Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Star citizen FPS

    Pokial by niekoho zaujímalo ako prebieha FPS v Star citizenu http://youtu.be/K0gX-7mTJ6Y
    • Tak update, RSI vypustili ofiko prezentačku :)
      https://www.youtube.com/watch?v=cir3w-wIx9U
    • C-BEAM
      vyzerá to dobre, dizajn interiérov je dosť oldschool, trochu v štýle Doom3, páči sa mi to.
  • ucho

    Home (Steam)

    Kdyby chtěl někdo hru Home, tak zde: https://www.humblebundle.com/gift?key=wFAqpaHaKp8X2bFF
    • Lukyz
      Díky!!!
  • Lukyz

    Absolute Proof that 60FPS is Better than 30FPS!

    Já jsem sice zastáncem, že více je v tomto případě lépe, ale i tak mi to přijde vtipný *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=Hu8RuiAlu-I
    • Proč se vlastně stala modla právě z 60 FPS ? ... 120 a víc je přece lépe ;)

      Zrovna v tomto konkrétním případě ... MÉNĚ mělo bohatší dějovou zápletku a jako hráče by mě dostali na svou stranu ;) .
  • Halloween Humble Bundle

    Knock-knock
    Home
    Vertical Drop Heroes HD

    https://www.humblebundle.com/?gift=FpMwYqevY7urSKxd
    • WhySoSad
      Díky, Home jsem chtěl pořídit :)
  • Encyklopedie PC her

    Zdravím, měl bych prosbičku na zdejší čtenáře Levelu. Před pár dny jsem si v krámě prolistoval nové číslo a zaujala mě reklama na vnitřní straně obálky na "encyklopedii PC her", která by měla vyjít na Vánoce (tedy pokud si dobře pamatuji). Naneštěstí se mi o ní nedaří najít nic bližšího, strejda Google mlčí. Mohla by mi nějaká dobrá duše napsat vydavatelství, přesný název knihy a případně nějaký odkaz? Děkuji mnohokrát.
    • ringmancz
      tobě vážně podle popisu připadalo, že se to bude prodávat?
      • Připadalo. Na aprílový žertík už je trochu pozdě ne? Cenu přirovnanou k pořizovací ceně beru jako nadsázku. Ostatně taková Britanica nebo sebrané Shakespearovi hry taky nejsou zrovna za pakatel. Takže ona to byla jen sranda? Proč a kdo za ní stojí?
  • Jack1947

    Soud zamítl žalobu, kterou podal bývalý panamský diktátor Manuel Noriega na vydavatelství Activision Blizzard. Tedy na firmu zaštiťující sérii Call of Duty.

    Soud v Los Angeles však odsouhlasil žádost Activision Blizzard o zamítnutí žaloby. Chybí prý jakékoliv důkazy, že by ho zpodobnění ve hře poškodilo. Noriega totiž od roku 1992 seděl v USA za mřížemi kvůli pašování drog, praní špinavých peněz a vytváření falešných problémů, na kterých v Panamě vydělával.

    Soudce v souvislosti s tím napsal: „S ohledem na zprávy o jeho činech na začátku osmdesátých a devadesátých let je těžké si představit, že takové důkazy existují.“ Způsob, jakým ho vývojáři zpodobnili, prý navíc spadá pod právo na svobodné vyjádření.

    *15* *2* *1* *7* *5* *11* *16* *15*
    • Ctrl+c a ctrl+v s Bonuswebu? Z teba je redaktor :D
      • Jack1947
        Jo, nepadla tady o tom zmínka no... tak proč by ne že.
        • Bol to vtip, od toho tu sú novinky aby sa informovalo :)
          • Jack1947
            Proto jsem schválně nenapsal odkud že, ok ok já už nevím co se tady bere jako vtip a co vážně. *7*
            • V pohode, moja chyba, len som si chcel rýpnuť. Blbý nápad :)
  • Jack1947

    COD- AW

    Takové rychlo shrnutí, no zatím mne to baví více než Ghosts, dokonce to je i zábavné člověk se projede v tančíku a ta laserová zbran *14* škvaří nepřátele na škvarek (no né doslova) ale je to hrozně legrační. Grafika snad i pokročila, nebo nevím ale zdá se mi že pár efektů přibylo , potom skvělé herecké obsazení v čele s Troyem Bakerem a ten parták co ho namluvil nějakej Brit sem si myslel že to je Statham (no není no brity jsou dost podobný)

    Dále jsou hezké upgrady, které můžete použít po každé misi na vylepšení obleku + to je taky novinka protože to v žádném codu myslím nikdy nebylo.
    Prostě upgrady lepšího brnění, obrany, více grntů atp atp...

    Páni dokonce, bych... ted pozor já hejter codu - uvažoval o koupi už jen kvůli mp a těm hračkám co se tam budou prohánět. Prostě bych to asi neřekl ale COD se celkem povedlo. Jassný je to cod bezesporu o tom žádná ale baví mne to.Mrzí mne že zachvíly bude dopařeno no... njn tou krátkou dobou to zase zabijí no.

    Příběh je mimochodem zase po (delší době)docela dobrý... zatím bych dal 7/10.

    Jsou tam i lodě a Kevin Spacey... ehm není uplně takto jak nám byl prezentován... tím se stane erhm... nebudu spoilovat. Vidím že mínusový fanoušci se nemohli dočkat aby mohli mínusovat... make yourself comfortable then.
    • oktavius66
      To vylepšování bylo už v Call of Duty Black Ops 2. Na každou misi sis mohl vylepšit svůj arzenál. Od samopalů přes granáty až po útočné pušky a lehké kulomety. Samozřejmě bylo i k dispozici vylepšení, že sis mohl dát tu soupravu na otevírání dveří, kde byly zbraně pro danou situaci a nebylo možné se dovnitř dostat pokud si tenhle kit neměl. Takže novinka to tak uplně není.
      • Jack1947
        Jo, tak dík za info to mi nějak vypadlo ale zase tam neměl ještě člověk Exo suit. *3*
    • To jsem jednou zažil na heroinu, ale narozdíl od tebe, já si za to zaplatil!
    • paris to na konzoli nebo pc?
      • oktavius66
        Hra oficiálně vychází do světa (všude ve stejné datum) 4.11.2014... Takže warez PC verze. Každopádně, když nechceš hrát MP, k čemuž COD primárně je, tak je zbytečné uvalit 1000 Kč za 5 hodinovou hru. Je mi sice líto , že nepodpořím vývojáře, ale tolik peněz prostě za 5 hodinový singl nedám a myslete si o mě co chcete...
        • Jack1947
          To si na omylu, ted jsem o tom zauvažoval... samozřejmě na pc, od dob COD:MW2 by to bylo další koupené COD. *3*

          Ted je spíše otázka jestli se to vyplatí... když nejspíše emulují servery a pojede se nejspíše dřív nebo pozdějc i na w@rez verzi. Mám na mysli to že Steam ano steam , má zjevně problémy s tím rozlišovat hackery... proto jsem mimojiné posléze litoval koupi MW2 , tam jich bylo plno. Docela to i znechutilo hrát. Rok od vydání jsem na hru už prakticky nešáhl.

          Každá nová hra se rozhodně pokaždí na w* neobjeví záleží na okolnostech... složitosti crackovací metody a někdy i výjde repack/fix když nedojde k uplnemu cracknutí no.

          Což na pirátu netvrdím že nebude, na druhou stranu zase nemusí zato člověk platit. Pak bych tedy sáhl po verzi konzolové. kde výskyt hackerů takový tedy spíše není asi ani žádný... Pak ten matchmaking... to byla a je myslím taky stále bolest.
        • Lukyz
          Co jsem koukal tak zatím jim utekla pouze verze na PS3 / X360.
          • oktavius66
            Jenomže to je Jack... Ten vždycky napíše "recenzi" 3-4 dny před vydáním, což je pravdu zvláštní. Když jsem byl mladší, tak jsem taky stahoval a s kamarády vyměňoval (skvělé hry jsem kupoval) a opravdu to vychází, že každá nová hra se objeví na Warez stránkách na 80% 3 dny před vydáním. To mám prostě už očihnuté. Stejně ten pocit, když si koupíte skvělou hru, která za ty peníze stojí je nepřekonatelný. Já už se snažím pouze kupovat a jsem rád, že ty vývojáře mohu podporovat v jejich práci.
  • ucho

    Sluchátka AKG K240 Studio

    Tak překvapivě dorazily už dnes, tak jsem je malinko otestoval. Na hlavě sedí v pohodě, tedy základní požadavek na nějaké to pohodlí splňují. Ale ještě jsem je neměl na hlavě moc hodin v kuse. Z kvality zvuku jsem se na zadek moc neposadil. Určitě je to o dost lepší než moje současné Senny HD 201, ale ty už mají za sebou 6 let a přijde mi, že z těch jsem měl po koupi ohledně zvuku trochu lepší pocit. Testováno na skladbách, které mi tehdy zněly suprově. Teď mě z nich v zádech nemrazí ani na těch nových sluchátkách (na ohraných HD 201 samozřejmě taky ne). Přijde mi, že nehrají čistě a vše tam hučí, jako by tam bylo příliš mnoho zvuků a připomíná to hluk. To je možná i důvod, proč mě z nich bolí hlava, tedy mám pocit, že způsobují nevolnost.
    Trochu jsem se bál, že kvůli těm 55 ohmům budou hrát tišeji než HD 201 s 24 ohmy, ale ve skutečnosti mi přijdou hlasitější. To se týká hlavně PS4. Tam je tedy hlasitost tak akorát. Být to tišší, tak už by se mi to asi moc nelíbilo.
    Sluchátka jako takový vypadají fajnově, ale jestli mi budou i po týdnu používání způsobovat nevolnost, tak pouvažuji o vrácení.
    • risa2000
      Zkus se mrknout sem (jestlis to už teda nečetl):
      http://www.head-fi.org/t/630058/akg-k240-studio-owners-please-share-your-experience
      • ucho
        něco už jsem četl. jako někdo říká, že je potřeba je pár hodin zajet, ale nevím. čekal jsem od nich zřejmě něco víc. v týdnu si skočím do jednoho obchodu snad poslechnout i jiný sluchátka, ať mám srovnání podle toho, jak to slyším já. zatím mám z toho pocit, že bych za ty peníze mohl získat něco, co mi bude zvukově vyhovovat víc.
    • Nejsem elektroexpert, ale když je někde šum v repro, tak se mluví o zemní smyčce a špatným uzemnění (zdroj, disky, základní deska, tv karty...). Zkus připojit sluchátka do jinýho zařízení, jestli i tam bude šum (pokud možno nezkoušej notebooky/netbooky, tam bývá šum častej jev). Pokud budou hrát ok, problém bude u PC. Jestli máš externí zvukovku, zkus ji taky použít... stejně tak pokud používáš prodlužovací kabel, tak ho vynech.
      • ucho
        o šumu jsem nikde nic nepsal...
      • Jack1947
        Dit píše že to má i na PS4 a pochybuji že by šum byl i součástí PS4 - vadná zvukovka i u něj jo.
        Tedy já to tak pochopil že ten šum, hučení má nezávisle na čem to má zapojené.
    • zkusil jsi snížit hlasitost?
    • Keyz
      To by chtělo píchnou do kvalitního zdroje a ne PS4 anebo PC a znova to zkusit. Koupil jsi (pro mě nepochopitelně) studiová sluchátka pro profíky s velkou Impedancí 55 ohmů :D a strkáš to do integrovaných zvukovek.. U levných spotřebních produktů.
      Moje AKG K 512 MKII nehučí a hlavně jsou pro běžný provoz. Já, tedy nechápu jaký odborník poradil profi sluchátka i když nestojí majland, pro používání s PS4 a PC. U takových modelů, je znát kvalitní zdroj. Stejně jako u Westone 3 které mám. Taky je nestrkám do telefonu *3*

      Citace z oficiální stránky AKG "The K240 Studio professional over-ear, semi-open studio headphones are designed for professional applications such as mixing, mastering and playbac"
      Ano, tohle jsou ideální sluchátka na hraní a nějakou tu hudbu na běžným hardwaru.
      • ucho
        Mimochodem na krabici stojí i: "High efficiency and wide dynamic range, idealy suited for mobile use, too." Toliko k těm běžným zařízením :) Na obrázku je tam nějaký snad mp3 přehrávač a diskman... Jo to s předchozí verzí K240 Monitor, která měla 600 ohmů, to už by si asi ty mobily a přehrávače bez zesilovče neškrtly.
        • Keyz
          Na webu to vedou v sekci profi :) Podle toho jsme se řídil. Jinak většinou mají sluchátka kolem těch 30 ohmů. Ty běžná, jen podle čísel i těch 55 není běžné. Navíc zesilovače lidi používají stejně s přenosnými přehrávači, kde mají nějaké sluchátka do uší. I drahé Shure 535 mají kolem 30. Ten zesilovač pouze nezesiluje zvuk aby to více řvalo.

          Ale to je fuk. Hlavně, že to u tebe funguje a PC, Konzole to zvládá jak má. *3*
      • Jack1947
        Pc-hráč řikál že se prý vyzná...asi to už je promázlé njn profík no. *3*

        Mikrofonem to asic nebude no, (hloupá otázka ale co kdyby?) hučení by taky mohla způsobovat co vím , dosluhujicí zvuukovka což je taky blbost no minimálně z pohledu PS4 - že by nezvládala? pak jedině koupit drazší externí? nevím nejsem odborník plácám nápady.

        Hučí mi taky když mám své na max *15* , ty jo ale kolem a kolem bych hučení asi nesnesl... to je fakt na nevolnost no. Pravda.
      • ucho
        jak jsem psal, i s 55 ohmy hrají hlasitěji než ty Senny HD 201 s 24 ohmy (ty jsem dnes zkusil poprvé na PS4 a jsou tam mnohem tišší, pro mě už nepoužitelné), tedy nebude takový problém je používat i na přenosných zařízeních (což zrovna nehodlám) a potvrzuje to i řada diskuzních fór. přeci jen jsem pročetl o těch sluchátkách před koupí dost. a jsou i lidé, kteří je používají ke hraní... rozhodně nehrají hůře, než ty moje současné Senny... samozřejmě počítám i s tím, že můj dojem ovlivňuje 6 let používání jedněch sluchátek.
        edit: nejhorší asi je, že to nemám teď s čím rozumným srovnat. celkem by mě zajímalo, co bych řekl na nové Senny HD 201...
        • Keyz
          Nejlepší bude když zajdeš někam do obchodu, kde máš možnost sluchátka prakticky vyzkoušet. U těch velkých to jde dobře, protože nehrozí takové zadělání jako u těch co se strkají do uší.
          Jinak to nezjistíš :(

          Takto jsem to dělal a pak si to nějak pamatuješ. Jinak kupuješ vždy naslepo. Já sice ty AKG co mám také nezkoušel, ale problém tam nebyl. Měl jsem kliku :)
          Jinak STEELSeries Siberia jsou také super. Pohodlné V2 stojí do 2000 Kč.

          A jestli chceš něco extra co jen tak někdo nemá, tak ber Speed Link MEDUSA. Jsou to 5.1 a opravu mají malé repráčky. U her, které tohle podporují to je opravu super a velký rozdíl. Jen to musíš nastavit. Jde tam nastavit hlasitost jednotlivých repráčků a to je důležité, protože nejsou všechny stejně velké. Ale pak slyšíš přesně co kde letí a takový výbuch granátu, za zády je něco neskutečného, jak máji ten bass :) Anebo když okolo letí nějaká raketa.
          Navíc je to německý výrobek. Kvalitní zpracování.
          Sice jsem je vracel, protože jsem to v to v dané době nevyužil (ten prostorový zvuk) ale kdyby ano, tak je beru.
          • Jack1947
            Speed link znám od nich mám gamepad, není zlá firma. Tyhle sluchátka nevypadaj zle asi budou i dobrá... navíc cena celkem ujde.

            Někdo ti možná poděkuje i za tip. *3*
          • ucho
            Já to ještě s těmi AKG K240 Studio nevzdávám, opravdu jsou všude hodnoceny jako jedny z nejlepších v dané cenové kategorii. Týden je budu používat a uvidí se. Špatně nehrají, jediný problém je ta nevolnost, která doufám odezní. Jinak některá uzavřená sluchátka motion sickness vyvolávají, ale to by zrovna tyto neměly. Možná jsem citlivej na nějakou nízkou frekvenci.
            • risa2000
              Na to co si přečteš o tom, jak jsou sluchátka super, se moc nevaž. Každý má vnímání zvuků jiné. Věř svým uším. Kdysi dávno jsem si koupil Senny (HD 580), protože jsem o nich všude četl samou chválu a každý prodavač je vychvaloval. A za pár měsíců jsem je prodal, kvůli tomu, že mi nesedl jejich zvuk. Místo nich jsem pak pořídil AKG K 501 a nedám na něm dopustit. Také bych tomu předtím nevěřil.
            • Keyz
              Určitě jsou super, také je to dobrá firma a jsou to sluchátka pro profíky :)

              Jo, zkus a uvidíš. Lepší jak to ihned vracet a pak hledat znova alternativu. Jinak výběr sluchátek je celkem komedie.
    • Jack1947
      Ty jo nevolnost ze sluchátek? *8* to jsem myslel že mají jen lidi s tovární verzí oculusu ... no inu jak se zdá není tomu jenom tak.
      • ucho prave objevil sonictozu *5*
        • Jack1947
          To neexistuje. *7*
          • ted uz prave jo *5*
  • Ronox
    Hraje tu někdo Evolve na PC? Nehledáte někoho do party? Kdyžtak si mě přidejte - http://steamcommunity.com/id/golgotan
    • Tys to rozjel? To je zazrak... me to uz 2 hodiny pise connection lost a hrace to hleda 20 minut. Tak smula asi no.
      • Na forech pisou ze maj s PC verzi nejaky problem v matchmakingu a kuti patch, no mozna ke konci vikendu to pujde :D
        • Ronox
          Uvidíme, jak budou férový. Většinou při takových problémech ty firmy ten přístup prodlouží klidně o den či dva. Já teď hrál a dvoum lidem se to šíleně lagoval a všichni jsme byli jedničky a ten co hrál za monstrum byl už osmička. Navíc docela problém, že kámoš nemůže být monstrum. Snad tam pak přidaj nějaký mód, protože párkrát bych je pak chtěl taky roztrhat.
          • Jo uz to facha, ono totiz predtim neslo vubec joinout.
  • informace o Destiny

    Proč furt zmiňujete polohu obchodníka v Destiny a Halloweenský update do té samé hry? Proč nezmíníte,že vyšel třeba do Payday 2 několik mnoho updatů včetně taky hallowenského? *11* Jsou i jiné hry,než konzoloidní průměrné Destiny,do kterých vychází updaty. *10* *11*
    • protože tady nedelaji novinarinu jen prepisují PR oznameni, a payday nedavaji penize na marketing
      • No to koukám,že to bude placená PR sraj*a pro konzoloidní děcka,tfuj a ten adblock za to zase zapnu *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit