Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66

    Nový screen porovnávající PS4 a X360 verzi GTA V.

    No tak to je rozdíl jak prase *8* . Úplně se divím, že by to bylo na starší generaci až takové špatné... Teda hrál jsem to na PS3 a zdálo se mi to normální, protože nejsem tak náročný. Hlavní je aby hra byla zábavná a ne graficky nadupaná.
    • Zábava je u GTA her garantována. Neexistuje hra u které bych měl takovou jistotu. Rockstar je jedna z mála společností, které rád dám své peníze za kvalitní produkt.
  • Veskoslav

    Blizkrieg 3. To bude maso:)

    http://www.pcgamer.com/2014/09/18/blitzkrieg-3-announced-due-out-early-next-year/
    • Tyjo super, jsem vubec nevedel, ze se neco takoveho chysta. Snad si to zachova kvality predchozich dilu
    • Inquisitor
      Zrovna nedávno jsem dohrál Stalingrad, miluju tyhle strategie a tohle vypadá luxusně :)
    • ZvacA
      Dík. Vynikající zprávice. Prej ale už rok od původního oznámení a tady u nás přitom takový ticho kolem toho, takže osobně se dozvídám až teď.
    • Magister_Peditum
      Super zpráva! Konečně nějaká pořádná WW2 strategie. MoW mám sice taky docela rád, ale zas tam to micro je až moc micro.
      • alien5

        re:prave barvy

        Jak jsi mi dal ty odkazi tak mas pravdu tam to je napsane, pokud se foti vesmir ve viditelnem spektru tak barvy odpovidaji , pokud se zachycuje rengenove , infracervene , ultrafialove Gamma zareni tak samozrejme nemame oci ktere by toto mohly zachytit tak se barvy pridavaji umele.
        ALE pokud hubble foti ve pravych barvach tak to odpovida tomu co by jsi videl vlastnima ocima a nic se NEDOBARVUJE !!!
        Jinak tebe bych chlape chtel mit u nas na hvezdarne a vysvetilit ti jak funguje lidske oko kolik zachyti svetla a tudis kolik toho vidime a kolik zachyti velky dalekohled a CCD chip, dobre si precti ty clanky co jsi mi dal odkaz mas to tam napsane OMG !!! atd... lol kontakt na me: alien5@seznam.cz
        • Magister_Peditum
          Lolkuj si na někoho jiného. *1* Ano, vím o tom. Nejsem sice žádnej astronom, ale o tom byl ten původní komentář, tedy že se Hubble dobarvuje, to je celé.
  • Veskoslav

    Zajímavý Bundle

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/immortal-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+immortal

    Za sebe můžu doporučit:Adventurezator: When Pigs Fly, Majesty Gold (hrál jsem ještě tu původní, HD by se němělo lišit jako v případě AoE atd.), Dawn of Fantasy: Kingdom Wars a Dawn of Fantasy: Kingdom Wars (opomíjené RPG, které podle mě nabízí solidní RTS s prvky RPG:))
    • To Dawn of Fantasy je něco jako King Arthur the roleplaying wargame ?
  • Hammerwatch
    https://www.humblebundle.com/gift?key=qsGvRGq2fthRqEKs

    Race the Sun
    https://www.humblebundle.com/gift?key=h5KrZmtSVmcvZ2Ts

    YAW!
    • Pethulla
      děkuji za Hammerwatch
      • Kozy
        Hammerwatch je fajn, připomnělo mi to Get Medieval, ten byl teda ale o dost lepší.
  • Magister_Peditum

    Na čínském trhu budou Xbox One hry obsahovat jednorázový aktivační kód, který má sloužit jako ochrana proti přeprodávání.

    To je pěkná sviňárna.
  • Destiny utržilo za prvních pět dnů prodeje 325 milionů dolarů a během prvního týdne nahráli fanoušci v multiplayeru přes 100 milionů hodin.

    100 miliónů hodin ztraceného času. Ach, jaká to ztráta. *13*
    • Keyz
      Tak s takovou kampaní to již je slušné ovlivnění veřejného mínění o dané hře. Není divu, že toho tolik prodali.
      • kennyB
        Mínění si udělali samotní hráči, když hráli betu. Nebo ty se necháváš zlákat jen reklamní kampaní a o hře si nic nezjistíš, než si jí koupíš???
        • On možná ne ale 90% děcek ano. Pak se můžeš jen divit, že se tak daří průjmovým hrám jako Watch Dogs nebo Destiny.
        • Keyz
          Většina lidí se nechává zlákat stejně jako u reklam, voleb atd. *3*
          Každý kdo si hru koupil určitě nehrál betu.

          - Proto hry bez bety, dema ale s velkou reklamou prodávají většinou hodně. I když to nikdo předem nezkusil a nemohl si udělat úsudek na základě hraní.
          • Jack1947
            Ono bez masivní PR kampaně, by to nešlo (je to kec ale marketing bla bla) hlavní je ře by se snad mohlo i vyplatit a pak z toho vzejít druhý lepší díl... napíšu to zase to co si dovolují dneska vydávat hry ve stavu, lhát a to přímo hráčům do očí jen ukazují jak moc bezcenní hráči pro ně jsou... je to vidět ve F2P hrách, tam ta bezcennost hráčů je na vysoké urovni... hlavně že jim pošlou horentní sumy ale např už se tolik neřeší technické chyby a a hackeři mají volnou roku (což je usměvné že v COD MW2 to bylo a Steamu to bylo očividně uplně u prdelle- oni jsou hackeři, tedy i na pirátských verzí ale u legálních to je k posměchu jací trotlové organizují podporu...



            Jenže abych se vrátil zpátky BETA se taky může lišit takže ten rozdíl nebude tak malý/velký... demo před vydáním je zbytečné. Moc práce

            *15*

            Ovšem je pak ta míra demence co už je zakořenená, že všichni kdo koupily vědí za co to stálo to obhajují... jak můžou (neřikám že uplně všichni) Je pak fakt něco...
        • Jack1947
          Ted asi urazím spoustu pc hráčů a vůbec všech, ostatně nic co by jsme neveěděli ale zdá se mi a u WD se to jen potvrdilo, že ty vyblýskané edice , "sexy" sběratelka a bůhvíco lidem očividně zatemnily mozek a kampan PR zafungovala na výbornou ale říct to někdo jinej a néé povl Jack1947 (nemocný člověk) byl by pravděpodobně ukamenován ale ne zas tak moc.

          No co už končím radši, dneska jsem se nas*al až až... není třeba víc. *4*
          • kennyB
            *1* Je fakt, že WD jsem si koupil, aniž bych si cokoliv o hře zjišťoval. Den před tím, než mi měla přijít vyšla recenze a já si říkal, jestli jsem neudělal chybu, když jsem četl ty komenty. Musím říct, že Grand Theft Auto to není, ale až do poslední mise mě hra celkem bavila. Jen ke konci mě už štvalo to vyskakování vedlejších úkolu typu byl zaznamenán zločin atd. *3*
            • Jack1947
              Minihry brý ale nezamáznou ani nemůžou ten hnus podtím, to střílení z auta o tom ani ani nemluv kdy v obklíčení poliii sis leda mohl zavolat pravda no mohl sis nahackovat helikoptéru, nebo hacknout i nějaké ty mosty atp... ale střelba by byla lepší ne ten trotl musel i s mobilem v kabátu spát... a připadat si kdoví jak nebyl sexy. Kožený kabát bejsbolka a tmavé oblečení vůbec neletělo tak dobře ani před padesáti lety, navíc si k němu těžko hráč udělal nějaké sympatie když mu ani neviděl pořádně do ksichtu.
            • kennyB
              Jo, to je fakt, že ten propastnej grafickej rozdíl byla sviňárna. A to používání telefonu místo zbraně během jízdy taky nebyl zrovna nejrozumnější nápad. Když mě ale začala hra nudit, zašel jsem si zahrát třeba skořápky, nebo ty šachové minihry, co tam dali *3*
            • Jack1947
              Tak to máš dobré je trpěl až do hořkého konce no, ale to víš to bylo tím že jsem očekával něco co evidetně tam snad až na ( E3 2012) nikdy nebylo. *7*

              Bylo to jak na houpaččce dobré nápady zabily uspěšně šedí a frustrujícímy misemi s kvantitou nepřátel hlavně ty ke konci kdy jsem v noci viděl hovnoo a většinou viděl snajpra který si mě mezitím označil laserem až na poslední ránu. Ale na DLC jsem zvědavý snad to bude trochu lepší než tohle...
    • Hanzales
      Asi je měli lidi strávit v nějaké opravdu kvalitní hře podle tvého intelektuálního žebříčku což? :)
      Nebo měl být ten čas stráven něčím jiným konkrétním? :)
      • Buďto hraním kvalitní hry nebo sexem s krásnou přítelkyní. Nejlépe obojí najednou.
        • kennyB
          Takže masturbací nad nějakou herní bohyní??? *1*
          • Tak frajer to moc ideální mít asi nebude, když údajně furt píše z práce. To mu pak zbejvá čas leda na tu nějakou tu přeceňovanou nekvalitní nezávislou kravinu.
            • Jack1947
              he/he víš jak by si mě potěšil kdyby si přestal být anonymem a byl taky členem našeho osazenstva, páč člověk jako ty tu schází... mohl bys prosím někdy to alespon zvážit. *4*
            • kennyB
              to asi jo, no *1*
            • Teď píšu z práce, což je irelevantní info. Ale čas na hry mám, už ne tolik, co dřív, ale mám. Jde o to, že už mě ty AAA hry přestávají nějak bavit, protože je to vše na jedno brdo. Zatímco u indie her jsou tvůrci kreativní a mají originální nápady, které můžou vytvořit, protože nad sebou nemají zlou vydavatelskou ruku, která jde výhradně jen po penězích a ne po uspokojení hráčů.

              Kravaťáci jsou zlo, tomu věř. Zatímco tvůrci-hráči to dělají od srdíčka a peníze jsou u nich až na druhém místě, ne-li na posledním, když se čas od času stane, že tvůrce za svojí hru nechce nic.

              Ale to jsem odbočil. Ehm.
    • Tak, pořád lepší, než to tratit nějakou indie chujovinou, ne?
      • Radši 100 hodin v zábavné originální indie hře, než 100 hodin v repetetivní, nudné, stereotypní a nezáživné FPS online fuckovině pro děcka, které nebavilo Borderlands. *6*
        • zábavná originální indie hra

          http://youtu.be/2qAVAHI_3ak?t=8s
          • Výborná scéna. Moc dobře věděl, že mu lže, ale přesto si ten záchvat smíchu nedokázal Hans odpustit.
  • Mart9

    AC Black Flag na Steam?

    Na Humble Store je konečně AC Black Flag za solidní cenu, jenže jen na Uplay. Je nějaká šance, že bych tu hru časem za podobnou cenu sehnal i na Steam, nebo je to prostě od Ubisoftu, takže jen Uplay? Dík.
    • Mart9
      Díky za odpovědi, takže si naser Ubisofte.
      • Veskoslav
        Tak za stejnou cenu to seženeš na Steamu časem, ale pro spuštění vždy zapne uPlay a ta cena je pěkná, uPlay sice nemám rád, protože ho musím mít jako další platformu, ale nepadá jako Origin, nežere systém jako Origin a těch pár her, co tam mám, tak mi vcelku nevadí.
    • Myslel jsem, že když si to koupíš na Steam, tak ti stejně musí běžet i Uplay, nebo se něco změnilo?
      • Veskoslav
        Nezměnilo:) Spustí se to přes Steam a následně Steam spustí Uplay a to spustí AC IV. Proto je lepší si hru kupovat rovnou na Uplay a ne přes Steam.
        • Inquisitor
          Kdo taky vymyslel takovou ptákovinu, mít něco na steamu a pouštět to přes uplay? Hrozná hovadina toto.
          • Sám to nechápu, každopádně Uplay je jeden hlavních faktorů proč od Ubi nic nekupovat.

            Dívím se, že jim to na Steamu tolerují, když stejně tak hry od EA nenabízí a tam byl v podstatě ten samý problém s Originem.
            • Když to nevadí jejich zákazníkům...
            • Pro upřesnění:

              .....pro mě je to jeden z hlavních faktorů.

              ....EA nenabízí jejich novější hry k prodeji přes Steam.
            • Spades
              Jenže Valve to nevadí. To EA odešlo od Steamu. Klidně si tam mohl mít i Origin hry, kdyby se na ně EA nevysrali.
          • Veskoslav
            Ubisoft, když spustil Uplay.
  • ringmancz

    Bloodborne vyjde 6. února

    To jsem teda čekal pozdější datum, vyšel i trailer

    http://blog.eu.playstation.com/2014/09/18/bloodborne-release-date-confirmed-new-trailer-debuts
    • ringmancz
      jsem teď moc nechodil na games, takže jsem nezaregistroval tu zprávu o vydání v Japonsku. třeba to bude novinka i pro někoho dalšího :)
    • WhySoSad
      Ten trailer je šílenej, měl jsem z něho nějakej sklíčenej pocit, tu hru prostě musím mít ! *1*
      • Přesně! Taky ji musím mít ... v piči. *5*
  • planetray annihilation startuje oficialne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit