Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra 7 Days to die je fakt bomba odporúčam ale neni to ani tak napodobenina dayz *4*
  • Vyborna hra, hlavne teda v coopu s vice lidma. Jestli mate partu lidi, tak nevahejte. Hral jsem DayZ i jinaci zombie hry a nic me moc nechytlo, tohle ale jo. Na grafiku serte, neni podstatna...
  • prijdte vyzkouset 7 Days To Die na www.rusted,cz
  • Zdar 7dtd mam a je to super. Parime multak po Tunglu a sháníme vic hracu s TSkem na poradnou coop akci. S minecraftem to nejde vůbec srovnat a v noci sem podelanej jen z tech zvuku jak zombici hrabou v zemi nebo se dobyvají skrze zdi vašeho domku pripadne sklepa. :D. Minecraft je pro kojence tohle je pro poradny chlapy. Kdyby se chtěl někdo pridat napiste -- lerakkatrab@seznam.cz
    Dik a cus
  • Našel jsem Český web o hře 7 Days To Die
    http://7days2die.cz/
  • Je to skutocne otrepana tema, minecraft a zombie - no fakt je, ze sa to este nikomu nepodarilo spojit v uspokojivom vysledku. Vyzera to fakt lakavo, tie moznosti.... Trochu sa bojim optimalizacie, tam sa da pokazit vela. Ale tie mody co nato vzniknu, na tomto by sa dala vytvorit skutocne hardcoore survival akcia s plne znicitelnym prostredim, co viac moze jeden chciet
  • Vypadá to zajímavě, nápad je to určitě dobrej. Z videa mi to zatím přijde dost takový tuhý, neohrabaný, ale jako indie hra proč ne. Uvidíme jaký bude výsledek.
  • Hned v prvnich zaberech je zombik, ktery jako by z oka vypadl Clotum z Killing floor.
  • Jack1947
    Na nezavislou hru, to nemusi bejt nutne spatny, alespon za vyzkouseni minimalne by to stat mohlo...
  • Smím mít dotaz, proč na games.cz mají právo publikovat tak herně/kulturně negramotní autoři?
    Cokoli co má voxely a kde se může budovat, tak je to "klon" Minecraftu? A pokud tam jsou zombie a je to MP, pak vykrádá DayZ?
    Ví vůbec autor, co to znamená klon? Zřejmě ne.

    Budovat/ničita prostředí a zabíjet zombíky s kamarády, to je myšlenka starší než videohry.
    Systém den=klid, noc=nebezpečí? Ano, na to má Mojang určitě patent, že? Není na tom založena alespoň jedna scéna v každém druhém příběhu.
    • Ladislav_Loukota
      Ano, 7DTD by jistě byl vyvíjen, nebýt DayZ a Minecraftu...

      Myslím, že jsem jasně zmínil, že mi 7DTD přijde jako velmi sympatická variace v rámci žánru. Ale že jde o variaci tématu, který založil někdo jiný, to je snad beze sporu. I FPS hrám se dříve říkalo klony Dooma.
      • ucho
        hm, nepamatuju si, že by se těm hrám říkalo klony Dooma. fps hry byly prostě doomovky, ale nikdy jsem to nebral jako klon. quake nebyl klon dooma, byl to prostě quake. duke nebyl klon dooma, byl to duke... každý přeci věděl, že doom nebyl první...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit