Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Japan, I am Disappoint!!! Modern Warfare 3 outsells Ni No Kuni ...

    Tak CoD uz vitezi i v Japonsku?!?!? No, nezbyva doufat, ze to bude jenom chvilkove pomateni smyslu. Tfuj. Plivam na vse se znackou COD. *16*

    Zdroj: http://www.siliconera.com/2011/11/23/this-week-in-sales-call-of-duty-outsells-ni-no-kuni/
    • Před nedávnem bleskovkami proběhlo...
      • Vim ... jen jsem si ji na Games jaksi nevsiml. Kdyz sem clovek skoci a vidi cely roj bleskovek, stane se, ze jednu prehlidne. Spis jsem chtel vyjadrit sve zklamani...
        • Pokud neznáš, tak ti doporučím dobrej zdroj herních novinek z Japonska.

          http://andriasang.com/
  • x_ander

    Capcom plánuje v létě vydat DuckTales Remastered, hra bude dostupná pro WiiU, PS3 a X360. (+ trailer)

    A pak by nejlíp mohli vydat remaster Darkwing duck. Geniální plošinovka, tuzí bossové...jóó u téhle hry jsem strávil v dětství tolik času... http://www.youtube.com/watch?v=5E2ZGQnpFdg
    • Darkwing Duck je dobrej, to je fakt.
  • ucho

    Dungeon Siege (Steam)

    No sice nedávno byla zajímavá akce na DS3, ale nyní na steamu dali do akce komplet (Dungeon Siege 1-3 + DLC) za 5 eur.
    http://store.steampowered.com/sub/12086/

    a když už sem píšu:
    English Country Tune Steam Key
    0Q4W2-GPRJ5-IB0T6
    • A zas pryč.
    • O DS3 sem přemýšlel...DS1 už na steamu mám, DS2 s datadiskem mám krabicovku...takže sem přemýšlel že bych dokončil sbírku...má DS3 smysl? nečetl sem na to moc valné ohlasy...DS sérii mám ale moc rád..
      • jedničku i dvojku jsem taky hrál a ty mě hrozně bavily, ale trojka moc ne... hlavně proto, že mi přišlo, že by se ovládala mnohem líp gamepadem, kterej nemám :(
      • ucho
        přiznám se, že jsem ji ještě nehrál. taky jsem četl negativní ohlasy, ale četl jsem i pozitivní. s tím DLC prý došlo k nějakým změnám k lepšímu. hra je celkově hodnocena celkem dobře, takže jí rozhodně šanci dám. na steamu je jinak demoverze.
  • Veskoslav

    Warhammer Total war 10 minut gameplay

    https://www.youtube.com/watch?v=C6LpcRKS13c
    • slint *3*
      ..hoci ja by som postupoval inac *1*
  • homeles8

    Dobrá hra

    Poraďte mi nějakou dobrou hru :)
    • Johnny
      nic nemá na Elite Dangerous, nahráno nyní 419 hodin a stále baví :)
    • Mart9
      Tomb Raider 2013 (nový jsem nehrál) nebo Wolfenstein New Order. Pokud ti tady někdo nabízí retro hry, tak můžu doporučit SWAT 4, pořád super hra. A pokud bys byl na sport, nejnovější NHL, FIFA jsou super a Dirt Rally.
      • homeles8
        Dirt Rally už mám 70 hodin, hraju docela pravidelně :-) Jinak mám fifu 15, má cenu kupovat 16? A Wolf je pro mě taková legenda, i kdž je to nový, ale asi si ho dám znovu, jak jsi mi ho připomněl, mám na něj chuť :-)
        • Mart9
          Jestli máš FIFU 15, 16 nekupuj.
    • homeles8

      Paráda

      Paráda, díky všem. Po 17 letech jsem si zahrál solitaire :-) Half-Life jsem dohrál nedávno. Flatout 2 paráda, taky jsem to žral. Na zbytek kouknu zejtra, jinak ten system shock 2, o tom vidim psát častěji, asi si to zahraju.
      • snorgrind
        pokud nejses hejtr cehokoli z asie jak tomu dost casto v CR byva tak zkus legend of heroes: trails in sky
        • homeles8
          Nejsem, doma mám skoro všechno z asie, dokonce i obě kytary jsou z asie :)) A sedmistrunka je dokonce přímo Japonská značka. Jsem akorát ''hejtr'' všech lidí, protože jsou zlý. Jinak na hru se podívám, díky moc.
    • Tak třeba Symphony of the Night
    • Dark Souls, Dear Esther, FTL, XCOM, Starseed Pilgrim, Limbo, Nidhogg, Broforce, Hotline Miami, Proteus, Okami, Shadow Of the Collossus, Thief, Deus Ex, System Shock, Bioshock, Dark Forces, Call Of Juarez, Republic Comando, Elite, Flatout 2, Fallout 1—2. GO!
      • A—Kerbal Space Program(!)
    • SalemCZ
      Solitaire?
    • Žabí zlomky
    • Vogon
      Tharsis
    • dragons dogma
    • Half Life
    • system shock 2
  • pro multinick od andreje

    https://www.facebook.com/andrej.anastasov?fref=ts
    • ringmancz
      "žádné že je tohle celé dělané na joystick/konzole". to je jasný. kdo dneska hraje na konzoli s joystickem?
    • zase, andrejovi sa pacil aj posledny dragon age *1*
  • Kozy
    Tak letošní rok byly v PS Plus hry za 1150 dolarů, to je slušný.
    • Nechcem slevu zadarmo ?

      K čemu že za 1150 dolarů , když většina byla ležákem o který bych na Store dobrovolně ani nezakopl :( ? ..... Za mne slabý hrozně slabý rok .
      • Kozy
        Tak pro mě tam každej měsíc bylo něco, co bych si třeba nekoupil a příjmně mě to překvapilo. Za tu cenu si nemůžu stěžovat.
  • MickeyMutant

    Hideki Kamija (Resident Evil, Devil May Cry, Ōkami) se fanouškům omlouvá za zklamání ze zrušení Scalebound atd.

    Bleskaři, fakt Kamija? Ty mě šokuješ. Jsi to opravdu ty, nebo ti v neděli večer někdo z redakce leze do zelí?
  • Witcher 3 Autopilot

    Mám jednu technickou k Zaklínači. Dřív se mluvilo o tom, že lze zapnout "autopilota" a Klepna vás na dané místo dovede, ale nikde se mi nedaří najít jak to aktivovat. To znamená, že tuhle možnost nakonec ze hry odstranili nebo mi něco uniklo? Případně jak to zapnout? Díky...
    • Je to ve výuce, že když jedeš po cestě a držíš tlačítko pro běh, tak by měla Klepna tu cestu sledovat i bez toho, že bys jí řídil, ale zatím mi přijde, že to moc nefunguje, občas se trochu stočí podél cesty, ale většinou prostě jede rovně, tak nevím :/
      • ono to jde jen musíš držet shift a ne shift + w
        • Aha, díky!
        • Přesně tak ale blbé je, že Klepna beží pouze po cestě, ne za ukazatelem úkolu. Tudíž se nedá říct, že je to autopilot. Každopádně je to dobrá věc.
    • Veskoslav
      No myslím, že "autopilot" není. Tedy nenašel jsem. Ono stačí když si lokace objevíš a pak pomocí rychlého přesunu+přivolání kdykoliv koně+lodě podle mě na rychlý přesun stačí.
      • Lukyz
        Já si vzpomínám, že hned po prologu se mi tam zobrazilo výukový okýnko a tenhle autopilot tam byl popsanej, ale nefungoval a v nastavení ovládání taky není - možná jde o featuru kterou ve finále vypustili, ale zůstal tam popis ve výuce + ta "GPSka" na minimapě dělá taky pěkný brikule a podle čeho jinýho by se měl ten autopilot řídit než podle ní?
        • Veskoslav
          No já se přiznám, že občas na tu "GPS" kašlu a jedu rovně podle šipky nahoře, která mi určuje směr, protože GPS kopíruje podle mě silnice, aspoň co tam sleduji. Ale i tak mi pohyb v Zaklínači přijde asi nejvíc plynulý. A souboje na koních, ještě když má člověk bonus a jede za banditou a rozsekne ho v sedle na půl a vidí, jak ještě chvíli nohy jsou v sedle a pak až spadnout. No tam se vyřádili *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit