Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Ou, to starší vypadá mnohem líp, než ten warcraft co z toho udělali.
  • Třeba pro mě už je ted jasná jednička Zaklinač 2 a to už jen kvuli tomu, jak se ke svým fanouškům chová CD Projekt RED. Jinak Battlefield 3 bych si přál, aby spíš vycházel z BF 2 než z BC. BF 2 mě bavila hodně dlouho kdežto BC asi měsíc.
  • Cosi
    a názvy
  • staci co ?

    Je tato grafická karta : MSI N450GTS-M2D1GD5/OC dostačujicí pro nove hry na trhu ?
  • EA se chvástá, že jejich Battlefield 3 bude nejlepší hrou tohoto roku. Na to, že máme teprve...

    Battlefield 3 je už nyní u mě v kategorii TOP 5 nejočekávanějších her roku a v klidu se může stát jedničkou, když převezme herní principy Bad Company 2 a přidá novější technologii, která bude opět ku prospěchu věci a ne jen pouze na oko. Jen málo her může B3 jako favorita ohrozit a Portal 2 patří k těm největším "hrozbám". Fandím ale oběma hrám, takže mně je jedno jaké studio tvrdí, že jejich hra bude nejlepší v roce 2011. Důležité je, že z toho budou profitovat (doufejme) hlavně hráči, že.
  • Náhledněte, jak vypadalo Diablo III v raném stadiu vývoje (rok 2005).

    Mno narozdil od pozdniho stadia vyvoje vypadalo jako diablo a ne jako WoW...
  • IWKYN

    EA se chvástá, že jejich Battlefield 3 bude nejlepší hrou tohoto roku. Na to, že máme teprve...

    EA směřuje do tak mocný ďuzny, že sahaj po těch nejdebilnějších pokusech jak přitáhnout pozornost ke svejm chabejm výmluvám pro hry...
  • EA se chvástá, že jejich Battlefield 3 bude nejlepší hrou tohoto roku. Na to, že máme teprve...

    Ked porovnam BC2 a CoDcka minuly rok tak ani sa im necudujem...
  • No já se na Crysis 2 těším ale taky to nestahuju protože toho člověka co to leaknul měsíc před vydáním prostě podporovat nebudu. Spíše bych řekl, že většina stahujících jsou malí spratci co jim maminka koupila 20ti jádrový procesor a musí spamovat na netu jak to 3x dohráli. A s tou náročností nevím, jedničku sem poprvé projel na Low detaily na jednojádru s 1,6GHz, Radeonem X1600 a 512RAM :D
  • To že jsou na tom fóru vypsané tyhle hry vůbec nic neznamená .... :P
  • Svět Two Wordls II není tak velký, jak by se mohlo na první pohled do mapky zdát. Bílá místa...

    Co ty singleplayerovy fleky na nejvetsim ostrove? Hru mam dohranou a krom toho hlavniho hradu (4.akt, poloostrov) a bazinam ve vnitrozemi (3.akt) me pribeh nikam nezavedl. Jak se tam da dostat?
    Kazdopadne tohle rozsekani na maly kousky fakt nechapu - to si u me pekne zavarili. Tohle rozhodne nejde nazyvat "openworld RPG". Za tohle palec hluboko dolu.
  • City Interactive zaznamenalo milion prodaných kusů Sniper: Ghost Warrior a chystá PS3 verzi.

    dneska prodávaj hry trailery
  • dodatek

    a až teď mi trklo. K čemu by se dal určitě udělat úchvatnej trailer je určitě DOTa2 a v rukách Valve bych se ani "traileru roku" opravdu nedivil.... Kéž by.
  • Již brzy by se na IGN měl objevit trailer na hru, která již byla v minulosti oznámena, ale s postupem...

    Napadá mě dost věcí, ale takové odvážné až téměř nemožné... They Hunger Lost souls, Driver, Roller coaster Tycoon 4 nebo třeba znovu oživili sérii Sin. Kdo ví, když člověk zapřemejšlí, zjistí, že je vlastně plno her, který oznámili a tak nějak o nich už dlouho nebylo slyšet....
  • oin.odin

    Vývojář z Bioware originálně požádal o ruku svoji milou (rovněž vývojářku) v MineCraft....

    a žili šťastne až do smrti ...
  • Již brzy by se na IGN měl objevit trailer na hru, která již byla v minulosti oznámena, ale s postupem...

    Bude to jedna z těhlech: Beyond Good and Evil 2, Colonial Marines, Hitman 5, Episode 3, Metroid Dread, Thief 4, Starhawk, Max Payne 3, Star Wars: The Old Republic, Duke Nukem Forever, Spec Ops: The Line, Eight Days, Agent, Prey 2, Doom 4, Jade Empire 2 ,Dead Island, I Am Alive, Skyrim, Syndicate, Wardevil, Dragon Quest X, StarCraft Ghost
  • Guerilla: S novými hrami ze série Killzone se budeme ještě nějakou tu dobu setkávat.

    No řekl bych, že tady na TIscali Games to tabu určitě je, takže bych o tomhle radši být tebou pomlčel *1*
  • Již brzy by se na IGN měl objevit trailer na hru, která již byla v minulosti oznámena, ale s postupem...

    Že by The Getaway 3
  • Amylee.Anderson

    Pirátsví

    Zdá se to jenom mě, nebo jsem jenom já ta špatná, když mam pocit, že nějaký stahování her je hrozný tabu a všichni si hry kupujou?
  • Připravované DLC do NFS: Hot Pursuit přinese 6 nových vozidel (3x Porsche a 3x Lamborghini).

    Prece: Call of Grand Auto Thefting Duty ! *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit