Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Souhlas, osobně nesnášim horror hry kde není možnost se bránit. Hůř se pak vžiju do role postavy, protože v reálu bych klidně vzal prkno nebo trubku jen abych se pokusil ubránit. Nedokázal sem dlouho hrát např. Outlast tam to bylo fakt otravný, jen utíkat a schovávat se.

  • Morraw

    Horory mám rád, ale nemůže je hrát, ptže je moc proživam 😀 když na mě v Dead Space vyběhl první necromorph, tak jsem si řekl, že tohle fakt ne. V Amnesii jsem po čase dostával stress už v menu. On už takový KISS Psycho Circus byl pro mě creepy😀 ale rad se na ně podivam, třeba teď na remake SilentHillu.

    Dohrál jsem jen Outlast, Alan Wake a Layers of Fear. A co zmiňuje dole Lobo, tak naprosto brilantní Condemned. Ten jsem dojel dokonce 3x. Vracel jsem se k tomu hlavně díky soubojáku, ale i atmosféře, kdy jsem se po celou dobu hraní cítil hodně nepřijemně a nezapomenutelné scény v bazénu, ve škole, s figurínami a konec na farmě.

  • x_ander

    Komu nevadí hra staršího data vydání, tak doporučuju Clive Barkers Undying. Vynikající 3D akce, za mě jeden z nejlepších hororu. Ta atmosféra starého irskeho sídla je dokonalá. K tomu nádherně bizarní parta sourozenců jako bossové (jednoho z nich nadaboval samotný Clive Barker) . Jen slyším hudbu z menu a mám chuť si to nainstalovat: https://youtu.be/LbH3eck6a2s?si=lzMDvqB4FNTq2a2w

  • Z toho důvodu by neměly být nebojové horory moc obtížné. Pokud umožňují nastavit obtížnost, tak bych vysloveně nedoporučoval hrát to poprvé na nejtěžší. Nejlepší je, když při opatrném průchodu umřeš maximálně pětkrát za celou hru a nikdy víc než dvakrát na jednom místě. Amnesia nebo Soma to měly skvěle vyvážené. Alien: Isolation je obtížnější, ale zase můžeš aspoň nějak bojovat, čímž se to kompenzuje.

  • Sr_Lobo

    Hezký žebříček. 

    Kategorie walking simulátor, kdy hráč může jenom utíkat a schovávat, se mi dost rychle ohrála, protože místo strachu se dostavila akorát frustrace. Proto preferuji hry, kde se dá se "zlem" aktivně bojovat.

     Z toho důvodu bych doplnil moji srdcovku Condemned: Criminal Origins. Temný příběh, atmosféra že by se dala krájet trubkou vyrvanou ze zdi a vynikající soubojak. Zasloužila by si po letech plnohodnotné pokračování. 

  • Lukass

    Kde je The Beast Inside???

  • iSpirit

    Chybí nástupce Silent Hill a to The Evil Within a také Fatal Frame(první dva díly jsou dost děsivé).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit