Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b

    Gameplay video z titulu Eight Days, jenž už se pár měsíců považuje za mrtvý. Uvidíme, zda nové...

    No paráda ale bude to asi jenom na PS3 podle toho loga vlevo dole *4* mohly by i představit Getaway který bylo taky zrušený *9*
  • Gorkan

    Herní mód Gun Master v Battlefield 3 dá brzy adminům možnost výběru zbraní, se kterými se bude...

    jop konecně
  • Ronox

    BF4 Showdown

    Proběhl event Battlefield Showdown, kde se utkaly týmy USA vs EU. Něco tam oznámili nějaký DLC, ale hlavně hráli na Xboxu ONE a tak se podívejte co zvládá nebo spíš teda nezvládá? http://www.battlefield.com/battlefield-4/showdown
    • Tak takhle vyrazne "doskakovani" objektu a stinu jsem uz hodne dlouho nevidel. Jestli to takhle bude na xboxu resit kazda nova hra, tak potes koste. Zejmena kdyz clovek uvazi, ze musi v tech hrach delat takove kompromisy uz na zacatku zivota konzole.
      Jo holt ten vyrazny skok co si pamatujeme z dob PS3/X360 a PS2 se opakovat tentokrat nebude.
      Docela jsem zvedav, jestli to na PS4 bude stejne. Prece jen je trochu vykonejsi, tak by to mohlo byt lepsi.
      • Ronox
        Tak musí se brát v potaz to, že to je spectator mód a vykresluje obří plochu najednou, ale spíš mě zaráží ten upscale bez vyhlazování a některý textury. Doskakování bych kvůli tomu prostoru zas tolik neřešil.
    • To doskakování objektů je docela drastické. Nicméně není to úplně nejhorší a hráči na konzolích si určitě s chutí zahrají.
      • Jack1947
        To je teda spise ostuda, jak totedy vubec mohou takto dat do obehu... nebo ze by to byla HW zalezitost konzole. *7*
        • Není to HW záležitost konzole. Je to normální mechanika, kterou se odlehčí aktuální potřeba výkonu. Je to naprosto běžné i na PC.
          • Někteří hráči se u PC verze Battlefield 4 potýkají s prblémy, které činí hru téměř nehratelnou. DICE...

            Ano, je to naprosto bezne u 5+ let starych PC, ale u konzole "nove generace"? lol *8*
  • Jaký je rozdíl v ovládání Dead Space: Extraction na Move oproti Wii? Velký!

    Ja to zkousel na PS a muzu rici, v pohode *3*
  • Taky je vám "líto", když si některou z vašich oblíbených her už nikdy nezahrajete, protože víte, že na ně v budoucnu nebude s nejvyšší pravděpodobností čas?

    Já to takhle mám třeba s Crysis 2. Podle mě nejlepší díl, ale není to zas-až-taková pecka, abych si na ní někdy v budoucnu udělal znovu čas, protože mezitím vyjde spoustu jiných, lepších her. Navíc se musejí dohnat ještě resty v podobě starších her a ještě k tomu i jiný věci mimo hraní... prostě málo času.

    Zkrátka jsem to teď dohrál už asi po pátý, jenže mám pocit, že na šestý opáčko už nebude čas.

    Máte nějakou takovou hru? ... (ještě mě napadl MoH 2010). Jen diskutujte, beztak nemáte v neděli nic jinýho na práci. (:
    • Lituju každé minuty, kterou jsem u Crysis 2 strávil... Ani jsem ten hnůj nedohrál...
      • Jack1947
        Ja nedoparil Crysis3... ale napravim to i prestoze na Xboxu se to nehraje nejlepe.
    • MrSanta
      Na znovuhraní v podstatě čas nemám vůbec. Hrát na "vážno" jsem začal relativně pozdě, takže mám spoustu her, které čekají na vůbec první instalaci. Dále mám hry, které jsem hrál, ale z nějakého důvodu nedohrál. Většinou tím důvodem byla nějaká nová hra.

      Kdybych tu měl vypisovat všechny hry, tak mi dojde místo. Takže jenom namátkou - strašně rád bych si znovu zahrál Fallout: New Vegas. Teď ho hraju, ale v záloze by se našly 3 další postavy, s kterýma bych si to rád zahrál. To máme odhadem nějaký dalších cca 300 hodin. Holá utopie, že na to budu mít čas.
      Taky bych si rád zopáknul komplet trilogii Mass Effect či obě Dragon Age hry než vyjde trojka (takže bych se ani za odklad do roku 2015 moc nezlobil). Že k tomu dojde ale nevěřím. Všecky Mass Effecty by mi zabraly minimálně 150 hodin času. U obou Dragon Age her by to bylo něco kolem 200 hodin. To se nedá *1*.

      Pak samozřejmě moje srdcovky Far Cry 2 a System Shock 2. Tyhle dvě "dvojky" asi nejlíp splňují tvou podmínku "her, u kterých mi je líto, že se k nim už asi nikdy nedostanu".

      Zásadní problém je nedostatek času na hraní videoher a dostatek peněz na nákup nových. Ač se snažím hodně vybírat a celkem dost her si odpustím, tak mi to vychází tak, že bych si stejně vystačil pomalu jenom s novinkama. A jestli se neovládnu a koupím The Elder Scrolls Online, tak budu v pérdeli uplně *1*. Kdyby třeba 3 roky nevyšla žádná nová, tak se nudit nebudu. Bez problémů bych si vystačil s tím, co mám teď.

      Teď jsem si prošel narychlo svůj seznam her tady na Games a napočítal jsem 26 kousků, do kterých bych se rád ihned pustil...
      • ucho
        no jsem na tom podobně, proto si v poslední době rád vybírám hry s kratší herní dobou :)
        • MrSanta
          Když já rád RPGéčka *9*. Ono by to stejně asi nepomohlo, jelikož se s těma hrama děsně crcám. U Deus Ex: Human Revolution mi po prvním dohrání Steam ukazoval kolem 90hodin. Na Missing Link jsem se ani nedostal. A teď bych si to rád dal v Director's Cut... Jedinej úspěch v tomhle směru zatím bylo akorát to, že jsem dokázal přestat hrát SW:TOR a odolal jsem koupi DLC do Skyrimu a opětovnému hraní této hry. Víc po mě nikdo nemůže chtít *15*
    • Ronox
      U mně to je 3/4 steamu jenže zkombinuj singly s mmo a mp hrama. Já se snažím o víkendu nejvíc dohrávat singly a v týdnu po práci po večerech nějakej ten mulťák. Do toho věci na handheldy a exkluzivity na konzole a už není čas vůbec.
    • Miserius
      Rome Total War první... na ovládnutí celýho světa na nejtěžší obtížnost už asi čas nebudu mít nikdy...
    • vlastik.plaminek
      Asi Zaklínač 1. Ta hra je perfektní, ale už to mám dohrané tolikrát, že mě to přestává bavit.
    • Tilwaen
      U mě to jsou asi datadisky k Company of Heroes; základní hru mám dojetou a pustila jsem se do prvního datadisku, ale jak jsem hru jela v kuse, bylo to "moc toho stejného" najednou. Tak už mi tu asi dva roky smutně leží, ale když ono je tolik jiných her, které hrát... *4*

      Stejně tak bych si ráda znovu projela třeba Neverwinter Nights 2 za jinou postavu, Zaklínače 2 s jinými volbami, ... Crysis 2 mi tu ještě také leží z Humble Bundle, také na něj ještě nebyl čas. Kdyby měl den o pár hodin více... Pár hodně hodin více *2*
    • Jack1947
      Prave resty starsich her, hry nove a jejich celkem dost... I kdyby se clovek rozkrajel na milion kousku
      takto proste nema sanci vsechno dohnat. Natoz pak hrat znova, je pravda ze ale najekou hru bych si dal znova (mozna i dam i kdyz me ted zrovna nic nenapada.)
      Jo no, urcite si jednou zaparim a doparim, F.E.A.R (projel jsem datace i 2,3 dil) 1 dil jaksi uplne nedojel az do konce. Splinter cell 1,2,3 , Nejspise si dam i Hitmana 1,2 mozna i 3 pac ten me moc nebavil tak treba na podruhe ho sjedu. Cryostasis bych si mohl dat , hral jsem tehdy a mel jsem slabou grafarnu a komp tak se mi to celkem sekalo, navic me to nak omrzelo. Zaklinace2 si jednou dam, bud a nebo az 3. Na hry starsi vice let 5-10 to ani nema smysl premyslet, ty uz si s nejvetsi pravdepodobnosti ani nezaparim. *15* Na Xboxu jsem treba nedoparil Halo3, Jeste me napada Gears of war 1 , taky mi nak uniklo jeho dojeti. Kdyz na Xboxu jsem dojel ostatni 2,3 ty bych si dal jeste jednou klidne. Call of duty 1,OU , 2 i MW,2 (3uz nikdy fuj) Brother in Arms bych si dal klidne i Earned in blood... je toho moc dnu je malo, hodin v tech dnech a celkove je nato zivot kratky. *7*
    • Veskoslav
      Mě napadá AvP "3" z roku 2010. Všemi zatracovaná hra a přitom mě bavila. Ale vrátit se k ní také nevrátím.
  • Tvůrci nepovedené hororové hry Amy pracují na opravách.

    To som rád demo sa mi páčilo, ale po prečítaní recenzií som to radšej nekupoval. Ale ak vydajú patch, tak idem hrrr do toho :)
  • Jablonec n.N.

    OffTopic jak poleno - je tu nekdo z jablonce nad nisou?
    Budu se tam pristi tyden zase zdrzovat, a rad bych si tam koupil skyrim.
    Na internetu se mi ale herni kram najit nedari, a kdyz jsem tam byl posledne, tak jsem taky nic kloudnyho nenasel..
    Nejakej obchudek, kde ho budou urcite mit? Pekne prosim?
    • froztik
      Proč se par minut neprojedeš a nekoupíš ho v Liberci ?
  • ringmancz

    Posila u tvůrců Unfinished Swan

    http://www.gamesindustry.biz/articles/2014-04-21-nate-wells-leaves-naughty-dog

    nějak se jim ten tým rozpadá
    • Něco špatného se děje v ND... vždyť jim odcházejí samý klíčový osoby. Jak se tohle podepíše na Uncharted 4, popřípadě dvojce TLoU, jsem hodně zvědavej.
      • C-BEAM
        ja som rád, že viac a viac talentovaných ľudí odchádza do nezávislých štúdií kde môžu byť kreatívnejší, mať väčšiu slobodu a nepracovať pod tak obrovským tlakom publisherov. Je to dobrá správa.
  • frag.ment

    EA zvažuje Cross Buy (PS3 a PSV verze za jednu cenu) pro Need for Speed Most Wanted.

    Jak tak sleduju novinky z GamesComu, tak by ho měli přejmenovat na ConsolesCom. Hnus.
    • nebreč
    • F2PCom
  • Pět zajímavých modifikací konzole Playstation 3.

    Tak ta rotace Zeme je opravdu vyborna, stejne jako SF na kytare. Rozhodne lepsi nez to co to nakonec vyhralo ... i kdyz, prestavet prakticky cely ovladac, to uz da zabrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit