Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nadace Make a Wish Foundation, která plní přání vážně nemocným dětem, splnila sen devítiletému...

    Od kolkých rokov sa dá hrať Call of Duty - Black Ops?
    • Minimalne 15+ podle Australian Classification Board. Ale vetsinou je to 18 nebo M. *5*
  • faitheater

    Byla vydána mobilní Playstation aplikace pro iOS a Android zařízení.

    Nasiel niekto v AppStore tu aplikaciu? Ja ju neviem najst a link ma odkaze na prazdnu stranku v AppStore :/
    • Ronox
      Zatím to není pro EU trh. Flashka tím ztrácí trochu smysl.
      • faitheater
        Aha, diky. Zmiatlo ma, ze mi AppStore nic nehlasil. Obvykle napise, ze aplikacia nie je dostupna a teraz to vypadalo, ze sa aj snazi nieco nahravat...
  • Warriosparky

    PSV očividně dovolí mít nainstalováno maximálně 100 her a aplikací.

    To je přece jasný už od vydání. Vita má 10 "ploch", na každou se vejde 10 "bublinek" s hrama (aplikacema), čili 100 položek. A nevidim v tom žádný problém, bych chtěl vidět, jak se dotyčnému vejde na 32GB kartu 100 aplikací, to tam má samý minisky za 20 Kč, ne?
    • montatatana
      vsak to tam pise "I have around 50 minis, 10 PSOne titles, 20 or so mandatory apps, and 20 Vita/PSP games"
      Osobne taky nechapu, proc bych toho mel mit tolik najednou. Dle vseho ale lidi vyzaduji jeste vic a chteji i slozky.
      • Warriosparky
        Vidiš, toho jsem si nevšiml nebo to tam nebylo (páč je u toho EDIT). *2* Ale stejně ho nechápu, mně 100 bublinek bohatě stačí. Na PC taky nemám najednou nainstalovaný všechny hry co mám. *3*
        • .) Omlouvat nedokonalost tím že tuhle fičurku přece já stěží využiji ... to smrdí jablečným přístupem .
          • Warriosparky
            Já prostě jen (očividně narozdíl od toho týpka) nehraju 80 her najednou.
      • Copak si dneska ještě někdo dovolí vydat něco highendového co nezná pojem složka ? Jo Sony .....
  • Boha jsem si nevsim ani nakýho Dead Islandu nad tím. Videl jsem nadpis o updatu mïnecraftu a myslel jsem, že na to reaguje.
  • MARTASLJ19

    Druhá epizoda Life is Strange 2 je dostupná už teď.

    Epizóda dostupná je, ale len pre ľudí čo majú kúpený celý bundle epizód. Hovädá nedali možnosť si ju kúpiť samostatne. Takže kašlem na nich. 

    • Mart9

      Epizodické hry se kupují až komplet po vydání všech epizod. Máš vše najednou a ještě za lepší cenu.

      • Zjevne ne kdyby to tak bylo tak by nikdo epizodycke hry nedelal postradalo by to smysl

        • Mart9

          Evidentně je stále ještě hodně nedočkavých oveček.

  • zx_spektrum

    Capcom: „PC verze Street Fighter X Tekken byla jen překlep.“

    Co jiného taky od této firmy čekat, že...
    • Ano, co také čekat od firmy která vydávala všechny své hry i na PC, včetně bojovky SF že? ....
  • Sony chystá nové barvy konzole Playstation 3 - růžově červenou a světle modrou.

    Tady někdo nezná barvy a neumí anglicky :D
  • spoock

    Ztlumení jasu LED podsvícení na PS4 ovladači prodlouží životnost baterií (nabití) až o 81 minut.

    super, sice to o moc nevydrží, ale nebudu muset zbytečně přelepovat to světélko
    • victor
      Hmmm v alternativním driveru pro PC dokonce světélko můžete nechat světélkem a tuhle "fíčuru" co ždímá už tak neskutečně slabý akumulátor rovnou deaktivovat . (Proč tohle Sony rovnou na své überneuer konzoli nenabídne , když Move stejně na přetřes u všech nepůjde ??? )
  • Jack1947

    Microsoft se rozhodl stopnout vývoj Xbox One exkluziviního RPG Scalebound.

    Občas tyhle prostoje fakt nechápu, i když to není první hra která byla stoplá těsně před dokončením a je to škoda nooo *12*
    • Pracovat na tom tak bych brecel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit