Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Největší herní sbírka je na prodej

    http://www.gamegavel.com/item.cgi?show_item=958029

    momentálně za $91000
    • $101,001.00 by offshorecz

      že by někdo místní? *1*
      • To víš už mám po výplatě. *5*
  • Obrazem: Nové screeny z fanouškovské předělávky hry Mirror's Edge do Unreal Engine 4.

    MI má takovou čistou a jednoduchou grafiku, která moc nestárne. Sice tam samozřejmě rozdíl je, ale že bych nad tim jen zíral se říct nedá.
  • E3 drinking game

    https://i.imgur.com/KIWLhqF.jpg
    • Overwatch
      Heh, to je výborné, to musím Petrovi navrhnout :)
  • Když dám games.cz, tak stránka nejede, vám taky?
    • Na mobilu byl problém ...

      Doména vyprší v říjnu , schválně kdo všechno asi má bordel v DNS ;) *13*
    • Vpohodě, mám herní programovatelnou klávesnici a chodím sem přes jedno tlačítko, takže jsem jen změnil cestu přes tiscali. Jen jsem chtěl upozornit na chybu.
      • Jack1947
        Příště doo připomínek...
        • Vrook
          Officer Jack..
    • Mortal Kombat X poběží na upraveném Unreal Engine 3 v rozlišení 1080p při 60fps.

      zkus CTRL + F5
    • Pilgrim66
      Mně to jede v poho ale možná je to načtený v cache.
  • MrSanta

    EA s sebou na E3 přiveze Battlefield Hardline, Dragon Age: Inquisition, The Sims 4, FIFA 15, EA Sports UFC, NHL 15, nový titul od Criterion Games a Mirror's Edge 2.

    Běda jak nepřivezou Mass Effect 4, běda jim *15*
    • Keyz
      Bude tam Sims 4. To dobrá náhrada. Někdy byl Mass Effect stejně dětský *3*
      • MrSanta
        Tož nevím, Simíky jsem nikdy nehrál. Ale jsem si jistej, že v simech není žádná Quariánka se sexy bokama, takže to jako náhrada neprojde *1*
        • Tilwaen
          Neházej flintu do žita, The Sims 4 mají mít nějaký nový, nadupaný editor postav *1*
          • MrSanta
            To by musel být sakra nadupaný, abych v tom byl schopen něco takového zakulaceného vyrobit *1*.

            Jsem zvědav, jestli se něco dozvíme ohledně té teoretické překopávky Mass Effect 1 - 3 na nové konzole. Já bych to docela bral. Kdyby to bylo v jednom balíku vč. důležitých DLC (hlavně Zaeed a Prothean) s cenou do jedné nové hry. Zahrát si Mass Effect na velké obrazovce by bylo fajn.
          • Keyz
            *14*
            Hlavně aby zase postava nešla z prvního patra do přízemí na WC 2 hodiny. To bylo teda něco.
            Jak to někdo mohl hrát i přes tyhle šílenosti, to se nedá pochopit. I když, na YT to komentují většinou mladé holky a seká se jím to jako prase.. Tedy asi se to dá pochopit.
            • Jack1947
              Nahodou simsy byly sranda, vždyt tam bylo tolik blbostí co dělat ( zapnout plyn, utopení, nebo jiná legrační smrt) mohl vás vybrat zloděj, nejlepší bylo vždycky volat všechny ty služby hasiče,pizzu a policii jak se tam pak rojily *15* . O DLC ani nemluvě jsem nehrál všechny... takže Sims bude očekávaná hra.
        • Keyz
          To není no *13*
  • „Roztáhli teď plakát Assassin's Creed Unity - zřejmě bude hra mít tři hrdiny. Nemohl bys to hodit do bleskovek?,“ píše Aleš z Los Angeles. Jistěže mohl, tady máte inkriminovanou fotku.

    A tohle už jste viděli?
    http://assassinscreed.ubi.com/en-US/games/acu-prize-drop.aspx
  • „Roztáhli teď plakát Assassin's Creed Unity - zřejmě bude hra mít tři hrdiny. Nemohl bys to hodit do bleskovek?,“ píše Aleš z Los Angeles. Jistěže mohl, tady máte inkriminovanou fotku.

    4....úplně nalevo je ještě jeden s kuší ;)
    • Mně to připadá, že ta kuše je místo skryté čepele, tedy upoutána na zápěstí...
    • MrSanta
      Má pravdu, předsedo.
      http://gematsu.com/wp-content/uploads/2014/06/ACU-E3-Banner_06-07-14.jpg
      • Že by Aleš neuměl do pěti napočítat? :)
      • A bude to indie a herně se sveze na úspěchu Trine...;)
  • 22. července dorazí na Xbox One GOTY edice Forza Motorsport 5, která kromě původního obsahu nabídne navíc 18 tratí a 10 vozidel z Top Gear balíčku. 

    Jste si jistí že 18 nových podle mých informací to maj bejt jen 3.. A celkově jich teda k těm 15 co bylo v puvodni verzi bude 18..
  • WD

    zdravím, potřebuji radu.

    po dokončení kampaně ve WD mi zmizeli všechny odemčené úkryty, všechny (i odemčené zbraně), všechny nedokončené questy (naruseni ctos, qr kody...) a nejde mi hrat multiplayer, nevíte co s tím?
    • Khanemis
      http://gearnuke.com/watch-dogs-game-breaking-bug-results-complete-loss-progress-game/

      Podle tohoto článku jde o nevratný bug, který se stává zcela náhodně a to zřejmě napříč všemi platformami. Zdá se, že s tím v danou chvíli nejde dělat nic jiného, než to rozjet znovu. Svým způsobem můžeme mluvit o štěstí, že se ti to stalo až po dokončení kampaně ne v průběhu jako ostatním...pokud taková informace alespoň trochu utěší.
      • moc diky, tim padem jde hra do bazaru :)
        • a co jsem rikal s tou replayabilitou? nakonec jsem mel jedinej pravdu ja *5*

          ale hlavne, ze to tu musel nekdo promazat *6*
      • Jack1947
        Jasně utěcha ve stylu " Koupil jsem si hru, dohrál, a už ji asi hrát nebudu" *15* protože to podšlali bry no. *2*
  • „Roztáhli teď plakát Assassin's Creed Unity - zřejmě bude hra mít tři hrdiny. Nemohl bys to hodit do bleskovek?,“ píše Aleš z Los Angeles. Jistěže mohl, tady máte inkriminovanou fotku.

    A ja furt cetl "hra bude mit zrejme tri hodiny" .. *15* *15* a divil jsem se k cemu je tam pridany info o plakatu *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit