Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • StarCraft (incl. BW)

    • Na to je moc pěkný mod, stačí Wings of Liberty, což není takový problém když je zadarmo na blizzu a mod z moddb a překope to SC1 do enginu dvojky, teď nevím přesně ale myslím, že k tomu není nutná ani jednička a ač mám originální hru fakt rád, tak se na to kouká o trochu lépe...

      • Díky, nicméně já o něm vím.
        I tak si rád zahraju původní jedničku ;-)

  • kovadlinka

    Upřímně je mnohem více RTS, které si zaslouží pozornost, než ohraný WarCraft a StarCraft... Jmenovitě Supreme Commander: Forged Aliances, série Homeworld (jak remaster prvních dvou dílů, tak povedený Deserts of Kharak nebo i nejnovější třetí díl, který sice zaostává příběhem, ale hraje se výborně), LOtR: BfME 1&2, Star Wars: Empirie at War včetně datadisku Forces of Coruption, Beyond All Reason (takový nástupce Supreme Commander), Ashes of Singularity: Escalation (opět zajímavý nástupce Supreme Commander), Wargame: Red Dragon taky má stále co nabídnout, Steel Division 2  (druhoválečný bratříček série Wargame), Warhammer 40 000: Dawn of War 1&2 (obzvláště s módem Ultimate Apocalypse pro první díl nebo módy Eternal nebo Codex Edition pro druhý díl), Genesis Rising: The Universal Crusader (stará ale velmi pěkná RTS se zajímavými prvky), Iron Harvest, Sins of Solar Empire (na tenhle klenot se často zapomíná, zvláště výborná je s datadiskem Rebelion)

    A ještě by se jich spousta našla 

    • Derp_1337

      Taky mě poslední díl Homeworld zklamal hlavní příběhovou linku. Je to fakt škoda, protože to sráží na výsledné kvalitě hry.

    • To je samozřejmě blbost, jelikož článek je o klasických RTS stylu CaC, což desert of Kharak, War3, Stell division nebo tak absolutně nesplňují 

  • od doby kdy jsem vyzkousel warcraft 3 a starcraft 2 je pro mne path finding a obecne ovladani jednotek ve vsech ostatnich rts strasne otravny a nezabavny

  • jurb83

    Absolutne ignorovanie indie titulov mi otvara nozik vo vrecku. Co tak Beyon all Reason https://www.beyondallreason.info  open RedAlert https://www.openra.net a dalsie a dalsie...???

  • honcka

    Samý remaky, navíc nepovedený, já bych doporučil Beyond all reasons, je free, nebo Planetary Annihilation

    • Stěžovat si na remaky a pak doporučit vykradačku TA je docela přísný :)

    • to už radši supreme commander:FA

  • Hele.... ten C&C Remake podle mě už nestojí za to. Ano, ta hra byla ve své době legenda, ale teď už je to spíš muzejní exponát, předělaný nebo ne.


    • Smegma

      Tak proto že to v první řadě není remake. A ano je to hlavně pro fanoušky originálu. 

      • Je to částečný remake, grafiku udělali pochopitelně úplně novou (je o tom dokument NoClip) a zvuky, hudbu a filmečky jen vyčistili a upscalovali.

        • Smegma

          Ano ale pořád je to jen remaster (ostatně se to jmenuje "Remastered"). Nemá to atributy remaku, do enginu se vlastně nijak nezasahovalo. I ta grafika je vlastně pouhej facelift, protože během hraní můžeš kdykoliv přepnout na tu původní.

          A proto píšu, že je to hlavně pro fanoušky originálu.

          I když díky OpenRA (kde je už taky možnost hrát i v nové grafice) už je stejně existence tohohle remasteru naprosto zbytečná. To komunita udělala opravdovej remake.

          • KrPa

            OpenRA by mohl zamakat na tiberian sunu a red alertu2, pouzivam jej hlavne pro dunu2000

            • Smegma

              Však na Tiberian Sunu pracují. 

            • cumpi33

              A jaky nick v Dune pouzivas?

              • KrPa

                Reakce na příspěvek:

                jen pro kampane, multak nehraju

                • cumpi33

                  Reakce na příspěvek:

                  Skoda. Dve kampane nejsou hotove, naopak multak v ramci te pidi komunity nabizi dost zabavy🙂

  • Mi tam chybí TW Warhammer3, to je také slušná strategie.

    • Veskoslav

      Víš, co je slovo Realtime, že? A to TW není....

      • Kristova nohou, nevyjadruj se prosím k něčemu o čem víš úplné ho...o děkuji 

  • Moc pekny clanok, vidim ze je tu zhava ale zbytocna diskusia o tom ako to kdo vidi

    Velmi ma tesi aj novovznikajuci nastupca supreme commander:forged alliance ->  sanctuary: shattered sun

    V dohladnej dobe si musim spravit cas na warno

  • XXHUGOXX

    Pridal by som ešte Planetery Annihilation a They are Billions.

    • They are billions není klasická rts...to už by sem mohli prasknout Total War Medieval 2

  • Paulika

    Ještě tam hoďte Populous a Tropico a máte to komplet ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit