Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WhySoSad
    Tak první koupě, Nether :)
    • ucho
      Release Date: 5 Jun 2014
      pokud v podstatě nová hra jde do akce se slevou 80 %, něco tady smrdí.
      • Veskoslav
        Total Anihilation taky šel s 66% slevou a rozhodně nesmrdí, spíše naopak. U té hry to spíše vidím, že není moc rozšířené a slevou naláká nové hráče, co pak další přitáhnou. Ale můžu se mýlit, večer řeknu jaké to je:)
        • ucho
          Planetary Annihilation má naprosto jinou cenovou politiku a ta hra ještě nevyšla, je v Early Accessu a je v něm poměrně dlouho. A i když je 66 % celkem dost, u té hry se předpokládá, že základní cena půjde dolů, tedy to výsledné procento tak velké nebude. U Nether máš slevu 80 %, což je pořádná sleva, prakticky rozdávání za "dvě piva", jak říkáš. Vývojáři tím dávají jasný signál, že si neváží lidí, kteří si to po vydání koupili za plnou. U Planetary Annihilation byl například vidět pravý opak, kdy vývojáři cenu drželi nahoře kvůli lidem, co přispěli na kickstarteru víc peněz do přístupu do té bety. U hry Nether je to však pro předchozí hráč kopnutí do zadku. Ano, je to multiplayerová hra, ale sleva 80 % je v této fázi projev zoufalosti, kdy v podstatě degradovali cenu na necelé 3 eura... S tímto přístupem nemůže mít ten projekt dlouhou životnost. Ale tak u čistě multiplayerových záležitostí se přežít poštěstí málokomu.
          • Veskoslav
            Jak říkám, zaujala mě ta hra cenou a videi, co prezentovala. Tak uvidím, co to je za srandu. Očekávání jsou na nule, protože lovení dinosaurů prohrálo s Magickou, tak to není ve slevě, tak se poohlížím po nějaké FPS a že jich je hodně málo:(
            • prište si o hre nejdriv neco zjisti predtim nez ji koupis *7*
    • kennyB
      Uděláš z toho jednohubku???
      • Uvidíme :) Se Sickboyem asi natočíme :) Ale teď jsem na týden až do začátku srpna úplně mimo civilizaci, takže až potom ;)
    • Ronox
      Já do toho radši nešel. Hrál jsem alfu nebo, co to bylo a až moc mi to připomínalo WarZ stejně i to, jak se vývojáři vůči Sergeiovi vymezovali. Celý mi to přišlo, jako stejný scam a znovu se nachytat nenechám radši ikdyž to na začátku vypadalo zajímavě.
      • Veskoslav
        Tak za ty peníze, co to je teď, tak jsem do toho šel. Ty dvě "piva" mě nebudou tolik mrzet, pokud to nakonec dopadne špatně.
  • ucho

    Služba Playstation Now poběží v otevřené betaverzi od 31. července. Sloganem se stala věta "Seize your moment."

    Chybí celkem podstatný detail. Týká se to pouze USA a Kanady.
    • Miserius
      Jsou tyhle ceny finalni, vi někdo? Protože treba 8 dolaru za tyden třeba CoD projít kampaň by bylo akorát... Prošel bych to 3x a stálo mě to prd
      https://pbs.twimg.com/media/BqrP-f8CcAAPe-z.jpg
  • Ve Watch Dogs 2 již nebudete hrát za Aidena Pearce.

    Můžeme bouchat šampaňské *1*
    • Keyz
      Namísto borce s kšiltem tam bude borec s kulichem!
      • Jack1947
        *7* mohl by bejt aspon mladší ne takovej děééda jak Aidam pírs. *3*
  • "Designer Kurt Mugenau je z 60 fps nadšen."

    Tady byl někdo v tom lese fakt dlouho, vítej zpět *15*
  • ucho

    PS+

    Je to už 2 dny stará zpráva, ale na PS4 to bude pravděpodobně TowerFall Ascension a Strider.
  • simcity project orion
    http://www.youtube.com/watch?v=m6aHLnRVSsY

    jo maxis a ea zkoušeli opravdu tvrde zvetšit mapy ale proste se to NEDA *1*
    • Co si pomatuji říkali, že hlavní problém v rozšíření plochy je výkon. Snažili se hru optimalizovat, tak aby mohli zvětšit herní plochu a přitom se nezvýšila hw náročnost. To co sem postuješ je bezpředmětné, už jen z hlediska výkonu.
      • nevím jaka je jejich skutečná motivace ale neprestáva mne udivovat že nekdo skutečne veri tim jejich lžím co vypouštejí na verejnost. taky nerozumím tvojí poslední vete, jednak nedava smysl gramaticky a jednak se mu to v tom videu prece neseká *7*
        navíc nechápu co muže být náročné na té prasácké simcity grafice, když staré cities xl zvládalo (na jednom jádre) tohle
        http://www.youtube.com/watch?v=XCgVVFwTYHc
        • Těžko se s tebou hádat, když evidentně nevíš o čem mluvíš.

          P.S Máš pravdu chybělo mi tam n.
          • bylo by od tebe fér pridat nejaky argument, nebo mi alespon stručne vysvetlit proč nevím o čem mluvím, jinak když napíšeš jen takový výkrik do tmy, tak to vypadá že sis chtel jenom rýpnout.
            ja nejsem programátor takže opravdu nevím posoudit jestli by byl výkon na víc nebo ne. Ty jsi programátor? nebo jen veriš jejim pr kecum?
            ja ten mod ješte nevyskoušel tak nevím jestli to je fake nebo jestli bude fungovat nebo ne a jak bude náročný. nejbližší mesíce ukážou (když to bude bežet, pak si eventuálne mužes zmenit nick na "jsem pyča")
            • ja mam nahrano v novem simcity docela hodne a považuju to i tak za velice slušnou hru. mam mainstreamovy herni pc (nani to high end ale je to slušný stroj) a vím že simcity není zas tak náročný. jinak co tak čtu ruzna fora, tak muj dojem je že nad novým simcity proste komunita zlomila hul a nema fanoušky (jinak mapy nejsou jediny problem ale to je mimo tuto diskuzi).
              ja to vidim tak že kdyby vydali vetší mapy formou dlc, kde by upozornili že tohle dlc ma vetší naroky na hw, nikomu by to neuškodilo. nemusí odemknout cely region, už jen zvetšení o 20-50% by značne zmenšilo ten pocit "stisnenosti"
              jinak zajimave je že se to rozhodli rešit ve svem dlc "cities of tommorow" tak, že se mesto staví víc do výšky (megaveže) než do rozlohy
            • Pro Solitude:

              No ze je to zrovna na PC, tak by tam mohli dat aj nejaka nastaveni. Kde Pepa s kalkulackou si bude stavet kadibudku a Franta s necim poradnym bude mit megamesta.

              A vubec, to fakt zeres ty kecy co ti dava vydavatel, jak to neslo udelat protoze to a ono ? Kdyz pak fanousek bez zdrojoveho kodu a s pochybnymi znalostmi informatiky ty problemy dokaze opravit sam.
            • Simcity, jsem nehrál a ani nekupoval, ale myslím si, že kámen úrazu je celková dostupnost. Snažili se hru optimalizovat, tak aby si jí bylo možné zahrát co největší možné procento lidí i s obstarožním železem, což vyžadovalo stanovit si nějaké mantinely (velikost mapy kromě jiného). Po vydání hry se zvedla vlna nevole proti tomuto kroku a vývojáři se ho snažili napravit řešením díky kterému by mohli zvětšit herní plochu aniž by zvýšili požadovaný výkon. Člověk, který dělá ten mod se dívá v podstatě jen na limit výkonu svého PC, vývojář ale musí zahrnout všechny zákazníky, kteří mají již hru zakoupenou za určitých podmínek (HW nároky) a nemůže jen tak zvýšit náročnost hry. Navíc změna velikosti mapy (aby to mělo vůbec smysl) by musela být mnohem větší, něž přidání pár políček navíc.

              Nikdy, jsem neřekl, že zvětšení mapy není možné (ostatně vývojáři také ne), jen se na ten problém dívám z druhé strany barikády.
        • Cities XL ale pouzivalo uplne jinej model pro simulaci obyvatel mesta a o Cities XL bych nakonec stejne radsi pomlcel protoze i verze 2012 se zacala po par minutach hrani vetsiho mesta docela slusne kousat. Vsechny Cities XL jsou v podstate jeden velkej memory leak.
          • p.s.
            takže mužeme hrát hry jako gta V, ale simulátor mesta nemužeme mít, protože na to není výkon wtf
            • Zase srovnavas absolutne nesrovnatelne.
            • Jack1947
              Výkon by byl jen se jim asi do něj moc nechce no. *3*
          • aha takže ty si s novým simcity spokojenej? (pokud si fanoušek budovatelskych strategií) nebo tomu mam rozumet tak že se proste vetší mapy nedají naprogramovat a musíme rezignovat. když 15 nebo kolik let stare simcity 4 na predpotopních strojích zvládalo mnohem víc.
            ja neríkam že nám musí umožnit stavet v celem regionu ale kurwa nerikej mi ze kdyby zvetšili velikost map alespon o 25-50% že by mi to pc neutáhlo... mimochodem ten mod jsem nezkoušel ale odhadem bych rekl ze mu to slušne slape na 40 fps nebo i vic
            • nechci se hádat ale jejich nový model "simulace" stojí za ho... a je zdrojem vetšiny problemu simcity. MP stejne nefungoval a nefunguje (nejdriv kvuli technickym potizim pak proto že hráči prisli na to ze celej koncept je napiču) btw i ted mužes stavet sobestačne mesto kde bude všechno
            • Nejsem zadnej hardkor fanousek budovatelskych strategii ale se SimCity 5 jsem po odehrani dema spokojeny nebyl a tak jsem si ho nekoupil.
              Co se 15 let stareho SimCity tyce tak je to stejny pripad jako Cities XL. Uplne jinak fungujici model obyvatel mesta.
              Ja se obavam ze co se velikosti mapy mesta tyce tak tam neslo jen o vykon ale taky o gameplay protoze MP model sdileni ruznych zdroju a sluzeb by asi v pripade ze v kazdym meste muze byt vsechno nefungoval.
  • nekromant33

    Steam Hry

    Sang-Froid: Tales of Werewolves
    https://www.humblebundle.com/downloads?key=fHzYrCXvpnXnMurF

    Cubetractor
    https://www.humblebundle.com/downloads?key=ahSnV8nAecNpp84r

    Já třeba vůbec netuším co je to za hry, takže jestli jste na tom podobně a víte, že si to nezahrajete, nechte tu možnost pro někoho kdo by to třeba opravdu chtěl. Díky.
    • ucho
      Vzal jsem Cubetractor, diky. Tak kdyby někdo chtěl
      To the Moon
      https://www.humblebundle.com/gift?key=4RWnndzW5w2YXwkG
    • moc děkuji vzal jsem si Sang-Froid: Tales of Werewolves :)
  • ucho

    The Division

    http://whatifgaming.com/the-division-developer-insider-we-already-downgraded-a-few-things
    • Jack1947
      Tak a je to tady! veškerá možná očekávání zmizela už předtím a ted se dokonce vypařila jak pára nad hrncem. *7*
    • stejne naprosta vetšina lidí hraje na medium detaily tak co. hry se neoptimalizujú pro synáčky bohatých podnikatelu. když chceš lepší grafiku tak si udelej sám svoji vlastni hru
      • frag.ment
        Max, větší žvást už jsem dlouho nečetl..
  • 7 days to die

    Ahoj, je to vážně taková pecka, jak jsem se dočetl? Nikde o tom moc nevidím psát...
    • Všem vám moc děkuji za zhodnocení mého dotazu. Pokud jste hru hráli a nelíbí se vám, mohli jste to napsat textem, tohle mi nic neřekne.
      • Jack1947
        Nebud naivní, dit si na Games. Jednodušší než napsat důvod je použít mínusy se dívím že si ještě nezvykl nejsi tu přeci nový. *3*
        • Miserius
          Jacku, přestaň pls měnit avatary, já si vždy zvyknu že mam ignorovat třeba Ak47 příspěvky a najednou zas něco jinyho...
          • http://openuserjs.org/scripts/id_doom/Games.cz_Antitroll *3*
          • Jack1947
            Nevím to promyslím, dám ti vědět . Možná. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit