Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Zítřejší Fight Club bude velmi speciální. V přímém přenosu odhalíme novou českou hru a odstartujeme její Kickstarterovou kampaň. Přítomen bude autor hry, takže se ho neváhejte na cokoliv zeptat.

    Škoda čekal bych že třeba uděláte nějaký rozlučkoví FC s retrem.

    • Mart9

      Tento zbytečný pořad rozlučkový FC nepotřebuje.

      • Veskoslav

        Ty si zbytečný...

      • Lukyz

        Já myslím, že je to spíš naopak 🤷‍♂️

        Retro má dlouhodobě větší sledovanost než FC a pro kluky jedině dobře, že se oprostí od Tiscali. 

        • Mart9

          No to Tiscali jim alespoň platilo.... A zároveň to dlouhodobě nemělo takovou sledovanost, aby se to Tiscali vrátilo, tak nevím, v čem je to pro kluky dobře. Jestli bych tě mohl poprosit o upřesnění.

    • Jack1947

      Končí tady ne úplně lol.

      • SalemCZ

        Já vím, jsem na Facebooku, ale myslel jsem spíš jako úplný rozloučení s Tiscali.  Pavel pro Tiscali dělal celkem dlouho a Honza jako externí spolupracovník byl taky dlouho, takhle to vypadá jako že se rozloučili celkem v nedobrý náladě.  


        Nejstarší článek od Pavla je z roku 2012, tak byl v Tiscali 7 let. (+ nevím kolik moderování FC)
        U Honzy je to rok 2013.

        Oba měli na Youtube spolu přes 230 videi, skoro každý týden jedno. 

  • mimo mísu

    Mám dotaz dávaj se ještě do her cheaty, nebo už ani jak jsou lechky nejsou zapotřebí? dřív skoro každá hra měla nějakej ten cheat tak by mě to zajímalo
    • GlaDOS
      Nová doba. Teď se za cheaty dávají peníze ve formě DLC.
    • vlastik.plaminek
      Naprosto minimálně, většinou se cheaty zadávaly přes konzoli a ta dneska u drtivé většiny her chybí. Tu a tam se najdou hry s nějakou vymačkávací kombinací a ve hrách od Valve se dají použít klasické cheaty.
  • Spekulace: Nová Batman hra dostane název Batman: Arkham Knight.

    možná je důležitější než název kdo to bude dělat?
    • Spekulace: Katamari Damacy míří na PS4.

      Rocksteady :)
      • to doufám
      • Jack1947
        Takze muzeme mit klid. (i kdyz spekulace). *7*
  • MMORPG Black Desert Online vyjde 3. března. Pokud si chcete hru vyzkoušet, zaregistrujte se do druhé uzavřené betaverze.

    hm :
    Your country is restricted from accessing our service.

    Jsem normalne v EU, pise to jeste nekomu?
    • Aha, tak zrejme podle *inteligentnich* tvurcu, nektere staty EU a eurozony, nepatri do Evropy *
    • Mne to fungovalo normalne.
  • Akční hra The Outsider od Frontier Developments není zrušeno, jen už nemá takovou prioritou.

    Ten link, prosím...
    • Link na zdroj doplněn..
  • ucho

    Green Man Gaming nabízí česjou strategii UFO: Aftermath zadarmo, takže to asi nebude napořád....

    tyhle akce na GMG jsou celkem slušný. v kombinaci se Steamem... teď jsem si koupil díky těm hrám zdarma Quantum Conundrum za 3 dolary.
    • ja som kupil aftermath na gog za 2,99 a bez drm, nech si kazdy rozmysli co mu viac sadne
  • Přestože Enslaved netrhalo rekordy v prodejnosti, jsou s hrou samotní vývojáři spokojeni a nevyvrací...

    I kdyz pro me bylo Enslaved snad po vsech strankach dost rozporuplny, hlavne v zaveru bylo emocema naslapany jak maloktera hra. Nebo jsem mozna proste nakonec podlehl tomu jednoduchymu vypraveni.
    Dvojce bych se kazdopadne nebranil - i kdyz dobrej zaver mozna nechat vazne zavrenej. A kazdopadne kdyz uz, tak pojmout uplne jinak samy jadro hratelnosti - nejmic mi na ty hre vadilo, ze v ni slovo "linearita" fakt dostavalo dalsi rozmer : /
  • Nový, neoficiální remake Resident Evil 2 je na cestě - poběží na Unreal Engine a nabídne i kooperaci. (+ video)

    Autor (zatím) tvrdí že nehodlá tento remake vypustit .....
  • 8-bit Commando dá zavzpomínat na legendární hru Contra. Vyzkoušejte demo.

    Nevypadá to špatně, ale na Contru to prostě nemá.. Jó, kdyby dnešní hry měli takovou hratelnost.. I přez to že znam Contru nazpaměť tak si jí vždycky rád zahraju :) tolik času kolik sem u ní strávil :)
  • Stejný osud jako Crysis 2 bohužel postihlo i Killzone 3. Dva týdny před oficiálním vydání už...

    Měli by si tam spíš víc dohlídnout na zaměstnance lisovny než žalovat všechny kolem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit