Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hruza des zlatej Alien vs predator..tohle je totalni odpad graficky nekde na urovni Half life 2 ...postavy jsou nemi...
  • vypadáto že je to pecka!hele poslouchejte počkáme si až to pořádně ukážou na plný pecky!!mě se ta hra hodně hodně hodně líbí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je muj názor.já si tu hru ale koupím fakt bomba !!!!!! *1*
    • bože!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • co si myslel tím bože!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nic proti tobě nemám neznám duvod proč bys měl mít ty něco proti mě *16*
  • No řekl bych že se mi zatím hra líbí :D. Jediné co mě trošku opravdu naštvalo je tupé pobíhání těch vetřelců. Ale jinak žádné výhrady. Hra nabízí strhující akci která bude určitě fajn. Sám jsem viděl vetřelce 100x (film samozřejmě :D) a mohu říci že to ty základní prvky má :) . jako je ta hračka na pohyb, zbraně, prostředí, něco i ty zvuky tam. Nemůžu si pomoct ale na hru se opravdu těším :) . Ale čeho se opravdu bojím je délka singlplayeru. Poslední dobou ta hratelnostní doba takovýhle her stojí za ho*no *13* . Ale chápu to že každého nebaví střílet věčně do několik blbů :D kteří nejsou ještě tomu moc chytří. To je asi podle mě jedno mínusko, ale neříkej hop dokud nepřeskočíš. Líí se mi záběr na tu královnu jak toho marinaka roztrhne vej půl.
  • fail
  • Core
    Z mého úhlu pohledu, co by fanouška celé ságy Vetřelců (těch filmových), jde o naprostou bombu! Z videa jsem si těžce cákl do trenek a lze krásně vidět, že autoři jsou očividně fans filmu... Himlhergotdonerveterkrucajselement! © Trautenberk *12*
    • Já to vydím trochu jinak. Bohužel jakkoliv mě poslední trailer okouzlil (střih a jiné nazvučení udělají své :), tak gameplay ukázka dost zklamala. Na tuto hru čekám pár let a v podstatě mě jiná hra zdaleka tolik neoslovuje, ale pobíhání a tupé střílení bez jakkékoliv odezvy a hlavně bez ATMOSFÉRY prostě překousnout nemůžu. Jestliže dělají hru tak jak říkají, tj. od fanoušků pro fanoušky, tak je výsledek (i přes work in progress) bída. Jo dobře, jsou tam všechny věci které známe, ale bojím se, že to dopadne jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Mám tohle téma moc rád a Aliens jsem viděl alespoň 15x, takže tam chci akci, hutnou atmosféru, strach a sounáležitost mezi mariňákama. Kurňa jak byli mariňáci vysratý, když se na ně vetřelci hrnuli stropem :)
      • Core
        Nic proti, co člověk - to názor, ale já tam právě všechno to, co jsi popsal vidím... Plus ještě k tomu ty přímé odkazy na film. Např. detail, kdy mariňáci procházejí kolem stolu s mapou, kde Riplayová plánovala postup a Hudson *4* je opět na prášky. Nebo průchod laborkou: válce s Facehuggerem apod.
        K tomu naprosto identické zbraně, zvuky, architektura. Strach a paniku tam rozhodně vidím, komunikaci se "soulmates" též - už jen bodré gesto se vztyčeným prostředníčkem hned z počátku *1* Pohyb vetřelců mi přijde famózní, příklad: nejen že lezou odevšud, ale parádní rychlý útok skokem na nakladač stojí za to. Stejně tak skvělý útok aliena, kdy se mariňák kreje brokovnicí a kolem hlavy mu cvaká vysouvací čelist.

        Skvěle adrenalinové chvíle: skluz pod zavírající se dveře / odečítání metrů na skeneru pohybu s oním jedinečným zvukem / hektické svařování dveří / střílny rozestavěné v tunelech... nádherné chvíle. Je to krapet akčnější, ale podle mého názoru to rozhodně má atmosféru jako prase a hra si bere nejvíc z nejakčnější dvojky.

        Jinak dle mého názoru se povedly i další druhy vetřelců, akoliv to je úlitba hře (aby tam nebyl jeden, dva druhy). Ovšem já si to stejně nezahraju, nemám na to ani omylem strojovnu, ale vypadá to skvěle, řekl bych.
        • Sorry, ale s většinou věcí tebou popisovaných nesouhlasím. Ano, všechno to tam je a podle popisu to vypadá i dobře, ale ve hře to působí křečovitě. Zvuky teda nejsou autentické (srovnej zvuk pulse rifle z filmové ukázky nebo sentry turret - to je úplně jinde), vetřelci prostě někam lezou a nejen, že vydrží tři rány z brokovnice do hlavy a jindy zas padnou teméř bez zásahu k zemi (tohle je prostě špatně udělané), ale je jich zbytečně moc a tak nějak bez důvodně, prostě jen chodí a čekaj na ránu. Mohl bych pokračovat. Určitě je z dema vidět, že se tvůrci snaží, ale cílem není tam nacpat vše, spíš to dotáhnout. To je můj celkový dojem - všechno je zdánlivě na svém místě, ale celkově to jen klouže po povrchu. Oproti tobě si to já zahraju a doufám, že to nebude jen další bezduchá střílečka jako poslední AvP. Howgh.
      • Tohle přesně vystihuje mé pocity :)

        http://www.youtube.com/watch?v=j01R_8vXZEc
  • všichni si tady neuvědomujete jednu věc.. jak avp tak avp2 od monolyth bylo udělaný v tom stylu, že ste chodili samy furt samy... nuda jak doom.. a základní prvek hraní bylo ustupovat při střilení do všeho co se pohne. furt ste ustupovali dozadu pobíhali po místnosti aby vás alien nedohnal a stříleli a stříleli... Právě že tenhle styl co gearbox ukazuje, přesně vystihuje tu atmosféru kdy vojáci stáli na místě v bojovy formaci a stříleli.. Když byl sektor ztracen tak ustoupili do další místnosti.. Kdyby gameplay tyhle hry vypadal jako AvP tak běhá dozadu a mačká spoust.... AvP mě vyloženě opravdu nebavilo. Leda za Predatora, kterej je cvičenej na to být v boji sám.. Ale vám všem by se asi líbil film Aliens s jendim mariňákem kterej vyčistí cely Hedleys Hope a ostatní čekaj venku... ste tydýt dojednoho.. jediná věc která se mi nelíbí je ten Crusher.. jinak TO VYPADÁ PARÁDNĚ. a ted mi nandejte minusy *15* *15* *15* *15* *15* *15* snoogans....
    • To jsou přesně ty lidi, kvůli kterým je herní scéna takhle rozesraná...no offense
  • Je mi jedno, že je to demo. Takhle si asi další hru Aliens představoval málokterý fanoušek serie. Prostředí působí hodně uměle, žádná atmosféra (snad to dělá vlezlý komentář), skriptované sceny už asi nikoho nepřekvapí:D, a to nejdůležitější zvuky(pořád jsem čekal, že uslyším typický "aliení písklavý skřek" když ho zasáhnou, ale pořád nic). Tato hra je pro mě zatím paskvil, který neumí těžit ani z licence slavného filmu. Opravdu doufám, že to kompletně předělají
  • Naprosto souhlasím s chlapíkem jménem KIRR. Nemůžete furt něco kritozovat když jste to ještě nehráli, tak pána boha tu hru nechte být však se uvidí až to vyjde. Položte si otázku : Co lidi nejvíce hrají : samozřejmě akční FPS. Co je COD : akční FPS a hraje to lidí jak nas*ano. Třeba ta hra sklidí opravdu uspěch. Viděli jste jednu misi a už říkáte co to do hajzlu je. A někdo tady říkal že se hry špatně hrajou na konzoly TO ŘÍKÁ KAŽDÝ kdo má PC. Když jste celou dobu zažraní do klávesnice a myši kterou máte kolem sám nevím třeba 6-7 let a tak to je jasné že to nepůjde těm co to ještě nedržely v ruce. Sám vlastním PS3 a mohu říct že je to jiný kafe než PC (nechci nic říkat ale samo se mi hraje lépe na té konzoly než na PC). Rozhodně na PC už se*u jelikož ty hry je furt s nima nějaký problém už ty originálky stojí za hov*o. Vlastní problémy s hrami na PC : BBC2 a singl jede na hight bez seků a multak kvůli ktrému jsem si to koupil se seká jak ho*ado i na low. Tak jsem hrál FAR CRY 2 a řeknu že si to koupím samozřejmě jednou mi hra jela pak zase ne že ano( blbly textury). Pak si koupím s kámošem COD4 singl nejel ani multak ten se furt vypínal. TAKŽE JEDNODUŠE ZLATÉ KONZOLE. Tam pouze dáte CD a pohoda 1.) nevípiná se to. 2.) neseká se to i ty nejnovější hry. Takže takhle to vidím na platformy samozřejmě že mi to tu tento koment zkritizujete na ENTOU ale je to čistě můj názor. Na vetřelce se ale jinak opravdu těším a doufám že GearBox nesklame. Doufejme že to bude lepší než nové AVP *7*
  • Prosím všechny zúčastněné, kteří chtějí mít Aliens hru a ne toto ať své (konstruktivní) připomínky směřují na oficiální forum, kde nás Randy možná uslyší...
    http://forums.gearboxsoftware.com/forumdisplay.php?f=69
  • kolonistů bylo 158 mínus 1 holka,kterou si vzala Rejpalová,ale příběhově mi přijde dost ujetý,že se vracíme do kolonie po zničení,Bishop mluvil o 40megatunovém výbuchu,tudíž by asi těžko něco přežilo a ta stanice na to nevypadá,je sice rozbitá,ale pořád dost pohromadě,ty dvě mariňácké lodě spadly na povrch,tak nevim,že by vubec někdo v nich přežil a hlavně jak známo vetřelci mají podobu danou dna hostitele,proto z člověka vypadají tak, jak je známe,takže z čeho se tam vylíhl ten "crusher" s placatym květákem,kterej je tam nahání?
    • s placatym květákem *15* *15* bravo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit