Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je aspoň hra co si na nic nehraje. Ne jak ten přehajpovaný Battlefront co po týdnu omrzí.
  • Na mem 8K monitoru to video vypada hnusne
  • Tohle bude mrda jaxviň. Zábava na sto hodin kvalitního odreagování. *14*
    • Píčovina pro děti.
  • just cause je lepši než nějakej konzolovej uncharted uncharted je spiš kopirovka tomb raider
  • Hrál jsem Just cause na PS2 (:DDD) , na PC oba . Obzvlášť na Rogalu v údolí nad řekou byla dvojka přímo epická .
    Jsem moc zvědav s čím se Avalanche opět vytasí . Vždyť dvojku jsem hrál na P4 2,2 Ghz s HD Ati 3450 AGP , 2GB RAM a v mém nativním 1280x1024 + bez nějakých větších změn grafiky naprosto plynule .
    Sice nevidím ve videích propagovat hák a monorail zrovna také není běžný typ železnice , ale něco mi říká , že u této hry se budu bavit víc a déle než u aktuálního Falloutu ... Pokud má ta jediná myslitelná herní konzole tunelitějšího Nathana Drakea , my tu máme Škorpiona z Just Cause ...
    • My na PS4 taky :-)
  • si myslim že mi to pojede na high 1050p
    intel core i3 6100 skylake
    gtx 960 4gb ddr5
    16gb ram ddr3 1866mhz
    550W
    windows 7 64bit
    • Počkat, počkat, počkat... Skylake a DDR3?
      Tak pozor na http://www.svethardware.cz/intel-varuje-pameti-ddr3-mohou-poskodit-procesory-skylake/41151
      • https://www.youtube.com/watch?v=6Pg9gvfHIbE fallout 4 s fx 6300 a gtx 960 jede mu to na 60fps a neni to fake tak to mužu rychle prodat i3 6100 a zakladni desku a koupim amd fx 6300
        • Jakýmkoliv prodejem proděláš. Nebo ty ten počítač ještě nemáš? FX 6300 si výkonově nepomůžeš. Možná po nataktování a bůhví, jeslti ti to utáhne zdroj.
          • jsi hňup si mysliš že když maš gtx 960 že musiš mit silnej procesor tak seš pia *1* graficke karty utahnou jakej koliv procesor graficka karta ti přida hodně frame rate viš ty hňupe tak proto mam gtx 960
          • hele hňupe amd fx 6300 ma přijatelnou cenu a vykon tak mi ukaž intel za stejnou cenu s 8 jadri ja už ten intel core i3 6100 prodal a koupil fx 8300
            • Hňup jsi ty.Já IT technik nejsem,ale jasně chápu co Prokop píše.By mě zajímalo, která firma zaměstná takovýho "IT technika":))))
          • a proč by neměl utahnout fx 6300 mam 550W ten procak ma jenom 95W radši tady nic nepiš *1* ja netaktuju lepši mit procak hezky v záruce než přijit o zaruku hňupe *1* už mam dost nepiš tady nic
          • tak už to konečně ukončime a nebude se hádat *1* a proč jsem si vybral i3 6100 no protože nejsem boháč to bych musel vykrast banku abych si koupit i7 nebo i5 *1* jinak i3 6100 ma fajny výkon a spotřebu a dostačuje na naročne hry když ještě ubereš vyhlazovani hran na FXAA a vypneš par nějakych effektu ktere nejdou poznat tak jeto nebe a dudy *1*
          • a co kdyby jsis to otestoval osobně sám doma než si divat na nějake recenze atd ja jsem spokojeny s PC a hry mi jedou bez sekani a ten i3 6100 bude klidně stačit do budoucna skylake je lepši než haswell řady i3 skylake urdžuje minimalni fps 38fps v gta 5 a u i3 4130 je minimalni 28fps a toje rozdil mě je 20let a jsem IT technik takže vim coje dobre takže mi tady nepiš kraviny a vubec mě nezajimaji ty recenze z internetu
            • Říkal jsem si, že to ukončím, ale začínáš mě bavit ty IT techniku bez schopnosti chápat daný text :D

              Nikde jsem neříkal, že je to úplně špatná sestava, nebo něco takovýho. Jen jsem byl zvědavej, proč dá někdo u herní sestavy přednost i3 Skylake + dražší MB s LGA1151 a (dnes zbytečným) 16 GB RAM před výkonnějším opravdovým 4 jádrem s rezervou do budoucna + dostačujících (opět kdykoliv rozšiřitelných) 8 GB RAM za stejné peníze.

              No a dozvěděl jsem se, že FX 6300 je horší, i3 4130 je horší a i3 6100 v klidu stačí na Titan X. Recenze z Internetu jsou na nic. Youtube jede a vlastně jsem neslyšel ještě ani jeden logickej argument k věci (ne, proti porovnání i3 a i5 argumentovat porovnáním i3 a FX 6300 není ani logický, ani k věci)...
          • a to jak si psal že procesor muže brzdit grafiku neboco tak toje taky blbost asi proč na youtube benchmarku použivali gtx titan ? toje nejvykonějši grafika současnosti a utahne to i3 6100 takže ja ti vubec nevěřim ani slovo
            • PS: Titan X - jako předimenzovanou kartu použili právě proto, aby měli srovnání s ostatními procesory. Kdyby tam dali něco slabšího, tak by karta zkreslovala výsledky testovaných součástí - procesoru.

              Stejně tak, když se testují GK, bývá zbytek sestavy co nejvýkonnější, aby ji to "nebrzdilo".
            • i3 6100 je lepší než FX 6300 (co ho sem furt cpeš?), ale já jsem se jen divil, proč sis pořídil zrovna střední třídu i3 + luxus 16 GB RAM (dokoupitelné kdykoliv později a nejspíš za lepší cenu), když jsi za stejné peníze mohl mít výkonnější i5 s výkonovou rezervou do budoucna.

              Ale prostě seš nejlepší a já jenom závistivej ňouma, co tomu nerozumí a informace získává z takových nedůvěryhodných zdrojů, jako jsou odborné recenze a vlastní zkušenosti...

              Pokud je ti míň než 17, tak OK, beru. Vyrosteš z toho, pokud je ti víc... Zamysli se.
          • ty se tomu beztak nevyznaš jenom zavidiš že mam intel core i3 6100 a ten benchmark z youtube neni fake *1* tam jde vidět že i3 6100 je lepši ve hrach než fx 6300 od amd takže tady nepiš blbosti a rozdil mezi i3 vs i5 je nulovej možna i5 ma o par fps vic ale to se da obejit i3 je dobra volba
          • ten počitač mam ale mužu prodat procak a desku a koupit amd ale stejně intel core i3 6100 je lepši než amd fx *1*
      • no ale moje zakladni deska nepodporuje ddr4 jenom ddr3 takže mě to jede normalně
        • A článek jsi četl?

          Procesory Skylake tedy oficiálně nepodporují paměti DDR3, jejichž základní napětí je 1,5 V a může být běžně i 1,65 V u výkonnějších modulů. Ve specifikacích nových desek s LGA 1151, které jsou určeny pro paměti DDR3, však běžně najdeme uvedenou podporu DDR3L i DDR3. To se týká také modelů dvou největších výrobců, firem Gigabyte a Asus.

          Intel ale nyní varuje, a to bohužel nijak brzy, že dlouhodobé použití pamětí DDR3 s procesorem generace Skylake jej může poškodit, přesněji tedy jeho paměťový kontroler. Tuto zprávu přinesl server Tom's Hardware odvolávající se přímo na Intel, dle nějž bude použitím pamětí DDR a případným následným poškozením paměťového kontroleru zničen celý procesor.
    • Můžu vědět, proč sis na hry pořizoval Skylake a jenom i3? Navíc k tomu 16 GB RAM? Nebylo by lepší ušetřit a jít do starší generace, kde je výkon stejný, ale cena nižší -> potom by peníze vystačily i na i5 a v budoucnu přidat paměť je jednodušší, než měnit procesor...
      • Prokope, ten týpek se v tom zjevně moc neorientuje. Podle mě ztrácíš svůj čas. Koupit i3 avedle toho GTX 960 je prostě debilita. Máš ve všem pravdu, ale vysvětlovat mu to je na nic, nemyslíš? *1* *3*
        • ty hňupe kup si i3 6100 a otestuj si to doma a uvidiš sam si mysliš že i3 mam jenom ja ? spousta lidi si ho kupujou na hry atd
      • tak si podivej na youtube rozdil mezi i3 vs i5 a vykon ve hrach je stejny přece nebudu kupovat drahej intel i5 když i3 je levnější spiš hodně zaleži na graficke kartě než procesor *3*
        • Já se jenom ptal, nemusíš se hnedka vztekat. Virtuální je stále jen virtuální. Taky jsem měl kdysi virtuální dvoujádro a využil jsem to jen v pár neherních aplikacích. Ten procesor má celkem vysoký výkon na jádro, ale ve vícevláknových úlohách začíná ztrácet (i stará i5 2500 je rychlejší). No, můžeš si zkusit odhadnout, kterým směrem se bude posouvat náročnost her, když současné konzole mají osmijádra...

          Prostě mě to zarazilo, protože výměna procesoru je náročnější a (díky změně socketu cca každé dva roky) v boducnu bez výměny desky nemožná, přitom paměti a popř. GK jsou v tomto ohledu bezproblémové. Ale tady sis dost možná zabil prostor k upgradu, protože novou GK ti ten procesor už možná nebude stíhat obsluhovat => nebude využit její potenciál.

          Možná by bylo lepš si o tom něco přečíst. Průběhy FPS na youtube sice vypadají hezky, ale jestli plánuješ počítač do budoucna... Navíc je tam hromada fejků.
          • radši si počkam na amd zen a pak prodal i3 6100 s zakladovkou a koupim buď xbox one nebo amd zen a zakladni desku am4 nebo fm3
          • A zarazilo mě to hlavně z důvodu, že Skylake je celkově dražší a pro hráče nepřináší nic navíc. Osobně bych ušetřil na 8 GB paměti a desce pro Skylake a šel do i5 4950. Výkon vyšší, peníze ve výsledku stejné.

            Ale rozhod ses jinak. Tak snad jen ať ti mašina dobře slouží a nějaký pátek vydrží.
            • a jaky je amd fx 6300 na hry ?
          • a co amd fx 6300 ? to už si radši potom koupim xbox one ktomu halo kolekci a mam klid *1*
            • "a co amd fx 6300 ?"

              ???
      • 16gb ram mam do budoucna nemusim upgradovat ramky ani grafiku ani procesor si myslim protože jeto nova architektura skylake a je lepši než amdčko radši bych vzal i3 než amdčko už jen kvuli ceně a spotřebě jsem koupil i3 6100
      • protože i3 je vyrtualni 4 jadro tak naco kupovat i5 https://www.youtube.com/watch?v=G5ejBlynOV8 tady je duvod proč jsem koupil skylake i3 a i5 je fyzicke 4 jadro ja si myslim že jeto stejne akorat i3 ma 2 vyrtualni
  • I blb ví, že na 4k video potřebujete 60fps a pomalé záběry.
  • Asharak
    Moc pěkné *14* Teď jen sehnat pár desítek tisíc, ha! Už ani ten SB2 na to není pomalu v pohodě :/
  • Nezapomeňte, že si to musíte pustit na 4k monitoru, jinak to video nemá význam.
    • tak to je koncentrovanej bullshit, asi jako "human eye can't see past 30 fps" *1*
      • Haha ďalšia nvidia ovca, keby že to nieje pravda, tak konzole niesu najlepšie špičkové zariadenia na maximálny pôžitok z hrania.
        • Tak ty sis dobre slehnul nez si to napsal.
        • ty uz nefetuj
          • Sila Xbox one s tebou.
    • 4K video má na YT lepší kompresi, takže i na full HD monitoru to má čistější obraz, než video v 1080p.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit