Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    The Great Framerate Non-Debate

    https://www.youtube.com/watch?v=eXJh9ut2hrc

    Srandovní ten kec ohledně filmového pocitu. Jakoby hra byla pasivní film. Navíc i ve filmu to je špatný a rychlé scény vypadají blbě. Jen na to lidé nejsou zvyklí
  • ringmancz

    Remake hry Metal Gear z roku 1987, který nedávno dostal oficiální požehnání od Konami, z neznámých důvodů nevyjde. 

    to je divný. nejdřív to Konami schválí a za dva dny to vývojáři zaříznou?
    • shefield2
      Čas nastartovat emulátor. *1*
    • Thorar
      Když jsem si přečetl remake Metal gear, poskočilo mi srdce radostí. Po dočtení věty se mi zastavilo. Překvapení a zklamání během dvou vteřin.
      • Jack1947
        Ty vle jsem si to taky myslel. *15* Nakonec jen metal gear ale i to by nebyl špatné...
  • Ubisoft nabízí ve svém eshopu až 75% slevy na herní tituly (Tomb Raider, Far Cry 3, ...).

    Bacha, koupil jsem si Fallout: New Vegas Ultimate Edition, ale nejde to aktivovat na Steamu kvuli jinemu regionu *9* Napsal jsem na podporu Ubisoftu, tak uvidime jestli s tim neco udelaji, ale moc nadeji tomu nedavam. Asi vyhozenych 8€ *9*
  • V PlayStation Store nyní můžete realizovat platby i přes PayPal.

    Ja už som na snažil si dobyť peňaženku pay palom cez web, ale nemohol som. Lebo pay pal účet je pre Slovenský účet a store je US. Je v tomto niečo nové pre slovákov ?
  • V PlayStation Store nyní můžete realizovat platby i přes PayPal.

    až tam bude něco lepšího než "PayPal is available for US, Canada, Mexico, Chile, and Argentina consumers." tak se ozvěte
  • V PlayStation Store nyní můžete realizovat platby i přes PayPal.

    to že to jde jinde víme
  • Najděte v interaktivním videu skrytý obsah systému PlayStation a zapojte se tak do hry, kde můžete získat členství ve službě PlayStation Plus.

    Lidi, hraji to interaktivní video a z 54 odhalených trofejí mám 53. Číslo 31 nemohu vůbec najít, projíždím to v tom úseku snad snímek po snímku a jezdim myší kousek po kousku pořád dokola. Měl nekdo z Vás větší stesti a nasel ho? To clenství psplus by se zdarma hodilo na vyzkoušení:)..
    • ucho
      napoprvé 34, napodruhé 44, zkušební verzi na 14 dnů jsem dostal, ale co s tím :D to počítám dostane každej.
      • Díky moc za poslaný kod, ale ani tenhle nejde zadat, což je velice zvláštní. Ale snaha se cení, takže díky *4* ..
        • Tak jsem si přečetl podmínky soutěže, aby bylo možné kod uplatnit, tak se musí zadat informace o platební kartě, tz. že po skončení trial verze se bude automaticky strhavat za kazdy mesic clenstvi částka z karty, (pokud se po skonceni karta nezruší).. Další výhry jsou i 3 měsíční, ale ty už jsou vybrány... a pak také 12ti měsíční, ale musí se dosáhnout 100% výsledku a je to jen pro prvních 50 hráčů, což už nejspíš bude taky pryč..
    • Tak jsem ho stejně nenašel a i tak jsem za těch 53 získaných dostal 14ti denní členství zdarma, aktivovat si jej můžu kdykoliv zadáním kodu který jsem dostal...
      • Miserius
        14-denni dostane kazdej, jde pouzit pokud nemas zrovna bezici PS+ clenstvi... Tenhle 14 denni trial je i v PS Store
        • No je to zvláštní, ale ten kod mi tam nejde uplatnit.... a to jsem to zrovna zkoušel na účet na kterém ještě PS+ členství nikdy nebylo aktivní... Snad to pujde pozdeji, nebo je podmínkou mít aktivní i účet na kreditní kartu, vím že tak je to v případě toho co je nabízeno všem na PS+.
          • Píše mi to že kód již nemůže být zadán protože mu byla vypršena platnost nebo je neplatný.
            • ucho
              zkus tento: MHHF-3TNB-EER6
  • Obrazem: Standardní edice hry Zaklínač 3: Divoký hon bude kromě hry obsahovat  nálepky, mapu světa, soundtrack, manuál a příručku zaklínačova světa.

    Krásná edice.
    • tak snad pokud to bude i v pdf formatu se to bude dat stahnout i v skydrow edici
      • Pilgrim66
        Když už si tu hraješ na drsnýho piráta, tak bys aspoň mohl vědět že se píše SKIDROW.
  • Přístup herních vývojářů, viz Watch Dogs

    Rád bych se vrátil ke kauze Watch Dogs a porovnal přístup různých vývojářů. Zatímco WD se nepokrytě maskovali za hru, která vypadá lépe, než tomu ve skutečnosti je, čeští vývojáři z SCS Software mi jako součást rozhovoru zaslali screenshot jejich nové hry a zároveň mě požádali, abych pod ním uvedl, že na něm byl proveden následný postprocessing! Málo, ještě moc málo si českých vývojářů vážíme a jsme příliš benevolentní k tomu, co provádějí někteří cizí!

    rozhovor i screenshot najdete tady:
    http://mujsoubor.cz/magazin/rozhovor-sa-scs-software-tvurci-euro-truck-simulator-2
    • Jack1947
      Ano, málo važíme , kdyby jsme ale měli víc prokazatelných výsledků a ne jen pár. navíc SCS se svým skoro World of trucks snem taky nejsou nic extra (doufám že z toho spíše sejde). WD se stalo jednou, bylo to nejhorší to ano (než např tehdy Mafia2)

      Jsme benevolentní? tak těžko můžeme rozmluvit hloupým lidem před-objednávky edicí hry o které moc nevědí. Ale jo já pořád vidím že česká herní scéna ještě neřekla a doufám dlouho neřekne své poslední slovo.
      • MickeyMutant
        "... já pořád vidím že česká herní scéna ještě neřekla a doufám dlouho neřekne své poslední slovo."
        *1*
      • Co se týče SCS, neměl bys je podceňovat, dlouho se snažili dostat tam, kde teď jsou a World of Trucks je podle všeho nevyhnutelný a komunitou hodně vymodlený projekt.
        • Jack1947
          To vůbec, jen aby si tím nepokazily reputaci... přece nejsou nikam tlačeni nebo ano? Vávra třeba své KIngdom Come taky nechce hnát do MP - přiznejme si to na rovinu Trucky nejsou rozhodně všední záležitost herního průmyslu. Narážím na to aby pak to bylo přístupné všem. Samozřejmně vývoj je nezastavitelný ale nemusí nutně znamenat F2P.
          • Jenže ETS je hra, která si o MP vyloženě říká. Ten svět bude mnohem živější, když bude reálná konkurence, na silnici budeš potkávat skutečné řidiče,...
            • Jack1947
              No já nevím, známe ty rádoby MMA co pak pohřbily hry... samozřejmně záleží na tom jak to sami osobně zmáknou, ono já bych se obával hlavně potkávání dětí nebo blbců ovšem to je u většiny her tohoto rázu. *3*
  • Problém s infem u her.

    Je sice hezké, že tu je v kartě hry vždyky MP - ano/ne, ale jak sakra mám poznat, jestli to náhodou není čistě MP (online) ? Nechcete s tím něco udělat? Třeba přidat SP ano/ne? Nebo ať je to nějak srozumitelnější ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit