Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan

    Split secont je super 😎

  • iSpirit

    jinak co potřebuje druhý díl okamžitě je Dragon's Dogma. Tam sequel může být absolutní pecka, když se budou držet, co dělalo jedničku skvělou. Ale tady si myslím, že dvojka vyjde. Možná se už na ni i dělá.

    • tomwolf

      dufam ze nie...ta hra nemala okrem subojoveho systemu absolutne ale absolutne nic...pre mna jedno z najvacsich sklamani(viac ma sklamal snad len skyrim)

  • RAGE 2 vypadá jako pokračování Bulletstorm... jinak ale šance na B2 tady je, pokud Gearbox zafinancuje People Can Fly.

    • Jack1947

      Hodně špatný a nesouvisející.

    • Rage 2 vypadá jako pokračování hry jménem Rage

      • iSpirit

        s Rage to má společné jen název.

  • mr.clayman

    Pokračování Alana Wakea bych uvítal jedině v případě, že by nějak výrazněji ozvláštnili gameplay, protože velmi brzy začala být _hodně_ stereotypní. Příběh chytlavý, ale ten neustálý cyklus "osvítit-zastřelit" překrýt nedokázal. A to říkám i přesto, že na hru jsem se původně hodně těšil a dost jsem zaskřípal zubama, když si M$ onehdy koupil exkluzivitu na Xbox.

    • S tím souhlasím, ale příběh mě osobně dotáhl až na konec a nakonec jsem nelitoval. Ale je pravda, že souboje jsou otravné... I přesto je AW pro mě osobně klenot.

      • tomwolf

        to mame podobne...az na tie akcne pasaze som si hru uzil od zaciatku do konca

  • Jack1947

    Já bych uvítal i další MERCENARIES není jiné hry kde by byli tak promyšlené reálné účinky bomb. Skutečně tehdy 2005? na PS2 to byl nářez!

  • TheGGG

    bohužel, kvalitní SP zážitek ustupuje primitivnímu hra jako služba always online social MP balastu, hloupým trendům pro twitchery a korektní recenzenty ze západu, kterým by se nad čímkoliv složitějším a komplexnějším zavařila hlava... a samozřejmě na prvním místě kalkul kravaťáků co chtějí dlouhodobě něco rejžovat a ždímat...

    alan wake by byl super, všichni to chtějí a přesto devs ne a ne, nám další díl dát.

    Osobně bych rád viděl další sleeping dogs nebo vanquish skvělé hry, které bohužel nedostaly pokračování...

    • Jack1947

      Dostane scifi alá Kvantum brýk Kontrol. Vanquish byla krátká ale ten konec si přímo říkal o pokračování ! ( příjde mi jako bych tu hru nedohrál 😐)


      Max Payne( Alan wake) taky bych sse nezlobil. Pravda.

      • TheGGG

        meh ten control... je to takové šedé a nijaké, skoro jako QB.... QB nebyla špatná hra, ale vedle AW velký pokles dolů. V controlu sice vypadá to story zajímavější, ale stejně.... alespoň už žádné 20 minutové hrané filmečky...

        • Jack1947

          Quantum byla blbost nefungovala jak seriál tak hra, nebyla nic moc moc se nepovedla čekal jsem na Only M$ store věc poněkud více. .. teda nečekal ale stejnak.

          • TheGGG

            grafika a schopnosti byly ok, story taky ok, gunplay se dal... za mě slušných 6/10

            • Jack1947

              Co zta nahovno optimilizace a přílišné nesmyslné kouskování na seriál. Taky to nebylo špatné ale na M$ exklusivitu dost málo.

              5/10 se shodnu s GAMEs vyjímečně 🙂

  • Mart9

    Jinak nevim, jestli to byl zrovna u Patrika záměr, ale v tom článku přece strašně chybí Kingdom Come. Už vzhledem k tomu konci. Nebo tam není napsané, protože všichni víme, že se na druhém díle již pracuje?

    • Na druhém díle se pracovalo, ale nový majitel Warhorse projekt zarazil, takže pokračování Jindrova příběhu, tak jak jej možná Dan Vávra nosil v hlavě, se už nikdy nedočkáme. Holt Money Talks...

      • Mart9

        Jaký máš prosím zdroj?

        • 1600W AX1600i modulární 80+ Titanium 140mm ventilátor (CP-9020087-EU)
          • Mart9

            Díky, to mi stačí k posouzení důvěryhodnosti.

            • Jestli sis myslel, že si tady budu kasat triko a propalovat jiné zdroje, myslel sis špatně. Čas ukáže, že historie se opakuje a KC bude následovat Mafii. Tam jsme se taky nedočkali desítky slibovaných megalomanských vizí a po prodeji značky 2K Games už nešlo novému managementu o kvalitu, ale ždímání peněz.

              Tys mimochodem k společenskému paradigmatu: "protože všichni víme, že se na druhém díle již pracuje" přišel kde?

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Povídej přeháněj tyjedna VIZE? 😱

              • Mart9

                Reakce na příspěvek:

                Pan Klíma to v podstatě propálil ve zdejším Fight Clubu po vydání prvního dílu, když příliš okatě naznačoval. Podobně, i když o něco méně okatě, pak v DVTV. A dalo se to pochopit i z rozhovoru Vávry u Ebena, když říkal, kolik lidí pracuje na scénáři a že už mimo jiné pracují na psovi. Studio dále nabírá lidi a v rozhovorech se taky shodli, že když mají technologii, byl by nesmysl vyvíjet něco jiného. 1+1=2


                Takže podle mě absolutně nic nevíš, jen vycházíš z deset let staré zkušenosti s jinou firmou.

                • Reakce na příspěvek:

                  No tak já se raději spolehnu na své informace pár týdnů staré, než na dojmy a naznačování z doby dlouho před letošním únorem, kdy Bakala, Vávra a Klíma shrábli pár set mega a předali kontrolu nad děním THQ, která má evidentně jiné plány jak značku a assety podojit. Protože pro ekonomy a účetní 1+1=3 nebo taky klidně 5

                  • Mart9

                    Reakce na příspěvek:

                    Tak určitě, taky jsem mohl napsat, že jsem se dnes bavil s vývojářem, co pro druhý díl dělá psa. Sejdeme se pod oznámením dvojky.

                    • tomwolf

                      Reakce na příspěvek:

                      toz chlapec je zdegenerovany a vsade vyhladava len to negativne...pokracovanie bude urcite

    • Johnny

      Dyt je to loňská hra. A o pokračování se prakticky ví.

      • Jack1947

        Někdo ne, to fakt nezaříznou v tom nejlepším 😂

    • iSpirit

      špatné hry nepotřebují pokračovaní 😉. 

      • Mart9

        A přesto si zmínil Tyranny


    • Jack1947

      Tak tak

  • iSpirit

    Tyranny!

    • Johnny

      😂

  • Meow

    "Ať už to bude cokoliv, jsme na to moc zvědavý."


    Skutečně? :'(

  • PanS

    Saboteur na 100 %. Hrál jsem před rokem znovu od začátku do konce a nutno říct, že ze svého kouzla za ty roky neztratil nic. Jestli by bylo možné vytvořit stejně pestrou směsici postav a zasadit ji do stejně zajímavého prostředí jako v jedničce, byl by potenciál na skvělou hru rozhodně vysoký.

    L. A. Noire - Ano, ale tentokrát by to chtělo příběh, který by hráče dokázal skutečně vtáhnout do děje. Aspoň pro mě jsem s tímhle měl při hraní dost problém. Hratelnost jako taková ok, ale motivace pokračovat často chyběla kvůli nedostatku příběhového vyprávění. Samozřejmě píšu čistě hypoteticky, pokračování v téhle sérii zjevně není na pořadu dne.

    • Saboteur mě chytil hned a jak autor píše o problémech s ovládáním aut, tak ty jsem nikdy neměl (že by díky gamepadu a analogovému ovládání - tahle hra byla primárně vyvíjená na X360).

      L.A.Noire má fantasický příběh který vtáhne do děje, ale bohužel až tak na podruhé, protože napoprvé trochu trvá než si člověk uvědomí jednotlivé vztahy postav s retrospektivními cut scénami.


      • PanS

        Já hrál s klávesnicí a myší a na problémy s řízením aut si nevzpomínám. Jako realistický to asi není, ale já takový věci moc neřeším.

        Ad L. A. Noire - hele tak to vnímáme jinak. Já to dohrál třikrát od tutoriálu po poslední případ a pořád myslím, že ten příběh je příliš rozmělněný na hru o takovém relativně velkém rozsahu. Po prvním dohrání jsem si říkal to co ty, že když už znám děj všech příběhových linií, tak to docením víc, ale ono ne. Osobně mi chyběl nějaký delší projev samotného Colea. Tím nemyslím víc dialogů (konec konců víme, že si nese trauma z války), ale třeba by bylo zajímavé vidět, jak se chová v osobním životě. Tím, že byla jeho osobnost ukázána jen v pracovní situaci jsme (podle mě) o dost přišli. Věřím, že kdyby mi byla dána jako hráči možnost víc poznat hlavní postavu, díval bych se na ten příběh jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit