Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Unity vs Syndicate

    https://www.youtube.com/watch?v=h4YU_hy9xFk

    Přijde mi, že kdyby mělo Unity navíc střídání dne a noci, tak ironií je to, že by Syndicate neměl co nabídnout navíc....Spíše mi přijde, že se s tím nechtěli tak piplat jako s Unity (které i tak bylo šíleně zabugované), tak Londýn osekali na minimum. Přitom v době, kdy se hra má odehrávat měl Londýn více obyvatel než Paříž za zmíněné revoluce. Navíc jsou neprůchodné domy, minimum lidí na ulicích, ulce mi graficky připadají mnohem nudnější než v Unity. A podle prvních ohlasů i když Unity byla zabugovaná hříčka, tak Syndicate je prostě už nudný.
    • Čekal někdo něco jiného? Hrůza. Kdosi tu psal, že to předobjednává, díky takovým bude další díl stejný brak :(
    • Morraw
      Hm hm. Tak lepší než další fail jak loni s Unity. Ale je to špatně. Hry se mají rozvíjet. Když Unity nabídne davy lidí a živé město, tak další díly by v tom měly pokračovat. Holt zprasený engine. Snad další díl stavějí už na něčem jiném a lepším.
      Nejvíc mě ale štvalo to příšerné doskakování textur a nízká vzdálenost vykreslování textur. Vidím, že už to je asi ok, ale uvidíme v PC verzi.

      Jinak proč naivně doufám, i byť třeba v malou, změnu v Syndicate. Odstranili mikrotransakce, companion appku a multiplayer. Co-op v Unity mě sice bavil hodně, ale aspoň se tak zaměřili na single a příběhovou část. Jsem zvědav jak to hru ve výsledku ovlivnilo.
      • Aby se hry mohli rozvijet potrebuji poradne HW! Nextgen konzole opravdu vic nezvladnou a tak Ubisoft udelal co musel osekal hru napadrt aby byla i na te nove uzasne generaci konzoli hratelna ve 30FPS. Boze kam sme to dospeli, tohle uz je fakt smutny.
        • Takže říkáš, že současný PC HW není dostatečně pořádný aby zvládnul ty lepší hry?
          • Koupil sem si ted Armu 3 a ta hra je uzasna, jde videt ze je to PC hra. A naplno ukazuje moznosti PC. Spolecnosti zamerne na PC slusne receno kaslou, najdi si treba Labuzo s Andrejem, borec ti to vysvetli. Ja uz na to nemam silu.
            • No vidíš, takže PC to utáhne v klidu, tudíž pořádný HW tu je a tudíž tedy vývojářům nic nebrání v tom, aby jej tedy naplno využili. Když se zamyslíš, ale opravdu zamyslíš a přejdeš ten typický první emocema podpořený názor, který tu je na fórech furt (tedy zas*aný konzole brzděj PC a hraní celkově), dojdeš k tomu, že konzole za to opravdu nemohou. Opravdu tady není žádné spiknutí bolševických iluminátních židozednářských fanboyů konzolí a vývojářů her, kteří chtějí ublížit PC hraní, jen jednoduchá ekonomika.

              Poslechni si FC, Vávry se tam někdo ptal přesně na tohle - proč není KC jen na PC, jak by to mohla bejt lepší hra a kdesi cosi.
              https://youtu.be/dW2KHklIHxw?t=1h34m25s
        • Lukyz
          Navíc podle analýzy ani jedna konzole nedrží 100% stabilních 30FPS při 900p, XO je na tom jako obvykle o něco málo hůř.

          Opravdu jsem zvědavej, jak dopadne PC verze, když si posunuli datum vydání o měsíc kvůli optimalizaci.
          • Tahle generace je fail jako blazen. Jiste ze nedrzi podivej se na Zaklinace hra pada pravidelne pod 30 FPS a nikdo to neresi, musi byt fakt lahudka to hrat treba 3 hodky a pak od toho vysekane stoupnout a vnimat realitu. Mam par znamejch kteri sou nastvani, ale zbytek to prejde a bude ti tvrdit ze on zadny propady nema. Pritom ani nevi jak vypada plynule obraz! jezis jak me tihle lidi stvou!!
            • Jo je to děs tohle, je ale zajímavé, jak najednou začínají odkládat o nějaký týden/měsíc PC verze her, co teď mají vyjít (tohle, NFS atd.) .... jsem fakt zvědavý, co z toho nakonec bude, jestli ta kritika z poslední doby k něčemu byla, horší bude, až vyjde nějaký paskvil zase i po "odkladu na optimalizaci".

              Osobně zrona u AC čekám optimalizaci ve smyslu "opravíme případne bugy a přidáme nějakou grafickou fíčuru ve smylu dáme tam třeba možnost vyhlazování", ale pochybuju, že to zoptimalizují nějak kompletně graficky/výkonově :/

              Už se nemůžu dočkat videa s Batmanem před/po optimalizaci :)
            • Už maminka pofoukala bebí?
            • Pár známejch....... :D Taky to jsou takoví hlupáci jako ty?
      • Veskoslav
        Asi bude pro tebe zklamání, ale mikrotransakce neodstranili.
        • Morraw
          Já vím, že zůstat měly ty, které ti odemknou celou mapu nebo skrýte poklady. Měl jsem za to, že se odstraní mikrotransakce, které byly v Unity. Tzn. nákup bodů (helix points ?), za které pak šlo koupit vybavení ve hře. To tam furt je ?
          • Veskoslav
            Tak to se přiznám, že ti neřeknu, ale divil bych se opaku. Přeci jenom je to Ubisoft.
            • Trochu tě opravím. Jakékoliv mikrotransakce ve hrách, za které zaplatíš, jsou špatně!
              P2W je nechutnost mobilního průmyslu, kterej se teď všichni snažej zavést i do her na PC/konzole. Ono když si ovečky zvykli kupovat předražené season passy, proč nezkusit i tohle?
              Chce se mi zvracet, když ještě tohle recenzenti přehlíží...
            • Morraw
              Tak třeba v Unity to byla fakt prasárna. Kdo chtěl hrát jen příběh, tak narazil. Měl slabé vybavení a musel grindit vedlejší obsah, použít tu appku atd. Kdo nechtěl, tak dokoupil body za peníze na nákup vybavení.
              Ale to je jedno, jakékoliv mikrotransakce v AAA hře jsou špatné. Bez debat.
    • Jak je videt, tak ubisoft nezklamal :D
    • Lukyz
      Tak to je hustý, nevím jestli se dá zredukování populace na 1/4 říkat optimalizace *8*
      Jestli něčím u mě Unity bodovalo, byla to rozhodně atmosféra "žijícího" města, v Syndicate to zatím vypadá jak Kolín v deset večer *1* Škoda.
      • Tak to o vyvoji nic nevis kdyz si myslis ze kdyz se neco ubere neni to optimalizace
  • Pár fotek z včerejšího natáčení podcastu na našem Facebooku..pokud chcete nakouknout do naší...

    Fajn, závěs, taky jsem takový měl. A skoro to vypadá, že Janchor to vede *1*
  • SalemCZ

    Rakušané koupili vývojářské studio Warhorse Studios, které stojí za hrou Kingdom Come: Deliverance

    https://byznys.ihned.cz/c1-66476970-rakusane-koupili-studium-warhorse-studios-ktere-stoji-za-hrou-kingdom-come-deliverance

  • Nové info a screeny o Cube Worldu

    http://wollay.blogspot.cz/
  • RaketovyZid

    Off-topic: Antivirus

    Ahoj, tak mi nedávno skončilo předplatný ESETu a moc se mi nechce do obnovování. Tak se chci místních diskutérů zeptat, jestli to má vůbec cenu, případně jestli je nějaká spolehlivá free alternativa
    • Používám Panda Cloud Security. Je zdarma a běží na cloudovém serveru tudíž nespomaluje PC. Nebo možná jen úplně minimálně.
    • RaketovyZid
      Všem děkuju za reakce. PC bez antiviru se nedokážu představit, i když ho mám jak píše Hanzales spíš pro ten pocit bezpečí. Nejvíc mě tedy zaujal Malwarebytes, případně zkusím i jiný free alternativy (do placenýho se mi fakt nechce). Má s ním ještě někdo zkušenosti?
    • Jednoznačně COMODO i ve free verzi je dostatečné, pak CCleaner, Glarry utilities - Mlaware bytes a když dojde na nejhorší a hloubkoová analýza je důležitá tak jeden prográmek malej zadara ted jsem zapoměl jméno. Pomohlo mi to např s náhodnými BSOD... takže jasná volba.
      • Tilwaen
        Já mám tedy špatnou zkušenost jak s Comodem (totální zahlcení slabšího stroje), tak třeba s McAfee (problémové uplatňování licence při druhé instalaci). Už léta používám na svém stroji ESET NOD32 a jsem velmi spokojená.
      • Comodo firewall , nic víc netřeba . Rozhodně jsem skončil jednou provždy s AVG a Avastem .. holt rychlost a kontrola komunikace a blokace je to co skutečně potřebuji , ne klikátko co mi bude protáčet půl hodiny disky s krutopřísnou heuristikou a stejně nic nenajde ....
    • WhySoSad
      Používám Aviru, nemám nejmenší tušení jak je spolehlivá, protože pokud něco projde, tak to stejně nezjistím *13*
    • Na aliexpress jde sehnat dost levný antiviry. Např. NOD 32, 3 PC na rok tam máš za 3 dolary. Na 4 roky za 2 kila. A to se vyplatí...
    • Draken69CZ
      Určitě bych si nenechal nakukat že antivir není potřeba, za mě AVG, třeba u CHIPU je zdarma full verze.
      • Hanzales
        Já střídám už roky AVG, ESET a zkoušel jsem i BitDeffender. Ten byl asi na herní pc nejméně zlý, ale zase často aktualizoval větší databáze, čímž trpělo SSD. Nicméně je fakt že když už se člověk na tom netu naučí pohybovat, má nějaký slušný firewall (nejlíp nějakou linux kisňu nastavenou nějakým linux guru) tak už je ten antivir spíše jen pro takový ten pocit bezpečí (kdyby náhodou přece). Na druhou stranu ne každý je takto sběhlý a nákazu vám pak přinese třeba na flashce a tam už se ten antivir aspoň ozve a blokne to. Stejně tak jako i na tom netu člověk někdy prostě i s obezřetností skončí nakonec na nějaké škodlivé stránce.
        Já musím zaklepat, ale fakt jsem na žádný vir už dobrých pár let nenarazil, někdy mi přijde, že ten antivir tam mám fakt spíše pro parádu, neb když už se někdy ozve, tak je to akorát tak falešný poplach (některé mody do her s agresivnějším přístupem např.) Jinému človíčkovi zase pro změnu odvirovávám pc každých 14 dní (regulerně) a to tam má antivir placený + stejný externí firewall na kterém fičím já. Už se v podstatě jen bavím, když občas přeposílá nějaký hromadný mail s pps přílohou, kde odesilatele a polovinu příjemců ani nezná :) A kde klikání je také spíše pokus omyl.
        No, pro lidi, co mají problém jen aktualizovat adobe a nenainstalovat si s ním další balast je myslím antivir nakonec nutností. Já osobně už od něj také pomalu upouštím. Momentálně mám ten free od MS a to fakt jen pro "pocit" že tam něco je :)
        • ucho
          pro běžné uživatele je zbytečný i firewall, protože nezkušení lidé (většina) ho používají stylem, kdy povolí vše, co na něj vyskočí, protože netuší, co na ně vyskočilo. a když něco bloknou, je to kolikrát něco, co měli povolit...
          • Hanzales
            to je fakt :) Já myslel ale spíše ten "neinteraktivní" mezi netem a vnitřní sítí (něco jako na routetu, kde se maximálně forwardnou porty). SW Firewall mám také jen ten windowsácký, kde si maximálně něco naopak zakážu. Každopádně bez toho antiviru (v případě kdy člověk ví, kam kliká a co dělá, což se mi někdy podaří taky zpackat) je asi určitě nasnadě občas to projet nějakýma third-party antispywarama a v browseru mít také nějakou tu ochranu proti agresivním reklamám, či různým phishing stránkám atp. Případně jsou myslím i pluginy které už při vyhledávání ukazují důveryhodnost stránek,nebo blokují hrozby z odkazů a pop-upů atd.
      • osobne jsem antivir pouzivat prestal a nechal jsem si jen spybot starsi verzi kterym projedu pocitac kazdej mesic a zda se ze pocitac je cistejsi nez kdy driv x)
        • Draken69CZ
          Beru to jako jistotu, v dnešní době 4jader a 4+ giga ram nevidím že by to PC nějak ovlivňovalo.
    • ucho
      zajímavé free alternativy jsou určitě. otázka spíš je, jestli má antivir nějaký reálný přínos a jestli není lepší vědět, co člověk na tom internetu dělá.
  • Humble Bundle Mojam - Catacomb S?zakázané?natch ; Fists of Resistance ; The Broadside Express;

    Takže o nic jsme nepřišli . Horkou jehlou se dají spíchnout i zajímavější dílka ...:/
  • Potvrzeno: Sonya Blade, Johnny Cage a Cassie Cage se objeví v Mortal Kombat X. (+ video)

    Jste tady trochu pozadu.. všechny tři postavy jsou jistý už delší dobu.
    • Potvrzeno: Sonya Blade, Johnny Cage a Cassie Cage se objeví v Mortal Kombat X. (+ video)

      ...uniklé obrázky postav Johnny Cage, Sonya Blade, Jax Briggs ze story modu jsou staré už tak týden a Cassie Cage ta už je jistá pár měsíců. Mimochodem ve videu je vidět i hratelná Mileena a Kenshi v příběhu, takže jako novinka to moc neobstálo *5*
  • Koukal jsem na steamu na star drive a lubi se me to. Ale v recenze uživatelů hru nedopurucuji a to nahi nahráno +80h na někdo zkušenost ?
    • N0isy
      Sice zkušenosti nemám, ale být tebou, tak bych to zkusil. Nenech se ovlivnit hráči. Jim se to líbit nemusí, ale ty si to můžeš parádně užít. *3*
  • Malleth

    Microsoft nabízí 100$ slevu na Xbox One výměnou za konzoli PS3. (+ parodie of fanouška Sony)

    Myslel sem že už níž klesnout nemůžou...
  • Takový hezký článek

    The Very Real Value of Gaming’s Virtual Economies

    http://www.psmag.com/business-economics/the-real-value-of-virtual-economies-eve-world-of-warcraft-64593/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit