Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu že po takovejch letech ještě lidi baví se hádat která konzole je lepší :D každej si koupí to co chce a co mu vyhovuje a basta...
    • No právě jenže vždy se objeví někdo kdo bude řešit kolik je ve hře stromečků a kolik detailů má ten a ten předmět. Přitom je to úplně jedno jde jen o to aby to člověka bavilo a na tom nic nezmění jestli je to na PC,Xboxu nebo PS3. Jenže vysvětli jim to.
      • Na tohle video se nemůžu dívat, ten co to pařil, tak to byla absolutní lama. a jestli tohle bylo na PC tak určitě na VERY LOW. Jinak jestli bude multiplayer stát za prd stejně jako v předchozích verzí hry taK se neni na co těšit *10*
  • Prostě Playstation 3 je naprostej omyl nikdo ho nechce v americe se vic prodava xbox protože je lepší a nikdo si nechce na tom vašem přiblblim dualshocku lámat prsty xbox ma skvele řešenej gamepad a nemaho pos.... jako ps3
    • Stillson
      Hele tyhle hádky že Xbox je lepší nebo PS3 je lepší jsou o ničem...každá konzole má svoje klady a zápory :-) jenom idioti utvrzujou jednu nebo druhou konzoli...a jestli se chceš hádat co je lepší...tak takzvané rádoby konzole (Xbox,PS3) se můžou jít zahrabat,protože PC je stejně nejlepší ohledně toho co se na něm dá dělat a nebo grafiky a prostě všeobecně.Takzvané konzole jsou jen nebo měli by být pouze pro zábavu a ne se snažit dohánět PC graficky,když na to nemaj a akorát spomalují (obě konzole) herní průmysl v grafice a možnostech se dál rozvíjet.Ano Xbox má lepší grafiku o něco je to ATI :-)) ale zase na PS3 odost míň padají FPS :-) takže něco za něco.A podle mě je dualshock lepší do držení rukou ale jak řikám je to vkus každého :-).Nikomu nevnucuju ani to a ani to.Měl jsem možnost hrát na obou konzolích a prostě PS pro mě bude vždy takovou lepší konzolí.Nejspíš je to tím,že PS bylo dřív než xbox a prostě když se řekne konzole vybaví se mi Playstation.A jinak nejvíc se stejně prodává Nintendo Wii protože to je jediná opravdová konzole určená jen pro zábavu a nesnaží se dostihnout technicky vyspělejší PC :-) a prodává se mnohem líp jak PS a Xbox :D takže to mluví podle mě za vše.
      • Fakt je ten, že coby hráč, útrata za hardware je v průběhu času nesrovnatelně nižší s konzolí než jsem to měl dříve s PC, přitom si zapařím více a lépe (žádné kazení hratelnosti problémy s výkonem a kompatibilitou s kdečím jako u PC; obměňování kdejakých PC komponent, že nakonec se člověk stejně nevyhnul koupi celého nového stroje, atd.) Nyní mám notebook na práci a Xbox360 na zábavu a tak mi to vyhovuje dokonale.

        Jestli něco PC herní trh zpomaluje, tak rozhodně ne konzole (jako kdyby vývojáři měli zakázáno svou hru "šít na míru" PC platformě), ale snadné pirátství - to je všeobecně známý fakt. PROTO se při vydávání her kolikrát upřednostňují konzole před PC.
        • PC zahrnuje TELEVIZI RADIO I KONZOLI v JEDNOM + INTERNET . KONZOLE bez TELEVIZE je tak GAMEBOY nebo PSP a to nemluvím o tom že Hry třeba na Xbox Jsou dražší než na PC a Taky nemluvím o tom, že je cca 3 miliony her které si můžeš na PC zahrát legálně a zadarmo !!! (což na KONZOLI zrovna není) A další nevýhoda konzolí je, že náš malý stát stát serou a tak když nejsi super angličtinář tak sice hru nějak dopaříš, ale vůbec nevíš o co šlo atd. Takže já jsem zásadně proti KONZOLIM a jedinou konzoli co uznávám je Wii a to proto, že se u toho člověk hýbe a nesedí pořát na prdeli. *5*
          • A u PC se nesedí pořád na prdeli? Jako na konzolích jsou hlavně střílečky a ty si plně užiješ i bez znalosti angličtiny. Já třeba umim jen pár slovíček nepřeložim ani jednu větu a o co jde ve hře pouze hádám a domýšlim ale to mi nijak nebrání si jí užít.
          • Kdybys byl inteligentni tak vis, ze free2play hry jsou nenarocne na grafiku, takze je muzes hrat i na srotPC (jako mam ja) radio internet atd stale rozjedes na jiz zminovanem srotPC
            televizi mas kdyz mas konzoli :D
            a hry ? na xbox jsou drazsi hry, ale na PC je drazsi hardware...
            ohledne anglictiny - kdyz si retard co neumi ani slovo anglicky tak nehraj hry v anglictine a sed si u nadabovaneho raymana ><
    • Jako ironický komentář k zakončení těchto hádek to je dobrý.
    • Proč teda kámoš hraje např. bojovky jen na PS3? Že by to bylo zrovna tím DUALSHOCKem.
  • ten co to hral byl naprostej kkt ale graficky to vypada velice pěkně a ostře (na konzolove poměry) ale počítám z tim že ps3 verze bude zmrvená takže si to necham ujít. škoda
    • Zatim žádná hra nebyla zmrvená jen trochu horší. Rozhodně to neni důvod proč si to nechávat ujít. Kdyby takhle přemýšlel každý kdo má PS3 tak za celý rok skoro nic nehraje. A navíc máš trochu ukvapený názor vzhledem k tomu že jsi ještě žádný video z PS3 neviděl.
      • To se vývojáři s PS3 ještě nenaučily makat?
        • To nevíš že svět se točí kolem peněz? Náročnější programování stojí peníze to je ten důvod a ne že to neumí.
      • Multiplatformovky mají na PS3 zlehka horší grafiku snad vždy (na PS3 je programování složitější a nikomu se s tím nechce dělat), takže to až tak ukvapené zase není. Ale ten rozdíl je vždycky takový, že kdybys hrál pět minut na Xku a pak pět minut na PSku, tak rozdíl nepoznáš - ten je jen na papíře. Rozhodně je zbytečné kvůli tomu hru vůbec nehrát.
        • jenda vec ze multiplatformovky pravidelne vyzeraju lepsie na Xboxe. no vec druha je ze aj napriek tomu ze PS3 ma v porovnani s xboxom horsiu grafiku (aj ked nepatrne) tak ma pravidelne horsi framerate. xbox sa vacsinou drzi stabilne na 30fps zatial co PS3 pravidelne pada pod tuto hranicu. pre mna ako PC-ckara je 30fps minimalna hranica. vsetko co ide menej mi okamzite vadi.

          odporucam kanal PS360FRAME na youtube. tam su porovnavane frameraty xboxu a playstationu. neni hra v ktorej by bol PS3 lepsi. vzdy je horsi. vzdy.

          ked k tomu priratam horsiu kvalitu (slabsie textury ci rozlisenie...) tak pochopim ze niekoho sere ze musi platit rovnaku cenu za hru v horsej kvalite.
          • ale kdeže http://www.lensoftruth.com/?p=23140
            Nedávno jsem ji kupoval jako dárek a vybíral jsem právě tu lepší, protože jsem ji mohl koupit na obě.
            Castlevania PS3 Global average FPS: 27.27 Load Times Sample 1: 13 seconds
            Castlevania X360 Global average FPS: 26.85 Load Times Sample 1: 18 seconds
            • jedna vlaštovka jaro nedělá
          • konečně někdo kdo nemá hlavu zaraženou v soňácké řiti
            • Tak promiň že nekritizuju každou hru jen proto abych se připojil k tobě podobným. Až ti dojde že jsou i lidé s jinými názory tak hned bude líp.
        • No právě rozdíl nikdy neni nijak hrozný to jen Loleček tu zas něco vymýšlí.
      • a čím to asi bude že jsem žádné neviděl ? nejspíš proto že se není čím chlubit

        jen trochu horší ? promiň ale co takový red dead .... ? opravdu trochu ? mohl bych pokračovat ve výčtu ale myslim že to není potřeba
        • Red dead jsem hrál a s grafikou jsem byl velice spokojený. Že byla na xboxu lepší mě nezajímá to co jsem hrál se mi velice líbilo. Stačí si chvíli počkat a na youtube se objeví videa z PS3 verze.
          • proto jsem navíc psal o red dead kterej ma sice skoro stejnou grafiku ale že tam chybí spousta vegetace, okolních objektu atd... plus framerate dropy
            • Prostě tu řešíš kraviny všechny hry jsou hratelný zjišťovat co tam je nebo neni je ztráta času. Jde tu o hraní a o zážitek hochu ne o to jestli jsou tam jeden nebo dva keře.
          • pokud ti nevadí dávat stejny prachy za horší verzi ... good for u
            • až na to že ani v jednom komentu jsem vysloveně neřešil grafiku ale zmršenost ps3 verzí obecně
            • Tak najednou tu nejde o grafiku no hlavně že to tu řešíš už několik řádků. Prostě dej pokoj a bude klid. Ty si zůstaň u čeho chceš a nám nech to co se nám líbí řešit to s tebou je ztráta času.
            • nejde ani tak o grafiku jako o frame rate, screen tearing a podobny srandy a to kazí zažitek víc jak sem tam špatná textura a doskakující semafory

              kdybych chtěl hrát hry pod 20 snímků tak zustanu o ňoťasu
            • Ježiš nech si ty keci hraju na tom na čem se mi chce a hraju to co se mi líbí. Nevim jak ty ale já si dokážu užít hru i když to neni ta nejlepší ze všech. Jako takhle slepě tu řešit grafiku může fakt jen nějaký zaslepený blázen.
            • xbox bych nechtěl hlavně kvůli gamepadu na kterym nedokážu hrát.. jsem zvyklej na dualshock od sony a ten za nic nevyměnim.. a že nějaká hra vypadá trochu hůř (při hraní to ani nepoznám) to mi fakt zážitek ze hry nezkazí.. stejně všechny hry vypadaj hnusně oproti PC a je jedno jestli je to xbox nebo ps :D
  • Na Crysis me zajima pouze SP podobne jako v CoD me MP absolutne neoslovil. *5*
  • Na to, že se jedná o xbox verzi to vypadá graficky velice slušně. PC bude určitě o něco pěknější. Jinak ta ardáková střelba už dneska nikoho nepřekvapí. Co by potom trefila ta lamka s gamapedem?
    • Stillson
      No podle jednoho chlápka z Microsoftu oddělení Xbox by jsme si všichni měli začít učit na gamepadu(samozřejmě nejlépe na Xboxovém :D ) protože jak řekl on sám(na jméno si nevzpomenu bohužel)" FPS hry jako CoD,MOH,Battlefield (prostě střílečky) přestávají hrát na PC,skoro každý už raději hraje FPS hry na konzolích a na PC tato scéna upadá" myslim,že o tom byl rozhovor na ddworld :D opravdu mě pobavil maník z Xbox oddělení...ona vlastně Esuba a ostatní hrajou na Xboxech CoD,CSS atd :-)
    • Tyhle keci o lamkách si nech od cesty je to už dost trapný.
    • gamepad tě v FPS akorát omezuje, to je proč nesnáším FPS na konzolích
      • Zkus to pak neco pis ;) A to ze si na PS1 v 12 letech hral medal of honor a bylo to na hovno, neni nazor
      • někoho ne, někoho jo... mě taky omezuje ale někomu to nevadí... ještě abyjo když AI protivníků na konzolích tě nedokáže trefit tak je jedno za jak dlouho ho zamíříš :D
        • Dopurucuju napriklad COD na veterana, vystrcis hlavu a jsi na sracky. Tak jak to ti "chudaci" s gamepadama muzou hrat a ze jich to na veterana dohrala fura.
    • když jsem viděl kámoše kterej s gamepadem dával heady jednu za druhou tak věřim že i s tim gamepadem se dá docela dobře mířit, jen to musí člověk umět
      • Mě se s gamepadem hrajou FPSka skvěle je to prostě o zvyku a upřednostňuju Xboxový ovladač,s tím dualshockem mě to ňák nejde.
        • Nevim jak na nový generaci konzoly ale na starejch mě u FPS deptal pomalej posuv .
      • najlepsi konzolak s gamepadom by dostal kruto napicu od priemerneho hraca s mysou.
        • no tak to je jasný, ale to nemůžeš srovnávat.. spolu ve hře se pc hráč a konzolák nikdy nepotkaj :)
          • hrat strielacku na PC a na konzole je nieco ako sutazit na olympiade a na paralympiade.
    • preco musi byt hrac hrajuci na gamepade hned "lamka" ?
  • Vypadá to moc pěkně ale mě bude zajímat pouze SP část tak snad ta bude taky našlapaná.
  • kterej maník to hrál, to je strašný se na to jen koukat! a ty textury fuj
    • 1. kvalita videa je nic moc, proto bych textury nesoudil. Navíc je to beta, resp. alpha verze hry...
      • Dokreslování textur na začátku hry..booože...a taky na PC to 99% hraje na obrazovce okolo 20-ti palců. Na konzoli to většina lidí hraje na větší televizi a 2 metry daleko (což je pohodlnější :-P). Takže jasně, na PC to bude třeba lepší (s pořádným dělem!), ale konečnej zážitek ze hry budu mít stejnak asi na z tý konzole...

        Tak a teď sem rozjel nekonečné vlákno PC vs. konzole...
    • Jak mužeš z takove kvality videa soudit textury?:D...viš vubec co to je??
      • jo vim co to je, pust si to v 720p a všimni si třeba hned na začátku jak se ty textury postupně načítaj :D no jsem zvědavej jak to bude na konzolích vypadat :DD
        • to ti mozem povedat hned teraz. zle.
    • Pete.palis
      pane bože.....no coment (tebe)
      • ale vždyť v tom videu jen skáče pořád dokola na jeden barák a pak zas skoči dolů a pak ho zas vyleze, pak tam běhá jak pako a nechává se zabít... moc pěkný no :D
  • No nezlobte se na mě, ale sřelba ve skoku (viz 6:05 a 6:28), kde obzvlášť v prvním případě není zbraň zapřená o rameno a přitom sebou ani necukne, mi přijde, že je až moc arkádová. Vím, že je to pre-alpha a hráč má nanosuit, ale měly by být nějaké hranice.
    • Souhlasím. Dává to prostor pro bunny hopping, který v podstatě (s odpuštěním) ku*ví celou hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit