Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FC4:SAS

    Far Cry 4 - Simulátor akčního slona , na konzolích ve 30fps pro lepší zážitek, občas propady k 20fps, aby si hráči mohli vychutnat filmové záběry *15*

    To je mazec toto *1* Sorry, že to sem takhle píšu, ale toto mě fakt pobavilo.
  • Dá se aspoň v Evil Within vypnout veškerý HUD, když už tam teda jsou ty černý pruhy? Teprve potom by to byl ten "správný" filmový zážitek.
    • A jako správný filmový hrdina tam nezemřeš, takže god mode on :D
    • Dá se vypnout plno věcí, ukazatele různé, titulky a možná i hud ale to zas neuvidíš kolik máš zdravý (i když to poznáš podle pohybu postavy).
      • Super, o to mi právě jde. Chci to rozehrát na Akumu obtížnost a vypnout veškerý HUD. Jen ať se u hry trápím. Třeba to bude po dlouhé době hra, co nepůjde dohrát s prstem v nose.
        • Survival - bez munice nebo s absolutním minimem, plné kalhoty? you like it, be my guest. *14* *5* *12*
  • Radioaktivni_surikata
    Milá redakce. Až vypnete vyskakovací video reklamu, dejte o tom článek na titulní stranu. Pak si rád opět vypnu addblock. Jen si zkuste prohlídnout 10 obrázků v galerii, ať víte, jakej masochismus na nás tiscali zkouší. Sorry, ale ať je za tohle zodpovědnej kdokoliv, tak je na ránu pěstí.
    • janchor
      Víme, chodíme sem taky.
      • Radioaktivni_surikata
        To je dobrej začátek. Teď ještě prosadit nějakej rozumnej kompromis na správnejch místech a jsme doma. Mě to fakt upřímně mrzí, protože od dob poslední redakce Games urazily hezkej kus cesty kupředu, ale tak jak to je s reklamou teď, to prostě moje nervy nedávaj.
        • Brumla

          Můžu tě ujistit , že nejen tvoje ....
      • Ty sem právě radši ani nechoď. *6*
      • Vás to ale tolik netrápí... nebot by jste s tím něco udělali. *7*
  • Jinak nevím jestli to tu už zaznělo, ale ve čtvrtek tuším od 5 večer je na 24h zadarmo payday:the heist.
    Kdo si ho stáhne, tomu už zůstane.

    PAYDAY: The Heist for free for 24 hours via Steam Thursday morning at 10AM Pacific
    To celebrate that you reached the goal earlier than anticipated, we're giving out PAYDAY: The Heist for free via Steam Thursday morning at 10AM Pacific and going forward for 24 hours. This was going to happen on the 18th originally but since you guys did such an awesome job we want to give you the reward as soon as possible.
  • Herní obchody

    Zdravím, chtěl bych se zeptat na pár detailů ohledně herních obchodů, jestli má někdo s některými zkušenosti. Prosím nepouštějte se do diskuze, zda je ten či onen lepší nebo horší. Udělám vzor:

    Steam - Aplikace (vyžaduje aplikaci Steam) - stáhnu a hraju
    GOG - Prohlížeč (nevyžaduje žádnou aplikaci) - stáhnu soubor podle platformy (WIN, MAC, LINUX), instaluju, hraju

    U těchto obchodů nevím:
    Desura (U některých her je ikonka DRM free, ale je u ní i ikonka Steamu, to si můžu vybrat?), Humble Store (Také výběr DRM free nebo Steamu?), Uplay, Origin, MacGameStore (jen pro Mac)??

    Je nějaký rozdíl mezi Humble Store a Humble Widget (nevím přesně, jak to mám popsat)? Např. vyberu si hru Game Dev Tycoon kouknu na stránky vývojářů http://www.greenheartgames.com/game-dev-tycoon-downloads/ mají tam Humble Widget, když hru přes něj koupím přijde email s odkazem na stažení nebo si to pak stáhnu přes Humble Store? Je to nějak propojený nebo jsou to odlišné služby? Doufám, že jsem to napsal srozumitelně. Díky za odpovědi
    • humble když píše drm free i steam, tak to znamená, že dostaneš steam klíč a zároven si to můžeš stáhnout i ze svý knihovny na humble ;

      u humble store a humble widget je někdy rozdíl v tom, že hra na widget dostaneš jen steam klíč, ale když si to koupíš na humble store, tak dostaneš i android verzi (až vyjde) - ale jen u některých her, je potřeba si hlídat platformy
  • Lukyz

    Do pátku je na Steamu Tomb Raider za 3,99€

    Za cca 110Kč je to podle mě must buy! *3*

    http://store.steampowered.com/app/203160/
    • C-BEAM
      konečne cena odpovedá kvalite.
    • ucho
      ta hra je úžasná, minulý měsíc jsem ji dohrál a vyplatila by se i za 500,-
  • steam klíče

    american conquest
    AY3PT-A9LI7-FHAQM

    cossacks 2: european wars
    LCG3H-4NFB0-2EXX4
    • diky za prvni :)
    • teda, to druhý je cossacks 2: battle for europe :)
  • Video: Grafické porovnání Xbox One a PS4 verze The Evil Within.

    Proč to má takový škaredý pruhy ? (ironie), a proč je to na konzolích tak rozmazané a škaredé (bez ironie) ... prý to na konzolích padá až ke 20fps :D Fakt nářez tahle hra. Přeju jim co nejmenší prodeje.
    • Ronox
      Ten poměr stran mi nevadí. Ve spojení s tou kamerou to poskytuje opět takový ten "residentovský" feeling, který Shinji, tak rád používá. Když jsem si to streamoval na ntb, tak to bylo divný, protože ty pruhy, tam byly hodně velký, ale jakmile jsem to přepnul na projektor, tak supr. Je to něco jako když jsem hrál poprvé Dead Space, kde ta kamera byla mnohem blíž k rameni protagonisty než v ostatních TPS a už tenhle samotný aspekt, že hráč toho moc nevidí buduje "intimnější" atmosféru. Jinak fps jsem ani neodemykal jelikož nepatřím mezi ty, kteří jsou na to náchylný a protože to absolutně nedropuje, tak se mi to hraje v pohodě. Zatím jsem v chapter 4 tuším a je to fajnovka. Shinjiho rukopis tam jde všude cítit a jakožto fanda RE série si chrochtám. Škoda jen toho Sebastiana no.
    • faitheater
      Vyvojari zacali pouzivat novy o*eb a hovoria tomu "filmovejsi zazitok".

      Cierne pruhy v hrach znamenaju, ze pani vyvojari sa vys*ali na akekolvek nastavenia a natvrdo hodili nejaky pomer stran a je vymalovane.

      Ale mne osobne pruhy vadia aj pri filmoch (o hrach ani nehovorim) a omnoho radsej mam ked je film (a aj hra) v spravnom pomere stran. Ziadne pruhy nepridaju na zazitku, prave naopak.
      Fakt netusim, ako by mi mala nejaka cierna plocha zvysit zazitok z filmu/hrania...
    • Tak jsem to jen tak ze srandy otestoval na grafickou paměť abych zjistil jak se to má s těmi 4GB VRAM. Při plných detailech v 1920x1200 byl výsledek 1.5 GB VRAM, na konci první epizody to vyskočilo až na 2.2 GB VRAM, čili žádnej extrém.

      Já hned říkal, že to musí bejt požadavek leda tak na 4K. :-D Jinak grafárna nejede ani na polovic (Radeon 7970).
    • C-BEAM

      20FPS NextGen

      Začína sa objavovať viac a viac hier ktoré na konzolách padajú k 20fps hlavne na xboxe. Môže to byť dočasný problém kým sa developery nenaučia hw využívať efektívnejšie ale môže to takisto znamenať, že konzole zastarajú omnoho rýchlejšie ako očakávali aj tí najväčší pesimisti.
      • Myslím že třeba rok (nebo jak dlouho se taková hra vyvíjí) je více než dlouhá doba na seznámení se s hw. Jednoduše ty stroje nemají výkon (což je logické a jasné každému trochu zainteresovanému člověku), konzole opět brzdí PC a tentokrát paradoxně ještě rychleji. To je holý fakt. Ty mašinky nestačí už dnes, co teprv za rok nebo dva, to si nedokážu představit.
    • oktavius66
      Ta hra má už špatný engine. Je zbytečný a náročný. Na PC to taky není vůbec žádná sláva. Z té PC verze mám 100x větší strach než z té konzolové.
      • PC verze naprosto stabilní na 30 FPS :) Včera jsem rozehrál..
    • ucho
      filmovější zážitek... jsi neviděl nikdy žádný film? všechny mají černé pruhy.
      • Veskoslav
        Ty jsi vážně na hlavu s tím "filmovým" zážitkem.
        • on to píše jako ironii si myslím
      • Keyz
        Tedy debilní zážitek. Někdo tam dá pruh = dobře. Kdyby tam byl namísto pruhu obraz je to prostě špatně a lidi by z toho zešíleli.
      • Draken69CZ
        "filmovější zážitek" to je dnešní zaklínadlo na všechno :D Ok na obřím plátně, ale ne na TV nebo na monitoru.
        • To není o velikosti obrazovky, ale o tom, že někdo plácá šílený hovadiny, nemůže srovnávat filmy a hry. Už jsem to psal, to je jak auta a letadla, blbost prostě. Jen výmluvy idiotských (doslova!) vývojářů.
    • Draken69CZ
      By mě zajímalo v jakém rozlišení to jede když 1/3 obrazovky je černej pruh.
  • David Sirland (producent z DICE LA) dává na vědomí, že Battlefield Hardline neslouží jako náhrada za předešlý díl a nezalíbí se každému.

    Ale? No to je mi teda vazne novinka... Ako vidim, pan Sirland akosi oneskorene ospravedlnuje fakt, ze po*raty Hardline NIKDY nemal mat v nazve slovo Battlefield, co bolo jasne uplne od zaciatku. Len preto, ze nejaka hra bezi na rovnakom engine + pouziva dopravne prostriedky, neznamena to, ze ide automaticky o DALSI, i ked brutalne odveci "diel" Battlefieldu *7*.
    Mne osobne stacilo vyskusat betu a mal som v tom jasno. Avsak vskutku sa mi paci, ako nejaky kr3tensky producent z EA zrazu po X mesiacoch na verejnosti oznamuje, ze BF Hardline sa nezapaci kazdemu a zaroven, ze nejde o nahradu za predchadzajuci diel BF. Mam dojem, ze v EA si to asi niekto pekne odskakal (ani sa necudujem, ved Hardline je p1covina na entu), takze teraz z cista jasna ti magori z EA hasia co sa len da... Lez, dla mojho nazoru kapanek NESKORO, ha!!! *16*
  • oktavius66

    Neoficiálně: V Exo Survivor módu hry Call of Duty: Advanced Warfare narazíme na zombie.

    Tak vážení to tu ještě nebylo ! Zombie v COD tady jsou od 5 dílů. Bůh ví jestli ne dřív v nějakém modu. Tentokrát budou mít na zádech jetpacky a rotačáky na předloktí *15* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit