Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* parádny začiatok..ho omráčia a nič mu nezoberú???....ja už by som mu zobral aspoň život ...aby tá hra nebola taká dlhá *1* ...a tá teleskopická kopia je tiež paráda... *15*
  • az to bude stat za pul roku 500 ve slevach tak mozna koupim...ale stejne jako syndicate to nejspis nedohraju ani do 10 procent :D
    ten orlodron je kazdopadne ulet...a vsude barvicky a barevny fonty taky...souboje divny...to se jim fakt nepovedlo :(
    a pritom takovy prace s krasnym prostredim..achjo
  • Momentálně je můj zájem o tuto sérii asi na -100, bude to chtít tak dva dobré díly, aby se dostal aspoň na 0
  • zapnu to, vidim manika na koni, kterej si taguje nepratele pres ptaka, vypinam to
    • Cos čekal po sovích bombardérech z Far Cry Primát? K předobjednávkám by mohli dávat šimpanze, který to za tebe dohrajou.
    • Zní to trochu jako film pro dospělé se zvířátkama, tak nevim, jestli na to mám vůbec koukat.
  • Už vidím příběh. Rodiní příslušníci mrtví/zemřou v průběhu hry, aby byla motivace hlavního hrdiny na mapě s originálními věžemi pro odemknutí mapy (stejně jako v každém předchozím dílů, FC a WD). Nejsem hater, ale originalita ubisoftu je v podstatě neexistující.
    • JamesFaith
      Vtipné, že jim vyčítáš zrovna věže, u kterých už dávno řekli, že tady poprvé nebudou.
      • Budeš šplhat na pyramidy *4*
    • *průběh, ne příběh
  • Lukass
    Jezis to je brajgl.
  • Morraw
    CGI trailer u každého nového AC mě dokázal řádně nastartovat. Tady zatím žádný nebyl. Pouze suchý cinematic.
    Upřímně Egyptskou tématiku a pouště miluju a těším se na velký otevřený svět, ale tim soubojovým systémem si zatím moc jistý nejsem. Mimika obličejů je zase do očí bijící a vsadím se, že tam bude i spousta jiných technických problémů, které se táhnou s jejich enginy. A souboják a navazující ani mace/glitche byly také vždy slabostí. Když jednou zakusíte Arkham/Mordor combat, tak se už na vše díváte velmi kritickým okem.
    Zatím mě tedy nic výrazně nezaujalo byť mi je tématika ze všech AC zatím nejblíže, tak snad budu nakonec příjemně překvapen.
  • boze to vypada tak dobre, az do chvile nez zacal boj a to jejich scifi user interface. by me zajimalo jestli vazne nikoho v te firme nenapadne jake by to bylo, kdyby misto tech ultra modernich fontu pismen tam dali nejake stare zaprasene popraskane fonty. A celkove prizpusobili UI dane dobe, ze by to trochu vic pridalo na atmosfere. To je jak uncanney valley fakt
    • Porad jde o to ze cela hra se neodehrava v minulosti, ale pouze v tom jejich sci-fi simulatoru (Animus), proto ten interface. Jinak na tom boji se nedokazu prenest pres jeho levitujici vyhybani se utoku.
      • Tohle andal samozřejmě ví, kapitáne obviousi. A stejně je to nijak neomlouvá. Když už nechtěj ten otravnej přítomnostní gimmick opustit, tak by aspoň mohli vydat "update animusu" kterej by upravil interface aby ladil k tématu.
  • Po dlouhé době od dob Ezia assasin na, kterého se fakt těším :)
    • dodatke: ovšem je to ubi, takže počkam na recenze. A taky musí říct že pohyby rtů při dialogu jsou komické
      • Nesmíme ale zapomínat, že je to studio co dělalo AC4BF, což byl hodně dobrej díl :) (ačkoliv jak by řekli někteří to nebyla tak úplně AC hra)
        • A proto mě že všech assasinu bavila spolehlivě nejvíc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit