Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 19:00 Obrazem: Rockstar ukázalo konzoli PS4 s motivem GTA V, kterou vytvořil jeden z fanoušků.

    Ještě u toho může stát nahá Rihanna a bude to super reklama. Jakože již nahá stála u GTA V.

    http://thefappening.sexy/albums/picture.php?/2121/category/74
  • vonTossis

    čtenářské recenze

    Nemáte někdo představu, jak dlouho se čeká na schválení u čtenářské recenze?
    • A proč se to vůbec musí schvalovat, skoro nikdo to nečte. Kdežto přiblblých příspěvků jsou tu denně tuny a nikdo nic neschvaluje.
      • braveman
        ale čte :)
    • Veskoslav
      Většina byla u mě schválených do týdne.
      • vonTossis
        Díky *4*
  • Draken69CZ

    Veselá otázka na středu - PS3

    Ahoj, nedávno jsem se ptal na ty nej tituly na PS3 a našlo se tu mnoho dobrých rad, ještě jednou děkuji. Minulí týden jsem si PS3 včetně hromady her pořídil, ale polovina té hromady půjde pryč (nezajímají mě nebo jsem to hrál na něčem jiném) a tady přichází otázka: Jde nějak zjistit zda byl použit přibalený kód na nějaký in-game bonus aniž bych ho aktivoval? Her je plno a předchozí majitel si není jist. Děkuji.
    • Miserius
      No hale, pokud to na PS3 zadáš tak ti to ukaze co redeemujes a muzes to potvrdit a pak ti to nabidne ke stazeni. Jeste jsem to nikdy nezkousel ale samotneho me zajima pokud po zadani a prohlidnuti co redeemujes muzes zrusit-> nedojít ke stahovani a teoreticky je kod porad funkcni... Vzdy si vzpomenu az pozde a rovnou vše akceptuju a stahuju, takze pokud to zkusis urcite napis... Jina moznost neni, neni nekde nejaka stranka kam zadas kod a rekne ti jestli je pouzitej nebo ne
      • Draken69CZ
        Zhruba tak jsem si to v ideálním případě představoval tak to vyzkouším, dík.
        • Miserius
          Jak to ale vyzkoušíš? Pokud se ti to aktivuje tak to na tvojim psku pujde pokaždý... Klidně to pošli mě na email po vyzkoušení u tebe a ja uvidim jestli se dostanu na první stranu, žádny kody nepotřebuju tak se nemusíš bát že bych byl loupežník *1*
    • Jack1947
      Tak tě vítám do PS3 komunity (nebo konzolové) sice asi neporadím ale tak nebude toto nejlogičtější že to je jak na PC pokud již byl aktivován tak patrně to něco v tom smyslu napíše ne. KDo by proboha prodával ingame kody aniž by věděl zda je aktivoval nebo ne (pokud ten majitel nebyl originální majitel a nebyl ještě nějaký majitel předním)
      • Draken69CZ
        Je to u her a jejich opravdu hodně, jde mi o to abych ho nezadal a bum měl to aktivovaný na svůj účet. Ale pokud tam je něco jako jde o to a to a chcete aktivovat? No když nikdo neporadí tak to budu muset risknout no.
        • Miserius
          A hale, předpokládám, že to většinou jsou Online passy, jenze ty se u hromady her mezitim zrušily... EA hry už nemaj vubec online passy potřeba, respektive jsou zdarma v obchodě, totéž myslim Ubisoft hry
  • MickeyMutant

    Kadowaka Games oznámí v listopadu pět nových her, přičemž jedna z nich bude od From Software (Dark Souls).

    Zřejmě nějaká polská pobočka Kadokawy. Poláci šikovný, už u nich vyvíjej i Japonci.
    • Mně se zdá, že Poláci ze Střední Evropy jsou nejdál i jejich postoje, nesmluvavé, politcké korektní, nenechají si sráat na hlavu, žádní přizdisráči(ano dívám se na Zemana a Sobotku) a nemalé plus je také Zaklináč :)
      • Veskoslav
        Zjisti si něco o politice potratů, náboženství atd.. Zase nemaluj Poláky jako něco extra. A co je to politický korektní názor? Že cikán nekrade? Nebo naopak, že cikán krade? Mají spoustů idiotů jako je Sobotka a Zeman obzvlášť ve straně NOP či náboženských fanatiků také nemají málo. Navíc toto patří na Novinky a podobné sra*ky. A doporučuji navštívit venkov, tam se sekli tak v 17/18 století. Nejdál nejsou ani po technologické stránce, ani v otázce politiky. Střední Evropa stále zahrnuje například i Německo. Jenom je zvláštní, jak ze zprávy o vývoji hry dokážeš usoudit a posoudit Poláky.
        • Je tam obrovské množství katolíku, tak co čekáš? Takže v Polsku na venkově nemají horkou vodu a elektřinu? Ok. Neposuzuji to jen dle her, ale dle metalu a dalších kulturních akcí. Německo se samozřejmě řadí už na západ, Střed Evropy beru jen státy bývále Varšavské smlouvy.
          • Veskoslav
            NDR je součást Německa a je bývalý člen Varšavské smlouvy. A stále je dál než většina Polska. A to mám Polsko rád jsem tam prakticky každý měsíc minimálně na týden.
            • tohle je chytání slov, navíc východ Neměcka byl hojně dotován a pořád je západním. Jinak je to jiná situace, tam byla jen čast státu pod Ruskem, tady to bylo komplet, Neměcko teď těží hlavně z toho, že Západní Neměcko bylo po válce spravováno USA, takže ekonomika šla rychle nahoru a mohla po pádu Berlinské zdi částečně zvednout i východ, my či Polsko jsme to museli zvládnout zcela sami....
        • MickeyMutant
          Správně, důležité je netříštit pozornost a vrátit se k jádru pudla a tím je polská pobočka Kadowaka, co vyvíjí pro Japonce.
      • MickeyMutant
        Taky vždycky dostali víc přes hubu. My jsme nakonec na Václaváku vůdce zdviženou packou pozdravili, Antichartu podškrábli a do Pionýra děti poslali. Jak se říká, smrádek, ale teploučko.
        • Veskoslav
          Nechci ti brát iluze, ale hádej, která země spolu s Německem a Maďarskem zabrala například v 38 území tehdejšího ČSR? Polsko. Ve středověku považování za jedny z největších křesťanských fanatiků, jejich "inkvizice" byla ještě krutější než ta Španělská. Mnohdy si za to, že dostali po pysku mohli sami. Nepleť si novodobou historii Polska a historii Polska. Dvě odlišné věci. A zbytek nemá cenu komentovat, typický blábol, co se píše na idnes či novinkách.
          • MickeyMutant
            A polská inkvizice byla možná krutější než ta španělská, ale španělská měla na své straně strach, překvapení, byla nemilosrdně efektivní a fanaticky oddaná papeži.
          • MickeyMutant
            To bylo za husity.
        • hezky napsáno *3*
  • Video: 12 minut v kooperačním módu Xbox One exkluzivity Sunset Overdrive.

    Vypadá to docela zajímavě, ale přijde mi, že jsem na to jaksi málo retardovanej. *6*
  • Wasteland 2 prodalo 1,5 milionu kopií na Steamu během čtyř dní!

    http://www.gamesindustry.biz/articles/2014-09-24-wasteland-2-sells-1-5-million-in-four-days
    • Tak oprava prodala za 1,5 milionu dolarů, chyba PR InXile
      • Morraw
        1 500 000/40$ (cena na steamu)= cca 37 500 kusů hry
        • ucho
          na 4 dny je to celkem slabota.
          • Veskoslav
            Naopak. Většina lidí, co to chtěla, tak to měla z EA nebo z Kicstarteru. A na to, že se jedná o okrajový žánr RPG, tak slušné číslo. Nevím kolik si představuješ, že by měli prodat.
            • ucho
              samozřejmě je výhoda, že je vývoj zaplacen kickstarterem, ale tam je jiná cílovka. z pohledu prodeje hry (novinky) je tento výsledek slabota, a ukazuje to na malý zájem o tento žánr (nebo takto realizovaný žánr). super meat boy měl jaké prodeje? první den 15 tisíc? a to by měla být v porovnání s wasteland 2 hříčka. z finančního hlediska jsou v suchu a můžou být spokojeni prakticky s čímkoli. se zapisováním do herní historie je to ale slabota... za ty čtyři dny bych si představoval za slušný stav tak dvojnásobek toho, co uvádí...
    • škoda, že to nic nevypovídá o kvalitě hry, jen o nadrženosti hráčů...
      • vidim ze si to hral, co myslis, na ake zbrane je najlepsie sa zamerat? ktora recova abilita je najdolezitejsia? kolko je cca potrebne dat bodov do speed, inteligence, charisma?
        ktore npc ti najviac utkvelo v pamati?
        • zbrane automaticka rifle zatim (energo mam jen slaby 3 doted)

          heavy mi taky dlouho byl spis na obtiz (ale ted jsem nasel zbran, co dava cca 20-30 dmg a bursty po 6)

          ja si dal u jedny z hlavnich postav smart ass a prvni followerka ma hard ass, snad krome jednoho rozhovoru jsem tim zatim vyresil vsechny (tam bylo potreba kick ass a nic jinyho neslo)

          ale jsem teprve tak ve ctvrtine odhadem
          • :) som cakal ze sa ozve Kubas, kedze mal bohorovne vyhlasenie :)
            alebo ze by to bol len blby troll?...
            • hrál jsem zatím jen asi hoďku :) a rozhodně jsem nechtěl říct, že by byl Wasteland 2 špatnej... jen že když je takovej hype, tak to prostě spousta lidí nakoupí hned v release day, aniž by četla nějaký recenze, ale už je to koupený a zaplacený a pro vývojáře úspěch, i kdyby to byla třeba úplná blbost... takže když něco prodá milion a půl kopií za čtyři dny, neznamená to skvělou hru, ale úspěšnej marketing
      • Pravda, ale aspoň to může pomoct žánru, když někteří další uvidí, jak i taková hra může i vydělat hromadu peněz.
        • jdi zpatky do cod *1* *2* *15*
        • o to je smutnejsi, ze divinity zatim prodalo jen pul mega...
          • Tak to prodalo víc, omylem napsal kusy místo dolarů.
            • tak ted jsou smutny oba vysledky, prestoze divinity si to zaslouzi jeste min *5*
  • 'BGTV N3AC3Y' je prvním hráčem Destiny, jenž dosáhl 30. levelu. Zabralo mu to 107 hodin.

    Šikovnej klučina. Na to může balit holky. *5*
    • K čemu takový 100x ohraný komentář? Pro novou generaci puberťáků co ti dají pár plusek? Gratuluju. Až budeš hrát nějakou hru déle a někdo na tvoji adresu napíše stejnou kravinu, tak se tím změní co ?

      Nespamujte tu prosím nesmyslama.
      • Ale ale, snad jsem se tě nijak nedotkl? *5*
  • Klice z Bundlu

    Cubemen
    https://www.humblebundle.com/gift?key=3P64ARNexpSzSfhV
    Cubemen 2
    https://www.humblebundle.com/gift?key=34AfqpxRxpqRMZnq
    Bridge Constructor Playground
    https://www.humblebundle.com/gift?key=SSATAq4FbYd6F3yp

    Nekdo to mozna vyuzije, mozna *1*
    • WhySoSad
      Díky za Cubemena :)
    • Díky za Bridge Constructor
  • Názor

    Zdravím,
    mohu vás poprosit o Váš názor na mé herní intro ? Kritiku uvítám. Nejsem žádný profesionální grafik. Tohle intro je první, co jsem v životě vytvořil a proto se obracím zde na herní komunitu.
    Zde přikládám link na video:

    https://www.youtube.com/watch?v=_OkttA4R7Lg

    Nechci si dělat reklamu. Jde mi čistě o názor lidí. Děkuji předem za případné komentáře a palce nahoru, moc si toho vážím. *11*
    • Dlouhy a prijde mi to takovy lehce genericky ale to vlastne nemusi byt tolik na skodu.
      Ja osobne bych volil nejakou klasiku :D
    • WhySoSad
      Zdarec, na youtube už nějakou dobu pod touhle přezdívkou funguju, tak snad můžu poradit :) Pokud to má být intro ke každýmu videu, tak to určitě zkrať, tak na 10-12 vteřin ;) Jinak je topovedený.
    • dobrý to je, máš talent, akorát ten konec se mi zdál takovej useklej
    • Inquisitor
      U mě dobrý *5*
    • Thorar
      Moc dlouhé, jinak to jde, neurazí.
      • Děkuji za názor. Je to první video. Něco jako trailer na kanál, takže proto tak dlouhé. Pokud budu natáčet nějaký průchod celou hrou, tak rozhodně udělám o hodně kratší, ale pouze na danou hru.
    • Keyz
      Jen dotaz k technické stránce.

      Proč to je v 720p? Pak ty záběry z her nevypadají tak super.
      • Dobrý dotaz. Chtěl jsem to dát do 1080p, ale YouTube si to nějak stále dává do 720p. Netuším, kde se stal problém. Myslím si, že se něco stalo při renderování videa.
    • Miserius
      To je strašnej typ hudby tohle... *11*
      Taky me zajima nazev... Only hardcore a tam "Press A to save the world" hry typu CoD
      • https://www.youtube.com/watch?v=mSKpGFrEXLg
        *1*
      • Tu hudbu jsem vybral, protože si myslím, že se to k hernímu intru hodí. Taky jsem se tak trochu snažil inspirovat u herního pořadu Re-Play. K názvu OnlyHardcore : Název jsem zvolil, protože chci natáčet hry pouze na nejtěžší obtížnost. Medium není pro mě výzva.

        Každopádně děkuji za názor.
        • Draken69CZ
          Tak se těším na tvá videa z nějaké Souls hry *14*
        • Keyz
          Tak to bych začal Fish Fillets 2 To je HC :)
      • Keyz
        Termín Harcore hráč se asi značně posunul *15*
    • ucho
      nejsem moc fanda takových zvuků (nevím, jestli to nazvat hudbou nebo jak), ale nějakou cílovku to asi má. sestřihy ujdou, ale přijde mi to zbytečně dlouhé. stačilo by poloviční...
      • Ano, pravda. Ale jak jsem už psal. Je to něco, jako trailer. Až budu točit průchod nějakou hrou, tak na danou hru udělám krátký sestřih, který bude mít 15 sekund. Hudbu jsem zvolil podle toho, co dnes tak nějak letí. Každopádně děkuji za názor *3* .
        • Miserius
          Problém je, že tahle hudba letí jen mezi puberťáčkama, co si myslíš že je cilovka Replaye? Takže najednu stranu chceš zaujmout pobertaky a pak bude napln "hardcore" coz je zase pro starsi hráče... Ikdyž mainstream prochazky parkem na "hardcore" obtiznost to nevim jestli je opravdu hardcore... A neber to jen jako agresivitu z moji strany, chci ti pomoct, protože mi přijde že sam nevíš co to bude až to bude
          • Vím, co chceš tím říci. Nechci zaujmout pouze mladší lidi. Rád bych zaujal i ty starší, ale to už je trochu obtížnější. Pravda je v tom, že sám nevím ,co se z toho vyklube. Dám tomu volný průběh a uvidí se. Nechtěl jsem názvem kanálu říct že COD je HC hra. To není. Ten název jenom vyjadřuje, že většina lidí natáčí Let's Playe na Normal. Já to chci natáčet na největší co to půjde. Ale jestli třeba dojdu k zaklínači, tak nevím jestli to na nejtěžší zapnu.. však to se přece ani nedá, když umřete a je konec a celé znova. Na to fakt koule nemám, ale aspoň se o to pokusím.

            Neberu to jako agresi. Je to názor, jako názor a já ho uvítám *3* .
            • Miserius
              Ucho má pravdu v tom, že nikdo nebude koukat na to, jak opakuješ 20x jeden checkpoint a když t osestříháš, tak to je vlastně uplně jedno na co to hraješ... Proto když si predstavim hardcore lets playe tak to musi byt hardcore hry od zakladnu (např. Demon/Dark Souls, Catherine a vubec vetsina japonskych her), ne jen nelidska obtiznost na primitivní hře... Třeba takovej Xcom novej na posledni/předposlední obtížnost to je zrovna hra která by v tomhle dávala smysl a věřim že by se na to lidi koukali a bylo by to zajímavý...
              Já teda zásadně nečumim na to jak někdo hraje a raději hraju sám, jediná vyjímka jsou Demon/Dark Souls hry... Když je to starší, chytrej člověk kterej se u toho nechová jako puberťák po 5-ti paňácích tak na to vydržim koukat hodně dlouho (například Epic Name Bro - protože se třeba dozvim něco co ještě nevim a je to inteligentní člověk kterej mluví i o jinych vecech než jak nekomu dal headshot)... Nebo nejaky challenge runy (Lobos)... To jsou letsplaye ktery pro me davaj smysl, ne koukani na nekoho jak hraje hru kterou si vesele muzu zapnout sam a jeste nebudu muset poslouchat nejakyho hysterickyho klučinu... Každopádně já asi nejsem cílovka kterou bys rád oslovil, tak to ber jen jako takový remcání bokem :)

              Jen bych chtěl dodat, ze zadny kanal o hrach na youtube nezacal s instantni zakladnou fanousku a dokonalym stylem... Natáčej a natáčej a podle ohlasu to budes postupne sam menit az si najdes svuj kousek a tam si budes hrat
            • ucho
              ono je vesměs jedno co a jak budeš hrát. zkoušet to jinak je fajn, ale rozhodne spíš tvé charisma a hlas...
          • ucho
            já myslím, že představu má, ale že si spíš neuvědomuje důsledky. u řady her to nevadí, ale u některých je to průšvih, protože to opravdu nemusí být sranda. když youtuber narazí na těžkou pasáž, většinou to vystřihne, protože lidi nemíní sledovat, jak se tam s tím 20 minut drbe a opakuje to pořád dokola. a jestli to mají být průchody celými hrami, tak potěš. nevidím moc zábavu v tom sledovat někoho, jak se trápí a nadává... ale zase nevidím do hlav všech, třeba to někomu přijde zábavný.
    • oktavius66
      Celkem pěkné herní intro a hudební podklad. Není přeplácané grafickými efekty, jak to dneska lidé mají. Dávám ti palec nahoru. Snad budou tvá videa stejně dobré jako tvé intro. Přeji hodně štěstí s natáčením. Jo a jinak- velmi pěkné logo k tvému kanálu *3* .
    • Omlouvám se za toho smajlíka, ujelo mi to :/ .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit