Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage

    Baldurova brana

    Internetova adresa http://www.baldursgate.com/ odrazu ozila...otazkou znie, ci je to nahoda alebo nie. Ci visi vo vzduchu HD reamke (ako spekuluje internetovy eter) alebo sa len niekto ( = podla info registroval Trent Oster - byvaly zamestanec BioWare a zakladatel digitalneho obchodu Beamdog) rozhodol drazdit fantaziu hracov.

    http://www.gamebanshee.com/news/107098-baldurs-gate-website-surfaces-announcement-coming-soon.html
  • Doctor Who:Eternity Clock

    Nevíte někdo nějaké novinky o hře Doctor Who:Eternity Clock?
    • braveman
      Jenom to, že už je téměř hotova. Amazon píše o datu vydání 25. května.
  • triptich

    Filmové Uncharted znovu přišlo už o pátého režiséra a nyní spadá pod PlayStation Productions.

    uncharted si zaslúži kvalitný film a časté menenie kapitána pri kormidle značí problémy. + sony (playstation production mi znie ako sony) filmy nevie a ako nám ukázal spider-man, je lepšie, keď ich nechá produkovať niekomu schopnejšiemu.

  • L.A. Noire Rockstar Pass, který si nyní můžete za 800MSP zakoupit na Xbox MarketPlace obsahuje 7...

    Jak je to tam s tema bonusovejma pripadama? Koukam ze jich je celkem dost...
    To se normalne vlozi nekde mezi ostatni pribehovy pripady dalsi kapitola? Kazdej ten pripad prece musi mit svoje misto, ne? Nebo se pak daji poustet jen nejak z menu, a v ramci hlavniho pribehu vubec roli nehrajou?
    • Hele pripady jsou normalne vlozeny mezi ostatni,kdyz jedes story,tak automaticky jedes i pres ty bonus pripady,sedej do pribehu.A taky mas moznost spustit pripad rovnou z menu,kde jsou jednotlive.Ale co me mrzi nejvic,ze Rockstar se vyjadrily,ze to je vse co k L.A noire vyjde :(
  • Miserius
    Velke slevy na GMG...Dle meho nazoru lepsi nez na Steamu :)

    Edit: mate pravdu s tema vytkama... Tady jsou ve sleve zase starsi klasiky... Nakoupil jsem uz dve a oboje jsou aktivacni klic do Steamu *5*
    • lepší slevy než na Steamu? To tedy vážně ne... Už jsem to projel a slaboučké.. Kasat se Space Marine za 10e když na steamu je za necelých pět je ptákovina..
      • Miserius
        No, zrovna mluvis o hre ktera by mela byt zadarmo a jeste s omluvou...
        • tvůj názor, můžeš ho křičet třeba do lesa, třeba ti někdo odpoví.
          • Miserius
            Muj nazor, cos cekal? Ze nekoho tlumocim? nebo jako rekni mi vyznam tvojeho komentare. *15* *15* Otresna hra 74% na Metacritic je premrstenych... Dostal jsem to na PS3 zdarma v ramci PS+ a stejne po 10 minutach to slo pryc. *11*
    • Určitě.Na steam nemají *7*
    • Moc lepší mi nepřijdou (nabídka), ale to je věc vkusu, nicméně ten jejich klient mě od jejich stránek drží dostatečně daleko.
      • ucho
        nejen klient, i rychlost stránek je mizerná. a za sebe mohu říct, že mi zmizela jedna hra z mého seznamu (dostal jsem ji zdarma, tak neřeším), čímž u mě moc nezískali :) a nejsem si vědom, že bych dával jako protihodnout při nějakém nákupu...
        • Green Man Gaming spustil tento rok zimní výprodej o něco dříve. V nabídce je 64 her se slevou...

          Možná sis jenom nevšimnul, co odklikáváš. Mám dojem, že jsem měl zaškrtnuté Commandos 3 při "nákupu" Hacker Evolution. Jenom jsem ten výběr zrušil zrušil a nic mi nezmizelo.
        • Tak tak. Na gmg jedině steamovou hru a by musela být ve velké slevě. Když už hlídat slevy jinde, tak není k zahození Amazon. Nedávno jsem tam pořídil Payday: The Heist za příjemné 4e (steam verze).

          A pro zajímavost s tím tvým zmizením hry. Steam naopak přidává hry jen tak:D Jsem měl Dark Messiah MP a asi týden zpátky mi přibyl i SP.
  • Activision svolává posily na vývoj Modern Warfare 3, na hře kromě Infinity Ward mají pracovat...

    Mám v tom bordel, Activision mají stále Infiniti Ward nebo se jedná o překlep?*?
    • Nejedná, Activision stále vlastní IW. Ovšem z původního IW toho moc nezbylo.
      • Danke :)
  • Fanouškem vytvořený trailer k Mass Effect MMO.

    animacka good, ale ze je tam 100 SR2 normandy je k nevydejchani :D aspon mohl z tehc ostatnich sundat loga nabarvit je jinak, zas tolik casu by to enzabralo
  • Jak si změnit svoji přezdívku v EA Origin? Stáhněte si hru Scrabble Free a program ve které ji...

    Super , a Co takhle změna emailu u účtu ... dle EA to nejde a ono to je potřeba :( .
    • H4wk
      To change the e-mail address associated with your EA Account, perform the steps listed below:

      Go to http://profile.ea.com and enter your login credentials.
      Once logged in, click on the orange Update My Info button.
      From there, you can change your email address, country and language.
      Once your changes are made, click the orange Save button.
      Your account has been successfully changed!
  • God-of-War

    Muck:-*

    Prave si nesu domu bozskou PS4 ;-*.
    • Pravil bozsky dutohlav...
    • Malleth
      Já už ji instaluju a nebude to snadný s tim hadím hnízdem co mám za televizí, ale challenge accepted
    • 1988
      Jsi jeden z mála šťastlivců na které se dostalo *4* , já ji nemám, byl jsem si pro ni ale měli jen jediný kus, tak mi to řekl vedoucí prodejny, hlavně že ji měli v letáku *1* .
      • God-of-War
        Ja sem si ji hned predobjednal, pac sem vedel, ze to bude tezce nedostatkove zbozi:-). Jeste sem vzal Kullzone:-*.
        • Ja zase par let pockam az na to budou nejaky dobry hru.
          • x_ander
            Asi tak. Konzole to může být super, ale dokud na ní nejsou hry, tak ji jako ozdobu nepotřebuju. A vůbec, kam spěchat, že. Já předevčírem objednal PS3 a dneska mi ji dovezou :)
            • Jack1947
              Tak tak, kdyz nekdo koupi ted aspon poreferuje co a jak z vlastni zkusenosti... zase se treba rad neco dozvim (co nebylo obsazeno v clanku). Doufam ze konzole uz jsou vyrabeni spolehlibejsi technologii a "neupecou" se po par letech parby.
            • x_ander
              No tak dlouho asi čekat nebudu, ale třeba dva, tři roky ano. Ono mi toho zase tolik neuteče. Multiplaformní hry budu hrát dál na PC. Na PS4 momentálně není ani oznámená žádná exkluzivka, která by mě zajímala.

              Já si za ty dva, tři roky koupím nějakou (třeba) slim verzi PS4, mezitím vyjde hromada her, které budou stát pár kaček... pro mě win-win situace.

              Čímž ale rozhodně nechci hejtovat jiný přístup. Když je někdo fanda a běží pro PS4 hned při launchi, chce si zahrát Killzone a jiné aktuální hry, tak mu to samozřejmě přeju.
            • tak si budeš kupovat PS4 až bude PS5?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit