Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dohrání Killzone 3 zabere průměrnému hráči 8-11hodin. Ti nejlepší to zvládnou za 4.5 hodin.

    tak to je zvlastni vcera jsem cetl na konkurencim webu ze singl bude mit 8-11 hodin a ze jen ti nejlepsi to dohrajou za tech 8.
    • IWKYN

      Evropa je pro EA nejstabilnější herní trh, meziroční pokles tržeb činí jen 2%, zatímco v Asii...

      No jo, ale pak je tu eště ten super mulťák :D
  • Dohrání Killzone 3 zabere průměrnému hráči 8-11hodin. Ti nejlepší to zvládnou za 4.5 hodin.

    Mne mas effect trval pres 30 hodin a brachovi 14. To znamena , ze je dvakrat lepsi hrac? (Anebo , ze z ty hry poznal jen pulku?)
    • Pan_Klobouk
      Jenze v Mass Effectu se dalo jit i do boku. ;) Tohle je linearni strilecka, tunelem jdes porad vpred... proto asi ten udaj. Kazdopadne z tech "papirovych" 8h na dohrani zbude v praxi tak sest... holt moderni AAA strilecka se vsim vsudy.
      • Tak 4,5 hod to uz je snad podvod ? I kdejaky budget ma delsi hraci dobu... To prece nikdo nekoupi (teda pokud neni nejaka dolarova flashovka)
        • Pan_Klobouk
          Za 4,5h to zmaknou jen ti nejlepsi. Takze to maji vlastne za odmenu, vyhrou bude par hodin volneho casu navic. ;)
          Jinak z tech 4,5h predpokladam jeste tak hodinku ukousnou filmecky. A ano, je to malo, ale jiste se najde nekdo, kdo pripomene "mate tam taky multak, tak co byste chteli". Plus se obavam, ze to koupi hodne lidu, pac je to znacka, AAA super top specialni FPS a je to na PS3 a od Sony. Zkratka vitej u next-gen zabavy roku 2011, bude uz jen hur.
  • Petice za češtinu Mass Effect

    http://www.petitions24.com/signatures/we_want_czech_subtitles_in_mass_effect_3/
    Tak kdo chce může se připojit, maďaři už mají přes 2 tisíce podpisů, chtělo by to přidat.
    • Petice za češtinu Mass Effect

      A kde muzu podepsat petici volajici po lepsim vzdelani nasich deti a dorostu? Zejmena co se tyce takovych zakladnich veci, jako je alespon prumerna znalost anglickeho jazyka.. *7*
      • Amylee.Anderson
        Jo, ale tohle si s prumernou znalosti angličtiny moc nezahraješ. Já si myslim, že s angličtinou jsem na tom docela dobře na pomery se spolužakama, hodně mě baví, ale zrovna na Mass Effect bych si netroufla bez češtiny.
        • V Mass Effectech je angličtina jednoduchá a absence českých titulků ve třetím díle mně nijak nepohoršuje. Naopak, českou lokalizaci si mohli ve dvojce i úplně odpustit, protože je naprosto šílená. V jedničce v pohodě, CD Projekt se pozná, ale proč musí, pro lásku boží, všichni překládat i názvy (poměrně matoucí číst něco, ale slyšet něco úplně jiného). Občasným sci-fi technoblábolům nerozumím pomalu ani česky, takže co *2*
        • Tak to mame asi jinej nazor na prumernou znalost anglictiny.. Treba takovej Dragon Age byla docela sila, ale i tak sem bez problemu pochytal v podstate vsechny podstatny veci.. Ale ME mel podle me docela jednoduchou anglictinu..
      • Mopped
        No nevím, je to od 18, takže dětem to bude na nic.
        • RakeW
          A o to je to smutnější.
          • Ano je to smutne kdyz dospely cech plati za hru kterou se jeji vydavatel ani neobtezoval opatrit ceskymi titulky jeste vice nez v AJ mluvicich zemi
            • To je taky pravda.. Ovsem ono to nejspis neni jenom o ceskym vydavateli, nemylim li se..
          • Presne tak..
  • ucho

    Sega hlásí za období duben - prosinec 2010 118.2% nárůst zisku: Vanquish prodal 820 000 a Sonic...

    no tak nárůst o 18.2 % není zas takový zázrak, ale tak lepší, jak ztráta... :)
  • Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...

    Několik postřehů - proč to musí moderovat muž a žena? Tento model nemusíte opakovat a já ho nechci vidět všude. Proč to teda vlastně musí někdo moderovat? Osobně bych preferoval jen čtené komentáře (prosím s kvalitním přednesem - najměte si profesionála, který umí vyslovovat) a zlepšit akustiku ve studiu. A bylo by i dobré, aby v ukázkách ty hry hrál někdo, kdo je hrát umí. V GT5 recenzi jezdil od kraje ke kraji jak pod vlivem, zabrzdit včas neuměl a pořád se opakovaly stejné záběry, fuj. A v DS2 zase nebyl schopen zamířit a trefit se. Shrnutí -těšil jsem se, ale výsledek je rozpačitý.....
    • Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...

      Taky bych řekl rozpačitý, na Coolu obrovská reklama každé půl hodiny a výsledek je amatérský zvuk-i když bych se moc snažil a chtěl jim věřit, že ten zvuk jak z kanálu tam byl občas schválně, tak většinu času naprosto zmršený ozvučení, informace o existenci sterea se k nim zřejmě ještě nedostala, videa z her to samý, to GT5 fakt jezdili děsně, no moderátoři, Tuček je typickej useless trotl, tak jako když otravoval v Gamepage s Alim, lezl mi na nervy už tehdy a rozhodně se to nezlepšilo... No a co se týče Alžběty Trojanové, hrám sice rozumí, ale co se týče vystupování v televizi jako moderátor, na Mášu Málkovou ani zdaleka nemá. Holt konzervatoř a herecké zkušenosti z divadla se nezapřou.

      Prostě očekávání bylo docela velký, ale někdo by jim měl říct, že amatérský kamerový filtry, amatérský zvuk a vystupování moderátorů, o schopnostech hráčů předvádějících recenzované hry ani nemluvě rozhodně 2x nezaujme. Zvlášť ty kamerový filtry, aj v Gamepage si s tím co chvílu hrajou, jak kdyby se shlédli v Top Gearu, jen jim asi ještě nikdo neřekl, že Top Gear je schopnostma a finančním zajištěním úplně jiná liga, tak co třeba zůstat radši při zemi...
    • zaphod
      Imho pláčeš na špatném hrobě.
      Ad čtené komentáře - nový Re-Play jsem ještě neviděl, ale jestli tam recenze čte pořád ten stejný pablb s naprosto iritujícím hlasem, který je četl už v předchozí verzi pořadu (silně mi připomínal toho nagelovaného troubu, který dřív 'moderoval' na pg24.tv, Invexu a následně se i nějakým zázrakem dostal k redaktorské práci na Primě), pak se na něj raději ani dívat nebudu.
    • Cosi
      To jo, říkat že se musí v dead space ustřelovat končetiny, že je to efektivnější a pak to matlák napere do těla si odporuje. Jinak nevim jestli je dobré dávat takhle brutální hru do pořadu který se vysílá od půl druhý, i když ty nejšťavňatejší scény byly jasně vystřiženy. Jasně můžete psát že call of duty ... a kdesi cosi ale dead space je vážně masíčko.
  • Mopped

    Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...

    Hned jak ta slečna řekla, že je Tuček bývalý šéfredaktor legendárního časopisu, chtěl jsem to vypnout. Nakonec jsem vydržel a docela dobré.
  • Cosi

    Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...

    Prvně musím zmínit že se mi re-play líbilo víc jak game page, ale moderátorům bylo špatně rozumět a komentátorovi co četl text ke hrám taky, ten speciálně zněl jaky by byl zavřen v sudu, ta holky co je s mikolášem je hezká ale hrozná myslim "herectví" plusově považuji recenze Dead Space 2 že je aktuální a i když od stejného autora co napsal recenzi sem na games neříká to sámé. Vylepšit technické detaily a je to bez chyby.
  • Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...

    Pořad hodné dobrý. Ale recenze GT5, to bylo opakování PR keců, které ve skutečnosti vypadají trošku jinak. Říkat, že i těch zbylých 800 aut je dechberoucích, je blbost. U Dead Space 2 je zase vychvalováno všechno to, co je kritizováno v podcastu a vůbec není zmíněno nic o atmosféře a o tom, že hra se z hororu mění v akční střílečku. Prostě opět PR kecy. Škoda toho, jinak byl pořad fajn.
    • Pan_Klobouk
      Jj, porad dobry... az na ty recenze. Ty jsou ale bohuzel zaklad. Zevrubnou recenzi GT5 si vazne predstavuju jinak. Nejen ze jsme se mnoho o hre nedozvedeli, ale zminene PR jeste podbarvovaly smesne zabery amaterske jizdy od svodidla ke svodidlu. DS2 mi uz prisel lepsi, ac ne zevrubny ;) recenze nabidla alespon hutne info a hodne ukazala. Pro udelani obrazku/nazoru to staci.
  • Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...

    Snad tam ze sebe nebudou dělat blbce v nejakých rádoby vtipných scénkach a budou mít aktualní recenze ke hrám.To úplně k překonání GP stačí.
  • Lukinsons

    Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...

    Už jsem si nařídil budík na mobilu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit