Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenistky maj stehna jak bagry :-) to se mi moc nelíbí.
    • A co taková Maria Šarapovová?

      Ale nejkrásnější je stejně Caroline Wozniacki <3 <3 <3
      • wozniacki ? hehe. Vzdyt je jako zenskej Semi Shilt. V xichtu naprosto. bleee.
        Kdepak nejhezci jsou Martina Hingis a Maria Sharapova. (to ovsem nehodnotim prsa, ale to by u me vyhrala Karina Hart, nebo Anna Song. - lec to jsme v jine kategorii) *2*
      • SOUHLAS jak prase...Caroline je fakt kus!!!
      • To ji posíláš 3 zmrzliny, aby trošku nabrala hmotu? :)
    • Do toho dorosteš :))
      • a nebo ty z toho vyrostes *3* .Kazdemu se libi neco jineho
      • Řekl bych že s mejma 26 jsem tu jeden ze starších :-) ale prostě se mě to nelíbí :D
  • Drom
    počkat? takže 2K natočilo reklamu, pak se jim přestala líbít a jedna ta ženská to leaknula? to je nějak moc podezřelé. Spíš to vypadá na další "povedenou" PR kampaň
  • hmm *1*
  • Demo bylo hodne dobre, trailer me neurazi, ja do toho pujdu *2*
  • Urug
    Já jsem pro každou srandu...
  • Core
    To by mě zajímalo, kolik tahle legrace, od které se distancovali, stála :) Jinak k otázce v článku: s tenisem neztrácím čas, čili i kdyby tam máchaly tím nesmyslem nahé, tak bych si hru nekoupil... obecně na mě reklamy jakéhokoliv typu nefungují.
    • "Na mě reklamy nefungují". To říká každý, ale kdyby to tak bylo, reklamy nejsou.
    • jasne, neztracej cas hranim her, zkus misto toho vynalezt lek na rakovinu..... sasku
      • co to tady placas?Priste si to precti aspon 2x,nez zacnes psat uplne mimo
  • Williamsovy vypadají jak opice a to opravdu sexy není
    bad trailer
    • Rasýsto! *8*
  • ten trailer je spíš blbý než jakkoliv erotický. Já jen nevěřicně kroutil hlavou, co někdo může vymyslet a natočit. Holt asi tomuhle umění fakt nerozumím.
    • Ty jsi tam videl nejaky umeni??? Ja jen jedno.. To co vytvoril Sereny tata s jeji mamou :) A tomu docle rozumim *1* *2*
  • Vedeli, ze se budou distancovat, jeste nez to zacli natacet..... jinak pekny :)
  • smejki
    Obecně panuje názor, že sestry Williamsovy vypadají jako s chlapi ňadry, takže mi to celé přijde hodně úsměvné. Být tam Anička Kurnikovová škrábající se pod minisukýnkou, aspoň by trefili obecný vkus, ale takhle fakt ne *1*
    • estry Wiliamsovy sedí v šatně před začátkem tenisového zápasu.
      "Myslím, že nám otec dává do jídla steroidy," zašeptala Serena.
      "Proč si to myslíš?" ptá se šokovaná Venus.
      "Víš, začíná mi růst ochlupení na místech, kde jsem je předtím nikdy
      neměla," odpověděla stydlivě Serena.
      "To je hrozné... Například kde?"
      "Například na koulích..."
    • Takze Tvuj vkus je obecny? *1*
      • smejki
        v tomhle opravdu ne *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit