Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Assetto Corsa

    když je to teď v akci na steamu, k čemu byste to přirovnali? je to spíš Gran Turismo nebo rFactor? teda zábavná "simulace" nebo hardcore simulátor. díky
    • Veskoslav
      O něco menší hardcore simulator než rFactor, ale i tak podle mě jeden z nejreálnějších simulátorů, co se na pc vyskytuje. GT mu nesahá ani po kotníky. A graficky je to podle mě nádherné a to ještě není finální verze.
      • "GT mu nesahá ani po kotníky" píše člověk, co má s PS3 nulovou zkušenost a pohádky na dobrou noc o svým zázračné prací, kde máté PS4, PS3 vynech...
        • Mám PS a mám doma všechny díly GT a souhlasím s Veskoslavem. GT je v mnohém ohledu arkáda, která si hraje na simulátor. Assetto Corsa má reálné zpracování tratí, snaží se o reálné podání jízdního modelu (což u GT a jeho tisíci autech prakticky není a jednotlivé modely např hatchbacky se chovají všechny stejně prakticky) a graficky je zcela někde jinde než GT.
          • kennyB
            GT je v mnohém ohledu arkáda??? To jsi asi hrál jiný GT. A reálné zpracování tratí má taky *3*
            • Ja nerikam ze ti GT sedet nema. Bezpochyby je to kvalitni zavodni titul (i kdyz co se me tyce tak bych byl pro kdyby kvantitu uz konecne nahradili kvalitou). Taky jsem u ni stravil par veceru coz zatim o AC rict nemuzu.
            • kennyB
              Drasťa: Tak jasně že to není žádnej ultra simulátor. Ostatně, mám raději GT, než rFactor. Ale to záleží každém, co mu sedne lépe.
            • GT je takovej ten pop-sim. Neni to arkada ale nejaka ultra detailni simulace to teda rozhodne taky neni. rFactor i iRacing to podle me strci do kapsy bez mrknuti oka.
            • Oproti AC rozhodně nemá. Ta používá laserové snímání reálných tratí, GT ne.
          • no tvl prý Jindra Penísák...
            • A? *6*
  • Veskoslav

    Pro fanoušky Tropico

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/tropico-4-collectors-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+tropico
    • Pilgrim66
      Po tom co byl klic na Steamu za tohle za 27 centu? lol
      • Veskoslav
        No on sice byl, ale asi 10 minut a nebylo to včetně všech DLC.
        • ucho
          trvalo to zhruba hodinu a byl to rovněž Collector's Bundle, tedy se všemi DLC. za 0,27 eur dobrej kauf... ještě mám jeden jako gift, tak ho časem někomu daruju... jinak po opravení ceny to stálo snad stejně jako teď v téhle akci, takže tak...

          proto ho tady taky lidi rozdávají ve velkým:
          http://www.steamgifts.com/open/search/tropico%20coll
          • davidBray
            \sem si říkal proč je to tam milionkrát, sakra a ty dlc by se mi hodili (krom modern times) tak příště :D
          • Veskoslav
            Aha. Mě se zobrazoval za 0,25 ale jenom základní hra. Ale ta série mě stejně nějak minula, takže ani tu základní hru nemám.
  • kde bych našel nejaky levný steam gift na europa universalis 4
    • Jack1947
      http://www.steamgifts.com/ Tady sice, můžeš vyhrát ale i nemusíš ale jednou třba se na tebe usměje štěstí - jo a je to většina zadarmo.
      • To je výhra v loterii.
        • ringmancz
          já jsem ve veřejných nevyhrál ani jednou ze zhruba 350
        • Jack1947
          Sice je, ale tak když má někdo trpělivost... pak taky dá osobě vědět a někdo mu může něco dát lepší než nic ne?.
  • Veskoslav

    MOBA na pc

    Zrovna včera večer jsem neměl do čeho píchnout, práce hotová, přítelkyně s babincem na dovolené, tak jsem si dal práci a zkusil zmapovat nejprve žánr MOBA a kolik her je na pc k dispozici v rámci F2P modelu. To číslo mě docela zarazilo. Využil jsem od vyhledávání až po klasickou Steam nabídku her a došel jsem k číslu 59. 59 her MOBA a opravdu je z čeho vybírat. Od klasické LoL, Doty či Hon až po tak bizarní, že bojujete opačně za miniony a zabíjíte hrdiny až po řízení draků. A k tomu se chystá vyjít či se připravuje dalších 10 her tohoto žánru. Začíná to být už docela slušně zastoupené a člověk si prakticky vybere jakýkolik žánr (FPS, RPG, RTS) a i pohled. Od plošinovky po klasickou až po FP pohled. Docela zajímavé zjištění. Jenom do povědomí se ale dostane 4-5 her tohoto žánru a zbytek je okrajový.
    • Já na tyhle MOBA hry nejsem. Jediné co mě opravdu baví je Smite. Ten RTS pohled mi u her kde rozhoduje každá vteřina vadí a Smite přesně tohle odstraňuje.
      • Jack1947
        Ano, SMITE souhlas taky nemám rád moc ten pohled z výšky a neustálé klikání to mně moc nebaví, mám radši přimou akci. *4* Nepřejlednost je spíše u těch klasických moba her ne, když neví pak člověk kde vlastně je... pomalu.
      • Veskoslav
        U Smite je problém nepřehlednost.
        • Myslíš jako UI nebo přehlednost přímo ve hře?
          • Veskoslav
            Přímo ve hře. Jako jo dá se to, ale pohled "zvrchu" mi přijde pro tento žánr přesnější a přehlednější.
            • Veskoslav
              Osobně jsem Smite nehrál proto, že by to co se týče hratelnosti byla dobrá hra, ale spíše proto, že tam proti sobě bojují bohové, takže hlavně kvůli tématu:)
            • Pro mě je zas lepší 3rd person. Hraju hlavně střílečky takže jsem vtažen přímo do akce a mnohem lépe se soustředím. Ten RTS pohled mi přijde takový odtažitý. Ale každý preferuje něco jiného. A takhle je to vlastně stavěné. LoL a DOTA přitáhne hlavně fanoušky strategií a diablovek a Smite zase hráče co baví WoW a různé střílečky.
    • MickeyMutant
      60.
    • a k čemu ti to bylo
    • Zahraj si Robocraft!
      • Veskoslav
        Tak to není klasická MOBA, že:) Ale včera jsem tam potkal blázna, co postavil B-Wing. Sice to létalo krkolomně, ale palebná síla slušná *1*
        • Na moby kasli! Robocraft je jedina cesta!!!!!
  • MADDEN

    Chtěl bych si zahrát nějaký Madden jakej díl by ste mi doporučili? (Pc master race *1* *1* )
    či jestli je nějaká novější alternativa na pécé?
  • Spekulace: Vypadá to, že nám Capcom šibalsky naznačilo vývoj DiRT 4.

    Capcom? :-))
    • Bleskař...
  • ringmancz

    Powernoia Games chystá hru s názvem Beyonce: Two Souls. Žaloba již zřejmě visí ve vzduchu.

    možná i dvě
  • Stal jsem se neskutečně závislým na Raymanovi Origins. Takhle návykovou plošinovku už jsem dlouho nehrál. Na SMBoye to subjektivně sice nemá, ale návykovost je až nebezpečně vysoká. A to jsem tu hru ze začátku moc nemusel, hrál jsem to jakože nuceně, z "povinnosti", ale že mě to chytne až takhle moc. Wau.

    Proto se ptám. Měli jste v poslední době (nebo obecně) nějakou hru, která vás ze začátku moc nebavila, ale pak jste se od ní nemohli odtrhnout?
    • Dark Souls - poprvé jsem to rozehrál a dostal se do Undead burg a tam mi došla trpělivost. Za nějáký čas jsem to zkusil znovu a projel celou hru skoro jedním dechem. Pohltila mě natolik, že jsem po dohrání vyhledával další informace o lore, atd...
    • Takových her jsem měl vícero, ale nakonec se ukážou jako jako jedny z nejlepších. Z poslední doby si vzpomínám na prvního Zaklínače, kterého jsem před léty několikrat rozehrál, ale nikdy se nedostal přes první kapitolu. Nebavilo mě to a měl jsem problém zvyknout si na ovládání.
      Nu, ale před týdnem jsem ho dohrál. Od druhé kapitoly mě to hodně chytlo. Hlavně příběh.
    • další z her, co nemůžu hrát... protože aby člověk měl plnej počet hvězd a všechno posbíraný, tak je to šíleně těžký, a na to prostě nemám
    • divinity: original sin *5*
  • Watch Dogs bude jedinou hrou pro dospělé publikum od Ubisoft, která vyjde na WiiU. Vývojáři na prodejních číslech viděli, že na této platformě není mezi hráči o hry typu Assassin's Creed zájem a raději si pořídí Just Dance.

    Zabalte to! Ten crap nebudou hrát ani japonské děti!
  • Pilgrim66

    Deadlight

    https://www.humblebundle.com/gift?key=SDFmXAuTTEysT5Mv
    • Díky! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit