Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejspíše je fanda USA a jeho mírového exportu ''demokracie'', barevných revolucí a
    vyzbrojování teroristických skupin jako Fronta Al-Nusra, IS atd., at už přímo nebo nepřímo..
    Irák, Sýrie, Ukrajina, Srbsko, Libye, Afganistán a spousty dalších.
    Miliony zabitých civilistů a desítky rozvrácených zemí po celém světě.
    Co provedlo Rusko ? Anektovalo Krym, přičemnž nezemřel jediný civilista a
    podporuje separatisty kteří bojují proti vraždění rusky mluvícího obyvatelstva východní Ukrajiny.
    To vše díky agresivní expanzi NATO k Ruským hranicím.
  • jamar28
    Já jsem to hrál před několika měsíci, ale vím, že díky national focusům jsem měl ukrutně velké množství továren a Německo jsem si pak společně s Rumunskem a Jugoslávií potahal jako nic. Spojenci měli dobyto pár německých provincií, zatímco československé divize se už vracely z dobytého Berlína oklikou přes Bavorsko a válcovaly všechno v cestě. *1*

    Jinak ten počet továren nesedí. Paradox nedal ČSR ani správný počet techniky. Pamatuju si, že při vydání (nevím jak teď) mělo ČSR snad stovku děl, nebo dokonce žádná děla, přitom v reálu jsme měli tisíce a tisíce kvalitních děl a naopak německá armáda trpěla jejich nedostatkem.
  • Hele ani bych neřekl že ten mod až nějak extrémně nadržuje Československu. Asi trochu popostrčuje Česk. že je více bojeschopné ale většina National focus jsou více méně reálné. Jediné co je hodně za vlasy přitažené je možnost intervence v Maďarsku, což by byla ve skutečnosti naprostá sebevražda a Česk. by se tím totálně odkopalo. Ono i stím modem to není žádný med a i se znovu obnovenou Malou dohodou jsem Němcům horko těžko odolával, ale nakonec jsem je udolal, a pak i Sověty 15* ( kteří ale bylo totálně bez surovin protože válčily i se Spojenci ). Problém je že nás Paradox konstantě činí totálně neschopné jakékoliv obrany ( už v HoI 1 to moc nešlo ). Mimochodem Frantíci jsou na tom ještě hůř, na začátku mají 6!! vojenských továren. To i to Česk. má víc. *4*
  • jamar28
    A čích imperiálních a výbojných choutek jsi fanda?
  • XorxoxTalarius
    Dobre, tohle DLC mne presvedcilo HoI4 koupit, kdyby mne nekdo hledal tak se pokousim vytvorit Prvni Ceske Imperium (nebo aspon nedostat moc naprdel).
  • Nejsem opravdu žádnej fanda Ruska a jeho imperiálních a výbojových choutek, takže tohle DLC EUIV oželím. Jen si říkám, kdy už přijde Paradox s EU z obdobím od 1945 do cca 2050, docela rád bych chtěl zkusit různé variace na současné dění.....
  • jamar28
    Jo to je výbornej mód, ale co si budeme povídat, on je tak dobrej hlavně proto, že Československu ukrutně nadržuje. *4* Ale určitě doporučuju.
  • Kdyby někdo chtěl zahrát HoI IV po multiplayeru. Tak si mě můžete na Steamu najít pod přezdívkou vlk89. Pokud chcete skutečně promakané Československo tak doporučuji mod Czechoslovakia Expanded. Ono je vůbec ostuda že modeři odvádějí lepší práci neš sám Paradox. Ještě doporučuji Kaiserreich, mod který spadá do kolonky alternativní historie, a nastupujete do roku 1936 po Velké válce kterou ovšem vyhráli Ústřední mocnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit