Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66

    Fable Anniversary

    Tak se na steamu objevila předobjednávka. Jsem jedinej komu přijde nechutný říct si za trochu remasterovanou hru 32 ecek (bez te 20% slevy). Když originál jde koupit do 5 eur?
    • Hlavně, že "Prepurchase to receive DLC Pack!". A i tak to je mezi top 10... lidi si opravdu nechají pořád kálet na hlavu, to je úžasné.
    • Thorar
      32 je trošku moc, ale s tou slevou do toho jdu, je to maximum co jsem ochotný dát.
    • davidBray
      vem si age of empires nebo mythology .. i mě se to zdá moc
  • Dean Hall právě oznámil na tiskové konferenci Sony, že DayZ vyjde na PlayStation 4.

    Dean Hall oznámil... bla bla bla, ta hra je už rok a půl v alfa verzi a oni už přemýšlejí nad vydáním na konzoli? Si dělají srandu ne? Prvně by to chtělo optimalizovat a udělat trochu funkční verzi na PC, protože to co to dělá s GPU ve městech je nehoráznost -> kvalita modelů a textur na blití a můžete být rádi za 20fps na jakékoliv nastavení, přitom lesy a příroda vypadají celkem pěkně. A to nemluvím o kvalitě připojení na jakékoliv servery, kdy při hraní jde těžko mluvit o plynulosti, protože každou půl hodinu na vás vyskočí hláška "Po dobu X sekund nepřišli žádné zprávy". Ale ano chápu ho, chlápek je jen peněz chtivý a já blbec mu na to skočil. Jsem rád, že jsem neviděl stav hry před 2 roky a půl, kdy mělo být původní vydání alfy.
    • Spíš mě sere,že se s tou hrou nic neděje. Bugy co trvají opravit pár minut vůbec neubývají a žádný nový prvky nikde. Příjde mi, že se teď se Bohemka válí v penězích a nějak zapomněla, že tu hru by měli ještě ku-va dodělat.
    • Veskoslav
      Kde jsi vzal to původní vydání, to by mě fakt zajímalo. A zajímalo by mě na jakém "stroji" to hraješ, tedy jestli to vůbec hraješ. Hra mi jede na 60 fps při maximálních detailech a při 1920*1080. Mimochodem, to že někdo řekne, že něco někdy na něco vyjde, neznamená, že to prvně nedodělají. Tyhle pseudozávěry jsou docela sranda. Někde byl rozhovor, že konzolová verze bude minimálně půl roku po vydání ostré verze na hlavní pc platformu.
      • Veskoslavovi stavěli PC v NASA, takže bych ho nepodezíral, že lže. On hraje simulátor šutru v 4K v Eyefinity při 120 FPS a místo disketovky má zapojený touster- to je taková perlička...
        • Veskoslav
          Víš haháčku, já narozdíl od Tebe skutečně mám výkonné pc a schválně jsem si pustil DayZ, jak napsal, že to jede pod 20 fps. Pravda, letělo to dolů, ale nedostal jsem se pod 32 fps. A chápu, že Tě sere, že mám lepší pc, na které ti rodiče nedali penízky, takže nebreč a raději jdi zase nadávat na pc scénu;)

          P.S: Takový Warthunder letecké bitvy při filmovém nastavení scény (podle tvůrců nevhodné pro hraní) a se vším zapnuté mám 110-115 fps, pozemní bitvy pak 40-45 fps. Takže se ukousej tím, že si zahraji v takové grafice, v jaké ty nejspíš až tehdy, když vylezeš ze základky a půjdeš si na brigádu něco vydělat.
          • ucho
            jako malej, hádat se tady, kdo má lepší hračku a vychloubat se :D
        • Lukyz
          http://superuser.com/questions/792607/why-does-windows-think-that-my-wireless-keyboard-is-a-toaster

          Toaster ve Windows opravdu je, takže nelže *2*
          • *1*
      • Nechceš nám snad nakecat, že máš ve městě 60fps? To nemají lidi ani s top PC. (i7, GTX770) a podobné sestavy. Ve městech ty propady jsou kolikrát i pod 30 fps. Optimalizace stojí za ho*no to je prostě fakt.
        • Veskoslav
          MŮžeš mi říct, co je na GTX770 a i7 (kterou jsi nespecifikoval) TOP PC? Top PC by rozhodně nemělo kartu za 8000. Mám obdobně výkonnou kartu od AMD (R9 280X OC), i5 a rozhodně mi nelítá fps pod 20 ve městě, ale většinou lítá kolem 32-38 fps v tom největším městě, co je ve hře. Vesnice pak od 45-50 fps naprosto v pořádku. Takže buď má něco s pc, že mu to jde pod 20 fps nebo něco špatně nastavil.
          • Netvrdil jsi jeden přísvěvek nahoru, že jeden 60FPS? Tak zase tu lžeš a trolluješ? Že tě to pořád baví..
    • nechces hrat alfu- nekupuj nedokoncenou hru. chces hrat- nediv se ze neuvidis v těchto pripadech verzi 1.0.. oni to stejne avizovali ze to bude jeste beh na dlouhou trat. realita je ze ea je ve vetsine pripadu stejny zlo tako ftp
  • Kozy
    Pro ty co lámali hůl nad Space Hulkem.

    http://www.rockpapershotgun.com/2014/08/12/space-hulk-ascension-edition/
  • Steam dawn

    Probíhá udržba na štýmu, něco si pžej...
    • Steam zhouba pc hrání..
      • A v čem že je to ta zhouba?
        • ze vsetci robite fapfapfap zo Steamu, hoci to je DRM
          • Tobe to tve fapfap uz zrejme leze na mozek, mozna bys to mel omezit. *3*
      • Říká piratska nula.
      • Ty si zlý chlapec, nemám tě rád a zhouba si ty games. *11* *12*
  • Inquisitor

    Max Payne 3

    Na steamu za 5 €
    • Doporučuju pouze pro lidi s internetem nad 512 kBps.
  • jindra.veliky

    Sony

    wtf? Co to bylo za stupidni konferenci? Jenom porad blby hry ve stylu Little Big Planet a jedna Indie kravina za druhou.....doufam, ze jste tady vsichni indiefilove spokojeni! Misto poradnejch her jako Uncharted 4 atd. ukazujou takovy hry pro decka! U HAPPY? *16* *16* *12* *12* *10* *10*
    • Uncharted PEGI 16. Nic proti Uncharted ale tohle ti nevyšlo :D
    • Miserius
      Driveclub, Until Dawn, Bloodborne, Order
      • jindra.veliky
        o Driveclubu toho bylo dost uz pred konferenci, Until Dawn byl jenom kratsi trailer, Order byla jedna ze dvou fajn her a Bloodborne zaujal natolik, ze ani ted nevim, co to je za hru...
      • residentevilfans
        Driveclub,Bloodborne a Order beru Day1. Amen. *5*
  • Jazz

    Sony gamescom 2014 konference

    No, tak tahle konference je hroznej fail.
    Na twitchi odstranili Source kvalitu, takže všechno je krásně rozpixelováno, teď se to pořád laguje a vypadává obraz+zvuk.
    • Miserius
      Fail je, ze koukas na Twitch...ofiko stranky a Full HD naprosto bez problému
      • Jazz
        O žádnejch ofiko stránkách jsem nevěděl...
      • Vrook
        Osobně twitch nesleduju (obecně nesleduju jak někdo hraje hry), ale bratranec přes to streamuje a prej je to strašný - každou chvíli je nějakej turnaj v LoLku a masy děcek to přetěžujou tak, že se všechno ostatní laguje.
  • prudislav

    Bude oznámen Heroes of MM 7

    http://blog.twitch.tv/2014/08/live-booth-broadcast-schedule-for-gamescom-2014/

    viz sobota 16.
    • Pokud budou pokračovat v trendu, tak to bude už dost nehratelná volovina...
  • F1 2014 se předvádí novým videem - okruhem v Bahrajnu.

    Ten novej zvuk motoru je strašnej. Sice vim, že je letos takovej i ve skutečnosti, ale stejně je to hrůza.
    • Inquisitor
      Tim zvukem formule totálně zabily.
  • Byl to nerd :)

    https://www.youtube.com/watch?v=KJRV1kvF1sE
    • mit takovou krasnou dceru tak se nepicnu, uz jen kvuli ni
      • On se ale nepicnul... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit