Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to s prominutím naprosto debilně. Už tak arkádová letadélková střílečka se transformovala do podoby jakou měli mincové automaty v osmdesátých lete - tedy jakousi pseudo 3D plochu na které můžete omezeně pohybovat letounem, což by mělo vyvolávat dojem svobodné oblohy.
    Sbohem realito, sbohem logiko, sbohem má oblíbená značko...
    • Requiem1990
      Taky to ve mě teda nevokuje pocit že by to byl AC .
      A bojim se i o příběh aby to nakonec nebyl stejnej sh.t jako HAWX.
    • Vždyť líce úplně volně, jenom když se na někoho nalepí, tak může zapnout dogfight mód.
  • Odulin
    Já nevim no...celkem mě to i navnadilo. Ty průlety mezi zástavbou se mi líbily. Prostě pohodová arkáda, ale nejsem znalec série, tak nevim jak to vypadá oproti minulým dílům.
  • moc pekny tutorial.kamera na kridle pri strelbe z kulometu,slusny.celkove na arkadu to vypada lakave
  • nadhera na užasný Ace combat 6 nemá šancu konkurovať H.A.W.K 2 a toto bude niečo božské ta hudba , streľba, príbeh ,atmosféra kdo to hral vie o čom hovorím a kdo to nehral nech račej drží hubu
  • Tleskám redakci, že už pro podobný výplachovky přestala používat označení "simulátor" *1*
    Jinak nic proti výplachu *3*
  • Sakra... Vývojári by si mali zahrať Crimson Skies, aby vedeli, ako má vyzerať inteligentná letecká arkáda *7*
  • Arkáda jako vždycky:) A tak to má být:)
  • Celkově nevím co si otom myslet , vypadá to debilně ale sestřelování těch nepřátel nevypadá až tak zle a ani to jak se ten mrakodrap rozpadne to taky ujde..
  • HawX my ass...
  • uz se nemuzu dockat az si to zahraju na PS 3 to vypada fakt hoodne nebezpecne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit