Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Android hry

    Ahoj, mate nejaky tipy na MUST HAVE hry na Android krome Smash Hit a dots?
    • jak to ze nikdo nezminil tuhle hru?

      https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AnkaarProductions.FuhrerinLA

      :D
    • MickeyMutant
      Logické - Cut the Rope, Machinarium, World of Goo, Tiny Thief, infeCCt, Jail Run, Rocket Robo, Lyne, Blek, Hitman GO, The Room 2, Cryptica, Flow Free, Power Line, Draw Loops

      Plošinovky - Dokuro, Sleepwalker's Journey, Rayman Jungle Run, Rico, Dark Roads

      Strategie - Jelly Defense, PvZ 2, Castle Doombad, Plague Inc.

      Roguelike - Tales of the Adventure Company, Dungelot

      Postřeh - Ready Steady
      • Dekuju velice za tento vycerpavajici seznam! A dekuji dodatecne vsem kteri neco pridali. Diky
    • Veskoslav
      Kingdom Rush
    • Slash of Dragoons (fakt 2 óčka)
      Dead Trigger 2
      a jak tu někdo zmiňoval Radiant Defense, tak brzo má vyjít další česká TD, Defend Your Life viz http://www.aldagames.com/games/defend-your-life/
    • Kozy
      Gesundheit!, Hoplite, Knights of Pen & Paper, SimpleRockets a samozřejmě Radiant Defense, podle mě jedna z nejlepších TD.
    • Dekuju dekuju... piste dal her nemam nikdy dost :D

      BTW. doporucuju tenhle wallpaper - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.makesnake.geoscape
    • Hitman GO, Colour Zen...
    • Za mě doporučuju Might & Magic: Clash of Heroes, oba Raymany a Monument Valley ;)
    • ucho
      Plants vs Zombies 2, jinak dost mě bavil i Doombad.
  • For max

    For dear max from games.cz

    https://vimeo.com/104355739

    Jsem se tak nudil, že jsem upravil jedno video k obrazu svému.
    Možná označíte toto video jako dětinský čin, ale nudil jsem se dost...
    Nehleď maxíku moc na text. Spíš se zaměř na tvé vyobrazení ve videu. Pokud se na to díváš.

    maxíku vozy ve Spintires nejsou ruský howna. Děkuji za pochopení.
  • Hlas lidu: Majitelé Xbox One by na své konzoli uvítali port Final Fantasy XIV: A Realm Reborn.

    Hlas lidu: Čtenáři Tiscali.Games by uvítali recenzi Final Fantasy XIV. --- Fakt nechápu, proč píšete články o tom, že v TESO dostane člověk peta po 3 měsících hry (FFS) a na recenzi FFXIV furt kašlete.
    • to taky nechápu, XIV je nejlepší mmorpg na trhu a recenze tu neni, hlavně že je tu recenzováno spousty her o kterých se nikdy neslyšel(ano narážím na indie scénu)
      • Jack1947
        Co tě nemá, asi to není tak lehké zhodnotit no. *7*
  • Twitch

    Tak nakonec je google nekoupí jelikož je koupil Amazon.
    • Best plot twist ever.
      • Tilwaen
        Ještě better plot twist by bylo, kdyby následně Google koupil Amazon.
        • ringmancz
          takhle nejde poznat, kdo by koupil koho :)
  • MickeyMutant

    Nová PS3/PS4 hra série Yakuza dostala název Yakuza Zero: The Place of Oat.

    Bude to simulátor japonského zemědělce.
    • Miserius
      Dal bych si simulaci ruského zemědělce... Poklidně orající ruský traktor napadla silnou palbou přesila čínských vojáků, traktor palbu opětoval a po jejich totálním zničení opět pokračoval v mírumilovné orbě. Po dokončení orby traktor odlětěl zpět na základnu
    • Jack1947
      Který bude bojovat, po vzoru svých předků o svou půdu a bude se odehrávat v otevřeném světě japonského venkova. Množství interakce podobně jako v minulých dílech...herní doba minimálně 25hodin.
  • Dr.FlyHack

    Poslední update (v1.03) do hry Watch Dogs konečně přináší možnost hacknout vybraného kamaráda.

    On tu blbost ještě někdo hraje ???
    • frag.ment
      A ten update je pro všechny platformy? Já hru vlastním na PS4 (dostal jsem ji v bundlu), ale ještě sem se k ní nedostal, protože po hatu na internetu na její adresu raději hraju prozatím jiné hry..
      • Kdybych měl hrát jen podle diskuzí, tak si zahraju tak dvě hry ročně...
        • frag.ment
          No já poté, co sem přestal hrát Counter Strike (tak 10ti letá závislost), tak si kupuju tak zhruba 8 her ya rok, možná ani to ne, protože po práci si chvilku zahraju a jedna gameska mi vydrží měsíc. Ale nevěřím, že je Watch dogs tak špatná hra. Na věci kolem už kašlu a uvidím, až zahraju (nic mega jako GTA od toho nečekám, ale tak snad to bude aspoň trochu zábavné.)
      • Opravdu to není tak špatný, jak se může z internetovýho hate zdát. Přes všechny mouchy je to zábavná hra.
        • frag.ment
          To si právě myslím, že je hate vůči této hře dost přehnaný.. uvidím, až zahraju.
          • potom hypu si to zaslozi ! *16*
            • Jack1947
              Ještě že tak, ona to nebyla špatná hra byla jen hrozná ( pod slupkou byla možná hra ale kdo jí chtěl hledat)
            • Jack: Já to nekupoval, dostal jsem to ke grafický kartě. A nijak zvlášť to nehájím, má to svý mouchy, jen mi ten hate přijde ke kvalitám hry nepřiměřenej.
            • Jack to hrál, pokud vím, tak to dohrál jako jeden z prvních tady na Games a i tak to upřímně nenávidí. :-)
            • Jack1947
              Vesko laskavě zalez zpátky do práce na stavbu a nelez tam kam nemáš. Dík.

              Hejt si hra zaslouží a basta.
            • Veskoslav
              Veko, jednoduchá odpověď. Protože Jack. Nehledej v tom logiku.
            • Jack1947
              Nepochopils nevadí, taky nechápu lidi když něco koupí a obhajují to i když je to naprostá s*ačka zuby nety přitom krve by se v nich nedořezal... takže ještě jednou nehejtuju hru kterou jsem nehrál. *4* (i když možná jsou i vyjímky).
            • Jack: No, jestli jsi to nehrál, tak taky nechápu proč se o tom vůbec snažíš bavit.
            • Jack1947
              To víš že nehrál a vůbec proč se o tom bavit... hejtuju jen COD protože je to moderní jinak žádnou hru.
            • Jack: Hrál jsi to nebo jen hejtuješ, protože ostatní taky hejtujou?
            • Jack1947
              Hejp by měl být lidem u zádele, když ta hra beztak bude vždy zkažená ale na druhou stranu - příslib možného pokračování které možná konečně nabídne i to co chybělo a to hratelnou hru.

              Když to selže kravinky za hodně peněz vždycky budou, "You rob me im not gonna fuck with you"
            • Gambit92
              Za ten hype si hráči můžou sami *3*
            • Nesmíš ten hype tak hltat a pak ti nebude vadit. Já třeba o Watchdogs viděl jen předváděčku z E3.
            • Jack1947
              Přesně tak. *3*
  • Není Jack grafoman? Nedokážu si jinak vysvětlit, proč píše komentáře k věcem o kterých evidentně nic neví.
    • Jack1947
      Grafomanie či hypergrafie (z řeckého grafein - psát, mania - touha) je chorobná touha psát. V lékařském smyslu jde o chorobný stav mysli, pro nějž je typické psaní nesmyslných, nesouvislých shluků slov, v obecnějším slova smyslu termín označuje chorobné nutkání psát texty literárního charakteru, většinou bez ohledu na jejich kvalitu, případně slouží jako pejorativní označení pro autora málo kvalitních děl. Tomuto obecnému chápání je bližší odborný termín typomanie, který označuje chorobnou touhu po publikaci vlastního díla.

      Ano/ne

      http://cs.wikipedia.org/wiki/Grafomanie
      • Tilwaen
        Dokázal by sis odpovědět sám, ano/ne? :-)
        • Jack1947
          Ano i ne, jsem se zle vyjádřil. (tedy že souhlasím jen na půl).
          • Ty se celkově zle vyjadřuješ.
    • Kozy
      Tohle se dá vztáhnout na velkou část zdejších přispěvatelů.
    • Jack pise hodne a rad. Muzes s tim nesouhlasi a muzes proti tomu i protestovat ale to je tak jediny co se s tim da delat.
      • Každopádně by měl vyhledat pomoc psychiatra.
        • Proc? Dik je uplne neskodnej...

          Navic zijici dadaista je dneska uz velika vzacnost.
        • kennyB
          Proč ??? Myslím, že je tu jiná sorta lidí, kteří by toho psychiatra opravdu potřebovali *3*
          • Treba fanbojs jako ty *15*
            • kennyB
              Ano, opět trefa. Václav Klausů vždycky říká jen pravdu a nic jiného než pravdu. Dneska jsi nějak ve formě, raději to vzdávám a jdu koukat na tydlyvizi *3* *1*
            • Rozdil mezi nama je ten ze ja rikam pravdu ktera jde dolozit fakty. Fanboj je ten kdo lze o svoji oblibene veci takze to ja byt ani nemuzu *3*
            • kennyB
              Ano Václave, třeba jako já a hlavně ty *3*
          • Dobře, možná jsem to trošku přehnal, ale kdyby mu dal někdo do jeho klece místo počítače tužku a papír, třeba napíše i nějáký bestseller.
  • Poslední update (v1.03) do hry Watch Dogs...

    Tak to snad půjde už normálně udělat ta hidden trophy Traced... snad.
  • Inquisitor

    Hry na psp

    Nějaký tip na obchod z velkým výběrem za slušnou cenu?
    • shefield2
      Záleží, co si představuješ pod pojmem "slušná cena". *4*
      Já obyčejně nakupuji v tomto bazaru: http://www.game2k.cz/
      • Inquisitor
        Tim myslim, ne zbytečně přemrštěná. Jinak díky, vypadá to dobře :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit