Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lichdom: Battlemage

    Hraje to nekdo? Ma cenu do toho investovat nejakej peniz nebo je to blbost?
    ---
    Tak ja to vyzkousim a pak vam reknu :D
    • Je to hezky, dobre se to hraje a kouzla davaj cloveku takovej hezky spravnej pocit ale diky porad stejnym nepratelum se brzo dostavi stereotyp docela brzo.
      Kraftovaci system je docela fajn i kdyz jsem trochu doufal ze pujde vis do hloubky. Libilo by se mi treba kdyby tam kouzla sla kombinovat jako v Tranzistoru coz se bohuzel nedeje.
      Pribeh tam je ale vlastne jako by tam nebyl i kdyz ty hrdinove mi jsou docela sympaticky. Zatim bych rekl ze to je na fakt poctivejch 7/10 nebo 8 s odrenejma usima ale jestli to bude dal repetitvni tak se bojim ze to bude chtit jeste o stupinek mene.
  • Warriosparky

    Obrazem: Deep Silver naznačuje blížící se odhalení Saints Row V.

    Nejde o Saints Row V, ale o "standalone expansion"
    https://www.youtube.com/v/CamVtw2uG78
  • jindra.veliky

    Trailer na Sin City 2

    ten zvuk vystrelu je ze staryho dooma, ne?

    http://youtu.be/2eQrqM6Kzm8?t=2m2s

    cas po druhy minute, kdyby nahodou odkaz nesel....
    • Jo odpovídá to. Ten trailer už jsem viděl dřív, a že tam nacpali i Lady Gaga jsem si poprvé nevšiml. Asi se z ní stane hérečka *1*
  • Draken69CZ

    EA předpokládá, že tento rok vydělá miliardu dolarů na přídavném obsahu.

    *11* udělejme s tím něco!
    • Draken69CZ
      Za jaký obsah jste ochotni platit a co už je dojení a zbytečné vytahování obsahu z plné hry?
      • DLC kupuju jedině v případě, že k původní hře, která stojí za to, vyjde po čase něco většího co se dá označit jako klasickej datadisk. Kupříkladu Wrath of the Lamb pro Binding of Issac.nebo Gold upgrade pro Jets 'n' Guns. Bohužel takových vychází drtivá menšina. :/

        Pokud hned od začátku výrobce chrlí co pár týdnů nějaký nesmyslný DLC s minimem obsahu tak na to prdím, nekupuju ani základní hru a radši si počkám na GOTY verzi až bude někdy ve slevě.
      • nekromant33
        Zaplatil bych za to, čemu se před deseti a více lety říkalo datadisk. Nezaplatil bych za něco, co před deseti a více lety bylo běžně již součástí her případně se vydávalo zadarmo (např. mapy do multiplayeru fpsek).
      • kennyB
        Třeba za obsah, co byl přidán do TLoU. Myslím jen tu single playerovou část. Bylo slíbeno jen jedno singl dlc a to dodrželi. A bylo fakt skvělé *3*
      • za nic a vsechno *5*
        • Draken69CZ
          Ani když ti to přidá několik hodin hraní?
          • Dishonored, Bioshock: Infinite, Dark Souls 1/2, teď ten InFamous: First Light, GTA IV, Borderlands (ty velký), Fallout 3/NV, Read Dead Redemption, Dragon Age 1, Far Cry 3: Blood Dragon a určitě nějaký Mass Effectí DLC. Tohle jsou pro mě ty, co jsem si nejvíc zapamatoval a nelitoval jejich koupě.

            Btw jde vám login přes mojeid?
            • Ne, nejde a byl bych rád, aby se na to někdo podíval.
          • u toho me dycky napada, a opravdu to muselo vyjit zvlast? a kolikrat je cena tech dlc nehorazna i vuci delce obsahu, pokud uz pripustime, ze to neni podraz od zacatku
            • Jack1947
              Pokud připustíme tak to podraz jistě je. You know marketing, thats how it running. *3*
          • Takových DLC je minimum. Dark Souls a Dark Souls 2 mě napadá.
            • Dishonored mělo příběh?
            • Pilgrim66
              Dishonored treba melo super pribehovy DLC.
    • Keyz
      Divím se, že v USA kde je zvykem řešit rozpory zbraní. Tam nějaký naštvaný fanoušek nehodil granát anebo něco podobného.
  • To je výsměch...

    http://i.imgur.com/IzIs90V.png?1
    • Co to je za blbost? Na GTX 470 mi to šlapalo parádně na max.
    • 13 FPS je v pohode :D
    • co to je za hru?
      • Morraw
        Sleeping Dogs
  • alladjex

    Akční RPG Dust: An Elysian Tail míři po X360 a PC také na PS4, kde nabídne rozlišení 1080p při 60fps.

    Krásná hra. Doporučuji. Jedna z nejhezčích, co jsem hrál.
  • Video vysvětlující počet fps

    https://www.youtube.com/watch?v=eXJh9ut2hrc

    Existuje i s CZ titulkama, je to tady v hodinovém povídání pěkně vysvětleno ze všech stran. Poznat to stoprocentně jde a hraní je MNOHEM lepší.
    • ucho
      nevím, že by se s tebou někdo přel o to, že to není lepší. tady je hlavně to, jakou váhu má to tvoje "MNOHEM". vadilo 30 fps u Last of Us na PS3, aby ta hra dostala taková hodnocení, jaká dostala? je to kvůli těm 30 fps špatná hra, kterou si lidé neužili? (Last of Us má na PS4 60 fps a hra tady dostala o 2 body nižší známku než na PS3, takže je jasné, že vyšší fps znamená horší zážitek :D) samozřejmě že je 60 fps lepší, ale 30 fps není taková tragédie, jak se tady snažíš naznačit.
      • Ty tvoje žvásty. Operovat tady nějakýma stupidně hodnoceníma na games a ještě za takových podmínek, ty jsi vážně v*l člověče. A hlavně u recenzentů, kteří vůbec neřeší fps. Navíc recenze, kde ten člověk tomu dal nižší hodnocení jen proto, že už to tu jednou bylo, jen na jiné platformě :) Kdyby to nejdřív vyšlo na PS4, tak by jsi měl hodnocení prohozená.
      • autor samozřejmě poukazuje na to pořád ještě rozšířený tvrzení, že víc než 30 fps lidský oko nerozezná, což je možná pravda u filmů, ale u her rozhodně ne...
        • ucho
          tak ten rozdíl je způsoben hlavně tím, že u filmů videokamera snímá i pohyb, tedy rychle pohybující se věci jsou máznuté. u her se však v současnosti používají podobné fičury při pohybu kamery, tedy pocit trhání tak velký není. jinak je hezké, na co poukazuje autor, ale nemělo by se zapomínat na to, že o tom tady řeč vůbec nebyla ;)
          • Taky je zpusoben tim, ze oko to opravdu tak moc nepozna. Kdyz sledujes film sledujes rozmazany pohyb, obraz co sam jede. Kdyz hrajes hru, sam kamerou tocis a tam tech 33ms proste pri 30 fps pozna mozek.
      • Dr.FlyHack
        JJ, ucho. Stejně jako u Fov, i tady FPS nejsou na prvním místě, dalo by se říct že dokud neklesnou pod 30, moc mě nezajímají.
        Samozřejmě že pokud se tiskneš 5 centimetrů u monitoru tak se to samé říct nedá.
      • Vylepšila by se přece "hratelnost", ku*va, ne? Tož ucho...
      • Ronox
        Souhlas. Sám si pamatuju dobu, kdy jsem hrál Dooma 3 v okně 640x480, abych to měl aspoň nějak hratelý a byl jsem u toho stejně zes*anej. Ano je to lepší, ale potřebuju to, abych si tu hru užil? Ne.
        • ale to jsi hrál na CRT. 25 fps na CRT a LCD jsou 2 různé věci.

          Na CRT máš defakto zaplý gsync.
  • GTA IV Watch Dogs mod!

    http://www.youtube.com/watch?v=vntTG3wRVyA

    moc peknej mod do staryho GTA :)
  • Watch_Dogs IV

    http://youtu.be/vntTG3wRVyA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit