Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stáhnul jsem si hru ale nejsem v tom moc zkušenej, resp. už dávno jsem to nedělal. co ted? nainstaloval jsem to a kde najdu crak? to musím stahnout osobitne nebo to tam uz nekde je?
    • Jeste si ty svy sraccky vyklikej *7*
      • Miserius
        To nám jen někdo chce ukazát jak moc se nudí *1*
    • no nic už jsem to našel a parim
  • Valve Complete Pack

    Nikdy jsem nehral Half Life, Portal ani CS ikdyz to kazdej kamos ma :D chtel jsem se zeptat jestli je ta akce na Steamu Valve Complete pack cca za 500 KC dobra cena, nebo se to da koupit aj levneji? :D

    Fandove HF nesezerte me *1*
    • Draken69CZ
      Já si to koupím až v kompletu s HL3
    • HL2

      ono popravde pokud jsi zvyklej hrat novy hry tak te uz HL 2 tak bavit nebude. Je to spis retro a nostalgie
      • Na HL2 doporučuju Cinematic Mod - graficky je to pak pecka a hratelností hra vůbec nezestárla, spíš si z toho můžou vzít některý nový tituly příklad *3*

        EDIT: Ještě bych předtím rozhodně dal BlackMesa což je fanouškovskej remake původního HL1 - nevíte někde jestli už dodělali poslední kapitolu? (XEN)
        • victor
          HL2 námětem zrovna moc pecka nebyla (Město, stoky,pláž , scifi výtah ....a konec ?) . Spíš to bylo klasické tech demo . Dějově i herně byl HL1 přece jen o třídu lepší hra .
    • victor
      Musíš být fanda ... Něco z HL2 jsem získal při rozjezdu Steamu zdarma (Multiplayer a Lost Coast) , ale pravidelně se objevují Valve dítka v akcích za pakatel .... Musíš být opravdu fanda , Complete pack za 500 bych osobně dnes už nekupoval .
      • Lukyz
        Hry z toho packu můžeš "vyzobávat" jednotlivě, takže je to furt dobrej kauf *3*
        Např. Lost Coast za 7€ podle mě nestojí.
    • Lukyz
      Pokud jsi nehrál HF / Portal tak je to rozhodně dobrej kauf a jinde to seženeš s rozdílem pár korun - doslova korun! Tipnu si, že max. rozdíl může být tak 10Kč
    • levněji to na steamu zatím nebylo a myslím, že to levněji ani neseženeš. možná jen kdybys koupil v akci Portaly, L4D, CS a HL kolekci, ale to by sis musel spočítat
  • Morraw

    Nový díl Total War bude oznámen dnes

    Pojďmě spekulovat podle leaknutých obrázků

    Odhalení lze sledovat zde dnes v 17:00
    http://www.egxlondon.net/

    Medieval 3 nebo Warhammer ?

    http://www.dualshockers.com/2014/09/24/leaked-egx-photos-suggest-a-new-total-war-game-reveal/
    • Podle ohozu frajera zřejmě Medieval. I když i ten Warhammer by teoreticky taky šel. Osobně bych nebyl zklamanej pro jakoukoliv možnost, ale zvedal bych palec raději pro tu druhou. Taková globální mapa z tohodle univerza s vlastním blbnutím, vlastní politikou, vlastní historií bez toho, aby jeden pořád byl determinovanej nějakýma historickýma aspektama. Jo, to bych se nechal líbit. Ale jestli z té hry nevyjde nakonec nějaká hybridní kok*tina.
      • Magister_Peditum
        Kdyby to měl být Medieval, tak by tam byl spíš rytíř, ne?
        • Možná. Tož mně se týpek s dlouhým hárem a v jakýmsi kyrysu nebo co to je, s tím obdobím zase tak nevylučuje. Samozřejmě ho*no vím, ale možná když s tím dělají takový tajný kejkle se zakrýváním huby a podobný, tak fláknout rytíře bylo moc evidentní. Takhle to stále hraje na obě strany.
          • Magister_Peditum
            Netvrdili vývojáři ale něco o tom, že teď po Rome 2 další "historický" díl Total War dělat nebudou?
            • Magister_Peditum
              Tak to nakonec vskutku je Attila: Total War....
            • Asi jo, žvanilo se toho hodně. Snad i to, že nebude už hodně dlouho žádnej "Total war" obecně, i když jestli se to teda týká jen té "historické" divize, tak ok, v takovým případě by to nahrávalo tomu Warhammeru. Ale co třeba ten tebou zmiňovanej datáč? To by teoreticky taky sedět nemělo. Ale známe vývojáře, podobných tezí bylo a do roka ho*no z toho, takže z čisté nevědomosti co přijde věřím všemu. Každopádně, odpoledne buď budou někteří z nás překvapení a nebo se podělaj smíchy, uvidíme...
    • Kozy
      Arena?
      • Morraw
        To by odpovídalo :) Jak je ten znak Total War, tak na levé a pravé straně vystupují dvě písmena. Velmi pravděpodobně A. Takže ArenA.
        • Magister_Peditum
          Arena už má vlastní ohlášenou prezenčku, takže tohle bude něco jiného. Buď datadisk k Rome 2 s Attilou (týpek na fotce v šupinovém brnění a jezdec s lukem v logu tomu odpovídají), nebo Warhammer Total War.
          • Morraw
            jj mongolové se taky zmiňují a ten název AtillA tam taky sedí *1* Je vlastně blbost si myslet, že to bude úplně nový díl. Každý TW měl datadisk. Takže jsem zklamaný. Fakt bych radši nějaké info o tom warhammeru *4*
            • Morraw
              Já si to ted pořídil v rámci Emperor edice a zatím nevýskám radostí no :) Něco tomu chybí, ale zatím jsem nepřišel na to co.
            • Magister_Peditum
              Tak mě vyhlídka na datáč ve stylu Barbarian Invasion zas tak nermoutí. Samozřejmě by nový díl byla ještě lepší zpráva. Počkáme a uvidíme.
  • Veskoslav

    Pudge

    https://www.youtube.com/watch?v=NDsvq8MkPZ8&list=UUNRQ-DWUXf4UVN9L31Y9f3Q

    Samozřejmě vytvořeno v herním enginu Doty 2.
  • jaky je ten novy stronghold, neni to po chvilce repetitivní?
  • Tilwaen

    Saints Row IV DLC

    Mysleli jste si, že dá Johny Gat po smrti pokoj? Ani náhodou *1* Vyšlo video Dev Walkthrough #1 k chystanému DLC SR4: Gat out of Hell, kde tvůrci ukazují zbraně inspirované apokalypsami i hříchy, létání, souboj s pekelným arcivévodou, ... a nejlepší ze všeho je jako zbraň útočné křeslo na kolečkách *1*
    • Morraw
      Boží hra. Když byl tehdy na steamu free weekend, tak jsem ji stihl i dohrát *1* Ale na tohle se těším, až to yjde v kompletní edici a dám si to zas.
    • Jack1947
      Worhammer musí trpět že je hra tak uspěšná... *15*
  • ucho

    Až do 8. října můžete využít slev, které od dnešního dne nabízí PS Store.

    pár věcí u PS4 mě láká, ale přijde mi, že jsou to všechno kandidáti na PS+, takže se mi moc zbytečně utrácet nechce :)
  • Video: 10 minut v Survivor módu PC verze Alien: Isolation.

    Chtěl jsem se podívat jen na kousíček, abych si případně nekazil svoji hru, ale vydržel jsem asi 20 vteřin, ty kecy do toho to mě neskutečně irituje, jak tohle někoho baví, z té hry nic nemá.
    • Blue.Shark

      Video: 10 minut v Survivor módu PC verze Alien: Isolation.

      Chápu. Druhá půlka videa je bez keců. Nevím, proč to neudělali obráceně. Z té hry každopádně stříká atmosféra strachu. Po tomhle videu začínám věřit, že Alien: Isolation bude vážně velmi povedený horor.
  • Obrazem: Rockstar ukázalo konzoli PS4 s motivem GTA V, kterou vytvořil jeden z fanoušků.

    No teda konkrétně s pětkou to nemá moc společného, ale jinak je pěkný.
  • fifa15

    přemýšlím že si koupím fifa15 (PC), tak jak je na tom MP ? jak je na tom samotná hra ? nebu tracen v MP když nebudu využívat ty jejich mikrotransakce?

    naposledy jsem si koupil fifa13(byl jsem zklamanej) jinak pořád PES

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit