Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj

    Hrači v Evropě se odloženého dema PES 2015 dočkají tento týden. PS3, PS4, Xbox One a X360 dema vyjdou 24. září, PC hráči mají smolíčka (jako obvykle).

    Demo PC v den vydání pné hry nebo někdy po vydání. . Důvodem je aférka u ročníku 2013, kde komunita odemkla většinu klubů a funkcí hry. .
  • Draken69CZ

    McAfee LiveSafe

    Nakoupil jsem něco u tý zelený zrůdy, tak kdyby někdo chtěl AV na jeden rok zadara tak se mi ozvěte. Co Ucho nechceš? *15*
    • WhySoSad
      Uši mám dvě, další nepotřebuju *3*
      • Draken69CZ
        Asi to nebude žádnej zázrak když ani zadarmo to nikdo nechce :D

        P.S. No nikdy nevíš, Merryho něco pokouše a v noci ti může jedno uhryznout.
  • Khanemis

    Tropico 3

    Dnes je v obchodě Humble Bundle k dostání zadarmo steam verze Tropico 3 (i když to už asi většina ví):)

    https://www.humblebundle.com/store
    • Jack1947
      Díkec... *4*
    • Tilwaen
      Tisíceré díky!
    • A já d3bil bych si to ještě před měsícem koupil. *15*
  • Keyz

    Reklama na games pro honimíry

    http://i.imgur.com/zSJNQWr.png
    • davidBray
      konečně reklama, která sem sedne :D
  • https://www.humblebundle.com/gift?key=6yyZFdqTbwAraM4r
  • Keyz

    Wasteland 2

    Jaké používáte zbraně?

    Přesně jak jsem četl v jedné recenzi, tak někdy člověk zjistí jak rozdělil body blbě atd. Zrovna extra rychlý přechod NPC z 30 metrů k vaší postavě během jednoho kola mě nemile překvapil.

    To stále mám pušky / pistol a většinou z předešlého důvodu používám pistol. Sniper vystřelí jednou a pak je nutná pistol. Jinak se sotva trefí na blízko.

    - Tedy zcela jiná logika boje oproti shadowrunu, kde se vzdálenosti tak extra neřešili.
    • Assault rifle jsou dost vyborne, ale sniperky postupne davaji vetsi dmg a hlavne maji i vetsi armor pene. Kazdopadne pistole jsou taky dost vyborne, i kdyz maji maly dostrel, a mam i jedno melee. Dulezite je, si dobre navrhnout postavy, aby meli 10 AP a 4skill pointy / lvl.
      • Keyz
        10 AP a 4skill pointy / lvl. To musíš hodně dalších věcí osekat. A charisma které je dobré pro Leadera pak nedáš snad ani na 5.

        - Jinak to má klasický problém podobných her. Předem ani netušíš jaký je maximální level a kolik se toho dá asi naučit a také to nelze pak měnit. Tedy již jsem to musel jedno dát znova. Některé dovednosti jsou na prd, pak zase zjistíš, že se učíš něco co má nějaký společník a vyhodil jsi tak body atd :(

        Navíc je nutné mít dvě bojové dovednosti, protože se zde řeší ty vzdálenosti.
    • jsem taky u tech rychlobeznym rudych skorpionu, a nejlepsi zbran je podle me, zatim, assault rifle (3 rany burst za 5 ap, single za 4 - famas), snipy davaj podobne dmg na ne o moc vetsi vzdalenost, ale jenom JEDNU ranu... tezky zbrane a samopaly zerou hlavne naboje, brokovnice je uplne k hovnu (a ja ve strachu z nedostatku munice dal kazdymu jinou specializaci), uz mam i dve energeticky, ale to teprve skilluju
      • Keyz
        Já jsme zatím pouze v Ag Center a již předtím NPC / zvířata měli neskutečný doběh... No ale zase mr*ající králíci v Ag Center jen tak nevidí *15*
  • Veskoslav

    Zajímavý FPS bundle

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/fps-redux-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+fpsredux
  • Life is Feudal: Your Own

    ahoj nemá někdo zkušenosti s http://lifeisfeudal.com/LiFYO ?
    • Podle recenzí na Steamu je to skvělé, ale chce to spoustu kamarádů, dokud nevyjde MMO verze.
  • Video: 30 minut gameplay záběrů z PC verze hry Middle-earth: Shadow of Mordor.

    Ježíš, to je břečka. Když jsem před 20 lety četl Tolkiena, přál jsem si, aby ho četl a znal celý svět. Ale než tyhle komerční paskvily, to by snad bylo lepší, kdyby byl Tolkien i dneska víceméně neznámý autor pro skauty a křesťany.
  • Mart9

    GTA pack

    Má někdo zkušenosti s nákupem z newegg.com?
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16832137050
    • Ne. Ale když steam hry, tak spíš odsud:
      http://www.kinguin.cz/

      Vyjde to tam zpravidla levněji než na nuuvem a podobných obchodech, hru posílají do pár minut.
      • Wasteland 2 za 541 ? ...Safra a stále nevím jestli do toho mám jít . Taktické RPG bez vozidel ? Dneska ? :( .
        • ucho
          to je cena, co? přitom stojí 20 dolarů.
          • Oficiálně - 39,99 € na Steamu ; 899,- Kč v JRC *13* 20 USD pro rusko nebo doma pro amíky ?
            Pro mne má Kinquin rozhodně nejlepší lokální nabídku a nákup je ověřený .

            Co je ale horší , nějak té hře nevěřím - grafika podprůměr , taktika Ok , možnosti OK ,příběh -průměr, Vozidla ??? Sakra jak si ještě dnes po 6 létech od Falloutu 3 může někdo dovolit udělat taktickou postapo hru s roboty na straně nepřátel , ale opět bez ovladatelných vozidel ? Nechápu kam s takovou kráčí ( nuda šeď klišé ? Masomlýnek COD bez invence ? ) ...
            • ucho
              Pedobear: dole na stránce si můžeš přepínat měnu, defaultně ti to detekuje eura... platit můžeš i v dolarech. poprvý mě to taky zmátlo...
            • Základní problém je ten , že vozidla už v několika strategických hrách byla a ač např v The Fall tragicky ne/ovladatelná , kupodivu to taktizování nevadilo a přidávalo nový rozměr a hloubku . Přiznám se že už mám zásadní problém s další epickou RPG taktickou hrou , u které se nikdo ani nesnažil vozidla do hry zakomponovat . U Falloutu to byl vždy engine který vyústil v auto na rohu mapy či tragickou absenci ve 3D podání . Proboha na co se ale chce odvolávat Fargo s 3 miliony USD na kontě ? Golden Oldies a reinkarnace enginu který měl už dávno hnít v pekle ? WTF ... pokud se na Wasteland mám dívat jako na současnou hru s mechanismy dávno zapomenutými , tak vidím naleštěnou totální vykopávku která sice funguje , ale absolutně v ničem co se týče možností, se od vzniku jedničky nepohnula kupředu ... A nezlobte se ale u tak očekávané hry jen slepě drtit principy které tu byly již tolikrát ? COD COD od Farga ! COD COD hodnocení od recenzentů ! !
            • ucho: to proto, že "classic" verze na GOGu je pořád ještě objemnější než ta kickstarterová, obsahuje soundtrack a další věci... verze pro backery je fakt jen hra, tuším nějaká mapa a guide, prostě úplně nejvíc poor beggar verze, kterou GOG nejspíš ani nebude prodávat
            • Minimálně můj problém s GOGem je ovšem ten , že až do potvrzení operují s USD ale na účtu strhnou eura :/
            • Lukyz
              Mě by zajímalo co by jsi chtěl na těch mapách dělat s vozidly? Max. tak na cestování po mapě, takže by ti odznak nahradilo auto *1* Já se teda královsky bavim. Pár výtek bych samozřejmě měl, ale rozhodně nejde o nic co by kazilo zážitek ze hry. Za mě je W2 bezva, ale je fakt že ještě nemám dohráno...

              BTW to přirovnání k COD fakt nechápu?!?
            • ucho
              ta verze classic, co jsem aktivoval na GOGu, mi psala cenu 19,99 dolarů (tak to tedy evidují na GOGu). tuhle verzi tam ale v nabídce nemají. je zvláštní, že na steamu je ta classic verze za mnohem víc. na tolik to vyšlo pro backery Tormentu.

              co se týče hodnocení, ještě jsem nehrál a jen tak se k tomu nedostanu. grafika mě neuráží, nelogičnosti tam určitě jsou a svět asi nepůsobí konzistentně, ale tyhle věci tomu dokážu odpustit. jako nejdůležitější část beru to, jak na tom budou souboje a vývoj postav, tedy ta taktická stránka a hlavní náplň. to další beru jako takovou omáčku kolem. pokud tedy mají vyladěný ty souboje, tak za mě dobrý.
        • to aby vavra nasadil do kcd vozovou hradbu, jinak si u tebe neskrtne... *5*
          • Vávra bude mít koně ... oslíci a muly budou v DLC a krávy v druhém ;) . Ve funkční povoz ale nevěřím ani u něj ;)
      • Mart9
        No ptám se kvůli tomu GTA Packu, který na newegg je.
        • Nezmiňuju to náhodou,
          tenhle balík tam mají za 246Kč což je o něco míň než přes ten druhej obchod.
          • Mart9
            Aha, tak díky moc, Horste! To si zaválel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit