Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66

    Obrazem: Grafické porovnání PS4 a PC betaverze hry Battlefield: Hardline.

    Já vám nevím... Někde se mi zdá že vypadá PC lépe (např. 1 obrázek v autě) , někde se mi zdá že je na tom lépe PS4... Už jsem si to i přibližoval a hledal jsem rozdíly. Ale prostě je to na oko stejné, až možná na nějaké ty drobné textury.
  • Pilgrim66
    Hra Cubetractor

    https://www.humblebundle.com/gift?key=vpwGrVkY2c4pHCr@

    Posledni znak (@) nahradte dnem upaleni mistra Jana Husa
    • děkuji
  • Taky nový Humble bundle : Strategy se povedl :/ ...ojojoj
  • Obrazem: Grafické porovnání PS4 a PC betaverze hry Battlefield: Hardline.

    Bída. Některé hry mají lepší grafiku na starých konzolích, tohle je z PS4? Tohle je z PC ??? Slaboučké textury, ta plochost a zstaralost to je něco teda... fuj. BF3 vypadal líp.
    • No nevím co kdo na nových konzolích vidí ... dotáhly se na dnešn herní PC. OK nic navíc z čeho by měla spadnout sanice však ve výsledku nenabízí ...Možná proto je jejich příchod tak vlažný . (PSX se svým hardwarem předstihlo a se ctí přečkalo celou 3D revoluci na PC .Na PS2 se výkon demonstroval na rozevlátých vlasech bojovníků v Tekkenu , PS3 už zažila stagnaci a třeba Metal Gear 4 byl vysloveně ohavný i na svoji dobu a PS4? OK dá se na to zase dívat, přibylo vyšší rozlišení ale ..co navíc oproti PC tu máme ? Nic ... i ta cena už v porovnání s podobně výkonným PC nevypadá tak lákavě jako dřív .
      • Víš, co je blbý, že ony to na to dnešní PC zdaleka nedotáhly ani.
      • Jack1947
        Tak ty si hejtr ne? tak se ti nelíbí, takto nekaž nám konzolistům. Nebyl si odmala odkojený konzolí tak nevíš a nesud dne před večerem. *4* *3*
    • oktavius66
      Jenomže musíme brát v úvahu, že je to stále ranná Betaverze.
      • Jack1947
        *15* *2* *1* *3* *12*
  • vždyt je to porad to samy. nic mne nezaujalo. ale mužu doporučit sins of solar empire rebellion, pokud to nekdo ješte nehrál
  • Tilwaen

    Sale!

    Už to začalo... http://gaben.tv *15*
    • All hail Gaben
  • Pilgrim66
    Steam sales právě začaly.

    Upřímnou soustrast všem peněženkám.
    • Jen kupujte ovečky, co ani nebudete hrát...
      • Pilgrim66
        Proč tě vůbec zajímá co budu hrát a nebudu hrát? Proč řešíš co dělají ostatní lidé se svýma penězma?
      • „Je vlastností hlupáků vidět cizí chyby a na své vlastní zapomínat.“ Cicero
      • Uz si dnes dostal od hodne osetrovatelky svou davku? *3*
      • Jen si piš hovadiny, co nikoho nezajímají....
      • Jack1947
        Ty si nový osvícený člověk co dbá na blaho lidí a hráčů obecně... si rebel... sám proti systému tedy ehm i já ti dám za pravdu ale to je tak všecko veřejně z tebe bude jen symbol útlaku zlými herními společnostmi, myslím že moc nezmůžeš, asi navždy zapadneš no. Budeš pro smích ale něco moudrého z tebe vzejde... asi. *3*
    • ringmancz
      lol týmy, ještě že mě to nehodilo do růžovýho :D místo her ve Valve vymýšlí nápady na slevy
  • Steam sales?!

    Kdy to vypukne?
    • http://steamdb.info/sales/
    • Keyz
      Jako by se to mohlo vyprodat když toho mají neomezeně. Navíc tyhle slevy (masové) jsou blbé. Pak v danou dobu skoro nikdo nevydá hru, protože by šel proti těm šíleným slevám.
    • Nepodporujte zloděje OMFG, pokud si chcete koupit hru doporučuji GOG nebo Zátoku.
      • deridon
        jo, protože dávat hru za 3€, která normálně stojí 20€ je zlodějna! sakra s timhle světem!
        • jenom tupci kupuji u zlodějů na steamu, kde ti zlevní ležáky, čili tupý jedinec utratí více, než normálně jelikož nakoupí hry, o které ani nestojí a nikdy je hrát nebude, jen aby je měl v knihovně. Steam útočí na nejednoduší z nás. Dejte si pozor před Steamem....
          • Prosim rekni slecne pecovatelce at ti prinese dalsi prasecek...
          • ucho
            to mluvíš z vlastní zkušenosti? jak ty můžeš vědět, co tam ostatní kupují?
            • ucho
              ale já tvou pomoc nepotřebuji, jsem svéprávný jedinec a dokážu se rozhodnout, co je pro mě výhodné a co už není. jediný, kdo mě momentálně okrádá, jsi ty. o můj drahocenný čas ;)
            • Ne v popelnci, ale ty nechápeš jednu věc, já se ti snažím pomoc, jelikož tě pouze okradájí, ale pokud se ti to líbí, tak si to samozřejmě nech líbit...
            • ucho
              to mluvíš zase o sobě? je každého věc, za co kdo utrácí svoje peníze. vidím něco zajímavýho, co mi přijde za tu cenu ok, a koupím to. tak to funguje všude. to žiješ někde v jeskyni?
            • Tak ti to vysvětlím. Nejsou to žádné slevy, ale jenom jak vytahat co nejvíce peněz od lidí pomocí těch největších ležáků...
            • Jack1947
              Je to pravda, jen se nakupují bundly a hry se z toho nehrají... kdyby to takhle bylo stále tak zachvíly bude jen vycházet toto a na klaasické hry se zapomene. Pokud jen hry ve slevě ok, jenže pro trh to taky není uplně nejlepší zvlášt pokud jich je hodně a často.
            • ucho
              no a co tím chtěl básník říct? jako rád bys diktoval ostatním, co mají dělat? co je ti vlastně po tom? :)
            • Nepoužívám, nepodporuji a nenstaluji Steam, ale pro pc mám zátoku, ale vím jak stado nakupuje....
      • Pilgrim66
        Co to mektáš, jaký zloděje?
    • ucho
      někdo naznačoval, že by mohlo i dnes. takže v 19:00.
      • A jeje zrovna jsem ulehčil své kreditce , tak to Valve spustí :((((
      • Naznačovalo to dost zdrojů, jako potvrzení postačí odpočet u dnešního daily deal.
  • Fallouti zpátky na páře. http://store.steampowered.com/sub/45615/
  • PewDiePie, tvůrce Let's Play videí na YouTube, vydělává na záznamech z hraní 4 miliony dolarů ročně.

    Je pravda, že tohle hodně vypovídá o stavu dnešní společnosti.

    Na druhou stranu, ten kluk se prostě "udělal sám", dělal co ho baví a nabalil lidi. Nenakradl to jako ostatní. Takže i když by se mohlo polemizovat o morálnosti tohohle vydělávání, on pravidla nenastavil, to google.
    Takže myslim, že v podstatě je vše ok a ty prachy mu v podstatě přeju, byť na jeho videa nekoukám a stejně mám adblock, takže ze mě nemaj nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit