Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to vsetko koli drbkom co si stahuju hry cez internet a myslia si aky su sikovni a este to aj ofrflu ze to bola blbost. ktovie ake hry by sa dnes vyrabali keby sa nedali stahovat. v strede 90tich rokov nemali vsetci internet a ani len cd napalovacky a aki sme boli vstci ohureny z tych hier. teraz sa musi vyvojar bat aby koli tomu co ho bavi neskoncil na ulici ako potulny gitarista. potom ze ubisoft vymisla stale nejake ochrany.
    • k*k*t
    • Ty jsi dobrá trubka:

      - Dnešní distributoři mají piráty někde, spíše jim vadí bazary
      - Před dvaceti lety se vyráběly daleko zajímavější hry než dnes, kdyby se hry nedaly pirátit, tak tady máme 3x tolik shitoidních klonů Call of Stupid než dnes
      - V 90tých letech se prodalo daleko méně her než dnes, v poměru k platu stály daleko více a originálku neměl skoro nikdo
      - Kdyby vývoj každé ptákoviny nestál desítky milionů dolarů, čtyři spisovatelé se nezúčastňovali vymýšlení nadmíru inovativních dialogů typu "I'm out of ammo" a marketing nesežral polovinu nákladů na vývoj, tak se vývojáři nemusejí bát o místa
    • V polovině devadesátejch let se warezilo MNOHEM víc než dnes. Třeba ve východní Evropě se skoro nic jinýho než warez ani nehrálo a nikomu na tom nepřišlo nic divnýho.
  • 1LordBlackadder
    Hehe, už zbývá jen vyhlásit bankrot a zaplatit firemní vklad.

    A jede se znovu od začátku. *1*
  • Hmm, teda nevim, ale nebyl milion prodanych kusu i u Zaklinace 2? Myslim si, ze se tremi miliony u KoA meli opravdu hodne velke oci.
    • Stěžejní je to, že Zaklínače 2 se prodal milión kusů a borci na tom současně vydělali, protože měli o hodně menší tým a celkové náklady. Pokud narážíte na to, že u zavedené značky stejného typu se prodal milión a u nezavedené čekali tvůrci a investoři tři miliony, tak k tomu není co dodat.
      • Zaklínač jel jen na PC. A známý je jen ve východní Evropě, což je na druhou stranu taky doména PC. Tedy 1M lze považovat za úspěch.
        3M je na neznámou značku od raltivně neznámého studia celekem nereálné - o tom žádná. I na ty dvě mega by si celkem fandili.
  • Stormangels
    Za všechno můžou piráti.
    A podle dema co jsem hrál mě to nebavilo a asi nejsem sám,bohužel.
    A ano taky si myslím že do toho daly nějak moc peněz a uplně zbytečně.
    • 1LordBlackadder
      Za všechno může lidská iracionalita v rozhodování.
    • Minimálně za jednu neprodanou kopii (tj. můj případ) může kombinace příliš vysoké ceny a přítomnosti sračk* jménem Origin. Hru jsem ani nestahoval, nedohraných klasik mám doma ještě dost.
      • KoA nepotrebuje Origin, staci Steam, sam jsem to tam koupil.
        • Jako sběratel mám na mysli u nás prodávanou krabicovku, ta se obávám obsahuje navíc i GFWL.
          • Neobsahuje, krabicová verze je Origin only (nebo se tak aspoň tváří). GfWL v Amaluru není.
        • To je prašť jak uhoď.
  • Asi je tu spousta lidí, kterým se hra líbila. Já si ale taky myslim, že ta hra by měla ohromnej úspěch tak před 8-5 lety, dneska takový hry šanci nemaj. Doufal jsem, že kdysy Ghotic II určí hranici....bohužel se stal nepřekonanou legendou. Nevim, kolik z vás si tu vydělává, ale je jen hrstka her, který stojej za mé vydělané peníze.
  • Odulin
    Hra to určitě není špatná a milion mi přijde jako dost slušnej prodej ale holt měl někdo zbytečně moc velký oči. Jinak 30mil.$ z vlastní kapsy...tak tomu říkám zápal pro věc.:)

    Btw. Pane Santo, dokončil jste už tuto záležitost?
    • MrSanta
      Zdravím, zatím ne. "Bohužel" jsem se zdržel s DE:HR a teď jsem se zase vrátil ke Skyrimu - chtěl jsem jenom prubnout archera a nějak mě to pohltilo. Ani ten Mass Effect 3 jsem ještě nedorazil. Jsem ostuda *2*.
      Škoda konce, doufal jsem v pokračování KoA:R, už mají zkušenosti, kdyby to odladili, tak mohla být dvojka suprová. Nu což.
  • Amalur je propadák
    .Ooo jaké to prozření.to tu ví každej druhej hráč.
    • Koupil jsem si to, dohrál jsem to, nebylo to tak špatné ... trochu jako WOW grafika pod steroidy, jen bohužel po čase to bylo moc na jedno brdo a konec jsem jel už jen proto, abych věděl, jak to dopadne.
    • No nevím. Přes milion prodaných kusů a metacritic 80 tomu bych propadák neříkal. Spíš to nezvládli po finanční stránce.
  • Black_Hand
    tak to je fakt skoda :(. demo me sice moc nebavilo (questy byly trochu moc v mmorpg stylu, strasny inventar...), ale spatna hra to nebyla.
  • Chybu bych videl v nekolika vecech - podivny a nezapamatovatelny nazev hry, silena cenova politika na originu - hra je propadak a stale stoji 50 Ecek (!!!), RA Salavatorovi uz doslo spisovatelske umeni, coz je vi det i na jeho poslednich knizkach. Vsechno je IMHO samozrejme:-)
  • Hra není špatná, ale chybí jí hloubka, která by dokázala vtáhnout. Jedním z problémů je podle mě grafický styl, který neodpovídá příběhu. Nemám nic proti barvičkám, např. prostředí nového Diabla se mi až na nějaké lokace líbí. Příběh Amaluru je temný a navzdory tomu, jaké se v jeho světě dějí věci, tak se hráč pořád kouká na roztomilé a veselé barvičky, potvůrky atd. Tím pádem se příběhu nedá věřit a už je to jen rubačka stále stejných potvor dokola. Druhým problémem je "sociální" vývoj postavy. Splním tři questy a hned jsem "velitel" elfů?... wtf? Občas mi přišlo, že je Amalur pro osmileté děti.
    • roztomilé a veselé barvičky, potvůrky? To si hrál jenom začátek? kdy si zam zabíjel ty malé rarachy. Tak v polovině začneš kosit zrůdy jak z hororu. *3*
      • Přesně tak. Kdybych některé z niskarů potkal v temné uličce, tak by na mě ani nemusel zvednout pařát, skácel bych se na místě.
      • Hru jsem dohrál celou a žádná potvora mi nepřišla jak z hororu. Možná ten chodící strom by ještě ušel, ale ať už šlo třeba o ty červené "obry", tak pořád vypadali tupě a směšně. Nemůžu si pomoct :) Hlavně se ale v průběhu celé hry potvory opakovaly a bylo jen minimum nových.

        Hodně se mi líbilo outro a je velká škoda, že podobně tajemnou a záhodnou atmosféru neměla celá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit