Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1080p/60fps

    Ale je fajn, že už se to i na těch blbých konzolích trochu víc řeší. Hlavně fps, protože rozdíly jsou opravdu velké 30/60/120/144 .... pár zabedněncům, co tu občas píší jak to nejde poznat, to sice oči neotevře, ale o takové lidi tu nejde, žejo.
    • MrSanta
      Já jsem ze staré školy. Hrál jsem Dooma na 386 a jediné na co jsem vypleskle čuměl když jsem přešel na 486 bylo, že rotačák má o dost větší kadenci.
      Že jsem WoWko hrál někdy i na 25 FPS jsem poznal náhodou po čvrt roce hraní. Mě jsou FPS u zádele *1*.
      • Ježiši takový stupidní názor. Jenže Dooma jsme hrávali na CRT obrazovce chápeš to už? Ne na LCD, kdyby jsi hrál Dooma 25fps na LCD tak by jsi to sakra poznal :D Takové blbé názory mě fakt dostávají vždycky.
        • MrSanta
          Že pro mě nejsou FPS důležité je blbý názor? Žůžo *1*
    • Je mi líto ale opravdu to nepoznám,mám se zabít abych tady nepřekážel nadřazené rase?
      • vlastik.plaminek
        Nemusíš se zabíjet, ale zkus zajít k očnímu. Snad ti pomůže. 30 FPS se prostě "poškubává", ať se ti to líbí nebo ne. Sice to není nějak hrozné, ale občas si toho všimneš.
    • ucho
      Tak schválně, jak moc to u tebe ovlivnilo hratelnost RDR? Tedy jestli jsi tu hru hrál a nejsi pouze teoretik...
      • WhySoSad
        To nepoznáš protože nevíš jak to vypadá při 60FPS, za mě musím říct, že 30 a 60 fps je opravdu znatelnej rozdíl...
        • ucho
          já se nehádám o to, že 60 fps není lepší a že to nejde poznat. jde mi o to, že někteří dělají z 30 fps něco prakticky nehratelného. přitom každý, kdo si zahrál něco na PS3, moc dobře ví, že to na hratelnost velký vliv nemá. 30 fps mé zážitky z hraní Uncharted a RDR nijak neovlivnilo...
          • Kdyby Uncharted běželo v 60ti, hratelnost by se ještě zvedla. A na PC je rozdíl až extrémní. Kdo někdy hrál na 144Hz monitoru, ví své. Proč myslíš, že lidi kupují pořád ty hnusná TNka, protože Hz.
            • To Snorgrind

              lol porovnavat Hz u LCD a CRT ....... to ses docela borec :D
            • snorgrind
              Rikat ze clovek rozdil sotva pozna je dost divny kdyz v dobe CRT monitoru vsem 60Hz vadilo jak svina a vetsinou se pouzivalo 75/85/100Hz, dnesni monitory sou na tom stejne akorat misto blikani se jen pixely prelivaji z jedne barvy do druhe a je to rozmazany a najednou to nevadi. Jako 60 se jeste da 45 je snesitelny ale min nejen ze je najednou zpomaleny ovladani ale obraz uz je neprijemnej na oci. Hodne zalezi jak je na to kazdej clovek citlivej stejne tak nizky FOV ze kteryho je nekomu i spatne. Treba takovej xenoblade chronicles kterej je v PALu 25fps sem musel hrat s prestavkama protoze to silene namahalo oci a tim padem me to zasahovalo do plynuleho hrani.
            • Youtube 60 FPS video uz nejakej patek podporuje.
            • Miserius
              Youtube už asi čtvrt roku podporuje 48 a 60 fps, takže se picnout opravdu jdi
            • Lukyz
              No já se z vás fakt picnu *1* Srovnávat 30 vs. 60 FPS na videu z YT? *1*
              Nejsem si úplně jistej, ale YT zvládá 24-30 snímků, proto si toho rozdílu nevšimnete dokud to video nezpomalí...

              EDIT: Stáhněte si origo nekomprinovaný video a než seběhne schody tak si musíte na 100% všimnout, že vlevo je obraz plnyulejší...

              http://www.pcper.com/reviews/Graphics-Cards/Frame-Rating-Visual-Effects-Vsync-Gaming-Animation/Sleeping-Dogs-You-pick-win

              EDIT#2: YT "podporuje" 60FPS od června 2014, tohle video bylo nahrané 13.4.2013 *7*
            • Miserius
              Jak rika Drasťa, sotva to clovek pozná... A nehrát kuli tomu nebo vyhazovat tisice za dalsi FPS... To uz je spis koniček upgradovani pc a ne hraní
            • Asi jsem preskocil tu cast kde bylo napsany ktera cast videa ma kolik FPS a rozdilu jsem si vsiml az u zpomaleni takze asi nejsem cilovka pro rychly TN monitory pro PC hrace :D
            • kennyB
              Tady je srovnání. Je to sice poznat, ale při jednotlivém hraní bych to asi nepostřehl
              https://www.youtube.com/watch?v=9DFbNn3YpWM
            • ucho
              takže jsi teoretik, ok :)
  • Akční RPG Dust: An Elysian Tail míři po X360 a PC také na PS4, kde nabídne rozlišení 1080p při 60fps.

    tak se mi zdá, že když má hra 1080p a zvládne to při 60 Hz, tak je to naprostej vrchol grafiky :D
    • Jako ujistovat majitele PS4 o tom ze hra co ma tyhle doporucene hw pozadavky:

      Processor: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2 5600+
      Memory: 2 GB RAM
      Graphics: NVIDIA® 9600GT or ATI Radeon™ HD 5000+ or better

      a i to je na tu hru si myslim prehnany ze pojede 1080p 60 FPS je dosti usmevne *1*
    • Takže když mám 1200p a u spousty her víc než 60fps, tak mám vlatně ultimátní herní mašinu.
  • ME3 a stažené DLC

    Plánuju teď koupit Mass Effect 3, ale stáhnout DLC. Zajímá mě jak je to v případě trojky, která je jen na originu. Dvojku jsem si taky koupil a ostatní DLC stáhnul a nikde nebyl problém.
    Zkoušel to už někdo ? Dělá to problémy ?
    • MrSanta
      S tímhle spíš na warez fóra.
  • 4A Games připravuje nové Metro a doposud neoznámenou vesmírnou střílečku.

    Další Metro si nechám sakra líbit a novou střílečku od tvůrců Metra z vesmíru? Sakra JO! :)
  • Dead Rising 3

    Za 3 dny zhruba to bude na PC, je to dobrá hra?
    • *15*
  • Salt and Sanctuary

    https://www.youtube.com/watch?v=n1Yq89OhxfA&sf4398304=1#t=89

    2D "Fromovka"? :D
  • 4A Games připravuje nové Metro a doposud neoznámenou vesmírnou střílečku.

    Metro Redux ultimate? *7*
  • ringmancz

    zakázané fan projekty

    https://myspace.com/article/2014/08/27/banned-video-game-fan-projects/

    všechny původem z Japonska, náhoda?
  • Hanzales

    Ty jo to nemá chybu :)

    https://www.youtube.com/watch?v=EglOsfErtaE
    Ten ultimátní řev :)
    • Draken69CZ
      Špatnej herec *11*
      • ringmancz
        někdo věří tomu, že to není nahrátý?
        • Hanzales
          Ne, ale řve pěkně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit