Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    RISE OF THE TOMB RAIDER IS XBOX ONE EXCLUSIVE

    *8*

    http://www.ign.com/articles/2014/08/12/gamescom-2014-rise-of-the-tomb-raider-is-xbox-one-exclusive
    • To může bejt klidně jenom dočasně exkluzivní.
    • Vzhledem k tomu jak se Square Enix "daří" tak to není na jednu stranu zas tak překvapivá informace, na všechny ostatní strany je to ale smutný *9*
  • Tomb Raider

    Bitching může začít!!!!!!
  • gamescon live?

    cus , vy letos nebudete delat live komentovany live prenosy konferenci ?
    • Inquisitor
      Asi ještě nedojeli, když jim cestou kleklo auto :)
      • čím to jezdí velorexem?
      • sakra drat, to je teda pech... ale muzou to dokomentovat ne-live :-)
  • Tafaraj

    Příští update pro Battlefield 4 vyjde v září a slibuje mnohá vylepšení.

    No, dal jsem si tu "free" verzi a nestačil se divit ...takovou dobu po vydání a pořád brak..plné OTRAVNÝCH chyb..nechápu, že jim toho Battlefielda pořád někdo žere
    • kennyB
      Myslíš tohle??? http://games.tiscali.cz/recenze/battlefield-play4free-recenze-55452
      Nebo to měl být vtip nadávat na Battlefield???
      • Tafaraj

        Příští update pro Battlefield 4 vyjde v září a slibuje mnohá vylepšení.

        Battle 4 je teď na nějakou dobu volný..o tom mluvím ;) Single zabugovaný,o MP ani nemluvím..

        Play4Free je oproti tomu petelice :)
        • kennyB
          Jo takhle *1* Já tam žádný zásadní bugy nemám, jen nějakej ten menší *3*
  • x_ander

    John Romero prý začíná pracovat na nové střílečce. Tak aby to zase nedopadlo jako Daikatana...

    Kdyby to dopadlo alespoň jako Daikatana, tak budu v dnešní době "moderních stříleček" štěstím bez sebe.
    • Očividně zabrousil do diskuse k článku o svým výroku tady Games, kde ho řada z nás spravedlivě vychválila. Nepochybně si připadal blbě, a tak chce ukázat, že ještě něco umí. Ovšem v jeho případě...

      Doufám, že pamatuje na svoje slova bude to jen na PC...
    • John Romero prý začíná pracovat na nové střílečce. Tak aby to zase nedopadlo jako Daikatana...

      Daikatana měla nějaké chybky s AI co si pamatuju, ale jinak slušná střílečka. Ono to měla Daikatana hodně těžké, protože 90tky byly zlaté časy doomovek a bylo jich tolik vynikajících, že prosadit se nebyla žádná sranda.
    • Zkus si znova zahrat Diakatanu a pak si pro jistotu nafackuj...
      • Pethulla
        Tak na Daikataně mi vadily 2 věci: sidekickové - tupější AI jsem zažil snad až v Oblivionu, a pak celá první část s kyberžábama a podobnýma blbostma. Když tohle odmyslím, tak to vůbec špatné nebylo, naopak část 2 (řecká mytologie) a 3 (sever) byly fakt dost dobré.
        Ta hra dojela hlavně na velkohubý kecy a následný hate, ale že by byla horší než většina tehdejších výtvorů se říct nedá.
        • Ja o Diakatane nic nevedel nez jsem ji hral takze se me zadny hype ani hate po releasu netykal. Mne to proste prislo dost priserny a osklivy. Cast s kyberzabama bych pak zaradil mezi to nejhorsi co ve sve dobe spatrilo svetlo sveta.
  • Veskoslav

    Star Citizen

    Jinak pro připomenutí. Všichni, kdo přispěli a mají přístup do Alphy nebo si zakoupili Arena Commander zvlášť, tak je pro všechny už otevřený mód proti živým hráčům. Stále dvě mapy a na nich 3 módy. zjistil jsem, že Aurora je popelnice s palebnou silou vodní pistolky a manévrovacími schopnostmi slona na kolečkách, kterého pustíte z kopce. A mé letecké schopnosti jsou na úrovni Jackova psaní:) Ale doporučuji vyzkoušet, je to zcela něco jiného než proti NPC. A upozorňuji, že lodě nemají nejvyšší výbavu, ale pouze tu základní, většinou i bez raket.
    • langustyn
      Aurora je v poho... když se snažíš tk pozitivní K:D ratio není problém :) dokonce jsem s ní už 2x ukořistil core... jediný co mě štve je, že když je na sra*ky, tak se z ní nedá vylézt :/
      • Veskoslav
        No jako v poho je, ale jakmile dostanu 3-4 rány zezadu a sundaj mi zadní část trysek, tak můžu jít na párek. Jako chápu, že jsem si koupil pašeráckou krabici do vesmíru, ale aspoň mi mohli dát lepší děla:-D
  • Inquisitor

    Dead Island Epidemic

    Mám tři klíče do bety, tak kdo by měl náhodou zájem můžu poslat jako steam gift nebo na email.
  • ringmancz

    FMV hry vrací úder

    https://www.kickstarter.com/projects/1018579240/night-trap-revamped
  • frag.ment
    Bleskař nám umřel, nebo co?
    • Asi truchlí nad smrtí Robina Williamse *13*
      • frag.ment
        Jako je ho škoda, ale že bych to musel řešit.. Rozhodl se sám, zbabělec. Ale jestli měl rakovinu nebo nějaký takový svinstvo a nešlo to léčit, tak se mu nedivím. A deprese taky není žádná sranda..
        • Jack1947
          Trochu ucty, mně to celkem zasáhlo čekal bych kohokoli staršího ale zrovna tohohle komika? R.i.P. (snad najde lepší místo na spočinutí).
        • Tak je to zbabělec, nebo se mu nedivíš.Nemusíš to řešit ale řešíš... Si protiřečíš jako Jack. Každý může naložit s vlastním životem jak chce. A to že byl celebrita neznamená, že můžeš soudit situaci ve které byl...
      • Zelda ztratila otce (dcera Robina je Zelda)
      • Plot twist: bleskař byl Robin Williams
  • Hanzales

    Že by se přinejmenším něco alespoň rýslovalo? (do budoucna minimálně)

    (Source2)
    http://www.guru3d.com/news-story/valve-source-2-has-launched-%28apparently%29.html
    (mrkněte na video vevnitř, vše brát samozřejmě s rezervou, ale leccož to naznačuje) ;)
    • tak oni by mohli třeba začít prodávát hry ns Source 2, až v bundlu s stím jejich Controlerem
    • Jack1947
      To víš že jo, HL3 už mají jen čekaj na nákej ten správnej čas... času je dost.
      • Hanzales
        Určitě na něm po dlouhou dobu pracovali a vše nasvědčuje tomu, že bude nakonec třeba vše importovat do Source2 engine, ale jak říkám, vše brát lehce s nadhledem ;o)
        • Jack1947
          Mají jednu výhodu, což jinde nemaj. Nepotřebují žádné pojebané PR bla bla kampaně aby se hra dostala do majnštrýmu a kurna vždyt oni ten majnštrým ani nechtěj - vědi že těch pár fanoušků tu hru vyhlíží a jsou čim dál tím netrpělivější a tak proč je ještě chvíly nepodusit.

          Rozhodně lepší než tahle svinárna s ostatníma hrama, kdy se prodá spíš kampan a hra už jen díky tomu. Nevěřím tomu že bez masivní mediální masáže by se hry neprodali. ( toje zas na jinou diskuzi no).
          • Nepotřebují PR masáž, neboť jim jí obstarají fanoušci sami. Čím víc to budou tajit, tím víc se budou lidé těšit a fabulovat. Pak hra (engine) nakonec vyjde a překvapení je na světě. A Valve? Oni přeci nikomu nic neslibovali... Uvidíme na gemescomu, tam by už mohli něco malého vypustit do éteru.
            • Akorat si tak rikam, ze ta hra tomu hypu za ty roky (ac ze strany hracu a ne tvurcu) nemuze nikdy dostat. Fanousci si vysnili, ze to bude obrovska pecka. Tuhle pozici Valve moc nezavidim uprimne.
              Ale treba prekvapi a ta hra bude opravdu pecka. Casu na to meli dost ostatne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit