Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Kojima nepřestává překvapovat. Rodí se nám desítková hra:)

    http://www.youtube.com/watch?v=zbVcqIoqAcA
    Hned bych si ho zval domů. *14* *14*
    • k čemu by ti byl doma živej kojima omg
      • Mě to u něj už ani nepřekvapuje. *1*
      • Jack1947
        Kvůli jeho vtipné povaze, je to srandista. *4*
    • Ronox
      Kojima-san je prostě mistr! Kua už se na to těším jak malý dítě. V tenhle moment se takhle těším jen na Zaklínače a MGS. Snad ani jedno nezklame.
    • ringmancz
      na začátku jsem si říkal, co kdyby si ho vzal s sebou a potom by mu pomáhal až vyroste :)
      • Draken69CZ
        Jj i ten název videa je dost matoucí :D
        • ringmancz
          z názvu nejde úplně poznat o co půjde. a jestli jsem to dobře pochopil, tak bude možnost ho nevzít
          • God-of-War
            Vsechno zalezi na tobe. Za celou hru nemusis vubec potkat Quiet.. Zalezi jen na tvym stylu hrani.
      • C-BEAM
        pretože to asi nikoho nenapadne
    • Miserius
      To jejich komentování těhle videí to je ale něco...Občas se i leknu co tam tak řvou jestli je někdo nevraždí... Ta ženská zase měla během videa 10 orgasmů
      Ale jak vidim MGS a Wolf hned se mi vybavi tahle bozi scena http://youtu.be/KX_h2Ltr1us?t=1m40s
      • God-of-War
        Tak to víš, je to přece kawaiiiiii. *15* *1*
        Ty vole tuhle scenu sem nedavej... zase sem zacal brecet *9* *13*
  • tomocz

    Dark Souls - rada

    Tak jsem pořídil Dark Souls 1 na Steamu a zjistil jsem, že díky vypnutému Games for windows se mi hra neukládá. Víte někdo, co s tím?
    • Soilwork
      http://extremegamerhelp.files.wordpress.com/2010/05/vqs8lh.jpg pokud udelas localni profil jako je na screenu melo by ti to fungovat
      • tomocz
        To jsem měl v plánu, ale mě se ten GFWL ve hře vůbec nepustí...
    • dohrat na jeden zatah, to je teprve to prave hardcore *5*
      • tomocz
        No, to jsem zrovna slyšet nechtěl :D
        • Lukyz
          Nemám s tím po vypnutí GfWL zkušenost, ale zkoušel jsi vytvořit offline profil? Ten totiž ukládá veškerá data na disk (logicky) *4*
          • tomocz
            Jo, už to běží! Šestá verze instalátoruGFWL se chytla a po restartu už se to objevilo ve hře. Díky moc za spolupráci :)
          • tomocz
            No ono, když to nainstaluju, tak to u GFWL hlásí chybu, že se nelze připojit na server a hned se GFWL zase vypne. Takže když pustím hru, tak tam to vůbec nenaběhne a rovnou to hlásí, že jsem v offline modu a že se to nebude savevoat (což jsem si ověřil). Teď jsem zkusil nějakej crack, tak uvidím, jestli to pomůže. Ale crackovat origo hru... úžasný :D
            • Hanzales
              Zkus ten marketplace odinstalovat (eventuálně vyčistit pozůstatky), restartnout kompa a nechat ho stáhnout znovu, možná to napíše, že chce aktualizaci a musíš hru restartovat. Zkus vypnout ten Firewall (možná jsi si to odklepl zakázané, což se ti uložilo a už se to neptá) Případně vypni third-party firewall, nebo ten v antiviru (prostě na zkoušku) :)
            • tomocz
              No mě se ten GFWL ani nepustí, tudíž se nemůžu přihlásit. A když dám v DS v menu položku Live, tak to nic neudělá...

              Edit: Zkusil jsem vypnout antivir i firewall a pořád nic. Jakoby ta hra vůbec nepoznala, že mám GFWL nainstalovanej. Prostě mě to hned hodí od offline režimu a ten GFWL tam nedokážu vyvolat. Co jsem projížděl fora, tak by to mohlo bejt tím, že mám Win8, ale když jsem zkusil postupy, který tam radili, tak to stejně nepomohlo... tak už nevím.
            • Hanzales
              Já akorát znova instaloval Arkham Origins a bylo třeba ten klient zase stáhnout, přihlásit se, aktualizovat a pak to šlo (dělo se v podstatě automaticky). Taky jsem si říkal, že měl být přeci už vyplý :) Jdu checknout DS1, stejně jsem ho chtěl už konečně taky pokořit do konce :) ale počítám to půjde stejně.
              EDIT: Tak to normálně jde. Při instalaci se ti musí stáhnout MS Marketplace (do toho se přímo přihlásit nejde) - případně se asi po restartu hry aktualizuje (už ho mám od toho Batmana). Po spuštění hry by jsi se měl normálně přihlásit. Pokud se přihlásíš i tady: https://login.live.com/ tak to musí jít. Vopačném případě ti to blokuje firewall ;o) Po spuštění hry se mi to normálně přihlásí do "LIVE" profilu, kde mám furt svůj profil s hrama, achievementama atd...
            • Lukyz
              Tak jsem zběžně zkouknul fórum na Steamu a pochopil jsem, že i když je GFWL nefunkční (MP) tak je potřeba se tam stále logovat popř. se zaregistrovat na login.live.com

              Každopádně to nemám ozkoušený v praxi, takže sorry pokud plácám blbosti *3*
            • Morraw
              tomocz: Sakra nestraš. Já jsem si pár měsíců zpět koupil Prepare to Die edici v krabičce. Určitě musí existovat řešení
            • tomocz
              Když to jinak nejde... origo jsem si koupil a nefakčí. A když jsem to zkusil cracklý, tak se hra zase seká. Jsem v koncích...
            • Dle mistnich experdu a hateru warezu crackovanim originalky zpusobujes vydavateli hry skodu. Bacha na to!
  • Ani Microsoft nebude nijak zasahovat proti YouTube videím se záběry z Minecraft, na kterých jejich autoři vydělávají.

    Taky by si tím podkopávali nohy. Já myslím, že na tomhle Minecraft z velké části stojí.
  • Elite: Dangerous Beta 2 za 10 dní

    Bude přístupno 500 hvězných systémů, ranking včetně možnosti kopat za jednu ze tří frakcí, nový druhy stanic, jedna nová loď a mnohem více.
    http://us2.campaign-archive1.com/?u=dcbf6b86b4b0c7d1c21b73b1e&id=e676783725&e=8855f3ff6f
  • Morraw

    Ryse: Son of Rome video 1440p

    https://www.youtube.com/watch?v=dUHweU514Io

    Sice to z toho videa vypadá opravdu jako tupá mlátička na jeden víkend, ale po technologické stránce to je naprostá bomba. Upřímně lituju, že si to nebudu moci zahrát v takové kvalitě.
  • blixa

    Pro info

    Info z včerejší porady našeho obchodního oddělení: Všechny PR články o casinu (byly tři) byly z Games.cz staženy. Reklamy na podobné služby se budou na webu objevovat jen po 22.00 hod. A na další komerční články s tímhle obsahem (tzn casina, sloty apod.) byl vyhlášen zákaz.

    Info ode mě: Díky všem za feedback (tedy kromě toho s nadávkami), i vaše ohlasy k tomuhle rozhodnutí pomohly. Snad to bude tedy teď OK pro všechny strany.
    • davidBray
      respekt !
    • Jack1947
      Tak jo já to tedy bez toho Adblocku na chvíly zkusím. *3*
    • Tilwaen
      Děkujeme - nyní nezbývá než doufat, že fullscreenové reklamy na kasína nenahradí fullscreenové reklamy na cokoliv jiného :-)
      • blixa
        Reklamy co nejak prekryvaji obsah se urcite cas od casu objevovat budou. Ale budou mit vzdy omezeni zobrazeni max jednou za 8 hodin. Ale uplne vyhnout se tomu nejde - inzerenti to proste chteji.
    • Dr.FlyHack

      Děkuji

      AdBlock Vypnut
    • x_ander
      Díky za info, ad-block taky vypínám.
    • Hanzales
      Taktéž díky. I já jsem Adblock opět vypl. Tak jak jsou tu ty reklamy v tuto chvíli by mně ani nenapadlo ho zapínat. Reklama funguje pouze je li v rozumné formě, v rozumném množství a rozumně zvolená pro cílovou skupinu čtenářů ;o) Snad to vypínání adblocků bude viditelnější, aby obchodní oddělení vidělo, že to tak skutečně funguje a je lepší 5 bannerů, než jedna uřvaná vyskakovací překrývací reklama, nebo nevhodně zvolená reklama jak tomu bylo právě s tím kasínem a pokrem.
    • Draken69CZ
      Teď je na nás, na čtenářích games, abychom ukázali jak si tohoto kroku vážíme, děkujeme *3*
    • kennyB
      Taktéž děkuji *3*
    • Veskoslav
      Děkuji. Adblock vypnutý+zkusím to předplatné.
    • WhySoSad
      Pecka, za tohle opravdu palec nahoru *4*
    • Morraw
      Díky. Adblock vypnutý.
    • MrSanta
      Takže čtenáři něčeho dosáhli? Huh, věřit se mi tomu nechce *1*.
      Jsem rád, že se někdo chytnul za nos. Díky.
    • ucho
      nuže dobře, tak já to zase vyzkouším bez toho adblocku
    • Děkuju.
  • Veskoslav

    SPACE HACK

    http://www.bundlestars.com/#giveaway
  • Keyz

    Daniel Vávra: ''O herním průmyslu''

    https://www.youtube.com/watch?v=zwZ7Tjtd_Rg&index=1&list=PLgzlUXEE6QUwkb2J_1wtwQI3xE_2QO67c


    Sice staré na WH jsem zaznamenal info dnes.
    • WhySoSad
      Jééé, na tom jsem byl, díky za info :)
      • Keyz
        Byl jsi zaznamenán pro budoucí generace!
  • Tak co, kdo si koupi gtx970 nebo 80... ten vykon a spotreba jsou luxus.
    • Teď mám problémy se svou GTX670. Pokud bude pravda to, že se fakt posr*la, tak si asi vezmu něco takového. Každopádně bych nespěchal. Dokud mi slouží ta, co mám, tak rozhodně měnit grafiku nebudu. On ani není důvod spěchat s koupí. Je vlastně otázkou, jestli jsem schopen využít tolik výkonu. Mám jen jeden monitor a hraji de facto jen tak nějak aktivněji CS:GO. Když jsem si kupoval GTX670 před dvěma lety, tak jsem uvažoval jinak. Hrál jsem Battlefield 3 a tyhle grafický masakry a ještě jsem měl nějaké plány, jak maximálně využít výkon, ale nějak se sen nenaplnil a ty hry, co teď vycházejí, stojí s prominutím za houby. Nic, co by mě vyloženě přesvědčilo, abych měl touhu si to zahrát na maximum. Ale na druhou stranu, když už kupovat znovu grafárnu, tak aspoň ať je trochu lepší. Zvykat si na něco horšího nehodlám. *15*
    • GPU sice hezké, ale podlě mě momentálně celkem zbytečné. Pokud člověk nemá v plánu v následucích měsících hrát ve 4K rozlišení nové hry, tak je ten výkon zbytečný a nějakej pátek bude zřejmě docela nevyužit.
      Jedině snad Star Citizen, ale to není hra pro každého.
      Navíc pro 4K u nadcházejících her by to asi chtělo spíše 2 tyto karty, než jen jednu.
      Já věřím, že si osobně s přehledem nějakej ten pátek vystačím bohatě s tím co mám. 4K zatím neplánuju.
      Ale tak proč né, že.
      • I ve fhd takovou kartu vyuzijes, pokud rad hrajes na max detaily, nedejboze s vyhlazovanim a chces solidni fps, treba 60. Ja si rad vychutnavam hry na vysoke detaily ve fullhd a pokud muzu, zapnu AA. Pritom to pod 30fps nesmi spadnout, ideal tech 50,60,,, za chvili tu mame pCars, GTA5, Zaklinace a dalsi, dalsi graficky narezove hry. Aktualne mam pouze 760, protoze jsem cekal prave na 9xx radu a

        kolega nad tebou. Spotreba je hooodne dulezita, x hodin hrani denne ti mezi ruznyma kartama udela treba i 500kc za rok ve spotrebe, i vic... radeji si priplatim dva litry na 970tku, ktere se mi za dva roky vrati na spotrebe, nez treba kupovat 280X, kterou jsem mimochodem mel a krome ceny nebyla nicim zajimava, asi jako kazde soucasne AMD.

        980 ma vykon asi jako 780Ti bez OC a zere cca 170W max zhruba, to je neskutecny masakr. Osobne chci 970tku, protoze mam pravidlo, ze vic nez 10 klacku za gpu nedam. Ale i tak, vykon 780+ respektive o 100 procent skoro vyssi, nez moje 760 a spotreba nizsi, to je narez a chci ji. Uz se tesim na dalsi minimalne rok hrani na plne pecky.
        • Keyz
          Přesně. Jakmile zapneš AA další věci "navíc" tak máš těch 60FPS a někdy to je i pod. Tedy takovou kartu stále využiješ na maximum pro pouze fullHD jak píšeš. Jestliže chceš mít maximálně kvalitu.

          A ta spotřeba je super. Nějaké prachy to ušetří a ten směr se mi líbí. Silné stroje a efektivní spotřeba. Oproti tomu AMD které má ještě silnější stroje ale horší spotřebu.

          Snad i s dalšími CPU budou hry lépe vyžívat více jader, když frekvence již tolik neroste. Když jsem taktoval e8400 to šlo jako nic. Dnes to je hodně omezené.
          • Minimální a doporučené hardwarové požadavky Final Fantasy XIII nejsou nijak krvavé.

            Souhlas, já mám R9 290 4GB OC a ne všechno se dá hrát na plno se stabilníma FPS.
            Takže za mě sou to zajimavý karty a v dnešní době pro ně využití určitě je a do budoucna se taky neztratí.
        • Jo, ta spotřeba je super a pokud člověk má nějakou starší kartu a chystá se na upgrade, tak se mu investice do nové řady určitě vyplatí.
          Já ale nedávno pořídil 780Lightning, takže mě se to moc nevyplatí. Výkonově mi při FullHD ještě poslouží nějakej ten pátek.
          Jinak podle mě 980 stejně na fullHD moc nevyužiješ, pokud si teda opravdu nepotrpíš na 60fps u nových singl player her. V MP člověk stejně plno efektů vypíná.
          Co jsem koukal na benchmarky, tak třeba Crysis 3 s 4xAA a plné detaily běží na cca 50 fps u 980 zatímco obyčejná 780 dává cca 41 fps.
          Jasný, přijdou nové hry, které budou náročnější nebo s horší optimalizací, ale pokud člověk nemusí mít nutně vysoké AA a 50-60 fps, tak mu slabší karty poslouží stejně dobře.
          Ta 970 už je ale zajímavější volba.
          • Tak určitě, pokud máš 780L, není co řešit. Já mm 760 a poskočení na 970 mi přijde jako rozumná volba. Předtím jsem měl 770, kterou jsem za rok díky ČNB prodal za stejnou cenu za kterou jsem to kupoval, proto jsem vzal jenom 760 dočasně a čekal na 9xx.


            Obecně je lepší (i finančně) koupit jednou za čas pořádnou kartu, která ti vydrží nějaký rok a hraješ s ní naplno, než pořád po roce měnit levnější a pomalejší.
    • Hanzales
      Já akorát je tomu týden upgradnul na (pro někoho možná šuntovní) 760ku z ještě šuntovnější 560ti a chrochtám si blahem :) Položily to na kolena až tři monitory a to jen v Crysis na plné a v p Cars na plné. Člověk nemůže mít všechno ;o) GTX9xx přináší zajímavé technologie. Jakmile to hry využijí, bude to zase o něco lepšejší zážitek, prý už i ten GSync (dle fora na Guru3d) v nových ovladačích funguje parádnějc... Edit: No mít na to procesor a ideálně i GSync ready monitor, tak bych měl prachy asi i na tu kartu :) A spotřebu už bych vůbec neřešil, i když nízká by asi rozhodně potěšila, obvzláště pokud by bylo těch karet několik. No hýřit penězi, bral bych hned tři :)
      • Keyz
        Řada 7xx je dobrá. Ten skok v rámci stejné série 560,660,760 je u 760 opravu znatelný.

        Navíc když vypneš různé věci, které hodně zatěžují počítač a nejsou skoro poznat. Tak to je krásně plynulé a vypadá to jak má.
        U té řady 9xx si zase skvěle vyhráli se spotřebou. Těším se na 970. x70 většinou utáhnou vše i když dáš nastavení na max a nic neřešíš :). A ještě máš nějakou rezervu.
    • Kozy
      nerd
      • :+ nejspis jen test kolik je tu zavistivcu bez penez
        • Hanzales
          Furt je co závidět. Např. v momentě kdy bych měl Force Dynamics cokpit a 4K Rift a nejnovější GPU v triple-SLI, našlo by se zase něco jiného, co by člověk strašně chtěl. Třeba být rád za to co člověk má ;o] Někdo chudák nemá ani ten Playstation 1, hry ho strašně zajímají... To musí být docela utrpení. Pamatuju na sebe, než jsem měl první vlastní PC, nebo tak :)
  • Keyz

    Pro hru Ryse: Son of Rome se připravuje speciální herní klávesnice

    http://i6.minus.com/iZh4NZejPvrUc.png
    *15*..
    • Hanzales
      Ty jo já už ani nevím, jestli jsem PCčkář, nebo konzolista, ale to z těch (zatím 3 lidí) neměl fakt nikdo aspoň trošku smysl pro humor? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit