Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    Xbox One

    Tak kdo už si předobjednal tuhle libovou konzoli?
    • MrSanta
      Předobjednáno nemám, ale kupovat budu. Původně jsem to chtěl vzít společně s Destiny, ale asi si počkám. Co kdyby vyšla nějaká tématická verze Xbox One společně s Halo The Master Chief Collection.
      • Draken69CZ
        Já si počkám na slim verzi a až bude víc her na bazarech (to platí i pro PS4)
        • MrSanta
          Čekání na víc her po bazarech je zákeřné. Her mám už teď víc než stíhám hrát. Představa, že bych najednou pořídil třeba 10 her mě děsí *1*. Už takhle budu mít co dělat s Master Chief Collection...
          • Draken69CZ
            Tak já jsem hodně vybírávej a né každá hra mě baví, teď budu pořizovat PS3 a jestli je tam za tu dobu 8-10 her co si chci zahrát. Ale máš pravdu, čím dýl tím asi musíš zúžit výběr jinak bys neďál nic jiného.
            • MrSanta
              Proto jsem si zatím konzoli nikdy nekupoval. Mám toho dost na PC a stejně bych potřeboval nějakou stávku vývojářů, aby tak rok nic nevyšlo. To bych mohl dohrát aspoň ty hlavní velký resty. Pak mám dost her, u kterých jsem se s těžkým srdcem smířil s tím, že se k nim nejspíš nikdy nedostanu.

              Jenže teď se chystá Destiny a to mě docela zaujalo, tak jsem si řekl, že bych tu konzoli pořídit mohl. Přece jen se tam pár her co se na PC neukázalo a zaujalo mě najde. Původně jsem uvažoval o PS4, i když jsem měl obavy z ovladače. Na PC hraju s X360 ovladačem a už jsem si na něj zvyknul. Kamarád si to chtěl taky kupovat, ale pak si místo PS4 'pořídil' dítě. Pak oznámili Master Chief Collection a to rozhodlo.

              Půjdu do Xbox One. Ale bojím, bojím. Netuším, kde na to budu brát čas *1*. Jenom s tím, co má vyjít do konce roku a rád bych si pořídil bych si vystačil na celej rok 2015.
            • Draken69CZ
              Tak to je jen vedlejší platforma, pak tu máš hlavní PC kde taky furt je co hrát + dohrávám skvosty na X360 do toho abych teď kupoval jednu nebo obě nové konzole tak můžu dát výpověď v práci. By sousedi za chvilku zavolali policajty jakej smrad by se ode mě linul :D
            • MrSanta
              8 až 10 her - to je pro mě nálož na jeden rok *1*
    • Já pravděpodobně bílej předobjednám...Sunset vypadá dobře...další hra kvůli které jsem ho chtěl už se chystá na PC tak si jen musím se svědomím vyřešit jestli to za to stojí :)
      • Jack1947
        Ta barevná blaznovina se chystrá na pc ?? no tož pak jenom Quantum Break což je Max Payne v bledě modrém balení.
        • Ne na PC se chystá Deadrising 3
          • Jack1947
            Jo to jo, mně to přišlo fakt že exkluzivka tak to bude ta bbarevná sranda.
    • ringmancz
      čekám, až vyhraju tady v soutěži
      • WhySoSad
        Jojo a kdyby to nevyšlo, tak kupuju PS4 :D
    • soused, respektive jeho rodiče, je mu 14. Jinak o nikom nevím. 3 lidi v okolí co znám mají herní PC a jeden paří občas na noťasu, má slušný dělo co se poměrů v noťasech týče, ale je mu skoro 50 a má to především k práci.
      • Kde bydlíš, v nějaké zaprděné lhotce podél silnice?
        • Tam jsem byl ale prý preferujou konzole, protože jsou často v akčních letácích globusu
        • Prave ze na chudych vesnicich maji lidi konzole, na letaku z electroworldu je to levnejsi ale ze to je lowend uz tam nepisou. Oni ani stejne vidlaci nevi co to slovo znamena.
          • kennyB
            Á, pozor, další elitář z té nejluxusnější čtvrti *1*
          • Ty vole, fakt srandovní odpoveď.
            • n

              To je započítaný. Dotovat za plnou pálku nový díly CoD po roce (a možná i dvakrát jak na konzoli, tak i na PC zpetně) není takovej finanční bič. Pořízení nějaké další tu lepší, tu horčí srandičky není potom tak akutní a bude to jen podle nálady a kvality dané hry za pár kil. A ovládání je stejně na gamepadu intuitivnější, páč jinak hry už ani nehraju, takže ani v tomto směru nevidím nevýhodu. Co se týká HW, to se nebojím - hry, který budou vycházet na PC budu hrát taky i za dekádu, takže žádná starost nehrozí. Abych si občas zapnul exkluzivní Commandos a něco od Westwoodu a podíval se bez ženy na prasárničky, tak na to si samozřejmě notebook ponechám, ale jinak priorita je konzole.
            • vyhody, celkem asi dve hry za premrstenou cenu a hw, kterej rok po vydani nestiha... *6*
            • Neviděl bych to tak černě. Tož, třeba já konzoli taky zatím nevlastním, ale jak říkáš, rozhodně je hodně dobře si zakládat na výběru podle kvality a nenechat si do toho kecat reklamou. Prostě střízlivým vlastním stylem si kupovat jen to nejlepší a uživatelsky nepřínosnější. Proto třeba kupuju na PC Call of duty co díl, protože kvalitu poznám a ocením rád se jí obklopuju, a proto taky zcela vážně zvažuju pro zřejmé výhody nad standardní platformou koupi PS4.
            • Neni srandovni, spis smutna. Bohuzel ale pravdiva. Peasanti si nevybiraji podle kvality produktu, ale podle reklamy.
  • ringmancz

    Activision chce koupit Take Two

    http://news.investors.com/technology-click/082914-715340-ttwo-subject-of-takeover-talk-by-atvi.htm
  • of topic

    kdyz se tady kazdej pta na cokoliv, ja se taky zeptam neco mimo - kde jsou na youtube zprávy? fakt to tam nemužu najít, dokažu odeslat zprávu ale když si chci kouknout svojí poštu tak to nemužu najit. predtim to šlo a jak tam udelali ty zmeny tak to nenajdu
    • Jdi na oznámení Google+
  • ringmancz

    A Voyeur for September vážně není divná voyerská hra

    ale autorun (ne nekonečnej) Super Meat Boy Forever na PC a tablety

    http://www.joystiq.com/2014/08/29/new-super-meat-boy-is-an-endless-runner-for-pc-tablets/
  • Arma 3 50 procent sleva.

    Arma 3 je na stránkách Bohemia Interactive o víkendu k dispozici s 50% slevou.
  • DOTAZ pro technické odděleni

    Dobrý den,
    neotravoval bych již podruhé, pokud by se nejednalo o problém globálního charakteru. Jest zcela prostý. Nelze se přihlásit skrze MojeID účet. Prosím někoho z technického oddělení, aby se na tento problém zaměřil a pokud možno jej eliminoval.
    Děkuji mnohokrát
    Váš spasitel.
    • Ty nemůžeš být hospodinův syn...
    • ucho
      a proč to cpeš sem a ne do diskuze s připomínkami k webu? zjevně nejsi vševědoucí...
      • Vrook
        Co to, Jack se s tebou podělil o funkci strážníka diskuzního pořádku na games.cz? *15*
        • Jack1947
          Ucho je ještě navíc prolhanej páč, občas si mně přečte (asi ze zvědavosti) . Klidně at stráží pořádek tím lépe. *3*
          • ja taky ten script používam a mam tu zablokovano asi 90% uživatelu a všechny anonymy (krome tebe a par dalsich). je pak tady klidek, skoro žadne prispevky. doporučuju
            • kennyB
              Tak zase takovej klid bych nechtěl, skoro žádné příspěvky...
        • ucho
          neřekl bych, a naštěstí nevidím, co tady Jack píše. psát to kdokoli jiný, tak ani nepípnu, ale že v tom má bordel samotný Ježíš, to je mírně šokující...
          • Chim
            jak se ti to podařilo? tuhle funkci bych taky rád využil
            • ucho
              tak já věřím, že skripty umí pouštět i opera. google určitě poradí (namátkou mi to našlo "Violent monkey")
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Tak to funguje to i v opeře. Velké díky.


                ...a sbohem Jacku, nebudeš mi chybět :)
            • ucho
              antitrolovacím skriptem. používám ve FF Greasemonkey, ale jde dát i do Chrome. mám tedy nějaký vlastní upravený, co tu kdosi dělal, ale někdo nedávno udělal jinou verzi, která by měla fungovat stejně: http://openuserjs.org/scripts/id_doom/Games.cz_Antitroll
              můžeš si tam schovat komentáře lidí, kteří jen trolují.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Opera, bohužel. Prohlížeč kvůli tomu měnit nechci, nicméně díky za snahu.
  • Pro fanoušky Minecraftu a MMORPG

    Ahoj,

    příští týden jde do otevřené bety ArcheAge, sandbox MMORPG s velmi zajímavými možnostmi. Vydání je pak už hned 16. září, takže pokud se o něm chcete dovědět něco víc, tak si můžete přečíst i můj článek: http://mujsoubor.cz/magazin/archeage-otevrena-beta-nove-mmorpg-superstar-se-blizi
    • No Archeage jsem zkoušel. Je to zajímavý mix několika MMO. Velmi dobře se to hraje. Možnost být PK (nebo tady tuším pirát) je pro spoustu lidí to, na co čekali. Jenže ve hře vidím jeden zásadní problém, labor body. Je na ně vázána spousta věcí a jejich nedostatek mě vyloženě iritoval. Pravda, když si zaplatím, budou přibývat rychleji. Ale stejně si nemyslím, že to bude stačit. A ejhle, jaká náhoda, v marketu je item na jejich doplnění! *1*
      • No, jelikož s Patronem přibývají 5x rychleji a i v době, kdy nehraješ, tak je to sakra rozdíl a podle mě to bude už v pohodě hratelné. Když ne, stejně to budou muset upravit.
        • Ano, mohlo by to být v pohodě. Ale s charaktery typu čistého crafta, se zcela jistě spousta lidí může rozloučit. Ale uvidíme, nerad bych maloval čerta na zeď.
          • Přesně tak, uvidíme. Všichni si to můžeme vyzkoušet, protože je to sakra zadarmo. :-) Ale osobně jsem mnohem víc nadšený Landmarkem, který je v současné podobě už opravdu velká bomba. a to ještě není ani zdaleka tak daleko ve vývoji jako ArcheAge a už vůbec nezmiňuju to, že celý Landmark je jen přípravka na EverQuest Next.
            • Já to teď na chvilku pustil po dlouhé době a hodně to vylepšili. Nejsem na stavění a přesto mě ta hra baví. Od té doby, co jsem nehrál, přibyla voda, sledování surovin na crafting, seznamy a diagramy na crafting, combat (ten jsem teda nezkoušel) a jeskyně (taky jsem na žádnou nenarazil, hrál jsem jen chvilku) a to není ani zdaleka vše. Jejich tempo je obdivuhodné, ale jestli chtějí někdy vydat i EQ Next, tak se není co divit, že makaj o sto šest.

              Člověk si takhle jde za surovinama na cizím ostrově a potká kolem takových nádherných staveb... A ta možnost zranit se tomu taky pomohla, už to nepůsobí jako nějaký editor, nebo totální creative mode.
            • Ano Landmark je super, ale spíš pro fandy řekněme minecraftu. Stavění je tam naprosto bezkonkurenční. Zbytek zatím trošku pokulhává, ale musím říct, že mě to baví.
  • WhySoSad
    Tak co říkáte na Crew ? Ovládání není nakonec taková hrůza, je to isce arkáda jak poleno, ale řízení je celkem zábavný *2*
    • Docela mě to bavilo a čekal jsem,že už to na notebooku veteránovi nerozšlapu,ale jelo mi to pěkně na medium okolo 30 fpsek,takže za mě spokojenost a hra sama o sobě celkem zábavná. Kdyby to nebylo dělaný jako MMO a šel by tam offline mod,tak bych si to i koupil,ale takto počkám až na nějakou slevu třeba *4*
      • tam se nedá jet normálně? jestli ne, tak nezájem tyjo
        • Myslím, že u každého závodu bude možnost jestli online nebo offline
          • Ale hra nejde spustit bez internetu. Závody jdou jet offline,ale jakmile ti spadne připojení či něco,tak tě to vykopne do menu. A to nepočítám ty vykopávání kvůli tomu,že tam bylo asi hodně lidí či co já vím a pak jsem musel ještě 5 minut čekat než se zase připojím zpět *3*
    • nekromant33
      no zatím mě bavilo jen tak jezdit po tý mapě, závody mě nebaví vůbec, to už radši ty challenge...
  • EA předpokládá, že tento rok vydělá miliardu dolarů na přídavném obsahu.

    No jasne... UPLNE TYPICKY Electronic Arts... Ti smradi este aj na posr@nych DLC zarobia viac, nez na fungl novej hre (zalezi, samozrejme, od budgetu). Kiez by uz konecne EA skrachovalo a pustilo na trh o cosi zmysluplnejsie premyslajucich distributorov... Lez, to by som chcel zrejme od EA vskutu az priiiiiiiiiiilis vela... *16*.

    Ok, tak teda ja jdu tradicne blejt, velebnosti *11*.
    • EA předpokládá, že tento rok vydělá miliardu dolarů na přídavném obsahu.

      ja im k tym trzbam urcite nepomozem :)
  • Nintendo zveřejnilo seznam her, které vyjdou na WiiU a 3DS do konce tohoto roku.

    No, peknych par veci tam je! Fantasy Life vypada zaujimavo, som na to zvedavy (ale ASI to nebude nic pre mna, uplne presne nechapem co vlastne bude cielom tej hry, zatial mi to najviac pripomina asi fantasy Animal Crossing + je to od Level 5, coz je vzdy plus).

    Shin Megami Tensei 4 konecne pride aj do Europy - sice len digital only, ale na druhu stranu za krasnu cenu 20 eur, coz je super, velmi sa tesim. Dalej samozrejme Persona Q, Smash Bros a Monster Hunter 4, to su zarucene pecky (aj ked, s Monster Hunter 4 asi pockam kym v EU vyjde NEW 3DS).

    Jedine co mi tam chyba (fuck you Square Enix) je Dragon Quest 7 3DS. Skvela hra a nechapem preco ju proste odmietaju lokalizovat, hlavne po uspechu Bravely Default.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit