Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Project CARS Vs Real Life - Renault Megane RS @ Nordschleife - Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=dO3GTk6QUWY
    Neskutecne se na to tesim!
  • A dalsi recenze na Witchera 3

    http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/10161-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Review
  • Zebrani

    Sorry games.cz, vy to ale vubec neumite podat. No jak se to delalo vzdycky? Zadny sockovani, ale pekne udelat sekci plus a vychvalit to az do nebes, ze exkluzivni obsah, bez reklam, atd., hraci si priplati, jen kdyz chteji neco navic. Ne, voni sou uprimny, ach jo. Ale co, jestli se k tomu dostanu, poslu 50 korun :)
    • christianus
      Tak přesně tenhle postoj nemam rád. Takhle games podpořim mnohem radši a víc, než kdyby tu zavedli uzavřenou vip sekci a udělali z toho marketingovej tahák na peníze.
      • Ono to mela byt jakoze legrace na ty komentare o zebrani, ze by jim takovy postoj mozna vyhovoval vic :)
  • prudislav

    Duke Nukem Forever získal od serveru 1up.com nejhorší možné hodnocení.

    to má bejt jako recenze??? no fuj *12*
    • Recenze je to dobra, jen to hodnoceni k ni moc nesedi.
      Sam uznava, ze nektery pasaze jsou fajn, resp. ze se to nehraje tak spatne...
      Asi nakonec pri hodnoceni prevazilo znechuceni tou vseobjimajici retardaci : D
  • staci co ?

    Je tato grafická karta : MSI N450GTS-M2D1GD5/OC dostačujicí pro nove hry na trhu ?
    • V multiplayerové X360 demoverzi není plnohodnotné stereoskopické 3D, užijete si ho až v plné...

      ANO, je ale při nejlepším si kup tuto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=83076
      GTX460 768MB
  • SalemCZ
    Včera mi přišla pozvánka do Gwentu, můžu se zeptat k čemu jsou ty Scraps?
    Nechce někdo dát?
    • SalemCZ
      Už jsem to zjistil, jenom nechápu proč pro jednu věc maj dvě ikonky, (scraps po zápase a vlaječka v menu)
  • Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst PC Vers

    Zdravím chtěl bych jen upozornit na to že tato hra vyjde v kompletní edici se všemi DLC a novými animacemi, charaktery a misemi v zimě 2013 a dokonce i ve verzi pro PC :D
    Byl bych moc rád kdybyste to zařadili do bleskovek
    • Je to pár dní zpátky, kdy to v bleskovkách bylo
      • Naruto

        Tak to se omlouvám asi jsem to přehlédl
  • Chystá se kontroverzní mod do Half-Life 2 v kterém je hlavním úkolem v roli studenta postřílet...

    To už je vyšší škola trollingu. Na druhou stranu, hráči to pochopí jako recesi, ale co neznalá veřejnost? Už zas vidím ty pánbíčkáře, co se snaží prosadit globální zákaz her.
  • SalemCZ

    Nový Humble bundle

    1dolar - Sniper: Ghost Warrior, Chronicles of Mystery: The Scorpio Ritual, Combat Wings: Battle of Britain

    průměrná cena (aktuální $7.50) -  Lords of the Fallen, Sniper: Ghost Warrior 2 Collector's Edition + World Hunter Pack

    15dolarů - Sniper Ghost Warrior 3 + multiplayer mapy

  • Mechwarrior_bw

    Progamer Stermy se v Quake IV cítí jako ryba ve vodě, což dokazuje i kompilace jeho povedených...

    ja tam vidím starý dobrý Q3...
    • Progamer Stermy se v Quake IV cítí jako ryba ve vodě, což dokazuje i kompilace jeho povedených...

      Je to Quake Live (mluví se o něm myslím i na začátku videa).
      • Mechwarrior_bw
        no veď Quake Live je upravený Q3...
        • Progamer Stermy se v Quake IV cítí jako ryba ve vodě, což dokazuje i kompilace jeho povedených...

          Však je, o tom nemá smysl se přít, já jsem jen upřesnil název ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit