Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kdy to vyjde?
    • zitra dopoledne
      • tak to se máme na co těšit
  • Jelikoz to ma navazovat na ALIENS, pocet vetrelcu mi prijde ok - kolonistu byly stovky. Ze tam budou skripty - za to si hraci muzou sami - kdyby nebyly nejprodavanejsi hry s predskriptovanejma scenama, vrazeli by studia penize i do jinych projektu. Je to byznys. A k atmosfere - pockejte si na celou hru, kdo vi, jakej bude pomer mezi hromadnejma stretama aliens vs marines a bloudenim o samote. Za sebe musim rict, ze bloudit treba osum hodin hrou, ve ktery potkam jednoho zubatce a vzdycky nahodou utecu ja jemu, pripadne on me brokarne, by mi prislo divny.
  • dodnes jsem mel tohle tema rad...
  • no nevim,ale nějak bombovně mi to zatim nepřipadá,ne o moc rozdílný jak AVP3,ale to mě bavilo,tak nevim ,co z toho udělaji
    a nejebte do hraní gamepadem,by mě zajimalo,když o tom furt tak melete,jestli ste to měli v prackách a asi vám to nešlo,mě zas nebaví hrbit se u pécé s krysou a čudlodeskou,hodně mě pobavilo že nejde udělat hra lepší než cod styl, když to takle dnes dělají běžně ať pécé nebo console
    fakjúú takovíhle pécéčkáři *7* *7* *1*
    • Kristepane ty musis byt d e b i l , to se jen tak nevidi
  • fps na gamepadu je zlo, fakt ze jo...
  • Tak si na to nadávejte, jak chcete ..mě se tahle gameska náhodou líbí. Slušná atmosféra, parádní grafika a určo i pěkná hratelnost :) ..já teda očekávám pecku ..
  • tak kolik lidí si pustilo aliens? Thumb up *2*
    • Mechwarrior_bw
      ja som si pustil Alien (1979), kúpil som si totiž BR verziu, velmi dobré pokúkaníčko. Mám rád staré dobré špeciálne efekty bez počítačových zásahov a vyzerá to špičkovo i dnes.
  • už to pochopte mamrdi, na konzolky se nedá udělat lepší FPS než je CoD... ani když se pokusíte vykrást vetřelce, terminátory nebo třeba Bridget Jonesovou... furt to bude max jen převlečenej CoD
  • Pokud mám hodnotit z videa, tak AVP3 je lepší jak tento šrot. *11* *11*
  • Pak bude pozdě, nemyslíš? Je lepší do nich vrtat teď nebo jsem sám, kdo si myslí, že si Randy trochu honí triko?
    "Hej, děláme Aliens" jupíííí...
    "hej, děláme Aliens" ok...
    "hej,....shut the fuck up, Randy...
    • vrtat do nich jdi, ale na Gearbox ofiko fórum. Tady tě Randy neuslyší:)
      • Tam já už vrtám v angličtině a nejsem sám. Co kluci, přidáte se? Ještě je čas...
        http://forums.gearboxsoftware.com/forumdisplay.php?f=69

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit