Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Total lag: 2 vodka
  • Prozatím jsem Rome 2 odložil a vrátil se zpět k TATW 3.2 + MOS. A obávám se, že dokud nevyjdou mody typu RTR tak to ani nebude mít cenu hrát.
  • Strašné, to tu hru nemohli vydat o měsíc dva později, až je hotová? To je jako koupit auto a během následujících měsíců by vám k němu prodejce poslal kola místo "rezerv", dolil by vám kapaliny do nádobek apod. ...
    Koupit takový nedodělaný bullshit, tak to reklamuju a vracím.
  • Aspoň, že se snaží. Jak už jsem psal, není potřeba je hned kamenovat. Taky bych byl raději, kdyby radši posunuli datum (mám terorii, že to chtěli stihnout před GTA mánií, což chápu, protože CA měli velkou mediální kampaň), ale věřím, že se to zlepší. Avšak zatím pro mě je jediný Rome ten první.
    • Ghost47
      Doufejme, že se poučili, splní to co slíbili na fóru a příští Total War bude mít otevřenou betu už před vydáním, ne až po něm *1*
    • Magister_Peditum
      Pro tohle fakt pochopení nemám.
      • Neobhajuji jejich kroky. Empire na tom byl hodně podobně. Ukrojili si velký krajíc...
    • Nebud naivni vydani hry neodložili protože nemeli penize na další 3 mesicni marketing
      • Asi jo, vždyť jen ten hraný trailer musel stát balík.
  • Na torrentu jsem ho jeste nevidel ,nevi nekdo kdy bude? Samozrejme si chci hru vyzkouset pred koupi jako vzdy.
  • KREI
    Skvělá hra která bude bohužel hotová až po všech opravách, ale je vidět že CA maká na 100% a patch má obrovské patchnotes nejen oprav, ale i úprav a balancování podle odezvy komunity. Takže CA má u mě jednoznačně +

    Coop kampaň bohužel zatim neopravili...
    • Magister_Peditum
      Proč nemakali na 100% už před vydáním? *15*
    • no jiste, makaji na 100% a zajima je odezva komunity :D viz TWE, neslo opravit zdi u pevnosti, diskuse, dotazy, zadosti a ...a nic (pritom mam dojem, ze pred prvnim velkym pathem to slo). takze jak kdy a jak se jim zrovna chce
    • Nepríde ti to trochu absurdné, že CA má od teba + za promptné riešenie problémov, ktoré tam nemali čo robiť v prvom rade?
      • KREI
        Kupoval sem si ROME2 v předprodeji a hrál sem i předchozí díly... stalo se to co sem čekal takže sem nebyl zklamaný a sem teď rád že na tom pracujou. Pokud jste si hru koupili v předprodeji a čekali jste něco jiného tak jste asi hodně bláhový...

        Co řikám je že třeba BF3 sem si kupoval taky v předprodeji a placené DLC tam vycházeli rychlejc než opravné patche.

        Proto řikám že u mě má CA +
    • Veskoslav
      Coop kampaň? To jako dělit se s někým o slávu? Nikdy!
      • KREI
        Coop kampaň je fajn a v Rome 2 je tam dost vychytávek, hlavně kuli tomu jsme si to s kámošem kupovali.
      • Ty už dostáváš mínusy fakt za všechno *1*
  • Medieval 2 a Rome jsou stále nejlepší díly série.
  • Walldstein
    No tak zkráceníé čekání je jednoznačné +; to ostatní (a že toho je požehnaně) také není k zahození. Nicméně by mě zajímalo zda třeba příští patch opraví konečně chybu kterou jsem reportoval já (a podle toho co vím z okolí tak nejen já), teda pád hry v tutoriálu po smrti generála a snaze o jeho nahrazení novým. Odpověď z technické podpory by se da shrnout asi takhle: Kdzž nepomohl reinstal ani kontrola integrity souborů cestou služby STEA tak si musíte počkat na PATCH..
    • PravyMonty
      Buď rád, že ti nenapsali , že si máš přeinstalovat windows.

      Jelikož tak oni řeší problém, na který jsou moc líní vydat patch.
  • Pár patchů to nespraví, tady je ještě spousta práce. Bohužel, moje nejočekávanější hra se změnila v moje největší zklamání *13*
  • Veskoslav
    Jsem rád, že jsem zrušil předobjednávku. Za to mi to "hlupé" DLC nestálo. Raději si počkám a koupím si až doladěnou hru. Ale aspoň jde vidět, že makají. Bohužel je to málo platné, protože "nálepku": nedodělaný "šunt" už bohužel tomu nikdo neodpáře. Raději to měli vydat v říjnu/listopadu a bez chyb.
    • Já musím říct, že "nedodělaný šunt" byl i první Rome. Zatímco se o něm a nad ním v recenzích učůravalo, hra, přestože v základu fungovala, si nemalé úpravy taky žádala. Na to lidi často buď zapomněli, tahali v té době kačery, nebo jejich nadšená zkušenost nejspíše vychází až z balíku kolekce, kam se všechny zpravující serepetičky, už přidaly. V případě Rome 2 je tu paralelní situace a vzhledem k zapracování samotné hry ne nelogická. Člověk by samozřejmě řekl, že po tolika dílech, by se nemělo už nic takovýho stávat, ale stává se. Koneckonců dělaj na tom pořád lidi, nepříchází to z čistýho nebe se vzkazem o nezkaženosti.

      Zklamání, žumpa, sajrajt, hovadiny, ničetel série, ahistorický šunt, a jiné atributy sice vyzývá do hrudi se bijící negativisty, ale jak se po pár úpravách nejspíš ukáže, za nějakou dobu se může každý se svými "zklamaným" Rome znovu cukrovat a měnit názor.
      • Souhlas. Lidi radi zapominaj, jako napr. vynasej do nebe Diablo 2 a pritom mysli Diablo 2:LoD po nekolika letech patchu :)
        • najlepsie na tom ale je ze ked im to niekto pripomenie tak to ignoruju a melu si dalej svoje veci :D
      • Teda..už je to snad nějakých 9 let, co to vyšlo, ale nijak si nevybavuju, že by to bylo nějak výrazně zabugovaný.
        Mohl bys mi teda ty časem nepokroucené vzpomínky na "nedodělaný šunt" obnovit a říct mi, co tam bylo tak hrozného?
        • Balanc jednotek, AI a jejiích (ne)schopností být vůbec nějakým protivníkem, padání hry během všeho, k tomu patřilo i vcelku častá loterie při nahrávání uložené pozice, obecně ta stabilita nebyla růžová, rovněž došlo na úpravu rychlosti hry, zpočátku ne příliš funkční multiplayer. To vše třeba osobní zkušenosti a věci, za který jsem hru téměř posílal obdobně do kytek a co dokázaly naštěstí opravit patche. Takže, ať mi nikdo nevykládá, že první Rome byla od začátku herní katarze - jistě, koncepčně, tématikou a základní, přesto nevypočitatelnou funkčností možná, jenže k dokonalosti se jí podařilo dostat až za čas.
        • KREI
          Třeba optimalizace, to co má ted většina lidí s Rome 2 já měl s Rome 1 a trochu sem kuli tomu předělával komp. Teď mi Rome 2 běží bez problémů a problém má zas někdo jinej, ale s tim člověk v předprodeji už musí počítat, zvlášt u CA.
          • Asi záležalo od stroja. Ja som mal vtedy AMD Celeron pretaktovaný na 1,9 GHz, GPU bola už vtedy stará GeForce 2 MX 400(bez podpory pixel shader) a asi 512 MB RAM. Šlapalo to ako hodinky, väčšina nastavení bola na úrovni vysoké, akurát tiene, anti-aliasing a tráva boli vypnuté.
          • Rozumím. S optimalizací jsem měl osobně problém až u Empire, u prvního Rome to šlapalo jako hodinky. Ale přesto je to málo na to, aby to byl nedodělaný šunt. Ale jak říkám, možná se jen podepsal zub času s nostalgií.
            • KREI
              Osobně v ROME 1 sem měl ze začátku problém hlavně s optimalizací ale třeba u Empire ze začátku sem měl zase problém s bugy.

              Jak řikám, čekat u předprodeje něco jiného a zvlášt u CA je prostě bláhovost...
      • Tak zklamání a žumpa či sajrajt je dost rozdíl. Pokud se těším na hru od oznámení a hra je tak podporovaná hypem jako TW:R2 byl, tak je logické, že si chci zahrát už v době kdy to vyjde. A ona vyšla skoro nehratelná a zabugovaná hra, takže slovo zklamání je na místě.
        • KREI
          A cos čekal od předprodeje? Zvlást když všechny díly předtim byli po vydání lautr to stejné :D
          Budme rádi že CA narozdíl od jistých jinejch studií maká na 100% jak na bugách tak na odezve hráčů
          • Pro upřesnění jsem si to nepředobjednával. Nedělám to nikdy a jsem rád, že jsem to neporušil ani u této hry, ikdyž to bylo těžké rozhodnutí.

            Všechny TW hry nebyly v takovém stavu jako Rome 2. A není to jenom o optimalizaci, ale ta hra není v pořádku už v jádru - legionáři nedrží řadu, rychlost bitev, vlajky v bitvách, tahy po 1 roce atd...

            A to, že na tom makají na 100% je super, jenže všechno tohle už mělo být ve hře při vydání a ne to ted' dodělávat narychlo. Při tom hypu co hru provázel, jsem očekával, že ta hra bude alespoń v pořádku (neříkám, že na 100%, to ani nejde) a ne, že dostanu tohle.
            • KREI
              Tak počkat, máš hru vůbec? Nebo jen meleš z toho cos tu načet od haterů a viděl v pár videích na youtube? :D
        • mě rome II perfektně funguje a je to Skvělé. Problémém jsou skutečně ty moc rychlé bitvy. Jinak mně přijde že kdyby CA neposrali optimalizaci tak je ta hra v pohodě, i když s pár bugama.
    • Já spíš pořád nechápu tu recenzi... Jsem schopen pochopit když tomu někdo dá 7, zkritizuje to, ale na konci zmíní, že po hodně a hodně opravách by se to na to na tu devítkovou hru mohlo dostat... Tohle je prostě nevýhoda číslíček.. Dáte tomu 9 protože je vám jasný že po opravách to bude skvělá hra. Ale co když ty opravy nepřijdou? Nebo to rozhasí ještě víc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit