Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naprosta tuctovka, podobnych mp her jsou stovky. Na xboxu jsem necekal zadny graficky zazrak, ale trochu se bojim, ze pc verze nijak vyrazne lepsi nebude. Hra z roku 2007 vypada lip nez jeji nastupce, co vyjde 4 roky po ni....to je neco *7*
  • Nic v zlom ale ten mp mi pripada ako desna sracka *7* Ono si totizto ani nedokazem docela dobre predstavit mp, kde sa jedna parta kryje so stealth a druha tam beha s max armour. Single bol dobry. Aspon jednotka teda.
  • Ten kronoss snad neumí dělat nic jiného než flameovat a napadat, napříč všemi diskuzemi... *7* Trochu klidu a míru pro jeho duši by to chtělo *3*
    • Tohle je normální možná tak všude kde se ty ukážeš :-D....
      • Když nemáš přehled o tom co se děje na diskuzích tak tu laskavě nepoučuj. Nenapsal jsem nic špatnýho nikomu jsem nenadával takže nechápu co tu řešíš. Diskuze je od toho aby se diskutovalo pokud ti to ještě nedošlo. No a že se tu a tam psalo o něčem co se netýkalo tématu no bóže kvůli tomu se svět nezboří. Vše se točilo kolem PC a konzole atd. až se tu někdo bude bavit třeba o vaření nebo opravě auta tak pak si do toho vrtej jak chceš.
        • Ani sem tvůj příspěvek nedočetl :-D... *12*
          • Tak to seš na tom teda hodně blbě. Přečetl jsi vůbec někdy nějakou knihu až do konce? Když ti dělá problém dočíst i tak krátký text jako byl ten můj. Nejlepší bude když už vůbec nebudeš reagovat když ti to dělá takové problémy.
    • Ale jdi ty chlapečku. Nikoho nenapadám jen diskutuji což by se tu dělat mohlo. Je snad normální si tu vyměňovat názory to jako čekáš že tu všichni budou mít jen jeden názor? Někteří z diskutujících tu napsaly pár kravin tak snad se můhu ozvat ne? K čemu by to tady pak bylo. A když už tak jsem vždy psal k tématu což ty jsi neudělal.
      • Připadá mi, že spíš vyhledáváš jakýkoliv zádrhel v textu abys ho mohl vyvrátit a vnutit názory své. Bohužel ty tvé názory stojí za nic.
        • O čem by potom tady ta diskuze byla? Jen reaguji na to co se mi nelíbí a pokud sis nevšiml tak to tu dělají všichni protože o tom přeci diskuze jsou. Kdyby tu každý s každým hned souhlasil a jen by jsme se tu plácali po zádech tak to tu můžeme rovnou zavřít.
          • A oni zas reagují že se jim nelíbí tvoje příspěvky! Tak to pochop a přestaň spamovat. Tohle je diskuze k videu o Crysis 2!
            • Tak na to nereaguj jinak taky spamuješ a pak neni důvod mi něco vyčítat. Že se tu někteří neumí normálně bavit je jejich mínus. Spamoval třeba i ten na kterého jsem reagoval ale proti tomu nic nemáš že. Jenom proto že je tohle téma o Crysis 2 neznamená že se tu všichni budou bavit jen o tom pokud to nevíš tak jsi na různých diskuzích teprve krátkou dobu. Tohle je normální všude ale vždy se najde někdo kdo do toho začne vrtat.
        • Mysli si to když chceš tvoje věc. Zádrhel a špatné informace jsou dost velký rozdíl.
  • ¨jestli to takto vypada na xbox tak to se těšim na pc verzi sice podle videa co bylo vidět to nebude takovy jako cod ale stejnak si to skusit chci ...gamepady maj obě konzole dobry ale pořad se to nevyrovna klavesnici a myši ,-)
    • No na PC to asi bude trochu lepší,ale to už zase neutáhne komp :D Tak budu rád když to bude vypadat aspon jako u xboxu :D
      • A taky na PC to 99% hraje na obrazovce okolo 20-ti palců. Na konzoli to většina lidí hraje na větší televizi a minimálně 2 metry daleko (což je pohodlnější :-P). Takže jasně, na PC třeba budou o něco lepší detaily (s pořádným dělem!), ale konečnej zážitek ze hry budu mít stejnak asi z tý konzole lepší...

        Tak a teď sem rozjel nekonečné vlákno PC vs. konzole...
  • Čtu si tady ty komentáře a u 8-9 sem to musel utnout, a zasmát se..
    Tak jako psát tady že X360 je lepší jak ps3 atd.. no no coment..
    A za 2. nesouhlasím s tím že to bude nahovno MP..
    Na crysis se moc těším, do SP vkládám velké naděje a to je hlavní.
    Není to hra založená na MP tak se není čemu divit, že nedosahuje kvalit třebas M.A.G, Bad company 2, bo COD.. (psal sem podle mého gusta *2* )
    Ale já osobně si myslím že mě bude MP bavit a že to až taková katastrofa jak tu většina píše, nebude =)
    A grafiku taky moc řešíte, je pěkná a co že to nevypadá 10x líp jak jednička, srát na to =)
    Třeba sem nepochopil řekněme video-recenzi tady na Tiscali na Star wars: FOrce Unleashed, kde recenzent, nwm kdo to byl, si stěžoval na to, že stromeček useknout jde, ale když máte větší kmen, jde mu jen osekat kůra.. Rozum mi stál na místě..
    Takže jak tady tak čtu, myslim si že to až tak černé nebude =)
    Peace
  • zda se mi to, nebo se "moderni" grafika zasekla ve vyvoji? nemuzu si pomoct, ale hry 2 roky zpatky a dnes vypadaji stejne. mohli by prestat vyjebavat s hracema za pomoci vyrobcu grafickych karet a zacit delat na necem opravdu "next-gen". tahle grafika byla next-gen pred desiti lety...

    jinak jen na grafice samozrejme nezalezi, ale co si budem povidat - jestli si chce nekdo uzit poradny multiplayer, tak po crysis 2 stejne nesahne...
    • Nemaj obavy, nova grafika je na ceste => http://www.youtube.com/watch?v=mUuIZ8Q2UGw Herne studia zatial este nepustili nic na plnohdnotnom DX11. Ale enginy uz kodia. Nabuduci rok budu uz hadam aj hry.
    • Za to že grafika se v posledních letech moc nepohla můžou starý konzole. *10*
      • A nemůžou za to náhodou lidi? Konzole je pouze spotřebič je trochu trapný na spotřebič svádět problémy herního světa. Spousta hráčů nechápe tento rozdíl a pak to na diskuzích podle toho vypadá.
    • trosku premyslej, vyvoj uz nejde dopredu milovymi kroky, alespon ne tema na prvni pohled vyditelnyma...
    • Ptáš se jako kdyby jsi v posledních několika letech byl na jiné planetě.
      • na jine planete jsem byl a meli tam virtualni realitu. vratim se sem a crysis 2 ma grafiku horsi nez crysis 1. nic, kupuju zpatecni...
        • Blbější odpověď už jsi napsat nemohl.
          • ok budu tam
  • No zatím nechci házet SCAR do žita, ale připadá mi, že vůbec nevyužili potenciál značky Crysis. Tak zaprvý, nevím co maj všichni s editem inventáře před bojem, to je výsada CoD série a netuším, proč to všichni cpou i do svých her. Zadruhý má přece Crytek eso v rukávu zvané emzáci, tak proč je proboha nedají i do mp(obrana ve 4ech proti vlnám emzáků, emzáci vs. naosuiťáci, nebo jen 1 hráč v mimozemském mechovi proti zbytku v nanosuitech). A to sem zdaleka nevyjmenoval všechny možnosti. A zatřetí bych nechal stejné čtyři možnosti nanosuitu jako v jedničce. Přece jen momentální výčet schopností je trochu překombinovaný.
    • Dobré nápady, CryTek si ich nechá do tretej DLC :-D keď je to teraz tak v módě.
  • Tak nějak to není ono . Jasně po prvním videu se nedá moc hodnotit ale je vidět že MP je u Crisis furt tak nějak sterilní. Jenom bez hlavé střílení a poslední zůstane. Vůbec mne to neoslovuje . Zamačknu slzu a vrátím se k nejlepšímu MP vůbec CofD 2 *3*
  • Grafyka na hovno to sem nešekal !!! fújki any kupovat to nebudu!! *11* *11* *11* *11*
    • lol. 1. je to na xboxu, takže na PC to bude lepší.
      2. je to pre-alpha, tudíž grafika se ještě zlepší.
      3. piš jako čech a ne jako dement...
      • To je nějakej malej špunt *2*
      • Je to známý troll, vůbec ho neber vážně
  • podla mna to bude dost fail hra (myslim multiplayer) SP mozno bude kvalitny ale to MP sa mi absolutne nepaci to uz neni o skille ale vazne len o kempeni a to kolko hodin to vydrzis hrat uz pri prezentovani na Gamescone mi to prislo trapne, som si myslel ze to dorobia ale mylil som sa hra nie je len grafika....
    • Já si myslím ale, že tam jsou zajímavé módy který člověka můžou dobře pobavit...V týhle BETĚ je jen jeden...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit