Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    eh... bude někdo vůbec střílet po hráčovi?
  • Sakra... Vývojári by si mali zahrať Crimson Skies, aby vedeli, ako má vyzerať inteligentná letecká arkáda *7*
  • nadhera na užasný Ace combat 6 nemá šancu konkurovať H.A.W.K 2 a toto bude niečo božské ta hudba , streľba, príbeh ,atmosféra kdo to hral vie o čom hovorím a kdo to nehral nech račej drží hubu
  • moc pekny tutorial.kamera na kridle pri strelbe z kulometu,slusny.celkove na arkadu to vypada lakave
  • Líbí se mi grafika, destrukce budov, hudba a spešl efekty. Nelíbí se mi Chuck Norris v kokpitu, kterého dokážou sejmout jen v cutscéně, autoheal jestli jsem dobře zaznamenal a taky to bude asi i dost repetivní, jestli tam nebude nic jiného, než ničení nepřátelských strojů na 2 způsoby(kulomet/rakety). Tak takový můj první dojem z gameplaye.
    • podľa toho, čo som v tej ukážke videl, bude ešte aj tretí spôsob zničenia nepriateľa. Keď bude dosť blízko alebo budeš za ním a on začne "brzdiť," jednoducho praštíš doňho.......a letíš za ďalším. Niečo ako Carmageddon vo vzduchu.
  • splash
    Dobrá atmosféra, aleasi bych to dlouho nevydržel hrát..
  • nekonečné množství raket, co střela to zásah, hra v Rambo stylu, pilot neustále útočí, ani jednou se nedostane do situace kdy se musí bránit!! HUMUS!!
    • Je sice úravda ze se jedna o tutorial arkady, ale pokud v podobném duchu bude probíhat i zbytek hry (verim ze nebude), tak to bude stat zastarou backoru. Jak zde jiz nekdo podotknul hru crimson skies (mimochodem jedna z nejlepsích starých arkád letadel), tak i v takto stare hře prostš nemužete letět pořád v rovině a dost často se stávalo že vás dostal nepřítel nějakou trivialni taktikou. Jo stary dobry casy, ne jak hawx kde pokud chcete delat s ptakem vylomeniny tak musite do priblbly kamery a kdyz dostanete stall tak se vam vypnou motory, atd. Jiná pohádka.... *4*
    • hned na zacatku je napsano mission 1 tutorial
    • ...ale to přece dělá arkádu arkádou! To je jako vyčítat krávě, že dává mlíko *7*
      • Mnozí by raději rum, než mlíko. *1*
        • Nebo vyčítat stromu listy, nebo vynadat hospodskýmu, že má dobrý pivo *1* Prostě přechytralej mimoň...
  • Tleskám redakci, že už pro podobný výplachovky přestala používat označení "simulátor" *1*
    Jinak nic proti výplachu *3*
  • uz se nemuzu dockat az si to zahraju na PS 3 to vypada fakt hoodne nebezpecne
  • Odulin
    Já nevim no...celkem mě to i navnadilo. Ty průlety mezi zástavbou se mi líbily. Prostě pohodová arkáda, ale nejsem znalec série, tak nevim jak to vypadá oproti minulým dílům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit