu kosit a zároveň cvičit prstíky ;)
    • No ja zatim koupil "Vampire: The Masquerade - Bloodlines" a "Alan Wake Franchise Pack". Obe hry maj slevu -75% *4*
    • ja jako verici nic kupovat nebudu protože neslavim haloween ale svatech vsech svatych
      • Taky nesnasim emericky svatky, ale abych kvuli toho nekoupil levnou hru, tak to ne *1* *1*
  • Evolve Alpha

    Tak dneska jsem obdržel email s kódem k přístupu do Evolve Alpha, stahování už běží, zabírá necelých 13gb. Tak jsem na tu hru zvědav..
  • Fail

    http://www.hrej.cz/novinky/2014/10/30/nove-san-andreas-je-portem-z-mobilu-34418/
    • Jack1947
      Tak logicky by se nedělali s celou hrou znova ne? lepší to je portnout a výjde to i na pc. takže no stress.
      • Nikdo po nich ale nechce aby dělali celou hru znovu, ale hra původně vyšla na Playstation a na PC vyšla v roce 2005. A za tu dobu vyšla na PC hromada modů, které tu hru vylepšují. Tak proč nepřeportovat PC verzi s takovýma modama, aby to mělo MSAA a běželo ve FullHD a 60FPS. Ale ne, oni musí vydat konverzi z mobilního telefonu.
        • Jack1947
          Není to ale jejich licence ty mody... takže to asi jen tak vydat nemůžou.
          • Ano, to by museli na sve hre trochu zamakat a neco tam opravdu pridat. Neco co uz moderi, bez pristupu ke kodu, pred nimi udelali a to prosim zadarmo. Zas tak hrozne to neni, kdyz za to chteji prachy.
  • Jack1947

    EVOLVE- Alpha

    To jsem si nic od toho nesliboval lol, dneska mi přišel Email že jsem byl vybrán abych se jí učastnil. *15* Takže zejtra to zkusím no. Přesvědčím se na vlastní kůži. Jaké že tohle je.
    • Tilwaen
      Jsi vyvolený, Jacku!
      • Kde je ten vyvolený z kříže ?
    • To vybrali snad vsecky co se stihli zapsat vcas, prislo to dnes mne i nekolika znamym
      • Jack1947
        Aha, to jsem nevěděl já myslel že je potřeba trochu toho štěstí. *7*
    • tak to vybral nakej ldiot
  • gear vr

    vy jste věděli, že oculus rift a Carmack spolupracujou se samsungem? pro mě to je novinka teda...
    • To uz je tak rok stary
      • chm, zvláštní :) já si říkal, jak nejsou teď nezávislý s tím Carmackem ;)
        • ringmancz
          http://www.quickmeme.com/img/72/7238fa83bbb90477a2ff0ee0e9d6c055e4200b63f53a32e758cb73a056057a95.jpg
  • Upozornění: Člověk, kterému přenecháte možnost ovládat Vaši PS4 hru pomocí funkce Share play má oprávnění smazat uložené pozice.

    Dobrá troll funkce
  • Lords of the fallen

    Pokud někdo máte staženo na otestování a čekáte na crack, tak je to kvůli tomu, že se chystá velký patch, tak vydržte, vyplatí se. Vydání se prý trochu uspěchalo a jsou tam nějaké bugy, které se ostraní v tom patchi, řádově pár dní.

    Ucho - ty Senny 449 jsou uzavřený a nebudou hrát o moc líp, než třeba ty Samsony, věř tomu. Mezi otevřenýma a uzavřenýma je obrovský rozdíl zvukový. Být tebou určitě jdu za ty peníze do AKG K540 třeba. Ty ATHT400 bych nebral, mladá má u klavíru T500 a hrají dobře, ale měl jsem doma třeba AKG K271 Mk2 a ten zvuk byl uplně jinde, dají se sehnat pod 3 tisíce na jednom výborném eshopu (kdo hledá najde, nebudu dělat reklamu). Zkrátka radím ti hodně si rozmysli, jestli opravdu chceš uzavřená, pokud je vyloženě nepotřebuješ, kup polo nebo otevřená a zvukově se posuneš na dvojnásobnou částku, už jsem ti to psal. Pokud nevěříš , kup si třeba ty Shure, vzhledem k tomu, že jsi předtím měl totální šity 201čky, tak spokojený budeš, ale jednou, až si někde poslechneš třeba ty co jsem psal nebo jiná otevřená za stejnou cenu, tak budeš naštvaný.
    • Už jsem hrál včera originál a bez bugů...Tak snad :)
    • ucho
      No je otázka, jestli ten zvukový rozdíl uslyším. Priorita je pro mě navíc pohodlnost, kdy je budu mít na hlavě třeba 8 hodin denně. Senny 449 váží 150g, AKG K540 230g, to celkem rozdíl je, který by se na té pohodlnosti mohl podepsat.
      jinak co jsem se díval na nějaké hodnocení kvality zvuku, tak Senny 449 a Shure SRH 240A vycházely prakticky stejně. s tím rozdílem ve hmotnosti...
      • AKG K 240 MKII muzu jenom doporucit!
        • ucho
          a vydrží to několik let? na netu někdo psal, že mu plast začal po roce praskat.
          • Mam je tretim rokem. Plast nikde nepraska a ani kabel se jeste nezlomil (narozdil od vsech predeslych sluchatek co jsem mel).
          • To se píše u těch 540tek, ty jsou náchylné na tohle. Většinou si za to lidi můžou sami, protože se k tomu neumí chovat.
      • Váha je důležitá, ale není to jen o tom, ty AKG jsou zrovna jedny z nejpohodlnějších, akorát u nich pozor na zacházení, jsou náchylné. Čili nesundávat jednou rukou aby se kroutily atd. Ale to je snad víceméně jasné u každých sluchátek Ty Senny 449 jsou dobré, ale jak jsem psal, pokud nepotřebuješ vyloženě uzavřené, mrkni po otevřených modelech, za 2tis se už dají sehnat solidní sluchadla zvukově.

        Osobně bych pár stovek přidal a volil tohle http://www.sluchatka.net/akg-k240/ Tomu už se dá říkat zvuk.
        • ucho
          tak jak jsem psal, nejsem audiofil a zase tak dobrej sluch nemám. když jsem poprvý uslyšel zvuk z těch HD 201 před x lety, byl jsem maximálně spokojen :) uzavřená sluchátka bych bral spíš z principu, ty HD 201 už mám tak 6 let a jsem zvyklý, že to prostě nasadím na uši a jsou v tom schovaný. většina zvuku, se kterým pracuji, není extra kvalitní. a nejsem si jistý, jestli u hraní her ten rozdíl uslyším.
          • Flac smysl mají, mají až násobně vyšší datový tok a určitě to poznáš. Ono je taky flac a flac, i ony mají různé datové toky, každpádně jakýkoliv flac bude vždycky lepší, než ta nejlepší mp3.

            Ucho, myslím že ne, já to u tebe vidím defakto na 2 možnosti.

            Buď ty 240tky za 2200kč, což je zvukově to nejlepší co z těch všech co jsi psal můžeš koupit. I co se pohodlí týče.

            A nebo vzít Samsony, které budou minimálně stejně dobré jako 449, Shure atp. a za ušetřené peníze si kup třeba dobrou myš, klávesnici nebo něco..

            Určitě bych ale vybíral mezi těmato dvěma. Pokud jsi ochotný dát ty 2 tis, ber AKG.
            • ucho
              tak když jsem slyšel poprvý ty Senny HD 201, přišlo mi to jako naprosto čistej zvuk. teď už z nich takovej pocit nemám, ale zase nemám s čím srovnávat. nejvíc mě zajímá, jaké to bude u her na PC a PS4. určitě poreferuji, až příští týden dorazí.
            • Vpohodě, rád předám zkušenosti někomu kdo o to opravdu stojí. Pak dej vědět jak se ti líbí zvuk, možná to pro tebe bude trošku šok, většina levných sluchátek co jsi třeba doposud slyšel jsou zahuhlané nebo přebasované tzv. bum-cink pseudozvuky, kde prakticky neexistují středy, deftaily a jednotlivé nástroje si musíš domýšlet. Možná z toho budeš chvíli vykulený jak to hraje :) a zvuk se časem zlepší ještě víc až se rozehrajou.
            • ucho
              myš mám novou, tu jsem letos koupil. no klávesnici bych potřeboval, tu už mám asi 10 let a některý písmenka se už vypařily :) ale to ještě rok vydrží.

              objednal jsem ty AKG K240 Studio, s poštovným 2 279,- (a podle všeho by to mělo být shodný s tím MK2)

              díky za připomínky.
          • Však třeba u těch 270tek budeš mít uši taky schovaný, se podívej jak vypadají, jsou polootevřená, navíc máš v balení i kožené n´áušníky na výměnu. A jestli poznáš rozdíl? Já mám pocit, že pořád nechápeš o jakém zvuku se tady bavíme :) Představ si to asi jako přesednutí z Favorita do nové Oktávky. Má to jedinou nevýhodu, jakmile tohle jednou zkusíš, už není cesty zpět a nechceš nic horšího. Mimochodem konkrétně tyhle sluchátka dokázala dost slušně namrknit i moje integrovaná zvukovka (ALC892). Když jsem k nim dal DAC Fiio10, rozdíl byl minimální. (tím neříkám, že s lepším DAC nebudou hrát ještě líp, ale to platí obecně pro všechny sluchátka a repro samozřejmě).
            • Nejsou flacy mnoho povyku pro nic? U kamarad co se venuje tvorbe hudby jsem to zkousel na nekolika ruznych sestavach reproduktoru i sluchatek ktere jsou cenove daleko za tim co bych si mohl koupit sam a nepoznal jsem rozdil od 320kbps mp3.
            • ucho
              PC-hráč: ok, no takže aktuálně to vypadá na ty AKG K 240 Studio http://www.music-city.cz/akg-k-240-studio-38980.html?utm_source=heureka.cz&utm_medium=pricenidexer&utm_campaign=feed#

              jen doufám, že nebudu rušit zvukem to okolí :) zatím díky za připomínky, víc už toho asi nevymyslíme.
            • Ať už na tom budeš poslouchat cokoliv, kvalitnější vždycky poznáš, jednoduše budou hrát líp. Nechápu teda co je tak těžkého na tom si dnes stahovat hudbu třeba ve flac místo starých mp3, ale to už jsme mimo. V tom případě ber ty 240tky, za 2 litry budeš mít polouzavřená sluchátka o kvalitě jaké se ti ani nesnilo nejspíš. Zvuk bude jasnější, čitelnější. V uzavřených je takový zastřený. To musíš slyšet na těch 201čkách, takový hnusný plechový zvuk, to aby člověk pohledal :) a jako bonus zpocené uši. Ne vážně, nejen sluchátek už jsem pár vystřídal, zkus si dát říct a uvidíš, že mi dáš za pravdu potom. Proč kupovat Fabii, když za stejnou cenu můžeš mít Mazdu 3.
            • ucho
              AKG 240 vs MK2, co jsem se díval na rozdíly, tak parametrově mají být sluchátka identický. jen ta první verze je vyrobená v Číně a MK2 v Rakousku. i když někdo psal, že v Číně se vyrábí i ty druhý, tak největší rozdíl zatím jen v balení :)
            • ucho
              PC-hráč: já chápu, co se tou kvalitou snažíš říct, ale uzavřená sluchátka preferuji i kvůli tomu, abych nerušil doma poslechem okolí (stejná místnost), což počítám je lepší u těch uzavřených. taky si moc dobře uvědomuji, že v té hladině kolem 2k to není mega kvalita a že jsou mnohem kvalitnější sluchátka. ale je potřeba zohlednit právě to, co na tom poslouchám. 60 % je nekvalitní komprimovaný zvuk, který nebude na ničem hrát dobře. 20 % bude nějaká ta hudba (mp3 320kbps na integrovaný zvukovce) a dalších 20 % budou hry na PC a PS4. tedy nemyslím si, že potřebuji extrémně kvalitní sluchátka, kde se pomalu rozdíl kvality pozná až na dražší technice. když si k tomu vezmeš, že třeba nemám úplně super sluch, tak snad pochopíš, proč nechci utrácet zase víc peněz :)
            • Přečti si aspoň tohle. http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=8448&Itemid=91

              To si nevymýšlím, to je prostě fakt. Obecné pravidlo zní, pokud chceš s uzavřenými sluchátky docílit stejného zvuku jako s otevřenými, potřebuješ 2x až 3x tolik peněz. Měl jsem doma uzavřené Klipsche za 3tis a řeknu ti, to bych teda poslouchat nechtěl, moje Senny 435 co mám zrovna teď na učích (cca 1200kč) hrají líp.
            • Jack1947
              Skoro 2,6k ? *8* to je myslím za sterea (nepíše se tam jaké jsou) docela dost.

              Jinak docela sranda ucho, a neví jaké sluchadla si pořídit. Respkt se neví pro jaké rozhodnout.
            • Já už fakt nevím jak ti to mám vysvětlit, kromě těch Samsonů jsou to všechno UZAVŘENÁ sluchátka ! Budou hrát asi jako ty Samsony, možná hůř. Pochop už konečně, že uzavřená za 2-3tis kč hrají stejně jako otevřená za tisícovku. Píšu ti to potřetí. Někde si to nastuduj, když to nechápeš a nebo běž do obchodu a poslechni si to na vlastní uši. Pokud vyloženě nepotřebuješ zavřené, tak je nekupuju, je to nesmysl.
            • A nebo jednoduše vem ty 240tky za 2200kč jak jsi psal, mk2 nebo ne to je jedno, pořád budou zvukově lepší. Parametry mají stejné, popravdě netuším v čem tam je rozdíl. Nebo ještě třeba tohle za 2500 http://www.luxusni-elektronika.cz/zbozi/380-akg-k142hd, možnosti jsou různé...
            • ucho
              jako nakonec to vypadá, že se budu rozhodovat mezi tímto:
              1) Audio-Technica ATH-T500 (2190,-)
              2) Audio-Technica ATH-T400 (1490,-)
              3) Sennheiser HD 449 (2095,-)
              4) Shure SRH240A (1390,-)
              5) Sennheiser HD 201 (574,-)
              6) Samson SR850 (990,-)

              spíš bych se tedy na základě zdejšího doporučení rozhodoval mezi 4) a 6)
              edit: tak ještě mě trochu zaujaly Sennheiser HD 215 II za 1990,- (mají i slušný odpojitelný kabel)
            • S tím si vydržel 6 let jen proto, že sis myslel, že hrají dobře a neznáš nic lepšího. To chceš dalších 6 let poslouchat nějaké křápy? Se hecni a kup něco normálního, uvidíš, že nebudeš litovat. Pokud ti jde tak moc o cenu, ber ty Samsony a je to. Pokud fakt chceš dát 2 litry za uzavřený a potřebuješ uzavřený (pochybuju), místo 449 ber Fostex TH-7, ale je to fakt škoda, se dobrovolně připravit o lepší zvuk, který ti bezesporu otevřené modely dají.
            • ucho
              no tak Senny HD 201 mi vydržely 6 let a stojí kolem 600,- :) (a byl jsem s nimi spokojen)
              plán byl takový koupit něco krapet zajímavějšího, lepšího, zhruba za dvojnásobek ceny. nechci připlácet do aleluja a 3k už mi přijdou za sluchátka moc. strop si představuju spíš kolem těch dvou tisíc.
            • Tak jestli mám dát 2100kč za uzavřený, který hrajou na úrovni otevřených za litr a nebo mám přihodit na pořádný sluchátka několik stovek, který zvukově ty 449tky rozmetají, to už je na tobě :) Vždycky je lepší něco připlatit, kor za věc, kterou denně používáš x hodin a budeš ji mít několik let. Žijem jen jednou.
            • ucho
              no jo, špatně jsem se podíval. tak to 3k už jsou celkem dost...
            • myslíš tady? http://www.audiotek.cz/product-13468-akg-k-240-studio To nejspíš nejsou mk2, zkus se informovat, jinak ty sluchátka se už dají sehnat kolem 3tis běžně se dívám, nedávno a dlouho předtím to bylo spíš 3500 a výš okolo 4tis. I za těch 2800 co jsem postnul je to výborná koupě.
            • ucho
              270? asi překlep a řeč je pořád o těch AKG K240 MK2. dívám se, že jsou na netu v akci za 2190,- tak jestli je to lepší a za přibližně stejnou cenu, tak tedy možná na doporučení dám.
            • překlep 240 (ne 270).
        • Jsou velmi pohodlná a mají neutrální projev, zahrají ti to, co mají hrát. Žádné cinkající výšky, přebasované zahuhlané basy atp. Napadá mě třeba ještě, pokud jsi dřív používal ekvalizér u těch levných na dokrášlení (domrvení) zvuku, tady s takovýma sluchátkama už rozhodně všechno na nulu a jakýkoliv kurv*če zvuku vypnout. Najednou v písničkách nebo hrách uslyšíš tóny a zvuky, který jsi předtím neznal. Tohle jsou podle mě právě sluchátka, kdy se tak nějak láme ta hranice mezi "nějak to hraje" a "ono to hraje".
  • Nefunkcni PS Store aplikace (PS3)

    Store na PS3 se potyka s obrovskym problemem. Doporucuji redakci tuto kauzu blize prozkoumat. Jde o problem se zamrznutim hlavni obrazovky obchodu. Na forech na to spila spousta lidi a ja mam tentyz problem. Store je pres aplikaci na PS3 de facto nedostupny. Nikde na internetu jsem k tomu nenasel zadne seriozni informace. Z vlastni zkusenosti mohu potvrdit, ze nepomaha obnova souboroveho systemu, ani reinstall aplikace. Jeden clovek dokonce zkousel preinstalovat cely system PS3, ale pry ani to nepomohlo. Prosim timto redakci o nejaky clanek na toto tema.
    • Zase po update ? Já nebudu už slušný a pošlu herní divizi Sony do temných koutů ... Tolik let měli na to aby se naučili záplatovat pořádně a stále to kopou ... nemám slov ....
    • Miserius
      Co na tom chceš zkoumat? Sony oficialne napsalo ze za to muze novy update a ze pracujou na oprave a at do ty doby lidi nakupujou pres web aplikaci a i tak stahujou hry (na webu das Download to your PS3 a hned to mas na psku ve stahovani)
      • tak k tomu vyjadreni jsem se nedohrabal. Mohu poprosit o link na tu zpravu?
        • Miserius
          Je to vystaveny na Support foru, protoze si tam stezovalo 10 lidi kazdou hodinu tak to tam šoupli aby si to každej přečetl... O problému ví a pracujou na něm...
          Please be aware that there is currently some Network instability which may be preventing some users from Signing into the PlayStation Network and using the PlayStation Store. Our engineers are currently aware of this issue and have restored use to most users however a small amount of users are still experiencing issues. Our engineers are continuing to work to resolve this.

          A já to psal k vcerejsimu blog postu a taky jsem dostal odpověď od člena PS Store tymu:
          http://blog.eu.playstation.com/2014/10/29/new-playstation-store-freedom-wars-unfinished-swan-lords-fallen/
          Jsem hned druhej příspěvek
          • ok, díky.

            Stejně bych si rád přečetl nějaký kritický článek, odborně laděný, a to nejen tady k tomu, ale k problematice internetového připojení PS3 obecně, nýbrž mám toho zamrzání PS3 i v jiných aplikacích (hrách) až po krk. V drtivé většině případů se jedná právě o chyby při připojení na internet. Někdy mám ze stroje pocit, že se při jeho návrhu až tolik nepočítalo s tím, že internet bude hrát při jeho používání prim.
            • NAT 2 jsem si zpristupnil, kdyz jsem zjistil, ze bez toho nemuzu hrat s kamaradem Dead island. Ja mel kdysi hodne problemy s NHL14, ktera je imho velice zabugovana a EA servery na to navic nejsou uplne dobre. Hra mi casto zamrzala (nekonecne loadovala) pri pripojeni pro hledani volneho zapasu. A delalo to i po aktivaci NAT 2. Dalsim problemem bylo Gran Turismo 6, ktere kdysi obcas zamrzalo (take nekonecny loading) pri startu. Tam se mi ale nepodarilo na sto procent zjistit, jestli se jednalo o problem s pripojenim. Po jednom z nedavnych updatu hry uz mi to ale neudelalo ani jednou. Aby bylo jasno co v tehle veci PS3 vycitam (protoze obadva problemy vypadaji spis na bugy tvurcu hry): nemoznost hru normalne vypnout, pokud dojde k takove situaci. Vzdu se konal restart konzole, coz mne prijde jako hodne hrube reseni problemu. Nehlede na to, ze se pri tom mohou poskodit soubory na disku. Sony jakoby se zaseklo nekde na prelomu stoleti, kdy restart byl pripustnym a da se rict ze i docela cistym resenim problemu (nevim jak u PS2, ale na PSX bylo pro restart dokonce udelano hardwarove tlacitko).
            • Miserius
              Já s připojením na psku nemam zadnej problem, kromě těhle jejich debilit kdy za to muže nějakej jejich supr patch... Žádna hra (pokud máš NAT 2 - protože spousta lidi si stezuje na psko a pak maj špatně nastavenej router) neblbne nebo nevypina ze ztratila spojeni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit