Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheMachineXYZ
    furt vychází jen jich není tolik .... třeba série ANNO , Total War , CoH , Starcraft , Dawn of War ..... proste strategie sou jasné a je jich zatím pořád dost!!!!
  • Je to uspani, v uspanem modu bude PS4 ridit specialni nezavisly procesor s minimalni psotrebou. Tohle je nextgen technologie, ktera na pc nema obdoby (resp. trosicku to ma obdobu ve dvou GPU mezi kterymi se podle potreby prepina).
  • Takže tam bude vedlejší čip, který pojede imrvére nezávisle na konzoli, něco jako je baterka v PC pro BIOS, nebo ledky v zařízeních, to beru, taky bych rád něco na noční stahování no *1*

    Hot keys a zkratky vs jednoduché ovládání u konzole, které ji má činit nadřazenou v tomto směru.

    No jinak u PC je úplně to samé, u nastavení účtu, jen to asi nikoho nezajímá, tady věřím spíš na chybu Microsoftu, že na to nějak moc nepoukazuje (možná jo já na nic takoveho ale nenarazil, reklamu nebot ak něco), můžeš nastavit podle ratingu, omezit internet, přístup na weby, zákaz instalování (nejdůležitější věc), a pod..
  • Nechapu narazku na zkratky a hot keys. Ale rodicovsky zamek neni to same co heslo. Rodicovsky zamek napr. umoznuje spoustet hry max. s navolenym ratingem, treba +7. A podobne omezovat i dalsi cinnosti jao pristup k internetu a podobne.

    Co se tyce sleep rezimu, tak PS4 na to bude mit navic nezavisly specialni low power procesor vcetne prislusnych obvodu, ktery bude v cinnosti i kdyz hlavni stroj bude uspany. Ale bude pomahat i za provozu, bude treba zajistovat streamovani/ukladani videa aniz by zatezoval hlavni procesor. Tedy neco podobneho co umi Fraps na PC, ale diky hw nezavislosti bez toho hloupeho zpomalovani vykonu, ktere se deje na PC. Takze jak vidis, i kdyz je neco uspane, muze to pracovat.
  • Těch objektivních zhodnocení je u každé diskuze snad tolik, co příspěvků od divných lidí. Takže je Váš argument špatný mistře. *7*
  • Myslím, že zrovna tady se to mine účinkem:-) Lidem nejde o osvětu, chtějí hádku, konflikt a pocit převahy a tohle je perfektní plac:-)
  • Robotron3
    Lidi si nic neuvědoměj, když jim budeš nadávat. Příklady jsou, za čím lidi jdou. Je k ničemu říkat, jak se to má dělat, když to sám neděláš.
  • Jen objektivně zhodnotil záchodovou úroveň zdejší diskuse. Lidi si nejdřív musí něco sami uvědomit, jinak jim můžeš klidně vykecat díru do hlavy a stejně budou dál psát sr*čky.
  • Robotron3
    Tos k tý kultuře diskusí teda moc nepřispěl. Co teda napsat něco k tématu a ukázat, jak se to má dělat?
  • Tihle duševní mrzáci a verbální masturbátoři bohužel dřív nebo později zase*ou každou diskuzi. Rozumnému člověku nic vysvětlovat nemusíš a d*bil tě stejně nepochopí.
  • TheGGG
    Úžasné, hlavně že pácháme Seppuko. *15*
  • Tak jsem si myslel, že si tady přečtu něco věcného ke článku...místo toho jsem přečetl dvě stránky od zamindrákovaných kriplů o naprostých hovnech...
    úroveň diskusí alá hovňinky a ihnus...počínaje ggg, veskoslavem, trisskou a podobnýma individuama jste ukázali, jak neskuteční jste imbecilové
  • Hmm, skoda jen, ze ty ses uplne stejnej pomatenec jako ten veskoslav *1*
  • Není fér z něčeho někoho obviňovat, aniž by pro to byl důvod. Mimochodem teď teprve nabírá SONY masově do datacenter, kde GAIKAI poběží. Podle mě je reálné uvažovat o streamingu her v Evropě až v roce 2015.
  • Vy obludy hejterské, kdo má rád hry, tak je mu jedno, jestli si tahá za přirození u Xbox, PS, nebo PC. Já osobně vyrostl na PC a PSone, ale pokud mě posadíte k čemukoliv jinému, s kvalitní a zábavnou gejmsou, tak budu vrnět a sahat si na něj se stejnou vervou, jak u mojich nejoblíbenějších fláků na PC. Jednání - já mám plejsetjšn, proto jsem nejvíc kůůl a vy ostatní jste jen obyčejná lůza, nedejbože pokud máte "jen" PC, to už jste úplné trosky a Harakiri je jediné východisko (viz. majstr ojeljsemplejstejšn GGG), je ubohé. Velice rád bych si zarubal God of War sérii, Red Dead Redemption, Last of Us nebo luxusně vypadající The Order:1886 a při pomyšlení na PC verzi State of Decay vlhnu jak šestnáctka na koncertu Gaystina Bíbra. Ale pokud nic z toho neklapne, což tak zatím vypadá, tepny si otevírat nebudu. Hraní byla, je a bude hlavně zábava vy UFONI.
  • Challenge accepted! *3*
  • (Neber to jako urážku,hned na začátek upozorňuju) A v čem je chudší? Například já jsem mohl mít X360,ale koupil jsem si i tak PS3 :) Tady je to podle mě spíš o tom jaký hry chce člověk mít, a ani jedna konzole na tom není špatně :) U mě rozhodlo Gran Turismo 5 a mulťák zadara, a taky nižší cena kupovaného kusu *4* Jediný mínus snad je,že ta moje PS3 je těžká jak pneumatika :D
  • Na kolik jste si jistý u mě pane Sherlocku? prosím :(
  • Myslíš že to jsou hadi, hamburgři, žížalky, děravé kolečka nebo něco dalšího?
  • TheGGG
    Máš mé plné svolení použít jakýkoliv můj příspěvek ve své práci a věřím že i ostatní budou souhlasit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit