Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Taky máte teď dvě lodě v Hangáru ve Star Citizen? Jednu v plné palebné síle a jednu základní?
  • Kedaro
    Hitman GO už je i na android.
    • Výborně- díky za info . Jedna z mála her na které se vyplatilo počkat .Za některé "mobilní" hry se autoři rozhodně stydět nemusí . Jen doufám , že nenastane cukanice z nedostatku výkonu už i na telefonech
      :( .
      • Kedaro
        Doufat nemusíš, už se tak stalo. Většinou to staré telefony ani nemají v nabídce - náročnější a novější hry. Sám mám třeba zkušenost s Riptide GP2 a to nemám zrovna laciný telefon, prostě jsem musel snížit detaily kvůli sekání. Nejspíše za to může optimalizace pouze na NVIDIA grafiky.
        • Jack1947
          Přesně jak na pc, snižovat detaily. *4*
    • Tak si nezapomeň otřít mobil, než to budeš hrát. Jestli se tomu dá říkat hraní, já myslel, že doby Tetrisu pominuly.
  • RavenHolm

    Sniper Elite V2

    Sniper Elite V2 je momentálně na 24 hodin zadarmo na Steamu. Stačí si ho přidat do knihovny.
    • Zadarmo je drahá !
    • Draken69CZ
      Ještě by bylo fajn kdyby si to všichni hned nezačali stahovat :(
    • shefield2
      Takovéhle reklamy na další díly her se mi začínají líbit. *1*
      • Jack1947
        Béčkárny zajímaj jen málo koho - jestli to je reklama na nadcházejicí Ubercrap tak to je fakt pecka. *7*
        • Na STEAMu je dočasně zdarma k dispozici plná hra Sniper Elite V2. (thx RavenHolm)

          mas to zadarmo, tak nedrzkuj pitcho!
          • Jack1947
            Hipstr jo ? to už přeháníš a to pubertální to je velice ftipné... jinak o tom dítěti věřím že každý má svým způsobem v sobě to "vnitřní dítě". *4* (je neskutečné co dokáže udělat pár řečí ohledně vylhané hry ).
            • Jack1947
              Tomu se řiká prdééel.
            • Na STEAMu je dočasně zdarma k dispozici plná hra Sniper Elite V2. (thx RavenHolm)

              to jo, vtipne to je, kdyz clovek co popira svoji pubertu hned za to napise slovo "ftipne".
          • Jack1947
            Nedržkuju, pyčo *3* jen konstatuji zavedená fakta a díky nechci. Jednou mi stačilo - kdyby radší dali 1čku to byla mnohem lepší hra než většina her dneska co si na hry jen hrají. *4*
            • Pilgrim66
              Třeba konečně půjde do školy a naučí se psát česky

              Sladké sny co?
            • Vrook
              Vida, Jacku, ty nám normálně procházíš jakýms takýms vývojem. Do nedávna jsi byl jako pětiletý děcko - nedával jsi žádnej smysl, ač jsi se snažil sebevíc ( kus toho dítěte si v sobě asi poneseš pořád ). A najednou je z tebe pubertální hipstr nas*anej na celej svět. Jsem zvědavej, kam to dotáhneš příště.
    • Už ho 10 min mám v knihovně *14*
      • *3* Děkuju ......
  • ucho

    Obrazem: Čeští vývojáři z Dreadlocks představily vylepšené animace, nové lokace a hlavní cover art ke kyberpukovému RPG Dex.

    vývojáři představily?
    • braveman
      Makali na tom tvrdě *4*
      Díky za opravu.
  • ucho

    Do konce tohoto roku budou nadobro zastaven prodej handheldu PSP na evropském a japonském trhu. V Severní Americe se neprodává již od začátku tohoto roku.(thx ringmancz)

    a zase si to po sobě bleskař nečte
  • Dark Souls 2 DLC

    Odhalení DLC pro Dark Souls 2, rozsekaný na 3 epizody, to se mi principielně nelíbí, ale uvidíme jakej bude výslednej poměr cena/výkon.... https://www.youtube.com/watch?v=HcjmioTofm8

    Update: Tak už je na Steamu i Season pass na všechny ty 3 části najednou, za 25 éček, tak jsem fakt zvědavej na herní dobu za ty peníze....
    • Draken69CZ
      24,99 € výzva přijata
    • Draken69CZ
      Já jsem zvědavej kudy se do DLC poleze, v jedničce to byl docela oříšek
  • Zítra bude Martin Veselovský natáčet ve Warhorsu
    • Vrook
      DVTV jedou pomalu lepší herní zpravodajství, než games.cz. *15* *15*
  • Star citizen

    vyšel Arena Command, bylo by možná vhodné to uvést, alespoň do bleskovek.
    • A je to super, na pre-alphu stabilné, zábavné, nádherné :D :D
      Nelutujem tých pár dní odkladu koli blockerom.
      • Super já teprve tahám. a nakonec to zpoždění nebylo ani tak hrozné.
  • Homefront: The Revolution prý nabídne mnohem delší kampaň, než měl předešlý díl.

    Místo 4-5 hodin to bude tak asi 6-7 hodin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit