Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocividne se dari dojit dobre...
  • krutý, kdy bych žil v LA tak du...
  • Jo jo, o tom, že si koupím hamburger z pravýho "burger townu" jsem vždycky snil lol
  • To bude neskutečná vymejvárna mozkůůů! Bude-li ovšem ještě co vymejvat *1* *1* *1*
  • Tam bude děcek s batůžkama, co je tam rodiče vypravili. *1*
    • tenced
      najdete si holku kluci... uvidite jak je to osvezujici, ulevite sve pravacce a diskuznim forum ;)
      • Bez za maminkou...
        • tenced
          za tvoji ?
      • ;) pokud to vysvetlis me zene tak si rad holku najdu
        • tenced
          ktere? te imaginarni nebo z casaku? ted nevim ...mas jich tolik
          • To by me vazne zajimalo,co si timhle trapnym rejpanim do vsech kompenzujes.Nebo vlastne radsi ani ne....
            • Mozno mu z toho rastie chuj :)

              Pre Games.cz: Prosim vas ako to ze mi pri kliknuti na prihlasit vyhadzuje mod_python error? :D
      • kostejnesmrtelny
        Jé, hele, Vašíku, ty už jsi zpátky. Už jsem se bál, že tě tu nikdy neuvidíme, poté co jsi ze sebe posledně udělal tak neskutečnýho trotla *1*
        • tenced
          taky te miluju :-* napis mi zase do pm, ty muj oblibeny kasparku
          • kostejnesmrtelny
            To bych mohl udělat, ale když vidím, jak na mě reaguješ...ještě by se ti v práci stala nehoda. Radši ne, hele.
      • Co to s tím má společného?
        • to vi jen tenced@tiscali.cz (vlastni zkusenost)
          • tenced
            je to tak tomíku, moc mi to pomohlo.. doporucil bych to i tobe ..ale vis jak se rika.. kde nic neni.....
      • Mahcake
        Nápodobně.:)
        • tenced
          ty se vubec neozyvej, na Games se o tobe vi, ze jsi tady nejvetsi onan ;)
    • taky me napadlo jestli tam budou mit nejake aktivity pro cekajici rodice .. :)
  • Doufám že tam bude zase Tenacious D
    • To bolo na BlizzCone ;)
  • lol
  • Ja si snad koupim letenku. Jestli se tam bude vyskytovat alespon jeden kravatak, zodpovedny za cenovou politiku Activisionu, tak se to proste vyplati mit moznost ho majznout nacim po palici...
    • To vis akcionari jsou nervozni wowko klesa a oni jim slibovali vecny rust a same jistoty a pozitiva tak holt musej vymejslet neco jinyho jak vydelat *1*
  • Mahcake
    To se opravdu už zbláznili....
  • NonSuch
    to mysli vazne? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit