Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V základní edici hry The Sims 4 nebudou k dispozici bazény ani batolata.

    Něco potřebujou taky do Seasons a Toddlers Wacky Adventures datadisků, sem zvědavej jestli v Sims 5 půjde v základní 60€ verzi postavit jen holobyt.
    • Jack1947
      There we go, DLC zdá se budou obsahovat ůlomky ze základní hry sakra kde jsem to jen slyšel už? *7*
  • Video: První trailer na hru Godzilla od Bandai Namco.

    Tak to vypadá pekelně špatně.. :D
    • Jack1947
      To si fakt na nic nehraje, hej ale ty destrukce můžou bejt docela dobrý ještě že nevyšla Godzilla podle filmu to by bylo prvotřídní fiasko (nejspíš). Tohle je bud fake ale vtipnej pokud jo. Pominuli grafiku z PS1 přinejlepším. *1*
      • ringmancz
        oficiální video od Namco bude fake?
        • Jack1947
          Nevím, v dnešní době je možné všechno takže může i nemusí... *7*

          http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-26-first-gameplay-of-ps3-godzilla-game-from-bandai-namco

          http://www.godzilla-movies.com/community/forums/topic/35945

          http://n4g.com/news/1537246/bandai-namco-is-bringing-a-new-godzilla-game-to-ps3 aha tak asi beru zpět asi to je real. *7*
  • Není už lenost vývojářů už za hranicí?

    http://www.racedepartment.com/downloads/cockpit-cam-no-blur.2553/
  • Video: První trailer na hru Godzilla od Bandai Namco.

    Tohle je vtip, že?
  • ucho

    Aftershock Bundle

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/aftershock-bundle/

    UFO: Aftershock, UFO: Aftermath, Wizardry 6 & 7, Wizardry 8, System Shock 2, Harvester, Ascension to the Throne
  • Veskoslav

    steam summer sale

    Ale jo, po dlouhé době jsem si doplnil knihovničku a některé slevy mě mile překvapily. sbírání karet nereším, udělal jsem odznáček díky nákupu a hlasování, zbylé karty prodávám. A můj zelený tým zatím vyhrál jen jednou, ale seznam přání pro jistotu vyplněný je. Jediné, co mě skutečně naštvalo, že jsem si nepřečetl, že naprosto skvělá hra Rayman Legends opět spouští uPlay. Jinak bych se chtěl zeptat, pořád plánuji koupit toho posledního Batmana. Stojí to za to?
    • když nevis co s penezi prispej na charitu
    • Tilwaen
      Pár lidí tu zmínilo barevné týmy na Steamu - nevím, zda už to sem někdo nedával, ale PC Gamer o tom měl zajímavý článek:
      • Jack1947
        V tomhle je to celkem svinárna, jestli bylo/je nadržováno týmům jiné barvy.
        • Tilwaen
          Ne, právě naopak :-) Hráči se domluvili, že každý den vyhraje jiný tým, aby se odměna dostala ke všem. Valve nikomu nenadržovalo, jen se rozhodlo, že odmění první tři místa - a v tu chvíli šla samozřejmě spolupráce do kytek, protože začalo soupeření o 2. a 3. místo. Už nešlo tak říct všem "dneska nikdo nic nebude dělat, kromě červeného týmu", tři týmy takto nezorganizuješ.
          • Jack1947
            Okey, já na STEAMU nenakupuji takže se v tom moc nevyznám... dík za info. *4*

            Já to myslel tak že Valve udělalo že právě nevyhrál každý... oni chtěli aby jo... beztak Newell to celé zhatil. Brejličkář (obézní) mazaný. *15*
    • Protoze se ke me prikutalelo par tech blyskajicich se, tak jsem vyrazil nakoupit hry (Niddhog, Protheus a Gone Home!), na ktery jsem si beztak uz nejakou dobu brousil zuby – slevy, neslevy. No a oni byly zlevneny vsechny. Takze jsem utratil o moc min nez jsem cekal.

      PS – V ramci cely slevovy udalosti me to hodilo do tymu cervenych. A ten uz par dni vyhral. Ale to je uplne jedno, protoze mam tak malej steam level (2), ze se me to stejne netyka :)
    • Ronox
      Pro fanouška povinnost. Navíc Baker jako Joker zazářil. Navíc jak píše Miserius. Atmosféru to má jako sviň.
    • ucho
      osobně u toho Batmana čekám na GOTY...
    • Miserius
      Batman? Za mě rozhodně! Pro mě nejlepší dil serie... Ano, nepřidává téměř nic nového oproti City, ale mnohem víc mi sednul příběh, atmosera zasněženýho města a některý novy vedlejsi aktivity... Rozhodně ber pokud se ti City nebo Asylum libilo...
      Nejlepší na tom je ten příběh, správně temnej a batmanovskej... Gameplay je totožnej s City, to na tom lidem vadilo asi nejvíce co jsem tka koukal... A souboje s bossema jsou špica
      • Jack1947
        Nevím no, na druhou stranu COLd,Cold heart DLC bylo parádní i když kratší ale bylo dobré i Freeze...
        Takže nejspíše koupit no. Pro mně zůstává stále nej díl ten 1. *4*
      • Veskoslav
        No oba předchozí díly považuji za špičku:)
  • ringmancz

    Další super simulátor

    http://www.pcgamer.com/2014/06/25/rock-simulator-2014-rolls-out-on-steam-greenlight/
  • Konzole

    Včera jsem měl děsnej den, strávil sem 4 hodiny u klientky ktera koupila synovy X360.... Nikdo neumi ani pismeno anglicky, vubec netušili jak funguje ten ovladač, porad se ptali "co mam zmačknout, Jak se skáče" atd... všechno si zapisovali a každou chvili volají jak že se dělá to a jak se ta hra vypíná.... ty konzole jsou fakt zlo >B-((... s PC nikdo tam problem nemá. proč si to ty lidi kupujou když jsou uplně vymetení?... proti konzolím nemam nic, s přítelkou mame oba xbox i PC... ...to já jen tak sem si musel postěžovat.... *1* *16*
    • normalni lide kterí netravi svuj čas hraním, vymetený jsi akorát ty. btw proč by meli umet anglicky když žijeme v čechách a manuál i menu by melo být česky
    • Jack1947
      No to víš no, kdybych si měl stěžovat furt bych si jenom stěžoval. Např... že půjdu ještě do školy v srpnu.

      No, toto mi příjde jako slabej odvar hloupých lidí je hodně ale takhle hloupých? prosím to je snad trolling nebo ty lidi žily roky v jeskyni. *15*
    • ucho
      tvá historka by byla uvěřitelnější, kdybys zmínil i konkrétní hry, ale takto to působí jako vymyšlená story ;)
    • Keyz
      Nj, je komické, že maximálně zjednodušený krám se hůře ovládá pro přechodu z počítače. Je to zcela jinak vymyšlené, ale pak si zvykneš jako na vše dobré i špatné. Když jsem to zvládl ovládal i Já :)
      A jak psal MickeyMutant. Již se neskáče ani se nestřílí během běhu. Poděkuj opět výrobcům konzolím. Tam by se podobné věci hráli složitě. Proto to omezují a podle toho dělají hry. Nemáš tam takový prostor jak to udělat. Bohužel.
      - A není to ani tak o lidech co kupují. Jak je známo lehce podlehnou reklamě atd. Kdyby někdo tlačit hraní na počítači a ne obyváku na křesle, a tu bednu pojmenoval terminátor. Hrálo by se na terminátoru a zase by to vypadalo jinak :)
      • Miserius
        V jaky hre nejde strilet za behu? Ja znam jen Resident Evil... A nejde strílet ve skoku? To jde snad v každy FPS ne?
    • MickeyMutant
      "co mam zmačknout, Jak se skáče..."

      Už hezkejch pár let se neskáče.
  • alladjex

    Kingom Come se blízí ke dvou mega

    Podle stránek hry http://kingdomcomerpg.com se pledge přehoupl přes $1,9mil a blíží se k dalšímu stretch-goalu za $2mil., kterým má být profesionálnější dabing. *1*
    • Keyz
      To se blíží již dlouho. Nějak se jím to zaseklo :)
      • nekromant33
        Tak aspoň mají pořád nějaký přísun peněz. Podle mě dost zaspali, respektive chápu, že technicky to hned udělat nešlo, ale kdyby byl shop s paypalem spuštěn hned po konci kickstarteru, tak by ten nárůst byl asi větší.

        btw Star Citizen před dvěma dny dal další stretch a má už teď zase nějakých 17% z dalšího. Tam se točí jiný prachy.
    • Tilwaen
      Jestli tam opravdu obsadí Sean Beana, byť jen jako dabéra, tak to bude hezký spoiler *1*
  • Hned první den prodeje doplní Sniper Elite 3 patch (v případě Xbox One verze o velikosti 10 GB), který nejen že hru optimalizuje, ale rovněž ji vylepší a přidá nativní podporu rozlišení 1080p.

    Waaaau!! v roce 2014 přidá patch do hry podporu 1080p :D
    • To jsou svi*ě, co? Dovolí si udělat patch, který hru technicky vylepšuje. Za to ode mě peníze nedostanou. *16* *16* *16*
      (sarkazmus)
      • Proti patchi nic nemam. Ale prostě mi prijde že 1080p by měl už dnes být minimální standart :D a ne aby se pak vytahovali tím že patch přidá 1080p :D
        • Standard - obecně uznávaný vzor
          Standarta - speciální prapor vojenských jednotek nebo hlav států
        • kennyB
          Tady jde ale jen o informaci, že to ten patch na 1080p vylepší, nevím, co vám tedy není jasný. Nebo si myslíte, že se tím opravdu někdo vytahuje??? Asi jste nepochopili psaný text, příště to chce tedy lépe číst *1*
      • kennyB
        *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit