Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft slibuje, že v jejich budoucích hrách naleznete rozmanitější postavy.

    Takze nejdriv pestrejsi postavy... a pak uz zase radeji nezainvestuji do zenskych postav.
    • Tilwaen
      Co stále všichni máte s těmi hratelnými ženskými postavami?
  • WhySoSad

    Steam

    Jak jsem se na ty slevy těšil, tak jsem si zatím nic nekoupil, buď už to všechno mám, nebo je ta sleva na moje zřejně židovský geny příliš malá... *1*
    • Veskoslav
      No dneska jsem zrušil objednávku na Planetary Anihilation a kupil v akci, pak ještě Betreyer a nakonec Stronghold Crusader HD:)
      • Ve Watch Dogs 2 již nebudete hrát za Aidena Pearce.

        Na Stronghold Crusader HD je potřeba původní verze hry?
        • Veskoslav
          Ne, není:)
    • Já uvažuji nad Rock of Ages. Za 2 euro by to možná šlo. Víc nemám. *15*
    • Inquisitor
      Já zatim jenom Rage :)
      • chyba
      • WhySoSad
        Tak tuhle slevu jsem asi propásl a 10 už je na mě moc *9* *1* Zrovna Rage mě láká, už jsem ho málem koupil na X360 ve slevě, ale nakonec jsem si řekl, že by byla škoda nemít to na PC
  • Předplaťte si games.cz bez reklam...

    hehe já nemusím...AdblockPlus :)
    • A pochopils ten zamýšlený účel a princip? Nebo ho pochopíš až TG přestane fungovat kvůli nedostatku financí?
      • no a co

        a co jako tyvole jsou tu jiný weby nebudu platit jak d€m€nt (nechápu proč je zakázaný tohle slovo) když mám prachy akorát tak pro sebe *16*
        To radši podpořim Adblock *5* *5* *5*
  • EA doufá, že s titulem Battlefield Hardline přiláká hráče GTA.

    Hehe to snad nemyslí vážně :D
  • Jde na Steamu získat 28xp, jinak, než sbíráním odznáčků?
    • Můžeš udělat pár primitivních komunitních úkolů. Například: zrecenzování hry, nastavení skutečného jména, vyzkoušení komunitního trhu atd... To ale už asi máš splněné? Kdyby ne, tak to zkus.
    • Warriosparky
      Kupováním her, i když to je taky odznak, kterej si novejma hrama leveluješ, ale za to je strašně málo (1-3xp, nevim jak to Valve počítá). Víc dostaneš za odznaky z karet (100xp).
  • MrSanta

    Chtěli byste si zahrát Titanfall zadarmo? Na PC teď díky speciální akci na Originu po omezenou dobu můžete.

    Tak jsme to včera večer stahoval a nestačil jsem se divit. Chvílema to lítalo kolem 40 MB/sec. Pak to žuchlo dolů, ale ani ne za 3 hodiny bylo nainstalováno. A to jsem přitom ještě koukal na YT. Rychlejší, než když tahám ze Steamu. To by mě zajímalo na čem Origin servery ujíždí *1*
    Příští víkend mám volno, tak se tomu asi podívám na zoubek. Vlítnu tam s X360 ovladačem, to jsem zvědavej jak šíleně dostanu na budku. Když nepočítám původní Doom, tak jsem v životě žádnou MP řežbu nehrál. To bude kill/death ratio jedna báseň *15*
    • Jazz
      Pokud máš nainstalovanou nějakou jinou source hru, tak si to bere pár dat z ní a jen to kopíruje do složky titanfall, proto ta neuvěřitelná rychlost. *3*
      • hrzt

        To jako fakt? Protože
        1) Co mi hrabou do souborů nesouvisejících s hrou?
        2) Nedodali část hry => co nějaká slevička?
        • przt

          To jako fakt? Protože

          1)Co ti hrabou do souborů souvisejících s hrou?
          2)Wow => co nějaký prášečeg?
        • 1) hrabou jen do svých knihoven
          2) nekupuješ hru, jen licenci k jejímu hraní
    • Veskoslav
      S gamepadem na FPS na pc? *1* To je solidní masochismus, obzvlášť u tohoto.
      • MrSanta
        Jak jsem psal, naposledy jsem hrál deadmatch Dooma jednotky, a to bylo, prosím pěkně, na střední škole cca 20 let zpátky. Já tam pohořím i s K+M. Tak proč nepohořet ve velkém stylu, že *1*
    • Nevlítneš.Akce zadarmo je jen na tento víkend. *1*
      • MrSanta
        Vlítnu. 48 hodin to začne počítat od prvního spuštění hry.
    • To je snad jasný, Origin má násobně míň aktivních uživatelů, takže menší traffic
    • ringmancz
      já z Originu stahoval vyšší rychlostí, než mám připojení :) nevím kde se stala chyba
  • Já zatím jen Prison Architekta jinak zatím nic co bych neměl nebo mě zaujalo.
    • shefield2
      Já jsem se trošku "urval". *1*
      Anna - Extended Edition, Dead Pixels, E.Y.E: Divine Cybermancy, Hotline Miami, Shadowgrounds (+ Survivor) a jako perlu Ubersoldier 2 (vím, že je to špatný, ale 1. díl se mi líbil, tak chci aspoň vidět, jakým způsobem to podělali *1* ). Býval bych vzal i Far Cry 2: Fortune's Edition, ale už jsem ho koupil den předtím na GOGu. *7*
  • Pilgrim66

    Co jste koupili zatim? Day 1 & 2

    Ja zatím jenom Divinity Original Sin

    Brousím si zoubky na Final Fantasy XIV Realm Reborn a doufám, že Dark Souls 2 dostane nějakou velkou slevu.

    Co vy?
    • MrSanta
      Tak přece jen. První 'zbytečný' nákup proběhl včera (21/06/14) večer. Enslaved: Oddysey to the West za € 4,99. Sice mi na to bude asi jenom sedat virtuální prach, ale co kdyby *1*
    • MrSanta
      Já už tak nějak vlastním vše po čem toužím, krom pár vyjímek, které mám ve wishlistu. Ale vzhledem k tomu, že mám mraky her a další ani moc nepotřebuju, tak víc jak € 5,- za jednu hru utratit nehodlám. Novýho Wolfa bych vzal asi i za € 10,-. I když se k těm hrám stejně asi nedostanu.
    • Gambit92
      Zatím Papers please, Witcher 1 a Call of Juarez Gunslinger
    • owny
      nic, ještě jsem nedohrál to, co jsem si koupil před 3 lety *1*
    • Zatím nic. Jen leveluju a prodávám kartičky
    • Kozy
      druhou Amnézii, jinak mě nic moc nezaujalo
    • ringmancz
      Defy Gravity (na tom jsem ještě deset centů vydělal), Call of Juarez Gunslinger + Far Cry Blood Dragon (to jediný jsem platil) a teď Papers, Please
    • Fremencz
      Final Fantasy XIV Realm Reborn vypadá opravdu dobře jen nemám nato abych platil měsíční poplatky *13*
    • ucho
      já zatím nic. mám skoro všechno, co chci, tak mě teď ve slevách jen tak něco nepřekvapí :D
      • *1* No Steam zatím nic moc ... 30 € za Wastelands 2 nedám ani náhodou . Uvidíme jestli se poprsí s ARMA 3 :/ .... Spíš beru Humble bundle ... za 6 € slušný pecky (které jsem chtěl)
  • Dagon

    EA doufá, že s titulem Battlefield Hardline přiláká hráče GTA.

    Ahaaaaaa.... Takze v najnovsom EA caka, ze vdaka Hardline prilaka hracov GTA (btw, bez ohladu na fakt, ze si absolutne DRZO dovolili danu hru oznacit slovom Batllefield!!!).... Jasne, jasne.... Ale ved napokon, len nech si prilakaju kompletne diametralne odlisnu hernu zakladnu. Tym skor dufam, ze sa vo finale na jednotlivych serveroch tykajucich sa primarne BF3 & 4 riadne VYVETRA A PRECISTI. Pretoze to, co sa sa specialne na BF4 serveroch odohrava v poslednych tyzdnoch, to je cira katastrofa, ale hlavne, ze EA to vobec neprekaza, ved preco by aj... zejo. Avsak jedno je iste, ziadna firma nemoze nonstop tropit totalne k*kotiny, presne ako EA. Skor ci neskor skratka dostanu jednu riadnu po hube a AZ POTOM SA KONECNE ZOBUDIA!!!
    Dovtedy si budem EA i nadalej veselo neznasat, ved napokon negativna energia je tiez jeden zo sposobov ako niekomu zavarit. A EA to veru potrebuje ako sol, hoci sa typci stale tvaria jak majstri sveta. A to je prave ten VEEEEELKY OMYL. *7*
  • Cosi

    EA hry zdarma

    Teď na Originu Peggle! Rychle, než tuhle legendární hru stáhnou!
    • Jack1947
      Však my to už víme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit