Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Členové PS Plus programu obdrží v září zdarma hry Velocity 2X (PS4), Sportsfriends (PS4), PlayStation All-Stars Battle Royale (PS3), Hoard (PS3), TxK (PSV), Joe Danger (PSV).

    2Zas indie kokotiny, nahovno sem kupoval PS4 s PS+.. vlastně jo, abych se řezal , když vidím co davaj na PS3ku zadarmo *6*
    • Já nechápu proč se říká že je obdrží zdarma když se PS+ musí předplatit, stejně jako se musí předplatit Netflix, Google music atd.
    • Miserius
      PS3 hry na PS+ stoji uz pul roku za starou belu, uz jsem to i zrušil, horší je že mam uz 150 her z pluska a az budu nejakou chtit, zas si to zaplatim *1*
    • ucho
      indie věci mi vůbec nevadí, ale tento měsíc mi přijde zatím úplně nejhorší.
  • škola

    tešíte se do školy? ja jo už se nemužu dočkat až uvidim spolužaky prece jen toho volna už bylo dost
    • Jack1947
      Hrozně, druhej tejden anglickej seznamovák to je nejlepší...
    • Veskoslav
      Jelikož jsem už viděl rozvrh, tak ne.
    • ucho
      to jo. a až si budeme vyměňovat herní zážitky, kdo co dohrál a tak.
    • Miserius
      Kez bych chodil zase na střední nebo základku *1*
      • WhySoSad
        Jooo, ta bezstarostná léta *9* *4*
  • Split/second

    Hraje ještě někdo Split/second na xboxu? Docela bych si s někým zahrál a posbíral achievementy.
    Můj nick: SadisticZizi
  • Jack1947

    Hazard OPS - UPDATE

    Možná někdo jako já propadl téhle hře, takže ho potěšilo jistě i to že včera se přehoupla hra do officiálního spustění a hráči dostali taky hezký Level UP a přibyli Mechové ( to i pro neplatící hráče).

    Nové mody moc nemusím (nemám rád turret defense hry) ale jinak to je celkem skvělé - dokonce se dostali i nějaké ty odměny. (časované no) Je sice pravda že se tady jde na ruku platícím hráčům ale i ty neplatící si mohou užít zábavu skoro bych řekl že to má jeden z nejlepších F2P systémů , skutečně nemusíte mít nic z toho co platící hráči. Beztak si užijete jak COOP tak PVP (které mně moc nebaví...)

    COOP mají některé zbraně výhodu že mají větší požkození, ale ty se dají získat (časované) i několikrát ve hře zadarmo. Jediný mod co se hraje hůře se základní výbavou je možná Nightmare ale tak to je tak všechno ne. Jinak se dá hrát pořád všechno a hlavní je že to je zábavné.
    Přesto nechápu nářky kolika lidí i na officiálních forech že je hra P2W když to není pravda.

    Jediná nevýhoda v PVP že hackeři, mají stále osvědčené triky jak přemoci zatím nedokonalou antihack ochranu ale makají na tom. Takže není třeba se bát. ( s nahlášením je trochu problém musíte mít video důkaz - jména se nesmí šířit).
    Kdyby chtěl někdo někdy dát nějakej COOP at si mně přidá a dá vědět jsem JackKruger. (Moc čechů tam tedy nepotkávám). Sry za delší zprávu a ten kdo nezná hru tak at mínusuje - to je mi fuk.
    Pokrytci se poznají, no nic no... tak já du hrát. Mezitím nasázejte mínusy, nebo zkuste taky.
    • Kozy
      Zkoušel jsem closed betu, nemůžu říct že by to bylo špatný ale přišlo mi tam málo obsahu, hlavně obchod byl chudej, jak to vypadá teď?
      • Jack1947
        Obchod? na f2p je chudej na platící hráče je bohatej - + ted jsem dostal mecha a (timed) jasný ale proč ne. Mně to bavá je rio přesně ta hra kdy příjdu ze školy si s kamarádi orazit nebo s neznamými lidmi co třeba potkám. Vypustit pátu při zabijení enemáků nikde jinde to není... takové skoro odpočinkové. Jen dycky než lvlupneš to by ses ukousal jak dlouho ty poslední expíky trvaj. Jinak ok a vzhledem k tomu že je plánovanej až 70levelů . - což je celkem sranda pač jsem skoro u 33... BTW mechy jsou možné využít i v COOPU vlastně jediná cesta na dokončení misí. Vždy platí kdo nechce hrát PVP nemusí... ostatně se ani moc nehraje... a za ty prohry mi to nestojí. TRochu mne naštvalo že ted se mi hra víc seká, předtím jsem měl i přes 30fps no ale dejme tomu.
  • Ahoj, nevíte zda se dá někde sehnat levně DayZ? Díky.
    • Veskoslav
      Nikde jinde kromě Steamu, navíc to máš EA, takže je levnější. (Neplatí vždy viz první PA). Levněji to seženeš až po vydání hry, což bude 2015/2016 nejdřív.
    • Jack1947
      Pokud je to na tebe na štýmu drahé pak levnějc to asi opravdu neseženeš...
      • Má pravdu. Ve slevě to bude max o 15%. Potom se to bude jen zdražovat dokud to nedojede do finální podoby.
        • Lukyz
          Naopak, Early Access nikdy levněji neseženeš, ale až bude "plná" tak na většině portálů jako kinguin, nuuvem ji seženeš pod cenou. Ale na "plnou" verzi DayZ si ještě hoooodně dlouho počkáš, sry *1*
          • Takhle jsem to ale myslel že teď je za nejnižší cenu když je v alfa verzi. A potom se bude zdražovat. Takhle to bylo i Army 3. Ale Alfa verze ve slevě už byla né že ne. O 15% tuším na začátku prázdnin.
            • Tak samozřejmě slevy. Ale s něčím takovým se dá počítat až po vydání. Je jasné že na DayZ nedají nápis sleva 75% dříve než po vydání. Jak jsem řekl. Během alfa verze max 15% víc ne.
            • Veskoslav
              No ale ne vždy to platí. Planetary Anihilation byla v Alphě za 80 euro a pak se dala koupit za 15,99 ve slevě:)
  • Jack1947

    Nejpopulárnější platformou multiplayeru hry Battlefield 4 je nyní PS4.

    Není divu, když na PC to je stále nehratelné třeba z toho udělají jednou exkluzivní sérii, aby tolik pc hráčů nebrečelo jaké mrdky nehratelné jím vychází.

    Pokud vše dobře dopadne pak by PC sérii mohla být nová série Hertlajn *4* Byly by všichni štastní... Snad už konečně.
    • Mě to na PC baví. Asi nejsem tak sofistikovanej hártkchor hráč.
  • Veskoslav

    Diablo III

    Jinak pro připomenutí, vyšel nový a dost velký patch 2.1.0.26451, který přidává hodně zajímavých věcí. Zejména legendární gemy:)

    https://www.youtube.com/watch?v=-8pU13uX8N0
    • to nikoho nezajíma
      • kennyB
        Nemá někdo prosím jeden uchošťour???
        • Tilwaen
          Včera jsem v letáku z Makra viděla tohle, nebudeme nic podceňovat!
    • Morraw
      Líbí se mi, že s tím Blizzard po tom velkém hatu něco dělá a vyšlo už spousty zajímavých updatů. Časem si ten datáč určitě pořídím :)
      • Jenže to je ten největší problém Blizzardu poslední dekádu. Se vším něco dělají až po velkém hejtu...
  • dotaz

    Mám dotaz, jaký mám koupit season pass pro Dark Souls 2, na Key 4 You je normal za 499 a EU za 599, základní verzi mám tu limited koupenu na gameexpresu.. díky za případnou pomoc..
    • ucho
      máš to tam celkem jasně napsaný. a jinak je dobrý mít na paměti, že jde o přeprodávače klíčů, tedy klíče nepocházejí přímo od zdroje (=někde se dají patrně sehnat levněji). osobně bych asi napsal do nuuvemu, kde mají ten season pass za 15 eur, jestli je použitelnej v ČR. žádný info o region locku tam nemají.
      • Kozy
        Mám ho odtamtaď a funguje v pořádku.
    • Veskoslav
      Zkus hádat. EU verze je určená pro EU trh. obyčejná verze obsahuje tzv. VPN, což je obcházení regionálního zámku hry. Ale u té verze zaprvé není zaručené, že ti pojede na 100% a za druhé, pokud máš už EU verzi DS II, tak ti buď nepojede nebo pojede. Sázka do loterie. EU verzi máš prostě 100% funkční a nemusíš nic řešit, u té obyčejné musíš obejít VPN. Ale to jde zjistit i jednoduše tím, že si jednotlivé verze rozklikneš. Takže na jistotu kupuješ EU, pokud chceš "riskovat", tak tu levnější.
      • díky, kupuji první Season pass, takže jsem se chtěl raději ujistit, už mám koupeno a du na to *3*
    • To ti neporadím, se steamem nemám zkušenosti, ale vidím, že místo ochoty jsi dostal mínuska, opravdu nevím kam až komunita games.cz může klesnout..
  • Když jsme u Blizzardu nechápu proč neudělají offico podporu pro Gamepad pro PC verzi. Tahle hra je pro gamepad jako stvořená... rozhodně se mně nechce kupovat znovu na PS4...
  • PS4 verze hry Diablo III zaznamenala nejlepší prodejní čísla ze všech konzolí

    Tohle nepochopím.... Taková kravina na PC a lidi si myslí že na PS4 to bude něco jiného. Ještě víc přehajpované než WD. Doteď lituju, že jsem za to dal 1200. Značka Diablo tam nemá co dělat. Ten odpad mě bavil do lvl 30 což je mimochodem docela rychlovka.
    • Já bych měl dotaz, sice ne na tebe, ale ať tady není víc vláken o jedné hře...

      PS4 verze a lokální coop - chápu, když má každý hráč svou verzi, ale jak je to v případě, že je jen jedna hra? Jsou další hráči nějak omezení ve hře? Ukládají se jejich postavy taky a můžou si je příště zase vybrat, až mě navštíví a chceme si zahrát další kus hry?
      • Děkuji vám oběma, nezní to vůbec zle.
      • Veskoslav
        Nevýhody vidím v tom, že menu je jen jedno, takže když si jeden vybírá, ostatní musí čekat. Nemůžeš bojovat jinak než ve skupině, třeba, že by jeden dělal jeden úkol a další dělal jiný na mapě. Ale jak píše miserius, založií, oni si založí a příště zase vyvoláš.
      • Miserius
        Postavy se samozrejme ukladaj, dokonce to ma myslim ze Apprentice mode, to znamena ze kdybys mel lvl 60 a chtel hrat s kamaradem, on si vezme ovladac, udela postavu a samo ho to vyleveluje na tvuj level abyste mohli hrat spolu... Bude mit porad vse jako na ten jeho originalni level, i veci na ten level mu budou padat, ale bude moct hrat stebou a zaroven levelovat svoji postavu... Doufam ze jsem to napsal srozumitelne *1*
        Tady to mas oficialne a krátce: Apprentice Mode: The game will automatically boost the stats of lower level characters so they can match up with higher level characters in a multiplayer game. The bonus only lasts for the duration of that MP game.
    • Ten odpad zacal mit trochu koule od lvl 60 ale po kompletnim prekopani uz je to o dost lepsi ale duvod k navratu uz nemam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit